Kancelaria Adwokacka Maciej Wieczorkowski

Kancelaria Adwokacka Maciej Wieczorkowski

ul. Śląska 53/A401, 81-304 Gdynia

515 616 665

kancelariamw.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 19

Adwokat od: 2017 r. Nr wpisu: PLO/Adw/326
Misją kancelarii jest udzielanie pomocy prawnej każdemu w oparciu o nowoczesne podejście do usług prawnych. Kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do interesów i celów jakie zamierza osiągnąć klient. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo usługi z zakresu: - prawa cywilnego: reprezentacja we wszelkich sprawach przed sądem, sprawy frankowe, sprawy spadkowe, ochrona praw dłużników, odszkodowania, zadośćuczynienia, gospodarczego: m.in obsługa prawna firm.

Opinie

Opinii: 19

+ Dodaj opinię

5 z 5

26.04.2024

Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem Wieczorkowskim. Podchodzi indywidualnie do każdego problemu i poświęca czas dla klienta. Wszelkie rady i wskazówki, których mi udzielił były trafione i nie pozostawiały miejsca na wątpliwości. Gorąco polecam.


5 z 5

11.11.2023

Z całego serca polecam kancelarię Pana Macieja. Szybki termin konsultacji, fachowe i rzetelne podejście. Zaangażowanie i wytłumaczenie wszystkich niezbędnych kwestii jak działać w danej sprawie.


5 z 5

26.10.2023

Kupiłem samochód w firmie sprzedającej używane samochody (dalej - SPRZEDAWCA) w Gdańsku za kwotę 40 tys. zł. Po przejechaniu dwóch tysięcy kilometrów - awaria - diagnoza - silnik do kapitalnego remontu lub wymiany. Koszt naprawy ok. 20 - 25 tys. zł. Wykupiona gwarancja podczas zakupu samochodu bez możliwości wyegzekwowania, ponieważ awaria powstała przed zakupem pojazdu (podczas zakupu nie była zdiagnozowana przez SPRZEDAWCY jak również przeze mnie). Skontaktowałem się z SPRZEDAWCĄ, napisałem reklamację - propozycja zwrotu relatywnie niewielkiej kwoty względem kosztów naprawy i zrzeczenie się roszczeń. Skontaktowałem się z Kancelarią Adwokacką Pana Macieja Wieczorkowskiego w Gdyni, przedstawiłem dokumenty... Pomoc ze strony Kancelarii bardzo sprawna i szybka, komunikacja telefoniczna, mailowa - rewelacja (serdecznie dziękuję również za profesjonalną pomoc, wyrozumiałość i cierpliwość Pani adwokat Annie Tyrańskiej). Pismo z Kancelarii do SPRZEDAWCY - druga nieznacznie korzystniejsza finansowo propozycja, korespondencja mailowa Kancelarii Adwokackiej z SPRZEDAWCĄ. Po około 2 miesiącach "walki" otrzymałem zwrot pieniędzy i oddałem samochód. Dużo nerwów, przepychanek... Kancelaria Adwokacka Pana Macieja Wieczorkowskiego - uczciwie polecam ! Mam nadzieję, że nie będzie w przyszłości potrzeby korzystania z Państwa usług..., ale gdyby takowa zaistniała to napewno się z Państwem skontaktuję :) Dziękuję i powodzenia...


5 z 5

12.09.2023

Moja sytuacja wydawała się dla mnie skomplikowana, ale dzięki Panu Maciejowi stała się prosta i oczywista. Temat związany ze sprzedażą i zakupem nieruchomości został szybko rozwiązany. Otrzymałam komplet informacji i wariantów jakie mogą się zdarzyć, dzięki czemu mogłam wybrać dla siebie dogodną opcję. Bardzo dziękuję za zrozumienie oraz profesjonalne i rzeczowe podejście do tematu.


5 z 5

11.09.2023

Serdecznie polecam wszystkim usługi Pana Macieja. Podchodzi indywidualnie do każdego problemu, poświęca czas dla klienta, oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Jeszcze raz polecam.


5 z 5

04.07.2023

W trakcie kilku spraw związanych z integracją bramek płatności miałem okazję współpracować z Panem Maciejem, który zawsze był w pełni zaangażowany i dostępny na każdym etapie. Jego skrupulatność i precyzyjne podejście do każdej sprawy pozwoliły mi na skuteczne rozwiązanie problemów z integracją. Polecam współpracę z Panem Mecenasem każdemu, kto poszukuje adwokata, który nie tylko ma dogłębną wiedzę prawniczą, ale także angażuje się w sprawy klientów z pełnym profesjonalizmem.


5 z 5

03.07.2023

Polecam serdecznie obsługę prawną Pana Macieja, bardzo dobry prawnik, rzetelny i skuteczny. Jego wiedza i kompetencje, poparte dużym doświadczeniem zawodowym pozwoliły na skuteczne wygranie sprawy.


5 z 5

29.05.2023

Chciałbym wyrazić pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej obsługi kancelarii pana Adwokata Macieja Wieczorkowskiego. Do kancelarii trafiłam z powodu zawarcia umowy kupna-sprzedaży, która została wypowiedziana ze strony sprzedającego, a na moje konto nie wpłynęła wpłacona zaliczka w terminie zawartym w wypowiedzeniu. Kancelarię wyszukałam w intrenecie, sugerując się opiniami klientów Pana Mecenasa oraz opisem jego osoby, jego drogi naukowej i doświadczenia zawodowego. Pan Maciej Wieczorkowski udzielił profesjonalnych porad w zrozumiały sposób dla osoby nie znającej się na prawie, pokierował sprawę z zaangażowaniem i starannością o każdy szczegół. Mimo, że nadal jesteśmy w trakcie procesu, mam poczucie, że sprawa prowadzona jest przez profesjonalny zespół dobrze przygotowanych, świetnie współpracujących ze sobą specjalistów o wysokiej kulturze osobistej. Kontakt z kancelarią w postaci umówionych spotkań, kontraktów telefonicznych i mailowych jest nienaganny. Kancelaria pilnuje wszystkich terminów związanych ze sprawą, w sytuacjach problematycznych, gdzie należy pojąć działania w mojej spawie, następuje szybka mobilizacja, ja jestem świetnie poinformowana o kolejnych krokach podejmowanych przez zespół. Współpracę z Kancelarią Pana Adwokata Macieja Wieczorkowskiego oceniam bardzo dobrze i jestem wdzięczna za rzetelność i pomoc zaangażowanych osób.


5 z 5

25.05.2023

Polecam kancelarię adwokata Macieja Wieczorkowskiego, udzielono mi pomocy przy sprawie odwołania do PFR i jestem zadowolony z obsługi prawnej.


5 z 5

12.05.2023

Polecam adwokata Macieja Wieczorkowskiego w kwestiach związanych z umową najmu nieruchomości. Miałem problem z wynajmującym, który próbował wyłudzić ode mnie na koniec wynajmu niemałą sumę pieniędzy. Na szczęście po interwencji Pana Macieja udało się tego uniknąć.


5 z 5

28.04.2023

Profesjonalizm, zaangażowanie, szczerość i cierpliwość. Gdyby nie pan Maciej, nie wiem jak bym sobie poradziła, bo żaden inny adwokat nie poradziłby sobie z tak skomplikowana sprawa i osoba jak ja. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem.


5 z 5

27.04.2023

Pan mecenas Wieczorkowski prowadził kilka moich spraw, wszystkie z ogromnym sukcesem. Pierwszą sprawe cywilną o zwrot mieszkania będącego przedmiotem darowizny mecenas potraktował priorytetowo, wykazując ogrom swojej wiedzy i doświadczenia. Sprawa była trudna emocjonalnie, ale od samego początku mogłam liczyć na wsparcie Pana mecenasa, jego naprawdę zaskakującą wiedzę merytoryczną i ogromną empatię. Sprawę wygraliśmy już po kilku miesiącach Obecnie Pan mecenas prowadzi moją sprawę frankową z dużym prawdopodobieństwem na sukces. Proces jest już na finiszu z pozytywną opinią biegłego analityka sądowego. Z pełną odpowiedzialnością polecam kancelarię Pana mecenasa Wieczorkowskiego. Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia z każdej praktycznie dziedziny prawa, Pana mecenasa cechuje niespotykana wrażliwość na krzywdę ludzką i ogromna empatia wobec swoich klientów. Wszystkie problematyczne zagadnienia i pytania w sposób jasny i precyzyjny potrafi wyjaśnić, zwłaszcza komuś, kto nigdy wcześniej nie miał do czynienia z literą prawa. Szczerze polecam


5 z 5

13.04.2023

Profesjonalna i szybka obsługa. Wysokie kompetencje. Polecam usługi Kancelarii Adwokackiej.


5 z 5

31.03.2023

Pan Maciej jest odpowiedzialny za obsługę prawną naszej spółki gamingowej, której jestem współwłaścicielem. Jest to branża, która wymaga zrozumienia nie tylko prawa, ale także technologii, trendów i preferencji klientów, co z pewnością stanowi nie lada wyzwanie. Współpraca z Panem Maciejem jest dla nas bardzo cenna, ponieważ jego kompetencje są idealnie dopasowane do naszych indywidualnych i wymagających potrzeb. Pan Maciej jest zaangażowany w pracę dla naszej spółki i wyróżnia go otwarty sposób komunikacji. Zdecydowanie polecamy usługi prawne świadczone przez jego kancelarię firmom z branży technologicznej.


5 z 5

07.03.2021

Współpraca z Panem Maciejem to "strzał w 10tkę" ! To bardzo kompetentna i zaangażowana osoba. Moją sprawę rozwiązał szybko, sprawnie i z korzyścią dla mnie. Gdybym kiedykolwiek musiała jeszcze zasięgnąć pomocy adwokata - znam właściwy adres.


5 z 5

03.03.2021

Dzięki Panu Maciejowi wszystkie zawiłe przepisy prawne stały się bardzo proste! Moja sprawa została poprowadzona w sposób szybki i skuteczny. Pewność siebie, niezawodność i doskonała znajomość prawa - to cechy dobrego adwokata, a Pan Maciej bezsprzecznie posiada je wszystkie. Polecam z czystym sumieniem w Gdyni i nie tylko!


5 z 5

05.01.2021

Profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Pozdrawiam


5 z 5

23.07.2020

Obsługa prawna na najwyższym poziomie, Pan mecenas nie traktuje nikogo z góry, co niestety robi dużo prawników. Bardzo życzliwy i cierpliwy w tłumaczeniu różnych zawiłości prawnych. Bardzo pilnuje terminów, o których mnie zdarza się niestety zapominać.


5 z 5

18.05.2020

Rzetelny adwokat - cierpliwie tłumaczył o co chodzi w mojej sprawie, pokazał kilka możliwych rozwiązań. Kontakt oceniam jako bardzo dobry, nie zawiodłam się. Dziękuję Panu Mecenasowi za pomoc i polecam.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2670