Adwokat Gdańsk

Poszukujesz dobrego adwokata w Gdańsku? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 44 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Gdańsk, o których użytkownicy zostawili 224 opinii.

Adwokat Dariusz Klugmann

Adwokat Dariusz Klugmann

ul. Adama Mickiewicza 1/3, 80-425 Gdańsk

503 572 051

opinii: 28

Żyjemy w świecie zmian. Większość z nich jest chciana i nas rozwija. Część nas zaskakuje, a niektóre wprowadzają w zakłopotanie. Zmieniają się normy społeczne, przepisy, czyli rzeczy od nas niezależne, ale też osobiste: sytuacja majątkowa, rodzinna, zawodowa. Doświadczenie nauczyło mnie, że w każdym przypadku warto określić plan postępowania i konsekwentnie go realizować w oparciu o szeroką wiedzę prawną i wrażliwość na człowieka. Takie podejście charakteryzuje ogół działań Kancelarii Klugmann.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

ul. Doki 1 - Budynek Dyrekcji, 80-863 Gdańsk

+48 579 677 677

opinii: 24

Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego jak i prawa cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców. Kancelaria prowadzi sprawy karne, jak i cywilne na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. Prowadzi także obsługę klientów zagranicznych. Adwokat Dawid Suszyński To doświadczony i rzetelny prawnik, o wysokiej wiedzy teoretycznej i umiejętnościach praktycznych. Przeważająca część jego klientów to osoby z polecenia - znajomi i rodzina zadowolonych klientów. Stanowi to o wysokiej ocenie jakości pracy prawnika.
Adwokat Prof. I. Sepioło-Jankowska - Kancelaria w Gdańsku

Adwokat Prof. I. Sepioło-Jankowska - Kancelaria w Gdańsku

ul. Grunwaldzka 501, 80-320 Gdańsk Oliwa

508-184-411

opinii: 2

Jako adwokat z dużym doświadczeniem w prowadzeniu obrony w sprawach karnych i sporów sądowych o charakterze cywilnym oraz z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego reprezentuję Klientów przed sądami w całej Polsce. Jednocześnie jestem pracownikiem naukowym, wykładowcą akademickim, profesorem prawa w Katedrze prawa karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W swoim dorobku naukowym posiadam podręczniki dla studentów, monografie prawnicze, glosy do orzeczeń Sądu Najwyższego i artykuły oraz opinie eksperckie. Prowadzę wykłady i szkolenia dla studentów, aplikantów, radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Pracę adwokata łączę z pracą nauczyciela akademickiego, co daje gwarancję wysokiej skuteczności. Zapraszam do skorzystania z usług mojej kancelarii w Gdańsku.
Kancelaria Adwokacka Wojciech Borowik

Kancelaria Adwokacka Wojciech Borowik

Grunwaldzka 494/4A, 80-309 Gdańsk Oliwa

600 237 537

Adwokat, który skutecznie rozwiązuje problemy prawne. Sprawy karne, spadkowe. Pomoc prawna w Gdańsku, Sprawy cywilne. Zapraszam! Kancelaria adwokacka Wojciecha Borowika działa zarówno na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Wejherowa, jak i prowadzi sprawy klientów w Sądzie Rejonowym, Okręgowym, Apelacyjnym oraz w Prokuraturze poza Trójmiastem.
Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska

Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska

ul. Okopowa 17/2, 80-819 Gdańsk

578 271 600, 509 271 600

opinii: 78

Zapewniam wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w zakresie wszystkich dziedzin prawa na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz województwa pomorskiego. Zakres usług: prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dziećmi, podział majątku, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa), prawo własności nieruchomości, windykacja należności, prawo spadkowe, prawo karne, stała i kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych.
Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk

510-404-334

opinii: 62

Haber&Haber Kancelaria Adwokacka - Adwokat Ewelina Baranowska-Haber. Specjalizacje: rozwody, jazda pod wpływem alkoholu, porady prawne, obsługa prawna firm, zakładanie spółek, pisma procesowe, reprezentacja przed sądami i urzędami, sprawy karne, rozwód, podział majątku, sprawy spadkowe, odszkodowania, sprawy pracownicze, sprawy administracyjne, windykacja należności. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie: prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa karnego, prawa budowlanego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa ochrony konkurencji i konsumenta, windykacji należności, obsługi przedsiębiorców, raz sporów sądowych.
Kancelaria Adwokacka Maciej Wieczorkowski

Kancelaria Adwokacka Maciej Wieczorkowski

ul. Śląska 53/A401, 81-304 Gdynia

515 616 665

opinii: 18

Misją kancelarii jest udzielanie pomocy prawnej każdemu w oparciu o nowoczesne podejście do usług prawnych. Kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do interesów i celów jakie zamierza osiągnąć klient. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo usługi z zakresu: - prawa cywilnego: reprezentacja we wszelkich sprawach przed sądem, sprawy frankowe, sprawy spadkowe, ochrona praw dłużników, odszkodowania, zadośćuczynienia, gospodarczego: m.in obsługa prawna firm.
Adwokat Agata Morawska

Adwokat Agata Morawska

ul. Toruńska 2C/1, 80-822 Gdańsk

(58) 301-24-77, 662 182 848

opinii: 6

Kancelaria adwokacka Agata Morawska kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zakres usług: prawo rodzinne (sprawy rozwodowe, alimenty, podział majątku, władza rodzicielska), prawo karne, prawo gospodarcze, prawo karne gospodarcze, obsługa prawna spółek, windykacja.
Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska

Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska

ul. gen. Józefa Fiszera 5/1, 80-231 Gdańsk

515 173 398, 792 204 604

opinii: 4

Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska świadczy pomoc prawną osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Zakres usług: prawo karne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, windykacja, upadłość konsumecka, sprawy frankowiczów, prawo ubezpieczeniowe zus, sprawy o rozwód, rozliczenia majątkowe między małżonkami. Zespół kancelarii: adwokat Marta Kinal, adwokat Monika Robaczewska. Siedziba główna Kancelarii znajduje się w Gdańskuu, filia w Wejherowie.
Kancelaria Adwokacka Magdalena Rymkiewicz-Aranowska

Kancelaria Adwokacka Magdalena Rymkiewicz-Aranowska

ul. Obrońców Wybrzeża 17/302, 80-398 Gdańsk

509 393 129

opinii: 1

Prowadzi obronę w sprawach karnych, karno-skarbowych i w sprawach o wykroczenia. Występuje z wnioskami o dozór elektroniczny, warunkowe przedterminowe zwolnienie i przerwę w karze. Reprezentuje w sprawach o rozwód i podział majątku wspólnego. Prowadzi sprawy tzw. "frankowe".
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ostrowska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ostrowska

ul. Brzozowa 8, lok. 1.08, 80-243 Gdańsk

604 855 919

opinii: 1

Zapewniam rzetelną i skuteczną pomoc prawną. Każda sprawa jest wnikliwie i rzetelnie analizowana. Doświadczenie, zaangażowanie, indywidualne podejście do sprawy pozwalają na skuteczną reprezentację interesów Klienta.
Adwokat Joanna Daczyńska

Adwokat Joanna Daczyńska

ul. Międzygwiezdna 2/3, 80-299 Gdańsk

573-323-375

JOANNA DACZYŃSKA - adwokat prawo rodzinne, adwokat rozwody - Gdańsk, Trójmiasto. Kancelaria Adwokacka Joanny Daczyńskiej w Gdańsku świadczy pomoc prawną dla mężczyzn z zakresu prawa rodzinnego i majątkowego, w szczególności: rozwód, podział majątku wspólnego, umowy majątkowe, ustalenie kontaktów, alimenty, mediacje.
Adwokat Józef Lubowiecki

Adwokat Józef Lubowiecki

ul. Chlebnicka 48/51, 80-830 Gdańsk

58 305 70 10, 602 223 225

Kancelaria Adwokacka Adwokat Józef A. Lubowiecki. Pomoc prawna w zakresie: prawa karnego gospodarczego, prawa karnego skarbowego, prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa podatkowego, prawa bankowego, prawa medycznego.
Adwokat Monika Zawadzka

Adwokat Monika Zawadzka

ul. Piastowska 33A, 80-332 Gdańsk

603 438 383

Kancelaria Adwokacka Monika Zawadzka - dobry adwokat Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto. Usługi: prawo cywilne, prawo karne, w tym karne skarbowe, prawo korporacyjne, prawo spółek handlowych, prawo konsumenta oraz konkurencji, prawo pracy, prawo własności intelektualnej, prawo nowych technologii, ochrona danych osobowych, prawo zamówień publicznych, fundusze europejskie, prawo administracyjne.
Adwokat Joanna Chmielewska

Adwokat Joanna Chmielewska

ul. Krótka 20/7, 83-000 Pruszcz Gdański

607 805 018

Adwokat na terenie Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego i okolic - indywidualna porada prawna, obsługa prawna osób fizycznych oraz osób prawnych i przedsiębiorców. Zakres usług: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne i wykroczeń, prawo pracy, prawo gospodarcze.
Kancelaria Adwokacka Jakub Tekieli i Krzysztof Blank

Kancelaria Adwokacka Jakub Tekieli i Krzysztof Blank

ul. Garncarska 10/16b/2, 80-894 Gdańsk

58 301-48-57

Kancelaria Adwokacka w Gdańsku. Adwokaci: adwokat Jakub Tekieli, adwokat Krzysztof Blank. Pomoc prawna z zakresu: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo administracyjne, prawo karne, prawo pracy. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.
Adwokat Paulina Zakrzewska-Rosołowska

Adwokat Paulina Zakrzewska-Rosołowska

ul. Myśliwska 48 F/10, 80-283 Gdańsk

605 483 357

Paulina Zakrzewska-Rosołowska - adwokat na terenie takich miast jak Gdańsk i Iława. Kompleksowa i długoterminowa obsługa prawna przedsiębiorstw, udzielanie porad prawnych, obsługa prawna z zakresu prawa karnego, prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.
JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI

JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI

Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

58 505 51 77, 690 561 251

NEC TEMERE NEC TIMIDE (łac. Bez strachu, ale z rozwagą) - to nie tylko oficjalna dewiza Gdańska, ale też motto działania naszej Kancelarii. BEZ STRACHU - czyli pomagamy naszym Klientom walczyć o ich prawa przed Policją, Prokuraturą i Sądami. Robimy to jednak Z ROZWAGĄ - nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, od samego początku wskazujemy szanse, ale też zagrożenia jakie wiążą się z danym postępowaniem. Pomagamy na terenie całej Polski. Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do kontaktu.
Adwokat Maja Gidian

Adwokat Maja Gidian

ul. Starowiejska 26 lok. 3, 81-356 Gdynia

600-508-437

Doświadczony prawnik Adwokat Maja Gidian oferuje pomoc prawną na terenie województwa pomorskiego - Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Rumia, Wejherowo, Słupsk, Malbork. Zakres usług: sprawy rodzinne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy karne, sprawy administracyjne, obsługa prawna firmy, porady prawne.
Adwokat Tomasz Posadzki

Adwokat Tomasz Posadzki

ul. Strzelecka 7b, 80-803 Gdańsk

601 619 878

Kancelaria adwokata Tomasza Posadzkiego w Gdańsku. Specjalizacje: prawo cywilne, rodzinne, karne, administracyjne. Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych.
Adwokat Michał Grochola

Adwokat Michał Grochola

Aleja Grunwaldzka 82, p. 367, 80-244 Gdańsk

(58) 322-05-63, 790-465-400

Michał Grochola - adwokat, prawnik, radca prawny - Gdańsk. Główne obszary praktyki: prawo karne, prawo cywilne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy, sprawy rozwodowe, dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia.
Adwokat Antoni Koprowski

Adwokat Antoni Koprowski

ul. Partyzantów 8 lokal 8, 80-254 Gdańsk-Wrzeszcz

502 031 149

Kancelaria adwokata Antoniego Koprowskiego z Gdańska. Zakres usług: prawo karne i karno-skarbowe, prawo nieruchomości, rozwody i prawo rodzinne.
Adwokat Agnieszka Zielińska-Żerańska

Adwokat Agnieszka Zielińska-Żerańska

ul. Warneńska 8D/1, 80-288 Gdańsk

507 727 635

Kancelaria adwokacka w Gdańsku świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego, prawa handlowego oraz gospodarczego.
Adwokat Ewa Czerlonek

Adwokat Ewa Czerlonek

Kochanowskiego 21/1, 80-402 Gdańsk

663 100 388

W pełni profesjonalna obsługa prawna w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych i karnych. Kompleksowa stała obsługa przedsiębiorców, zakładanie i likwidacja spółek z o.o. Biuro w Gdańsku i w Gdyni.
Adwokat Beata Nowakowska

Adwokat Beata Nowakowska

Pestalozziego 15/2, 80-445 Gdańsk

58 38 00 333, 606 455 353

Obsługa prawna osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna firm. Gdańsk i Pomorze. Sprawy rodzinne, prawo rodzinne, obsługa prawna nieruchomości i prawo w budownictwie, proces karny i sprawy o wykroczenia.
Radca prawny Jolanta Wawrzyniak

Radca prawny Jolanta Wawrzyniak

ulica Chmielna 26, 80-748 Gdańsk

602 405 660

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Wawrzyniak oferuje pomoc prawną w zakresie wszelkich zagadnień prawa cywilnego (w tym prawa umów, prawa spadkowego, prawa nieruchomości), w zakresie windykacji należnych im wierzytelności, w sprawach z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych, w zakresie wszelkich zagadnień związanych z problematyką urządzeń przesyłowych, kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
Adwokat Adam Przała

Adwokat Adam Przała

ul. Grunwaldzka 102, 80-244 Gdańsk

(58) 344 16 04, 697-760-430

Kancelaria Adwokacka Adama Przały Gdańsk prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i karnego.
Adwokat Adriana Duks-Taniewska

Adwokat Adriana Duks-Taniewska

ul. Chlebnicka 48/51 p.212, 80-830 Gdańsk

58 346 09 36, 602 711 486

Adwokat Adriana Duks-Taniewska - porady prawne w Gdańsku, reprezentacja prawna w Gdańsku. Sprawy cywilne, rodzinne, karne, pracownicze.
Adwokat Antoni Kleniewski

Adwokat Antoni Kleniewski

Targ Rakowy 5/6, lok. 417, 80-806 Gdańsk

58 302 95 52, 606 804 397

Kancelaria Adwokacka adw. Antoni Kleniewski - pomoc prawna, porady prawne - Gdańsk, Trójmiasto. Zakres działalności: prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, gospodarcze, karne, karne skarbowe, administracyjne.
Adwokat Waldemar Kurdej

Adwokat Waldemar Kurdej

aleja Grunwaldzka 2/6, 80-236 Gdańsk

601 629 590

Kancelaria adwokacka w Gdańsku. Obsługa prawna w zakresie: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa karnego.
Adwokat Krzysztof Bigoszewski

Adwokat Krzysztof Bigoszewski

ul. Wały Piastowskie 24 (parter, lokal nr 14), 80-855 Gdańsk

58 308 44 88, 532 251 905

Zakres usług: odszkodowania (dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych, kontraktowych, za błędy medyczne, za niesłuszne aresztowanie i skazanie), dochodzenie wierzytelności na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, spadki i zachowki (m. in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku) i inne sprawy.
Adwokat Dorota Mączewska-Patk

Adwokat Dorota Mączewska-Patk

ul. Straganiarska 3/2 (przy Hali Targowej), 80-837 Gdańsk

58 354 27 12, 721 888 810

Kancelaria adwokata i radcy prawnego Dorota Mączewska-Ptak. Zakres usług: prawo rodzinne (rozwody, podział majątku, sprawy alimentacyjne, władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dziećmi, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa), prawo rodzinne międzynarodowe, prawo własności nieruchomości, windykacja należności, prawo spadkowe, prawo karne, stała i kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych.
Adwokat Katarzyna Słoboda

Adwokat Katarzyna Słoboda

ul. Strzelecka 7b, 80-803 Gdańsk

793-028-401

Adwokat Katarzyna Słoboda - kancelaria adwokacka Gdańsk i Malbork. Zakres usług: prawo karne, prawo handlowe i gospodarcze, sprawy rodzinne, prawo cywilne, dochodzenie odszkodowania, prawo pracy.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk

ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

691 512 933

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk to doświadczeni radcy prawni i adwokaci. Specjalizacje: Rozwód, Podział Majątku, Alimenty, Kontakty z dziećmi, Sprawy cywilne, Sprawy Karne.
Adwokat Sandra Pyrcak

Adwokat Sandra Pyrcak

al. Rzeczypospolitej 4D/175, 80-369 Gdańsk

511 158 124

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sandra Pyrcak. Pomoc w sprawach karnych. Pomoc w sprawach rodzinnych m.in: rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem. Pomoc w sprawach cywilnych m.in: odzyskiwanie należności, upadłość konsumencka, eksmisja, sprawy spadkowe.
Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

al. Grunwaldzka 40/3, 80-241 Gdańsk

585 805 826

Oferujemy pomoc prawną w zakresie głównych gałęzi prawa, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego i spadkowego oraz prawa karnego. Zajmujemy się stałą obsługą prawną przedsiębiorców. Obsługę prawną świadczymy w językach polskim, francuskim i angielskim na terenie Polski oraz Francji. W celu zapewnienia obsługi prawnej w sposób kompleksowy współpracujemy z szeregiem specjalistów, w tym w szczególności z doradcą podatkowych, biurem rachunkowym.
Adwokat Michał Majowski

Adwokat Michał Majowski

ul. Karwieńska 1D/6, 80-328 Gdańsk

505 315 203

Adwokat Michał Majowski - 20 letnie doświadczenie na rynku usług prawnych, sprawy karne, rozwody, alimenty, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, obsługa w językach angielski i rosyjski.
Kancelaria Adwokacka Ada Waszkiewicz

Kancelaria Adwokacka Ada Waszkiewicz

ul. Obrońców Wybrzeża 5/6, 80-398 Gdańsk

575 490 541

Adwokat Ada Waszkiewicz świadczy kompleksową obsługę w zakresie spraw urzędowych i sądowych. Oferujemy pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Kancelaria Adwokacka oferuje sporządzanie pism procesowych takich jak pozwy, odpowiedzi na pozew, apelacje, a także opinii prawnych oraz reprezentacje przed Sądami. Rzetelnie i wszechstronnie podchodzimy do tematów zlecanych nam przez naszych Klientów. Swoje usługi świadczymy na terenie Trójmiasta i okolic.
Czaja & Jarmuż-Koralewska Radcy Prawni

Czaja & Jarmuż-Koralewska Radcy Prawni

Obrońców Wybrzeża 3A, 36, 80-398 Gdańsk

504-243-107, 691-605-696

Jesteśmy kancelarią radcowską i najważniejsze jest dla nas rzetelne, profesjonalne oraz kompleksowe podejście do spraw. Każde zlecenie jest dogłębnie przez nas analizowane, aby osiągnąć wyznaczony przez klienta cel, w możliwe jak najkrótszym czasie. Radca prawny Marcelina Czaja. Radca prawny Lidia Jarmuż-Koralewska. Specjalizujemy się m.in. w: prawie cywilnym (odszkodowania, windykacja należności, dochodzenie roszczeń ); prawie karnym (jako pełnomocnicy pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych, jak i obrońcy oskarżonych); prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi); obsłudze przedsiębiorców; sporządzaniu umów.
Klisz i Wspólnicy - Kancelaria Adwokacka - oddział Gdańsk

Klisz i Wspólnicy - Kancelaria Adwokacka - oddział Gdańsk

ul. Kartuska 31C/1, 80-138 Gdańsk

71 740 50 00

Potrzebujesz pomocy sprawdzonego i doświadczonego prawnika (adwokata lub radcy prawnego)? Masz problem prawny i nie wiesz, w jaki sposób sobie z nim poradzić? Zapraszamy do kontaktu. W Kancelarii Klisz i Wspólnicy udzielamy porad prawnych dla firm, spółek oraz osób prywatnych z zakresu prawa: rodzinnego, spadkowego, pracy, cywilnego, karnego, nieruchomości oraz pozostałych.
Kancelaria Prawna TEMIDA

Kancelaria Prawna TEMIDA

ul. Lendziona 4E, 80-264 Gdańsk Wrzeszcz

58 354 10 88

Prawnik rodzinny. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, rodzinnych (rozwody, podział majątku wspólnego, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska) i spadkowych. Każdy Klient otrzymuje dostęp do swojej sprawy w Panelu Klienta. Ponad 10 lat na rynku. Setki zadowolonych Klientów.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska – Kucka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska – Kucka

ul. Kartuska 215, 83-122 Gdańsk

512 337 328

Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka prowadzi Kancelarię Adwokacką w Gdańsku. Oferuje pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego, prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego. Jeśli Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu ww. dziedziny prawa? Skontaktuj się z moją Kancelarią.
K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p.

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p.

ul. Marynarki Polskiej 195, 80-557 Gdańsk

+48 58 309 29 69, 510 060 332

Prawnicy oraz radcy prawni Gdańska oraz Elbląga z wieloletnim doświadczeniem w sporach sądowych, sporządzaniu umów i reprezentacji klientów przed sądami i organami administracji. Rozwody, umowy handlowe, odwołania, zażalenia i apelacje. Nasi prawnicy, adwokaci i radcy prawni zajmują się sprawami o rozwód, alimenty, sprawami cywilnymi, obsługą klientów biznesowych i gospodarczych.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Lech Szymanowski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Lech Szymanowski

ul. Eugeniusza Węgrzyna 4/20, 80-175 Gdańsk

+48 724 581 952

Szanowni Państwo, nazywam się Paweł Lech Szymanowski i prowadzę Kancelarię Adwokacką Szymanowski w Gdańsku. Jeżeli potrzebują Państwo dobrego adwokata od spraw karnych, spraw cywilnych, spraw spadkowych, spraw rodzinnych lub spraw administracyjnych, służę pomocą prawną pod nr telefonu 724 581 952 albo mailem sekretariat@adwokatszymanowski.pl

W sumie nasz katalog zawiera 44 wpisów o adwokatach z miasta Gdańsk.