Adwokat Chełm

Poszukujesz dobrego adwokata w Chełmie? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 4 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Chełm.

Adwokat Piotr Karwacki

Adwokat Piotr Karwacki

Henryka Sienkiewicza 10/2, 22-100 Chełm

798 349 750, 82 564 89 88

Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Karwacki specjalizuje się w udzielaniu skutecznych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa handlowego i gospodarczego. Dla Klientów, którzy nie mają możliwości odwiedzenia Kancelarii Adwokackiej czekają rzetelne opinie prawne oraz porady drogą ON-LINE. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, indywidualne podejście i bezpieczeństwo - to wszystko uzyskasz wybierając Kancelarię Adwokata Piotra Karwackiego!
Adwokat Agnieszka Remiś

Adwokat Agnieszka Remiś

Pijarska 14, 22-100 Chełm

606-221-235

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Remiś - sprawna, rzetelna i skuteczna pomoc prawna. Obsługa prawna osób indywidualnych, klientów biznesowych oraz instytucji publicznych. Siedziba Kancelarii mieści się w centrum Chełma. Adwokat Agnieszka Remiś posiada doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia spraw sądowych: z zakresu prawa cywilnego, z zakresu prawa rodzinnego, z zakresu prawa mieszkaniowego społdzielczego i lokalowego, sprawy administracyjne, w postępowaniu karnym i karnym skarbowym, w postępowaniu zabezpieczającym i egzekucyjnym.
Adwokat Tomasz Drzewiecki

Adwokat Tomasz Drzewiecki

ul. Obłońska 1a /9, 22-100 Chełm

501 068 088, 82 564 32 14

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Drzewiecki świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu wielu dziedzin prawa klientom indywidulanym i podmiotom gospodarczym. Adwokat Tomasz Drzewiecki prowadzi sprawy z zakresu: prawa karnego, karnoskarbowego, wykroczeniowego i karnego wykonawczego, prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego.
Adwokat Izabela Panasiuk-Grzywna

Adwokat Izabela Panasiuk-Grzywna

ul. Lwowska 7A, 22-100 Chełm

506 106 098

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Panasiuk-Grzywna świadczy kompleksowe usługi prawne dla mieszkańców miejscowości Chełm oraz województwa lubelskiego. Specjalizacje: prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo rzeczowe, prawo pracy. Adwokat Izabela Panasiuk-Grzywna - doświadczony prawnik w sprawach cywilnych, rodzinnych oraz karnych.

W sumie nasz katalog zawiera 4 wpisów o adwokatach z miasta Chełm.