Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska

Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska

ul. Okopowa 17/2, 80-819 Gdańsk

578 271 600, 509 271 600

kancelaria-frieske.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 74

Najlepsi 2021

Zapewniam wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w zakresie wszystkich dziedzin prawa na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz województwa pomorskiego. Zakres usług: prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dziećmi, podział majątku, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa), prawo własności nieruchomości, windykacja należności, prawo spadkowe, prawo karne, stała i kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych.

Opinie

Opinii: 74

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-07-25 ID: 3510

Bardzo polecam z czystym sercem. Pani Adwokat bardzo mi pomogła pełen profesjonalizm i rzetelność.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-07-13 ID: 3460

Polecam Panią Mecenas. Rozwód to traumatyczne przeżycie, ale Pani Mecenas poprowadziła rozprawę po mistrzowsku. Dostałam rozwód na pierwszej rozprawie.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-07-01 ID: 3403

Bardzo polecam Kancelarie. Pani Mecenas rzetelna, miła, konkretna, potrafiąca doradzić w podejmowaniu trudnych życiowych decyzji, profesjonalna z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Pan Mecenas Grzegorz pomoże, wytłumaczy. Pani Iwonka miła ma znakomity kontakt z klientem. Polecam kancelarie z całego serca.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-06-28 ID: 3381

Bardzo profesjonalna i skuteczna pomoc prawna, polecam serdecznie!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-06-20 ID: 3342

Serdecznie polecam kancelarie ! Pełen profesjonalizm ze strony Pani Mecenas Magdaleny oraz Pani Iwony :) Pani Mecenas od początku do końca sprawy o podwyższenie alimentów była przy mnie, była zaangażowana i nieziemsko uprzejma. Sprawa wygrana ! Pani Iwona zawsze uśmiechnięta, rzetelnie udzielała odpowiedzi na nurtujące pytania, których swoją droga było bardzo dużo. Jeśli ktoś się zastanawia jaką kancelarie wybrać, aby czuć się zaopiekowanym i finalnie wygrać sprawę rodzinną- to istnieje tylko jedna słuszna kancelaria :) Z całego serca polecam !

dodaj komentarz


5 z 5

2022-05-06 ID: 3217

Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Magdaleny Frieske -Pszczółkowskiej godna polecenia. Pani Mecenas omawia zarówno możliwości jak i ryzyko. Służy fachową radą, rzetelnym doradztwem oraz życzliwością. Liczę na dalszą współpracę. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy i nieporozumień. Dziękuję również Pani Iwonie - niezwykle miłej osobie, ma znakomity kontakt z klientem. Z czystym sumieniem polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-28 ID: 3188

Przed zleceniem prowadzenia mojej sprawy rozwodowej byłam na konsultacji u kilku prawników, jednak to Pani Mecenas Magdalena Frieske-Pszczółkowska wzbudziła we mnie największe zaufanie. Nie zawiodłam się. Przez cały czas, podczas oczekiwania na pierwszą rozprawę mogłam liczyć na wsparcie i odpowiedz na każde nurtujące mnie pytanie. Dodatkowo Pani mecenas to bardzo empatyczna osoba, ma ogromną wiedzę i doświadczenie i każda rozmowa z nią sprawia, że człowiek wie, że jest w dobrych rękach. Niezastąpiona jest także Pani Iwonka, która informuje o wszystkim na bieżąco, pilnuje terminów i również jest ogromnym wsparciem.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-27 ID: 3187

Witam serdecznie. Od początku współpracy czułem i widziałem zaangażowanie w sprawę. W tej kancelarii można spotkać prawdziwych fachowców, z wielkim zasobem wiedzy.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-27 ID: 3185

Szczerze polecam! Od pierwszego spotkania Pani Mecenas jak i prawa ręka Pani Iwonka wzbudziły moje zaufanie, dając poczucie bezpieczeńtwa. Moja sprawa dotyczy rozwodu. Profesjonalizm, empatia i życiowe podejście, a wszelkie kwestie prawne wyjaśnione w wyczerpujący sposób. To Kancelaria „z sercem”.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-26 ID: 3183

Wspaniała, profesjonalna obsługa. Przesympatyczna Pani Mecenas i jej prawa ręka Pani Iwona oraz Mecenas Pan Grzegorz. Zawsze pomogą i wytłumaczą laikowi zawiłości procedur sądowych. Czuję sie bezpieczna i zaopiekowana. Ogromna wiedza i doświadczenie tak potrzebne przy często trudnych sprawach jak moja. Polecam serdecznie każdemu tą kancelarię.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-09 ID: 3152

Bardzo polecam kancelarię Adw. Magdaleny Frieske-Pszczółkowskiej. Pani Mecenas profesjonalnie podchodzi do każdego zagadnienia, z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie szczegóły wyjaśnia w sposób jasny i przejrzysty. Moja sprawa dotyczyła rozwodu.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-03-24 ID: 3106

Szczerze polecam. Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy prawnej. Moim skromnym zdaniem Kancelarię Adwokacką Magdalena Frieske-Pszczólkowska wyróżnia ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy klienta. Biorąc pod uwagę to, iż Pani Mecenas prowadzi kilka spraw jednocześnie, brak mi słów uznania za pełen profesjonalizm. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnione w sposób przystępny i zrozumiały, pełne wsparcie na sali sądowej i poza nią a sprawa załatwiona w możliwie najkrótszym czasie. Wielka empatia i pokazanie przyszłości z nowej perspektywy. Słowa uznania dla pani Iwony, prowadzącej Kancelarię, zawsze miła i uśmiechnięta a co najważniejsze trzymająca rękę na pulsie i wspierającą Panią Mecenas. Szczerze POLECAM.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-03-23 ID: 3101

Polecam z całego serca Kancelarie, Panią Mecenas oraz Panią Iwonkę. Nie wyobrażam sobie, ze można mieć lepsza pomoc. Kompetencja na najwyższym poziomie.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-03-05 ID: 3060

Opinia: Polecam z całego serca Panią Mecenas oraz Panią Iwonkę z kancelarii za rzetelne poprowadzenie rozprawy rozwodowej oraz podejście pełne empatii i zrozumienia. Rozprawa przeprowadzona szybko. Dziękuję za całe zaangażowanie i wsparcie podczas całego procesu rozwodowego oraz za udzielone porady wynikające z zawodowego i życiowego doświadczenia, które pomogą mi rozpocząć nowe życie.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-01-15 ID: 2901

Zleciłem Pani Adw Magdalenie Frieske-Pszczółkowskiej prowadzenie spraw związanych z opieką i przemocą kierowana wobec dziecka. Sprawa wygrana, oprawczyni skazana. Polecam pomoc Pani Mecenas Dziękuję za wsparcie w trakcie sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-01-04 ID: 2867

Współpraca z Panią Mecenas na najwyższym poziomie. Pani Mecenas jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Sprawa przebiegła bardzo szybko i pomyślnie. Jeśli miałabym dokonać ponownego wyboru byłby taki sam. Polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-16 ID: 2797

Polecam serdecznie Panią mecenas I Panią Iwonkę za zaangażowanie, rzetelne porady i podejście pełne empatii. Zawsze gotowe do pomocy i wyjaśnienia rozwiązania.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-16 ID: 2796

Polecam panią MECENAS Magdalenę. Profesjonalne podejście do klienta.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-16 ID: 2793

Zadowolenie klienta w kazdym calu. Moge polecić z calego serca.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-15 ID: 2785

Jeśli masz problem to ta Kancelaria, ta Pani Mecenas oraz jej Prawa ręka Pani Iwonka jest najlepszym, najskuteczniejszym i najbardziej profesjonalnym rozwiązaniem Twoich kłopotów i zawirowań życiowych. Pomoc i życzliwość w każdej kwestii jest tu nieoceniona. Nawet jeśli jesteś na zakręcie, za chwilę wszystkie drogi się prostują. Z całego serca polecam Panią Mecenas Magdę i Panią Iwonkę, to niezawodny Tim. Przy okazji dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-09 ID: 2759

Drugi raz korzystałam z Usług Pani Mecenas i z czystym serduchem mogę ją polecić każdemu.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-11-29 ID: 2725

Pani mecenas profesjonalnie i skutecznie przeprowadziła rozwód.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-11-26 ID: 2715

Zdecydowanie polecam. Pani Mecenas poprowadziała szybko i skutecznie moje dwie sprawy (rozwodową i o rodzielość). Dzięki wiedzy oraz kompetencji doprowadziła do zakończenia sprawy rowodowej, która była latami prowadzona przez mojego poprzedniego prawnika. Potrafi spojrzec na sprawę zarówno globalnie jak i odnaleźć najmniejsze rozbierzności. Na sali sądowej wyłapuje niedopowiedzenia świadków i zachowując klasę "wyciąga" z nich prawdę. Pani Mecenas ma bardzo empatyczne podejście i gdy już traciłam nadzieję na pozytywne rozwiązanie, wyprowadziła i uratowała sytuację (przy czy muszę dodatkowo pdziękować za życzliwe rady). W prowadzeniu kancelari pomaga Pani Iwona, dzięki której zawsze byłam na bieżaco :)

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-22 ID: 2138

Z czystą przyjemnością polecam Kancelarię. P.Mecenas Magdalena Frieske-Pszczółkowską jest profesjonalna, konkretna oraz kompetentna. Dba o komfort klienta. Od pierwszego spotkania podchodzi do sprawy bardzo szczegółowo. Na sali rozpraw bardzo konkretna,stanowcza i przygotowana na wszelkie ewentualności. Sprawia że klient czuje się pewnie i bezpiecznie a co jest ogromnym atutem podczas spraw w sądzie. Również p.Iwonka jest bardzo fajną, sympatyczną osobą, zawsze pomocną:) Idealny kontakt z Kancelarią,zawsze dyspozycyjni. Zawsze z przygotowaną odpowiedzią. Kancelaria w pełni zasługuje na najwyższe noty.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-06 ID: 1814

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Magdaleną Frieske-Pszczółkowską, Pani Adwokat jest osobą niezwykle kompetentną, posiada szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie, co daje klientowi poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa. Wszelkie wątpliwości wyjaśnia w przystępny sposób, pokazuje możliwe rozwiązania oraz ich konsekwencje. Z całym przekonaniem mogę polecić Panią Magdalene Frieske-Pszczółkowską. Bardzo dziękuję za takie podejście.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-05 ID: 1801

Pani Mecenas Magdalena Frieske-Pszczółkowska jest osobą, która podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie. W gotowości by odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała w miłej atmosferze. Pani Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam gorąco!!! Grażyna

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-26 ID: 1749

Bardzo polecam Panią Mecenas. Profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-23 ID: 1742

Współpraca z Panią Adwokat Magdaleną Frieske-Pszczółkowską od początku przebiega bez zarzutów, nacechowana dobrą atmosferą ,zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy ze strony prawnej. Pani Adwokat bardzo zaangażowała się w moją sprawę, jest bardzo ludzka i wyrozumiała. Na bieżąco informuje mnie, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnuje wszelkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe pisze bardzo profesjonalnie, precyzyjnie i szczegółowo. Zaangażowanie Pani Adwokat jest ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny na bieżąco bez zarzutów, wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc w mojej sprawie zarówno Pani Adwokat, jak i Pani Iwonki pracującej w Kancelarii Adwokackiej. Gorąco polecam Panią Mecenas!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-23 ID: 1741

Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa. Pani Adwokat wyczerpująco omówiła temat i pozwoliła na wybór najwłaściwszej drogi realizacji, unikając zbędnych kosztów i straty czasu. Bardzo wysoko oceniam kompetencje Pani Adwokat. Zdecydowanie polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-22 ID: 1736

Polecam konsultacje u Pani Mecenas. Profesjonalna, doświadczona, konkretna. I ludzka. Otrzymałam dokładne wytyczne, co mogę zrobić w sprawie, z którą przyszłam. Dziękuję za poświęcony mi czas i poradę.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-18 ID: 1722

Z całego serca polecam. Pierwszy raz zostałem zmuszony do skorzystania z kancelarii prawnej. Od pierwszego spotkania, mogłem liczyć na wsparcie i pomoc Pani Mecenas, zarówno tę prawną, jak też w czysto ludzkim aspekcie. Atmosfera wytworzona przez Panią Magdę była bardzo pozytywna, wszystkie informacje zostały mi przekazane w sposób bardzo przystępny bez zawiłych terminów prawniczych. Jej osobowość, charakter, solidność oraz charyzma godna do naśladowania. Pani Mecenas jest rzetelna, uczciwa, nie obiecuje rzeczy niemożliwych, ale też gdy podejmuje się walczyć o ustalone wspólnie cele to doprowadza tę walkę do końca. Pani Iwona z sekretariatu zawsze pomocna i dbająca o właściwe relacje z klientem, a kontakt telefoniczny oraz email-owy oceniłbym jako doskonały. Sprawy sądowe to niemiłe przeżycie, ale dzięki takim osobom jak Pani Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska można się przekonać, że słońce w rezultacie musi zaświecić, a człowiekowi powraca wiara sprawiedliwość. Pani Magdo, dziękuję za to, że była Pani z nami, za profesjonalizm i empatię.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-17 ID: 1718

Gorąco polecam. Pani Mecenas bardzo profesjonalna, konkretna oraz skuteczna. Okazała mi ogromne zrozumienie i empatię. Najpierw dokładnie zapoznała się z moją sytuacją, udzieliła pełnej i bardzo obszernej informacji co i w jaki sposób mogę zrobić. W trudnym czasie była zawsze cierpliwa, krok po kroku wyjaśniała wszystkie wątpliwości i uzgadniała ze mną całą strategię działania. Odpowiadała na każde pytanie, udzielała mi też wielu wskazówek telefonicznie, zawsze kiedy potrzebowałam pomocy i porady. Pani Mecenas bardzo szybko zdobyła moje zaufanie zarówno poprzez swój profesjonalizm i rzetelność, jak również życiowe i empatyczne podejście do sprawy. Wszelkich formalności, obiegu dokumentów i dotrzymania terminów na bieżąco pilnuje przemiła Pani Iwonka obsługująca kancelarię. Wprowadza miłą i niepowtarzalną atmosferę. Błyskawicznie odpowiada na każdy mój mail lub telefon. Tak profesjonalnej, skutecznej i przyjaznej klientowi obsługi i atmosfery nie doświadczyłam w żadnej z poprzednich kancelarii.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-17 ID: 1711

Z całego serca polecam Panią Mecenas Magdalene Frieske-Pszczółkowską. Miałam do czynienia z różnymi kancelariami i uważam, że ta jest najlepsza :) Pani Mecenas jest osobą kompetentną, życzliwą, pomocną i godną zaufania. Jestem osobą, która stresuje się dosłownie wszystkim, a Pani Magdalena jest w stanie mnie uspokoić i wszystko wytłumaczyć krok po kroku tak abym przez cały proces przeszła ze spokojną głową. Kolejnym plusem jest kontakt z kancelarią- kiedy tylko mam jakieś pytania czy wątpliwości Pani Mecenas jak i Pani, która pracuje w sekretariacie sprawnie odpowiadają na maile, telefony czy sms :)

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-16 ID: 1707

Polecam z czystym sercem kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie ,rzeczowo i przede wszystkim człowiek czuję się tam jak w domu. Na wątpliwości udawało się zawsze uzyskać odpowiedź. Część spraw załatwiałam poprzez mail/telefon to na pewno wygodne rozwiązanie. Na koniec profesjonalizm ma swoją cenę ale wszystko jest w rozsądnym przedziale. Chciałam uzyskać kompetentna pomoc w ważnych dla mnie sprawach i nie zawiodłam się. Polecam!!!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-08 ID: 1648

Bardzo polecam, do rzeczy bez owijania w bawełnę. Bardzo elastyczne podejście do problemów.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-02 ID: 1611

Bardzo polecam kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie, rzeczowo. Na wątpliwości udawało mi się zawsze uzyskać zadowalającą odpowiedź, ew. w przypadku wymagającym sprawdzenia/weryfikacji zaraz po spotkaniu. W trudnych momentach zawirowań życiowych (sprawy okołorozwodowe) po wizycie w kancelarii nabiera się przekonania, że nie jest się osamotnionym, a sprawa zostanie dobrze i profesjonalnie poprowadzona. Tam, gdzie można było sobie na to pozwolić, była wplatana nutka uśmiechu

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-02 ID: 1610

Pani Mecenas została mi polecona jako najlepsza adwokat w okolicy. Miałam rozmowy z kilkoma adwokatami wcześniej ale żaden nie sprawił że poczułam się bezpiecznie. A po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Magdą, wiedziałam, że moje poszukiwania są zakończone. Znalazłam adwokat która ma nie tylko ciepłe i profesjonalne podejście, ale i też nie musiałam tłumaczyć kim jest „narcyz” i czego można od niego oczekiwać. Po jednej rozmowie byłam pełna nadzieji że uda mi się uwolnić i nie płacić alimentów. Cały proces rozwodowy jest okropnie stresujący więc nie można jego przejść bez świetnego adwokata. Dzięki Pani Mecenas czułam się spokojniejsza oraz bardziej pewna że wszystko się ułoży. I tak się stało! Byłam tylko na jednej sprawie rozwodowej a na drugiej Pani Magda już była beze mnie. Dużą pomocą i wsparciem była się też Pani Iwona (Kierownik Kancelarii). Świetne duo! Będę polecać każdemu i jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy prawnej, ta kancelaria będzie pierwszym miejscem do którego zadzwonię

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-01 ID: 1609

Pani mecenas to profesjonalistka, konkretna, rzeczowa, od razu widać, że zna się na rzeczy. Prowadziła moją sprawę rozwodową i wszystko zakończyło się po mojej myśli. Polecam wszystkim w "trudnej sytuacji życiowej". Jeżeli chodzi o rozwody, alimenty, to tylko Pani Magda:-) 100% sukcesu!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-19 ID: 1579

Pani Mecenas od pierwszego spotkania pokazywała jak duże ma kompetencje i doświadczenie zawodowe w prawie rodzinnym. Z wielką empatią i zainteresowaniem wysłuchała mojej historii i biorąc pod uwagę jej wszystkie aspekty, krok po kroku omawiała ze mną strategię działania. Zdecydowanie od początku wzbudziła we mnie poczucie zaufania oraz pokazała, że wiele zrobi, aby pomóc mi w rozwiązaniu mojego problemu. W dalszym toku prowadzenia sprawy przez cały czas czułem, że moja sprawa jest dla Pani Mecenas równie ważna jak inne prowadzone przez nią sprawy. Bardzo komunikatywna, cierpliwa i wyrozumiała w kwestii wszystkich pytań – z dużym profesjonalizmem dokładnie wyjaśniała wszystkie zawiłe prawnie kwestie i wątpliwości. Jednoznacznie czuć, że chce szczerze pomóc swoim klientom i traktuje ich jak osoby z realnymi problemami, a nie tylko jak kolejne zlecenia. Na sali sądowej świetnie walczyła o moją sprawę, dobitnie odpierając zarzuty drugiej strony. Bardzo mi pomogła i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł odwdzięczyć się Pani taką samą dobrocią. Kontakt z Kancelarią również bez zarzutu – Pani Iwona zawsze miła i profesjonalna w kontaktach osobistych, mailowych czy telefonicznych.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-17 ID: 1577

Pani Adwokat jest dobrą, rzeczową i zawsze dobrze przygotowaną profesjonalistką. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomagają w trudnej sytuacji. Szczerze polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-17 ID: 1572

Kancelarię cechuje profesjonalizm i rzetelność. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-17 ID: 1569

Bardzo polecam Panią Mecenas. Bardzo dobry kontakt

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-05 ID: 1545

Polecam Panią Adwokat, bardzo konkretna osoba.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-01-25 ID: 1477

Polecam Panią Mecenas Magdalena Frieske-Pszczòłkowska. Sprawy alimentacyjne szybko, profesjonalnie, bardzo dobry kontakt.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-01-25 ID: 1474

Profesjonalizm pod każdym względem

dodaj komentarz


5 z 5

2021-01-24 ID: 1470

Polecam z czystym sumieniem Kancelarie Adwokacką Magdalena Frieske-Pszczółkowska pełen profesjonalizm pod każdym względem. Pani Mecenas bardzo konkretna i co najważniejsze skuteczna z profesjonalnym podejściem do klienta połączonym z empatią. Bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje przekazywane na bierząco . Klient czuje że jego sprawa jest najważniejsza nie tylko dla niego. Serdecznie polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-11-16 ID: 1180

Bardzo profesjonalna pomoc ze strony Pani Mecenas w sprawie rozwodowej. Byłam totalnie zagubiona, gdyby nie porady i wskazówki, których udzieliła mi Pani Mecenas. Dziękuję również Pani Iwonie, która na bieżąco czuwała nad całym przebiegiem formalnym i ewentualnymi dokumentami, które musiałem dostarczyć. Profesjonalizm pod każdym względem i miła atmosfera w 100% a przede wszystkim super ludzkie podejście i zrozumienie tematu. Szczerze polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-30 ID: 1024

Pani Mecenas jest pozytywna i konsekwentna osoba, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Skutecznie pomogla mi w mojej sprawie. Ponadto kancelaria wykazala sie wysokim profesjonalizmem i rzetelnym dzialaniem.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-25 ID: 726

Profesjonalne podejście. Pani Mecenas konkretna i bezkonkurencyjna. Polecam gorąco :)

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-25 ID: 724

Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej Pani Adwokat Magdaleny Frieske-Pszczółkowskiej. Profesjonalne podejście do sprawy. Pani Mecenas konkretna i bardzo życiowa. Polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-22 ID: 716

Pani adwokat udzieliła mi bardzo wyczerpującej porady prawnej. Przeanalizowała moją sprawę ze wszystkich stron. Profesjonalne podejście, doświadczenie i wiedza sprawiły, że wiem na czym stoję. Polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-11 ID: 676

Pani Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska prowadziła moją sprawę. Konkretna i bardzo miła osoba. Sprawa wygrana. Polecam bardzo.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-07 ID: 651

Polecam. Bardzo dobry prawnik z życiowym podejściem.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-03 ID: 637

Kontakt telefoniczny - porada satysfakcjonujaca.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-30 ID: 630

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej która odbyła się telefonicznie. Profesjonalne podejscie do sprawy oraz udzielenie istotnych wskazowek. Dziekuje.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-24 ID: 610

Z przyjemnością polecam Panią Mecenas. Korzystałam z usług z zakresu prawa rodzinnego. Obok wiedzy i wieloletniego doświadczenia, moim zdaniem na szczególne uznanie zasługuje profesjonalne podejście do klienta połączone z empatią. Skuteczna komunikacja z klientem polegająca na: możliwości szybkiego kontaktu, dokładnym omówieniu problemu oraz wytłumaczeniu istoty sprawy w sposób zrozumiały dla klienta. Serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość i pomoc.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-22 ID: 597

Bardzo sympatyczna Pani Prawnik. Konkretna, nie obiecująca niemożliwego. Miałem bardzo zawiłą sprawę i liczyłem sie z porażką, ale dzięki fachowej pomocy sprawa zakończyła sie pozytywnie. Nie zapłaciłem kosmicznej kwoty (poza tym idzie sie dogadać odnośnie sposobu płatności z Panią Mecenas). Polecam bardzo i dziękuję za szybką pomoc.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-22 ID: 595

Bardzo szybki kontakt z Panią adwokat. Bardzo mi pomogła, zwięźle i na temat. Bardzo miła i rzeczową. Serdecznie polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-14 ID: 574

Serdecznie polecam Panią Mecenas. Kobieta z ogromną wiedzą, empatią i szacunkiem do klienta.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-14 ID: 570

Polecam Adwokat Magdalenę Frieske-Pszczółkowską, prowadziła moją bardzo skomplikowaną sprawę rozwodową. Adwokat bardzo profesjonalna, a co najważniejsze skuteczna.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-05 ID: 546

Profesjonalna i olbrzymią wiedzą Pani mecenas.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-03 ID: 540

Kancelaria z bardzo profesjonalną obsługą prawną. W trakcie rozmowy klient czuje się potraktowany w sposób wyjątkowy. Pracownicy kancelarii każdego klienta traktują indywidualnie. Wszystkie informacje przekazywane są na bieżąco. Z czystym sumieniem polecam kancelarię Pani Mecenas.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-03 ID: 539

Fantastyczne podejście do klienta, Pani Mecenas wzbudza zaufanie, jest rzetelna, dokładna i bardzo zaangażowana w prowadzenie sprawy. Gorąco polecam Panią Mecenas ze względu na jej profesjonalizm i perfekcjonizm!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-01 ID: 529

Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową która przebiegła szybko i bez komplikacji. Wszystkim zajęła się kancelaria, ja tylko musiałem pojawić się na rozprawie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam w stu procentach.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-31 ID: 521

Korzystałam z usług Pani mecenas i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do sprawy, dbanie o dobro klienta i wygrana sprawa.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-31 ID: 520

Pani Mecenas to osoba o ogromnej wiedzy i mająca wiele pomysłów na rozwiązanie sprawy. Do póki nie skorzystałem z pomocy kancelarii nie wierzyłem w możliwość zakończenia polubownie sporu z żoną. Udało się dzieki Pani adwokat Magdalenie. Polecam bardzo.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-19 ID: 491

Super Pani adwokat. Zawsze można się o coś zapytać i nie jest tak drogo. Polecam:)

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-19 ID: 490

Bardzo dobry Prawnik... Pani Mecenas zawsze świetnie przygotowana, pełen profesjonalizm. Sprawa trudna, ale Pani Adwokat bardzo dobrze poprowadziła sprawę. Polecam Bardzo.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-24 ID: 367

Bardzo dobry adwokat mający ciągły kontakt z klientem co w trakcie sprawy miało dla mnie duże znaczenie. Dziękuję i polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-06 ID: 312

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Na każdym etapie jasno i precyzyjne dostawałam informację co do kierunku działań . Pani Mecenas dawała poczucie bezpieczeństwa, krok po kroku prowadziła mnie ale także słuchała i pozwalała podjąć decyzję tłumacząc konsekwencje decyzji na poszczególnych etapach. Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm,zadbanie o moje sprawy majątkowe, prawne ale także wsparcie i empatię.Polecam kancelarię każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej . Pani mecenas jest stanowcza,ma bardzo dużo rozwiązań i na pewno znajdzie wyjście prawne z każdego labiryntu :)

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-03 ID: 231

Powierzyłem do prowadzenia Pani Mecenas sprawę rozwodową. Postępowanie było poprowadzone bardzo rzetelnie. Jestem bardzo zadowolony, jak profesjonalnie Pani Adwokat podeszła do sprawy. Moje oczekiwania co do rezultatu zostały spełnione pozytywnie.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-09-09 ID: 53

Korzystam z usług Pani mecenas i jestem bardzo zadowolony. W porównaniu do innych adwokatów można liczyć na poważne traktowanie i osobiste zaangażowanie, łącznie z pomaganiem w podejmowaniu ważnych decyzji. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-08-30 ID: 50

Korzystalem z pomocy Pani Mecenas w sprawie o rozwód, alimenty i kontakty z dzieckiem. Jest świetnym prawnikiem w tej dziedzinie prawa. Sprawa nie ciagnela sie latami, Pani Mecenas obrala bardzo dobra taktykę, dzieki której uzyskalem to co chciałem.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-08-28 ID: 48

Pełen profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie w sprawę, dbanie o dobro klienta. Pani Mecenas na sali rozpraw idzie jak burza, zawsze przygotowana z odpowiednią taktyką. Bardzo dziękuję za wygranie trudnej sprawy- rozwód z orzeczeniem winy.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3518
Data dodania: 2019-08-25, dni: 1256