Adwokat Dariusz Klugmann

Adwokat Dariusz Klugmann

ul. Adama Mickiewicza 1/3, 80-425 Gdańsk

503 572 051

klugmann.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 28

Żyjemy w świecie zmian. Większość z nich jest chciana i nas rozwija. Część nas zaskakuje, a niektóre wprowadzają w zakłopotanie. Zmieniają się normy społeczne, przepisy, czyli rzeczy od nas niezależne, ale też osobiste: sytuacja majątkowa, rodzinna, zawodowa. Doświadczenie nauczyło mnie, że w każdym przypadku warto określić plan postępowania i konsekwentnie go realizować w oparciu o szeroką wiedzę prawną i wrażliwość na człowieka. Takie podejście charakteryzuje ogół działań Kancelarii Klugmann.

Sprawdź, w jakich zagadnieniach możemy Ci pomóc:

Czy jesteś w trakcie separacji/rozwodu i próbujesz ustalić warunki opieki nad dzieckiem? A może dotyczy Cię spór rodzinny?

Jeśli sprawa dotyczy ustalenia warunków alimentacyjnych i adopcyjnych, ustalenia opieki nad dzieckiem, umowy rodzinnej czy intercyzy, wykazujemy się dużą wrażliwością i dyskrecją. Dlatego kierowane przez nas sprawy i mediacje z zakresu prawa rodzinnego i majątkowego prowadzą do konstruktywnych i satysfakcjonujących rozwiązań.

Czy odpowiednio zabezpieczyłeś swoją firmę pod względem prawnym?

Prawo gospodarcze stale się zmienia, zatem opiekę nad swoim przedsiębiorstwem warto oddać w ręce kancelarii, która stale trzyma „rękę na pulsie” i dzięki temu oferuje kompleksową i fachową poradę prawna: od spraw bieżących, po restrukturyzacje, fuzje i przejęcia. To także zwalczanie nieuczciwej konkurencji, windykacja należności, jak również tworzenie umów handlowych, udział w negocjacjach i doradztwo.

Uważasz, że naruszono Twoje dobra osobiste? Podpisałeś niekorzystną umowę kredytową lub dotyczy Cię pojęcie „błędu medycznego”?

Prawo cywilne jest pojęciem szerokim i stanowi fundament prawa prywatnego. W jego ramach kancelaria zajmuje się zarówno prawem ogólnym, spadkowym, jak również prawem zobowiązań i rzeczowym. Doradzamy w sprawach dotyczących własności intelektualnej, tworzymy umowy chroniące znaki towarowe, przygotowujemy wnioski patentowe i wiele innych.

Padłeś ofiarą oszustwa, przemocy lub stalkingu?

W sprawach karnych trzeba działać dwutorowo: z jednej strony zabezpieczyć komfort poszkodowanego klienta i jego rodziny, z drugiej - sprawnie i zdecydowanie egzekwować prawo. Oprócz wyczucia i empatii, z jakimi zgłębiamy delikatne sprawy naruszenia kodeksu karnego, dysponujemy doświadczeniem w pracy w formie oskarżyciela publicznego - dzięki czemu potrafimy przewidzieć ruchy „drugiej strony”.

Co zrobić, gdy masz problem z najemcami?

Zawiłości prawa nieruchomości i najmu lokali potrafiąskutecznie zniechęcić do dobrej inwestycji, dlatego doradzamy w zakresie obrotu nieruchomościami, dzierżawy czy przejęć deweloperskich. Reprezentujemy interesy właścicieli, najemców, jak i lokatorów przed sądami wszystkich instancji.

Co powinna zrobić firma zatrudniająca pracowników z zagranicy?

Prawo pracy (w tym również prawa legalizacji i pobytu w Polsce) i zarządzanie zasobami ludzkimi wymaga nie tylko opracowania odpowiedniej dokumentacji, ale także przygotowania umów pracowniczych. To również optymalizacja zatrudnienia oraz pomoc w legalizacji pobytu i angażu w Polsce rosnącej liczbie cudzoziemców. W sytuacjach, które tego wymagają, reprezentujemy strony w sporach dotyczących spłaty należności i rekompensat.

Te i wiele innych dylematów prawnych rozwiązuje Kancelaria Adwokacka Dariusz Klugmann.


Opinie

Opinii: 28

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-01-29 ID: 2928

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię z Gdańska pana adwokata Dariusza Klugmann. Potrafi wczuć się w sytuację swojego klienta. Jest przy tym osobą biegle poruszającą się po zawiłościach prawno-psychologicznych. Działania pana adwokata dają nadzieję na pozytywne załatwienie sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-08-06 ID: 894

Mam przyjemność wystawić rekomendację Adwokatowi Dariuszowi Klugmann. Jest to bardzo konkretny i kompetentny Mecenas. Potrafiący wybrnąć z nietypowych sytuacji. A przy tym zaangażowany. I co ważne bardzo dobry kontakt!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-06-30 ID: 809

Pan Dariusz dał się poznać jako skuteczny i kompetentny adwokat. W kontakcie ze mną był życzliwy, kulturalny i empatyczny, ale to nie wszystko - reprezentując mnie okazał się także silną osobowością, czyli zdecydowanym fighterem. Dziękuję Panie Darku! Polecam z całego serca.

dodaj komentarz

Dariusz Klugmann 2020-07-02

Szanowny Panie, dziękuję za wartościową opinię. Przede wszystkim - dobro Klienta!


5 z 5

2020-06-11 ID: 764

Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawda. Udało się zakończyć sprawę z sukcesem. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za pomoc. Polecam zdecydowanie!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-27 ID: 731

Z usług kancelarii korzystałam w sprawie rozwodowej. Wysoka jakość usług, bardzo duża wiedza i doświadczenie oraz świetne przygotowanie Pana Mecenasa na każdym etapie sprawy. Pan Adwokat Dariusz Klugmann to świetny wybór.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-21 ID: 711

Świetny prawnik, kompetentny, wysoka kultura osobista. Obsługa prawna na wysokim poziomie i znakomita współpraca. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-13 ID: 686

Wystawiam bardzo wysoką zasłużoną opinię. Bardzo dobre poprowadzenie mojej sprawy o podział majątku. Bardzo sumienny i zaangażowany mecenas. Wszystkie formalności zawsze dopilnowane,przygotowanie do rozpraw wzorowe. Pozdrawiam kancelarię.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-06 ID: 643

Z usług kancelarii korzystałem w tamtym roku. Bardzo wysoki poziom usług świadczonych przez kancelarię,wysoka kultura osobista, szacunek do klienta, pełen profesjonalizm przy prowadzonej dla mnie sprawie, która została dzięki Panu Mecenasowi pozytywnie rozwiązana. Jest adwokatem wiarygodnym i godnym polecenia.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-30 ID: 625

Najlepszy prawnik na jakiego mogłem trafiłam. Polecam serdecznie usługi kancelarii adwokackiej Pana Dariusza Klugmanna! Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie, ale w tym przypadku uznałem to za koniecznie. Doskonały prawnik, wysokie kompetencje, duża wiedza, bardzo dobry kontakt. Pan Dariusz robił wszystko aby sprawa była wygrana. Jestem bardzo wdzięczny za tak skuteczną pomoc!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-28 ID: 621

Profesjonalna współpraca już prawie dwa lata i mogę tylko polecić. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń oraz wątpliwości do kompetencji. Polecam wszystkim którzy szukają fachowej i kompleksowej pomocy prawnej.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-25 ID: 613

Bardzo dobry i sprawdzony adwokat. Do kancelarii właściwie trafiłem przypadkowo, ale sprawdziła się wzorowo. Pan Krzysztof zaczął działać zaraz po tym jak zgłosiłem się do kancelarii, doskonale poprowadził sprawę. Polecam z przyjemnością.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-22 ID: 596

Polecam w 100 procentach. Świetny adwokat, Pan Dariusz bardzo mi pomógł dzięki dużemu zaangażowaniu w sprawę, cierpliwość, zrozumienie, i doskonała wiedza. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-20 ID: 592

Kancelaria Pana Dariusza Klugmanna obsługuje moją firmę od ponad roku o mogę gorąco polecić. Wszystko zawsze załatwiane terminowo i solidnie, bardzo kompleksowa pomoc prawna, nie byłam jeszcze tak zadowolona z pomocy prawnej. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-13 ID: 569

Nieoceniona pomoc w ważnej dla mnie sprawie. Pełne zaangażowanie i świetny kontakt z panem mecenasem.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-04 ID: 542

Sprawa załatwiona pozytywnie. Bez wychodzenia z domu. Jednym słowem polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-18 ID: 489

Cóż może napisać osoba, która w ostatniej chwili skorzystała z pomocy pana mecenasa :) I tą drogą chcę podziękować panu, że nie odmówił pan wsparcia w pobramkowej sytuacji.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-20 ID: 352

Sprawnie załatwiona sprawa.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-17 ID: 346

Gorąco polecam kancelarię. Bardzo rzetelna, wyczerpująca, profesjonalna, kompleksowa obsługa klientów, miła atmosfera. Pan adwokat zawsze natychmiast odpowiada, każdą sprawę którą rozpocznie doprowadzi do końca, uczciwy, rzetelny, ma na uwadze dobro osoby a nie swoje własne interesy, nie szuka jak człowieka wykorzystać tylko jak pomóc. Jego maksyma życiowa to "Dobro zwycięża".

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-15 ID: 340

Konkretna i rzeczowa porada prawna. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-10 ID: 331

Najlepszy adwokat jakiego miałam okazję spotkać. Wygrana sprawa o rozwòd.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-05 ID: 239

Po tych opiniach trafiłam i ja do Pana Dariusza. Pomógł mi wyjaśnić wiele kwestii związanych z rozwodem, sprawami majątkowymi i alimentacyjnymi. Nie zawiodłam się i gorąco polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-26 ID: 216

Rzetelna i profesjonalna obsługa. Życzliwość i chęć pomocy, doradzenie nawet w trudnych sprawach. Dziekujemy za pomoc;)

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-26 ID: 215

Pan Dariusz Klugmann to adwokat rzeczowy, skrupulatny i po prostu ludzki. Szukający dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-26 ID: 214

Zawiłe sprawy są domeną każdego adwokata, ale trudno takiego znaleźć. Dopiero po skontaktowaniu się z Mecenasem Dariuszem okazało się, że dokonałem trafnego wyboru! Empatia do klienta połączona z profesjonalizmem! POLECAM!

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-26 ID: 208

Pełen profesjonalizm!! Polecam Pana Dariusza jako Adwokata. W sprawach rodzinnych pomógł szybko i sprawnie. Moge śmiało polecić każdemu.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-15 ID: 146

Świetny Adwokat, polecam Pana Mecenasa! W trybie szybkim przygotował mi bezpieczną umowę najmu lokalu. Wszystko wyjaśnił i poinstruował jak postąpić. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-12 ID: 136

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, zrozumiały język, cierpliwość i skuteczność. Mam nadzieje, że wiele osób będzie mogło być z Pana zadowolonych tak jak ja.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-12 ID: 134

Jestem bardzo zadowolona. Pan Dariusz, to świetny adwokat. Sprawdził się w sprawie rodzinnej. Od początku wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3653
Data dodania: 2019-11-03, dni: 1184