Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

Adwokat Ewelina Baranowska-Haber

Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk

510-404-334

haberihaber.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 62

Haber&Haber Kancelaria Adwokacka - Adwokat Ewelina Baranowska-Haber. Specjalizacje: rozwody, jazda pod wpływem alkoholu, porady prawne, obsługa prawna firm, zakładanie spółek, pisma procesowe, reprezentacja przed sądami i urzędami, sprawy karne, rozwód, podział majątku, sprawy spadkowe, odszkodowania, sprawy pracownicze, sprawy administracyjne, windykacja należności. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie: prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa karnego, prawa budowlanego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa ochrony konkurencji i konsumenta, windykacji należności, obsługi przedsiębiorców, raz sporów sądowych.

Opinie

Opinii: 62

+ Dodaj opinię

5 z 5

08.03.2024

Sprawa poprowadzona przez Panią Mecenas zakończona sukcesem, jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję za dużo wsparcia na każdym etapie postępowania sądowego, które było bardzo obciążające psychicznie, a mimo to dostałam wiele wsparcia zarówno prawnego jak i psychicznego. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego i zaangażowanego adwokata. Nie pomyliłam się, dokonując wyboru kancelarii Haber, gdyż jest to bez wątpienia najlepsza kancelaria w kraju.


5 z 5

14.12.2022

Chciałam wyrazić swoje wielkie uznanie dla pani Mecenas bardzo pomogła mi w mojej sprawie o rozwód. Sprawa była niezwykle trudna. Pani Mecenas nie tylko doprowadziła do tego, że uzyskałam zadawalający wyrok ale także przez cały czas, który był dla mnie niezwykle trudny dodawała otuchy i zrozumienia. Nie przypuszczałam, że pani Mecenas ma także doskonałe podejście psychologiczne do klienta. Nie mogłam trafić lepiej. Serdecznie polecam każdemu kto szuka sprawdzonego i godnego polecenia adwokata.


5 z 5

24.08.2022

Dziękuję za pani profesjonalne podejście do mojej sprawy. Sprawa zakończona sukcesem jestem bardzo zadowolona i niezmiernie wdzięczna za wszystko co pani dla mnie zrobiła.


5 z 5

06.07.2022

Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber to profesjonalistka najwyższej klasy. Od pierwszego spotkania, aż do końca sprawy mogłam liczyć na Jej wsparcie i pomoc. Niezwykle empatyczna osobowość. Przychodząc do kancelarii byłam w bardzo złym stanie psychicznym, jednak otrzymałam taką pomoc i wsparcie ze strony pani Mecenas na jakie nawet nie mogłam liczyć u psychologa. Pani Mecenas to niezwykle rzetelna i uczciwa osoba nigdy nie obiecuje rzeczy niemożliwych. Od początku pani Mecenas była ze mną szczera. Dziękuję Pani Mecenas za ogromne wsparcie.


5 z 5

13.03.2022

Najlepsza pani Mecenas z jaką miałem do czynienia. Zaangażowana. Bez względu na dzień tygodnia i godzinę zawsze odbiera telefon, bądź oddzwania. Przejmuje się losem swojego klienta jednocześnie bardzo angażując się w sprawę.


5 z 5

12.03.2022

Pani Mecenas jest bardzo rzeczową, konkretną i uczciwą osobą. Nigdy nie mydli oczu obietnicami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości to niezwykle istotna cecha. Bardzo pomocna i szczera osoba, a przy tym wszystkim bardzo zaangażowana i niezwykle skuteczna. Serdecznie polecam Panią Mecenas. Myślę, że z takim podejściem do klienta wróżę pani ogromny sukces. Jeszcze raz bardzo dziękuję.


5 z 5

16.02.2022

Chciałbym okazać swoją wdzięczność za doskonałe wsparcie prawne ze strony Pani Mecenas. Znalazłem się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebowałem adwokata, który w pełnym zakresie oraz zgodnie ze stanem faktycznym przedstawi oraz poprowadzi moją sprawę. Otrzymałem rzeczywistą pomoc, która dała mi możliwość przetrwania najtrudniejszych chwil w moim życiu. Osobiste zaangażowanie Pani Mecenas w sprawę oraz prawdziwy profesjonalizm doprowadziły do pozytywnego rozwiązania skomplikowanego problemu. Jestem bardzo zadowolony i serdecznie dziękuję


5 z 5

24.01.2022

Szukałam dobrego adwokata i wreszcie znalazłam tą osobą jest właśnie pani Mecenas. Bardzo wiele osób poleca panią Mecenas jako dobrego specjalistę i faktycznie się nie mylą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z kontaktu z panią Mecenas, a przede wszystkim z zaangażowania w sprawę. Wszystko jest doskonale dopilnowane. Pani Mecenas o wszystkim mnie informuje. Otrzymuję wszystkie pisma z kancelarii. Pani Mecenas oraz jej zespół są naprawdę godni polecenia.


5 z 5

09.11.2021

Nieoceniona osoba, bardzo sympatyczna i wrażliwa. Zawsze przyjmuje klienta z uśmiechem. Nie spotkałem nigdy tak zaangażowanej osoby w sprawę. Pani Mecenas do skutku szuka rozwiązania. Kontakt z panią Mecenas mogę uznać za wzorowy. Polecam każdemu takiego Adwokata kto potrzebuje rzetelnej pomocy. Na pewno Pani Mecenas nie zawiedzie.


5 z 5

13.07.2021

Pani Mecenas to prawdziwa profesjonalistka. Pomogła mi w bardzo skomplikowanym temacie z podatków. Polecam bo prócz ogromnej wiedzy jest też bardzo sympatyczną osobą.


5 z 5

11.05.2021

Pani Mecenas jest Pani najlepsza. Dziękuję za pomoc i przede wszystkim wygraną sprawę.


5 z 5

06.04.2021

Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę z należytą starannością. Zawsze mogłam liczyć na kontakt z panią Mecenas. Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Adwokat.


5 z 5

28.03.2021

Rzeczowy Adwokat. Prowadzi trzy moje skomplikowane sprawy. Bardzo dobry kontakt. Wysoka kultura osobista. Bardzo sumienna, konkretna i skuteczna adwokat. Polecam.


5 z 5

26.03.2021

Szanowna Pani Mecenas dziekuje za poprowadzenie mojej sprawy i zakończenie jej sukcesem. Jestem pani ogromnie wdzięczny i będę panią polecał. Jest pani doskonałym specjalistom. Jestem wdzięczny, ze zawsze odbierała pani moje telefony i odpowiadała na wszystkie dręczące mnie pytania. Jeszcze raz dziękuję.


5 z 5

22.03.2021

Doskonała specjalistka od spraw rozwodowych. Pani Mecenas prowadziła moją sprawę, która była bardzo skomplikowana. Mimo wszystko Pani Mecenas poradziła sobie ze sprawą doskonale. Pani Mecenas poświęciła bardzo wiele swojego czasu, okazała mi bardzo dużo zrozumienia oraz wsparcia. Pani Mecenas ma naprawdę niezwykłą wiedzę ale też jest osobą o bardzo dobrym sercu. Polecam i dziękuję jeszcze raz Pani Mecenas jest Pani Wielka.


5 z 5

21.03.2021

Szczerze polecam tę kancelarię. Prawdziwi fachowcy i bardzo pomocni.


5 z 5

20.03.2021

Dbałość o klienta. Bardzo duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Pani Mecenas jest wyjątkowo sympatyczną osobą. Ma wiele cierpliwości i podchodzi do sprawy klienta z niezwykłą empatią. Polecam serdecznie.


5 z 5

20.03.2021

Najlepsza Pani Mecenas. Pełen profesjonalizm.


5 z 5

19.03.2021

Jestem bardzo zadowolony z poprowadzonej sprawy. Polecam!


5 z 5

05.03.2021

Bardzo duże zaangażowanie. Sprawa poprawadzona z sukcesem.


5 z 5

03.03.2021

Kompetentna, zna się na rzeczy. Bardzo konkretna Pani Mecenas. Polecam wszystkim szukającym rzetelnego Adwokata. Warto oddać swoją sprawę w ręce pani Mecenas.


5 z 5

23.02.2021

Polecam Panią Mecenas!


5 z 5

19.02.2021

Dziękuję Pani Mecenas za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Dziękuję za zaangażowanie. Pani Mecenas jest oddana swojej pracy widać jak doskonale odnajduje się w tym co robi. Swoją pracę wykonuje na 100%. Polecam Panią Mecenas Ewelinę Baranowską-Haber.


5 z 5

17.02.2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. W każdym momencie kiedy tylko mam pytania mogę liczyć na rozwianie moich wątpliwości. Polecam usługi Pani Mecenas Eweliny Baranowskiej-Haber oraz jej zespołu, gdyż spotkałam się z niezwykłym profesjonalizmem oraz wzorowym podejściem do powierzonych spraw.


5 z 5

02.02.2021

Genialna specjalistka z obszerną wiedzą i przygotowaniem do zlecenia, które prowadzi. Zaangażowaniem i podejściem do spraw Pani Mecenas mogłaby uczyć wielu adwokatów, jak powinni traktować swoich klientów.


5 z 5

01.02.2021

Panią Mecenas wyróżnia ogromne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały. Pani Mecenas ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają wzorowo.


5 z 5

04.12.2020

Usługi świadczone przez kancelarię prowadzoną przez Panią Mecenas Baranowską - Haber wyróżniają się niezwykłym profesjonalizmem w aspekcie merytorycznym ,a także w zakresie obsługi klienta. Pani Mecenas obsługuje prowadzone przeze mnie spółki. Pani Mecenas podchodzi do każdego zadania z zaangażowaniem jest gotowa do udzielenia pomocy w każdym czasie. Wszystkie sprawy, które zlecam kancelarii Pani Mecenas są wykonywane terminowo i najwyższą starannością. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Mecenas.


5 z 5

24.11.2020

Pełen profesjonalizm. Nie spotkałam jeszcze osoby z takim zaangażowaniem w sprawę swojego klienta. Pani Mecenas to osoba o bogatej wiedzy. Odpowiada w wyczerpujący sposób na każde pytanie. Mogłam zadzwonić do Pani Mecenas zawsze jak tylko pojawił się problem. Pani Mecenas zawsze służyła wsparciem i widać, że bardzo zależy jej na sprawie swojego klienta. Jest zawsze doskonale przygotowana do sprawy.


5 z 5

10.11.2020

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Mecenas Ewelinie Baranowskiej - Haber za tak świetną obsługę prawną. Jest pani najlepsza. Polecam każdemu kto szuka adwokata angażującego się w sprawę swojego klienta. Sprawa zakończona sukcesem. Pani Mecenas jest osobą niezwykle empatyczną oby więcej takich osób było na tym rynku.


5 z 5

08.09.2020

Panią Mecenas wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie problemy prawne Pani Mecenas wyjaśnia w sposób zrozumiały jest niezwykle wyrozumiała oraz cierpliwa. Pani Mecenas ma niezwykle obszerną wiedzę. Potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Jest zawsze doskonale przygotowana do sprawy. Polecam każdemu poszukującemu naprawdę dobrego i skutecznego adwokata.


5 z 5

27.08.2020

Najlepsza Pani Mecenas z jaką miałam okazje się spotkać. Na sali rozpraw jest bardzo profesjonalna i jednocześnie walczy o swojego klienta. Zawsze przygotowana z obszerną wiedzą. Odpowiada na każde zadane pytanie. Super przeprowadzona sprawa. Polecam każdemu z całą odpowiedzialnością. Jeszcze raz dziękuję Pani Mecenas jest Pani najlepsza.


5 z 5

11.08.2020

Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber jest zawsze doskonale przygotowana do sprawy. Bardzo się angażuje w prowadzoną sprawę. Posiada obszerną wiedzę, odpowiada na każde pytanie. Przy tym Pani Mecenas ma doskonałe podejście do klienta. Jest bardzo empatyczna. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas. Polecam każdemu kto poszukuje prawdziwego specjalisty.


5 z 5

26.05.2020

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko Pani Mecenas wyjaśniła na spokojnie. Pani Mecenas posiada naprawdę ogromna wiedzę. Na wszystkie pytania odpowiedziała w sposób wyczerpujący.


5 z 5

22.05.2020

Współpraca z Panią Adwokat układała się bardzo dobrze. Pani Adwokat jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawę. Jest osobą bardzo wyrozumiałą, posiada bardzo dużą wiedzę. Wszystko na spokojnie tłumaczy. Sprawa zakończona sukcesem.


5 z 5

12.05.2020

Pani Mecenas jest najlepszym profesjonalistą. Bardzo dobra i sympatyczna osoba. Kontakt rewelacyjny. W takim stresującym czasie jaki przeżywałam przez czas mojej sprawy Pani Mecenas dała mi bardzo dużo wsparcia. Na sali sądowej jest bardzo konkretna i waleczna. Polecam.


5 z 5

07.05.2020

Pani Mecenas to najlepszy fachowiec, wygrała moją sprawę o odszkodowanie za błąd medyczny. Dziękuje. Jest pani nieoceniona.


5 z 5

03.05.2020

Pani Mecenas w zaskakującym tępie rozwiązała moje problemy prawne, których inni adwokaci nie potrafili rozwiązać. Świetna osoba, bardzo konkretna i sympatyczna.


5 z 5

29.04.2020

Pani Mecenas jest najlepsza. Wspaniała osoba, bardzo sympatyczna i empatyczna a przy tym posiada obszerną wiedzę. Na każde pytania odpowiada w wyczerpujący sposób.


5 z 5

25.04.2020

Bardzo polecam Panią Mecenas. Klient jest traktowany w bardzo miły sposób. Doskonali profesjonaliści, którzy rzetelnie i dokładnie przygotowują się do spraw, które mają prowadzić. Moja sprawa zakończona sukcesem. Dziękuję.


5 z 5

16.04.2020

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.


5 z 5

10.04.2020

Polecam Panią Mecenas. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w 100%. Podczas mojej sprawy rozwodowej zapewniła mi duże wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się całkowitym powodzeniem. Polecam wszystkim.


5 z 5

09.04.2020

Pani Mecenas wygrała moją sprawę za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Pozostawiam tutaj opinię, gdyż wiem jak trudno znaleźć dobrego prawnika i w dodatku jeszcze z dobrym sercem i zaangażowaniem w sprawy klienta. Pani Mecenas jest właśnie takim Adwokatem, który jest w pełni oddany swojej pracy. Dlatego mam nadzieję, że chociaż w tych kilku słowach mogę się odwdzięczyć za pomoc Pani Mecenas i tym samym ułatwić wielu osobą wybór naprawdę dobrego Adwokata.


5 z 5

06.04.2020

Pani Mecenas bardzo pomogła mi w sprawie gospodarczej. Polecam jest doskonałym specjalistą.


5 z 5

01.04.2020

Niezaprzeczalny jest fakt, iż pani Mecenas zna się na swoim fachu. Podejście pani Mecenas niezwykle pozytywnie wpływa na samopoczucie klienta w trudnych chwilach związanych ze sprawą. Pani Mecenas jest rzeczowa i skrupulatna. Poza tym jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą. Nie mogłam trafić na lepszego Adwokata.


5 z 5

25.03.2020

Polecam Panią Mecenas. Niezwykle profesjonalna i ciepła osoba.


5 z 5

20.03.2020

Pełne zaangażowanie, super profesjonalizm, sprawa wygrana.


5 z 5

18.03.2020

Profesjonalne podejście do klienta. Doskonały kontakt na każdym etapie postępowania. Polecam Panią Mecenas.


5 z 5

16.03.2020

Nigdy nie spotkałem bardziej profesjonalnej osoby. W dodatku tak bardzo przejmującej i zaangażowanej w sprawę klienta. Pani Mecenas jest Pani wyjątkową osobą. Życzę pani dalszych sukcesów. Z takim podejściem będzie pani osiągała tylko sukcesy.


5 z 5

25.02.2020

Bardzo profesjonalne podejście oraz ogromny zasób wiedzy. Bardzo kompetentna Pani Adwokat, która z uporem dąży do rozwiązania sprawy. Polecam.


5 z 5

12.02.2020

Niezwykła osoba i bardzo dobra specjalistka. Kontakt z panią Mecenas to przyjemność.


5 z 5

22.01.2020

Fantastyczny Adwokat. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Nigdy nie spotkałem się z taką uprzejmością ze strony adwokata. Polecam!


5 z 5

07.01.2020

Polecam korzystanie z usług Pani Mecenas. Byłam u innego Adwokata, który wprowadził mnie w błąd. Pani Mecenas wszystko wyjaśniła mi rzetelnie i na spokojnie. To Adwokat z powołania. Serdecznie jeszcze raz polecam.


5 z 5

27.12.2019

Doskonały specjalista, sprawa wygrana:) Polecam panią Mecenas. Niezwykle sympatyczna osoba.


5 z 5

08.12.2019

Polecam Panią mecenas, zawsze przygotowana do sprawy, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam!


5 z 5

06.12.2019

Polecam nie mam zastrzeżeń, wszystko zostało załatwione na najwyższym standardzie.


5 z 5

06.12.2019

Serdecznie polecam, profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem.


5 z 5

06.12.2019

Profesjonalne podejście do tematu. Pełne zaangażowanie jakiego się nawet nie spodziewałam. Pani Mecenas jest rzetelna, komunikatywna i sympatyczna.


5 z 5

26.11.2019

Pani Mecenas jest osoba bardzo kompetentna konkretna wie jak pomóc jest 100% fachowcem w tym co robi. Polecam!


5 z 5

26.11.2019

Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem doskonałym profesjonalistą. Poza tym to niezwykle miła osoba ma bardzo dużo empatii.


5 z 5

04.11.2019

Pani Mecenas reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Mecenas, gdyż jest naprawdę dobrym i godnym polecenia adwokatem.


5 z 5

04.11.2019

Bardzo kompetentna osoba, odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie. W dodatku niezwykle ciepła i miła.


5 z 5

29.10.2019

Pani Mecenas jest osobą niezwykle profesjonalną. Poświęca sporo czasu aby wysłuchać klienta. W dodatku jest bardzo skuteczna. Polecam w 100%.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 6346