Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

ul. Doki 1 - Budynek Dyrekcji, 80-863 Gdańsk

+48 579 677 677

adwokat.suszynski.com.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 24

Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego jak i prawa cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców. Kancelaria prowadzi sprawy karne, jak i cywilne na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. Prowadzi także obsługę klientów zagranicznych. Adwokat Dawid Suszyński To doświadczony i rzetelny prawnik, o wysokiej wiedzy teoretycznej i umiejętnościach praktycznych. Przeważająca część jego klientów to osoby z polecenia - znajomi i rodzina zadowolonych klientów. Stanowi to o wysokiej ocenie jakości pracy prawnika.

Kancelaria oferuje porady prawne, sporządza ponadto opinie prawne i pisma procesowe. Jednak głównym obszarem działalności jest reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w postępowaniach karnych i cywilnych.

Kancelaria świadczy nie tylko pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych, ale także i dla osób indywidualnych z takich dziedzin jak prawo cywilne i prawo karne (w tym prawo wykroczeń, prawo karne gospodarcze, prawo karne wykonawcze).

Główne obszary działalności:

  • Własność intelektualna - pomoc prawna w przypadku naruszeń praw autorskich i praw pokrewnych. Ochrona znaków towarowych.
  • RODO - audyty ochrony danych osobowych i analiza ryzyka, przygotowywanie procedur i dokumentacji oraz szkolenia z zakresu RODO.
  • Upadłość konsumencka: pomoc prawna w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej – również dla osób niebędących w stanie ponieść kosztów adwokackich.
  • Prawo cywilne - nieruchomości, ochrona dóbr osobistych, spadki. Dochodzenie odszkodowań, zadośćuczynień, sądowe dochodzenie zadłużenia.
  • Prawo nowych technologii - prawne aspekty kryptowalut. Zagadnienia e-commerce. Doradztwo prawne dla branży IT i przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w sieci.
  • Prawo umów - przygotowywanie projektów, opiniowanie i negocjowanie umów. Obsługa sporów związanych z wykonaniem umów.
  • Prawo rodzinne - rozwody, podziały majątku, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dziećmi
  • Obsługa przedsiębiorców - Doradztwo bieżące, obsługa spółek

Zapraszam do kontaktu, szczególnie jeśli dobry adwokat potrzebny jest Państwu do poprowadzenia sprawy karnej lub cywilnej na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).


Opinie

Opinii: 24

+ Dodaj opinię

5 z 5

24.07.2023

Bardzo polecam usługi kancelarii Pana Dawida. Pomógł mi kilka miesięcy temu uzyskać ubezpieczenie na życie, które ubezpieczalnia allianz/Aviva odrzuciła. Sprawa wydawała mi się przegrana wiedząc jak działają ubezpieczyciele i fakt, że zapewne maja całe działy prawne, które pracują tylko nad tym jak uargumentować odrzucenie roszczeń, ale będąc na spotkaniu z Panem mecenasem od razu wiedziałam, że jeśli miałoby się udać to wygrać to lepiej trafić nie mogłam. Wiedza i sposób działania są nieocenione. Trafiłam do kancelarii przez przypadek m.In sugerując się ocenami w internecie i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć, która niewyobrażalnie pomogła mi w życiu. Do dzis jestem ogromnie wdzięczna i jeszcze raz bardzo dziękuję.


5 z 5

08.10.2022

Pan Mecenas Dawid Suszyński to adwokat o bardzo dużej wiedzy merytorycznej, ze znakomitym przygotowaniem warsztatowym do zawodu adwokata. Jeden z lepszych w swoim zawodzie w Trójmieście, sprawy są trudne, wstydliwe i przeróżne, natomiast poza dobrym przygotowaniem merytorycznym pan mecenas ma cechę, która wyróżnia go spośród innych adwokatów, traktuje swoich klientów poważnie, nie ocenia ich i pozostawia w szacunku. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Co jest bardzo ważne w kontakcie przy sprawach o bardzo delikatnej materii. Osobiście cenie mecenasa za inteligencje i klasę w kontekście mojej konkretnie osoby. Kilka rozmów telefonicznych, które zawsze są merytoryczne, profesjonalne i nacechowane po prostu ludzkim podejściem do sprawy i do klienta, co przy zawodzie adwokata jest wartością unikatową, która wyróżnia go na tle innych adwokatów.


5 z 5

18.12.2020

Polecam Pana Dawida, rzetelnie podszedł do tematu. Dzięki niemu zaoszczędziłam czas i pieniądze.


5 z 5

17.12.2020

Kancelaria godna polecenia!


5 z 5

17.12.2020

Współpracujemy z p.Dawidem już dobre parę lat i przy każdej zleconej sprawie pozostawaliśmy pod wrażeniem zaangażowania i niemalże osobistego podejścia do każdej ze spraw. Należy też wspomnieć szybkość reakcji po każdorazowym zleceniu oraz co zaobserwowaliśmy przy wielu okazjach to sprawdzanie postępów w pracach sądu oraz wyszukiwanie innych możliwości rozwiązania naszych problemów, wychodzące od naszego adwokata i to bez naszego dopytywania się co dalej ze sprawą. Podsumowując, współpraca z p. Dawidem to, nawet w ciężkich przypadkach, przyjemności i prawdziwy profesjonalizm. Polecamy.


5 z 5

10.10.2020

Polecam Pana Mecenasa, profesjonalne podejście do sprawy, ogromna wiedza i duże zaangażowanie.


5 z 5

06.04.2020

Na pierwszym spotkaniu zadawałem wiele pytań i otrzymalem na wszystkie odpowiedzi. Zapropownowana przez mecenasa strategia okazała się zwycięska.


5 z 5

04.04.2020

Pan mecenas prowadził moją sprawę, w której udało się wszystko załatwić tak jak było mi powiedział na początku. Sprawa zakończyła się dla mnie bardzo dobrze. Pan adwokat był w pełni zaangażowany w sprawę. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że dobrze trafiłam. Z czystym sumieniem polecam tą kancelarię.


5 z 5

03.04.2020

Polecam, otrzymałem fachową i szybką pomoc w sprawie której inny prawnik nie chcial sie podjąć.


5 z 5

28.03.2020

Bardzo udana współpraca i profesjonalne podejście do sprawy. Z całego serca polecam.


5 z 5

24.03.2020

Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm. Na każde pytanie dotyczące sprawy otrzymywałam jasne i szczegółowe odpowiedzi. Polecam!


5 z 5

24.03.2020

Nie byłem w stanie spłacać swoich zobowiązań i zacząłem się interesować upadłością konsumencką. Dokumenty do skompletowania, sam wniosek to wszystko mnie przerosło. Tym bardziej dowiadując się, że najmniejszy błąd i Sąd jest w stanie wszystko anulować ! Przez polecenie trafiłem do Kancelarii Mecenasa Suszyńskiego dzięki której uzyskałem fachową pomoc. Nigdy w życiu bym sam tego nie zrobił - widząc jak ważne są każde szczegóły, kolejność we wniosku itp. Dzięki Panu Mecenasowi Sąd ogłosił mi upadłość i odzyskałem w końcu spokój ducha. Mogę zacząć wszystko od nowa, Dziękuję!


5 z 5

23.03.2020

Znalazłam kancelarię przez internet szukając pomocy w sprawie anulowania wycieczki z biura podróży. Moja uwagę przykuł ciekawy artykuł o obecnie panującym korona wirusie a możliwościach odzyskania pieniędzy. Strona prowadzona przejrzyście i ciekawie. Postanowiłam spróbować i był to strzał w 10kę. Pan Mecenas okazał się bardzo pomocny, czekam na zwrot pieniędzy.


5 z 5

21.03.2020

Polecam i dziękuję za rzetelne poprowadzenie sprawy.


5 z 5

18.03.2020

Profesjonalizm, kompetencja, opanowanie, zaangażowanie, oddanie, odpowiedzialność, rzetelność, dociekliwość, terminowość, podejmowanie trafnych decyzji! Polecam w 100% Pana Suszyńskiego.


5 z 5

15.03.2020

Bardzo profesjonalny adwokat! Podchodzi bardzo rzetelnie do spraw i jest skuteczny! Pomagał mi wiele razy, ciągle korzystam jego usług. Złego słowa na niego nie pozwolę powiedzieć!


5 z 5

14.03.2020

Szczerze polecam usługi Pana Dawida. Profesjonalny adwokat, zawsze w pełni przygotowany i zaangażowany.


5 z 5

10.03.2020

Bardzo polecam współpracę z Panem Mecenasem Suszyńskim. W dyskretny sposób prowadził moja sprawę z pracodawcą. Bez zbędnych konfrontacji przeprowadził całe postępowanie,które zakończyło się sukcesem i otrzymaniem odszkodowania.


5 z 5

09.03.2020

Wystawiam bardzo wysoką ocenę i pozytywną opinię. Podkreślić muszę cierpliwość, zrozumienie i pełną współpracę. Dziękuję za poprowadzenie mojej sprawy.


5 z 5

22.02.2020

Wzorcowo oceniam współprace z Panem Mecenasem. Reprezentował moje interesy rzetelnie i z zaangażowaniem. Konsekwentnie rdążył do korzystnego zakończenia trudnej sprawy, której skończyła się nie tylko szybciej, ale i z lepszym skutkiem niż oczekiwałem. Pan Mecenas zyskał moje zaufanie i z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z Nim.


5 z 5

21.02.2020

Pan mecenas zgodził się poprowadzić mi trudną sprawę karną. Inni adwokaci nie dawali szans na sukces, ale udało się uzyskać pozytywny wynik za co bardzo dziękuję. Bardzo rzetelny i profesjonalny adwokat.


5 z 5

19.02.2020

Polecam tego Adwokata. Zawsze bardzo dobrze merytorycznie przygotowany. Dobry kontakt mailowy, duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę.


5 z 5

18.02.2020

Widać od razu, że jest to osoba z powołaniem, która lubi to co robi i bardzo dobrze zna się na tym. Prowadziłam już dwie sprawy w tej Kancelarii: spadkową i zw. z ubezpieczycielem. Na każdym etapie byłam jasno i rzeczowo informowana o przebiegu sprawy, dzięki temu czułam się bezpiecznie i nie stresowałam się. Obie sprawy zakończone na moją korzyść – za co serdecznie dziękuję. Zdecydowanie najlepszy adwokat w Gdańsku!


5 z 5

15.02.2020

Polecam usługi tego adwokata.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 5020