Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

ul. Doki 1 - Budynek Dyrekcji, 80-863 Gdańsk

+48 579 677 677

adwokat.suszynski.com.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 23

Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego jak i prawa cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców. Kancelaria prowadzi sprawy karne, jak i cywilne na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. Prowadzi także obsługę klientów zagranicznych. Adwokat Dawid Suszyński To doświadczony i rzetelny prawnik, o wysokiej wiedzy teoretycznej i umiejętnościach praktycznych. Przeważająca część jego klientów to osoby z polecenia - znajomi i rodzina zadowolonych klientów. Stanowi to o wysokiej ocenie jakości pracy prawnika.

Kancelaria oferuje porady prawne, sporządza ponadto opinie prawne i pisma procesowe. Jednak głównym obszarem działalności jest reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w postępowaniach karnych i cywilnych.

Kancelaria świadczy nie tylko pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych, ale także i dla osób indywidualnych z takich dziedzin jak prawo cywilne i prawo karne (w tym prawo wykroczeń, prawo karne gospodarcze, prawo karne wykonawcze).

Główne obszary działalności:

  • Własność intelektualna - pomoc prawna w przypadku naruszeń praw autorskich i praw pokrewnych. Ochrona znaków towarowych.
  • RODO - audyty ochrony danych osobowych i analiza ryzyka, przygotowywanie procedur i dokumentacji oraz szkolenia z zakresu RODO.
  • Upadłość konsumencka: pomoc prawna w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej – również dla osób niebędących w stanie ponieść kosztów adwokackich.
  • Prawo cywilne - nieruchomości, ochrona dóbr osobistych, spadki. Dochodzenie odszkodowań, zadośćuczynień, sądowe dochodzenie zadłużenia.
  • Prawo nowych technologii - prawne aspekty kryptowalut. Zagadnienia e-commerce. Doradztwo prawne dla branży IT i przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w sieci.
  • Prawo umów - przygotowywanie projektów, opiniowanie i negocjowanie umów. Obsługa sporów związanych z wykonaniem umów.
  • Prawo rodzinne - rozwody, podziały majątku, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dziećmi
  • Obsługa przedsiębiorców - Doradztwo bieżące, obsługa spółek

Zapraszam do kontaktu, szczególnie jeśli dobry adwokat potrzebny jest Państwu do poprowadzenia sprawy karnej lub cywilnej na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).


Opinie

Opinii: 23

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-10-08 ID: 3764

Pan Mecenas Dawid Suszyński to adwokat o bardzo dużej wiedzy merytorycznej, ze znakomitym przygotowaniem warsztatowym do zawodu adwokata. Jeden z lepszych w swoim zawodzie w Trójmieście, sprawy są trudne, wstydliwe i przeróżne, natomiast poza dobrym przygotowaniem merytorycznym pan mecenas ma cechę, która wyróżnia go spośród innych adwokatów, traktuje swoich klientów poważnie, nie ocenia ich i pozostawia w szacunku. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Co jest bardzo ważne w kontakcie przy sprawach o bardzo delikatnej materii. Osobiście cenie mecenasa za inteligencje i klasę w kontekście mojej konkretnie osoby. Kilka rozmów telefonicznych, które zawsze są merytoryczne, profesjonalne i nacechowane po prostu ludzkim podejściem do sprawy i do klienta, co przy zawodzie adwokata jest wartością unikatową, która wyróżnia go na tle innych adwokatów.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-18 ID: 1314

Polecam Pana Dawida, rzetelnie podszedł do tematu. Dzięki niemu zaoszczędziłam czas i pieniądze.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-17 ID: 1310

Kancelaria godna polecenia!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-17 ID: 1308

Współpracujemy z p.Dawidem już dobre parę lat i przy każdej zleconej sprawie pozostawaliśmy pod wrażeniem zaangażowania i niemalże osobistego podejścia do każdej ze spraw. Należy też wspomnieć szybkość reakcji po każdorazowym zleceniu oraz co zaobserwowaliśmy przy wielu okazjach to sprawdzanie postępów w pracach sądu oraz wyszukiwanie innych możliwości rozwiązania naszych problemów, wychodzące od naszego adwokata i to bez naszego dopytywania się co dalej ze sprawą. Podsumowując, współpraca z p. Dawidem to, nawet w ciężkich przypadkach, przyjemności i prawdziwy profesjonalizm. Polecamy.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-10-10 ID: 1043

Polecam Pana Mecenasa, profesjonalne podejście do sprawy, ogromna wiedza i duże zaangażowanie.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-06 ID: 547

Na pierwszym spotkaniu zadawałem wiele pytań i otrzymalem na wszystkie odpowiedzi. Zapropownowana przez mecenasa strategia okazała się zwycięska.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-04 ID: 543

Pan mecenas prowadził moją sprawę, w której udało się wszystko załatwić tak jak było mi powiedział na początku. Sprawa zakończyła się dla mnie bardzo dobrze. Pan adwokat był w pełni zaangażowany w sprawę. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że dobrze trafiłam. Z czystym sumieniem polecam tą kancelarię.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-03 ID: 541

Polecam, otrzymałem fachową i szybką pomoc w sprawie której inny prawnik nie chcial sie podjąć.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-28 ID: 513

Bardzo udana współpraca i profesjonalne podejście do sprawy. Z całego serca polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-24 ID: 501

Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm. Na każde pytanie dotyczące sprawy otrzymywałam jasne i szczegółowe odpowiedzi. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-24 ID: 499

Nie byłem w stanie spłacać swoich zobowiązań i zacząłem się interesować upadłością konsumencką. Dokumenty do skompletowania, sam wniosek to wszystko mnie przerosło. Tym bardziej dowiadując się, że najmniejszy błąd i Sąd jest w stanie wszystko anulować ! Przez polecenie trafiłem do Kancelarii Mecenasa Suszyńskiego dzięki której uzyskałem fachową pomoc. Nigdy w życiu bym sam tego nie zrobił - widząc jak ważne są każde szczegóły, kolejność we wniosku itp. Dzięki Panu Mecenasowi Sąd ogłosił mi upadłość i odzyskałem w końcu spokój ducha. Mogę zacząć wszystko od nowa, Dziękuję!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-23 ID: 498

Znalazłam kancelarię przez internet szukając pomocy w sprawie anulowania wycieczki z biura podróży. Moja uwagę przykuł ciekawy artykuł o obecnie panującym korona wirusie a możliwościach odzyskania pieniędzy. Strona prowadzona przejrzyście i ciekawie. Postanowiłam spróbować i był to strzał w 10kę. Pan Mecenas okazał się bardzo pomocny, czekam na zwrot pieniędzy.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-21 ID: 494

Polecam i dziękuję za rzetelne poprowadzenie sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-18 ID: 485

Profesjonalizm, kompetencja, opanowanie, zaangażowanie, oddanie, odpowiedzialność, rzetelność, dociekliwość, terminowość, podejmowanie trafnych decyzji! Polecam w 100% Pana Suszyńskiego.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-15 ID: 475

Bardzo profesjonalny adwokat! Podchodzi bardzo rzetelnie do spraw i jest skuteczny! Pomagał mi wiele razy, ciągle korzystam jego usług. Złego słowa na niego nie pozwolę powiedzieć!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-14 ID: 474

Szczerze polecam usługi Pana Dawida. Profesjonalny adwokat, zawsze w pełni przygotowany i zaangażowany.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-10 ID: 463

Bardzo polecam współpracę z Panem Mecenasem Suszyńskim. W dyskretny sposób prowadził moja sprawę z pracodawcą. Bez zbędnych konfrontacji przeprowadził całe postępowanie,które zakończyło się sukcesem i otrzymaniem odszkodowania.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-09 ID: 459

Wystawiam bardzo wysoką ocenę i pozytywną opinię. Podkreślić muszę cierpliwość, zrozumienie i pełną współpracę. Dziękuję za poprowadzenie mojej sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-22 ID: 440

Wzorcowo oceniam współprace z Panem Mecenasem. Reprezentował moje interesy rzetelnie i z zaangażowaniem. Konsekwentnie rdążył do korzystnego zakończenia trudnej sprawy, której skończyła się nie tylko szybciej, ale i z lepszym skutkiem niż oczekiwałem. Pan Mecenas zyskał moje zaufanie i z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z Nim.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-21 ID: 437

Pan mecenas zgodził się poprowadzić mi trudną sprawę karną. Inni adwokaci nie dawali szans na sukces, ale udało się uzyskać pozytywny wynik za co bardzo dziękuję. Bardzo rzetelny i profesjonalny adwokat.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-19 ID: 433

Polecam tego Adwokata. Zawsze bardzo dobrze merytorycznie przygotowany. Dobry kontakt mailowy, duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-18 ID: 427

Widać od razu, że jest to osoba z powołaniem, która lubi to co robi i bardzo dobrze zna się na tym. Prowadziłam już dwie sprawy w tej Kancelarii: spadkową i zw. z ubezpieczycielem. Na każdym etapie byłam jasno i rzeczowo informowana o przebiegu sprawy, dzięki temu czułam się bezpiecznie i nie stresowałam się. Obie sprawy zakończone na moją korzyść – za co serdecznie dziękuję. Zdecydowanie najlepszy adwokat w Gdańsku!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-15 ID: 420

Polecam usługi tego adwokata.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3550
Data dodania: 2020-01-07, dni: 1178