Adwokat Warszawa

Poszukujesz dobrego adwokata w Warszawie? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 78 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Warszawa, o których użytkownicy zostawili 164 opinii.

Wyróżniony
Adwokat Łukasz Lecyk

Adwokat Łukasz Lecyk

ul. Widok 8/5, 00-023 Warszawa

+48 576 236 630

opinii: 1

Pomagam w sprawach rodzinnych. Rozwód za porozumieniem stron, z orzeczeniem o winie, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz duże praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spraw.
Wyróżniony
Adwokat Prof. I. Sepioło-Jankowska - Kancelaria w Warszawie

Adwokat Prof. I. Sepioło-Jankowska - Kancelaria w Warszawie

ul. Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa

508-184-411

opinii: 32

Jako profesor prawa gwarantuję merytoryczną pomoc w trudnych sprawach karnych oraz cywilnych. Pracę adwokata łączę z zawodem nauczyciela akademickiego. Do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Współpracuję ze sprawdzonym zespołem prawników, profesorów prawa, doktorów nauk prawnych, detektywów i analityków finansowych. Bez względu na to, z jakim rodzajem sprawy mają Państwo do czynienia i jakiego obszaru prawa ona dotyczy warto sięgnąć po profesjonalną pomoc. Zapraszam do kontaktu.
Wyróżniony
Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Kozioł, LL.M., MBA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Kozioł, LL.M., MBA

al. Jana Pawła II 22, piętro IV, 00-133 Warszawa

+48 790 869 469

opinii: 6

Kancelaria Adwokacka w Warszawie prowadzi sprawy karne, cywilne, rodzinne, w tym też rozwody. Adwokat Konrad Kozioł zajmuje się także sprawami o odszkodowania i zadośćuczynienia. Doradza i prowadzi sprawy dotyczące umów kredytów powiązanych z kursem waluty obcej, w tym zwłaszcza w zakresie tzw. kredytów frankowych. Kancelarią wyróżnia pełen profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie.
Wyróżniony
Radca prawny Tomasz Borawski

Radca prawny Tomasz Borawski

Al. Rzeczypospolitej 23A, 02-972 Warszawa

883 384 005

opinii: 1

Najwyższa jakość obsługi prawnej. Radca prawny Tomasz Borawski oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Główne obszary działalności Kancelarii to prawo rodzinne, prawo karne, prawo spadkowe oraz prawo nieruchomości. Kancelaria zapewnia Klientom profesjonalną pomoc prawną w postępowaniach sądowych na każdym ich etapie. Obsługa klientów również w języku rosyjskim i angielskim.
Kancelaria Śledcza Warszawa

Kancelaria Śledcza Warszawa

ul. Nowogrodzka 42/16, 00-695 Warszawa

+48 531 72 72 73

opinii: 40

Celem Kancelarii Śledczej jest przekazanie Państwu unikalnej usługi, łączącej pracę prawnika i śledczego. Łączymy doświadczenia tych dwóch dziedzin i dzięki temu uzyskujemy nadzwyczajną skuteczność w działaniach prawnych dla naszych klientów. Biorąc pod uwagę powyższe współpraca z nami to kompleksowe wsparcie składające się z takich działań jak: pozyskanie materiałów dowodowych, poddanie analizie prawnej, zasięgnięcie opinii biegłych i przygotowanie całości na potrzeby procesowe.
Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

22 489 52 65

opinii: 13

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Na rzecz klientów indywidualnych świadczymy pomoc prawną w sprawach karnych oraz cywilnych (odszkodowania, rozwody, spadki i kredyty frankowe). Firmom doradzamy w kwestiach dotyczących prawa spółek, nieruchomości, restrukturyzacji, prawa pracy, ochrony danych osobowych, prawa autorskiego, windykacji i zamówień publicznych.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

ul. Puławska, 02-844 Warszawa

505 828 413

opinii: 8

Indywidualne podejście, wysoki profesjonalizm, szeroka kadra prawników oraz osoba adwokata Łukasza Buczko, jako właściciela jednej z wiodących Kancelarii prawnych w Polsce, zapewnia wysoką jakość usług w zakresie m.in.: spraw karnych, spraw rozwodowych, o podział majątku, spraw gospodarczych, spadkowych, naruszenia dóbr osobistych, naruszenia własności intelektualnej i innych.
Adwokat Anna Błach

Adwokat Anna Błach

ul. Mokotowska 5, 00-640 Warszawa

22 214 01 46, 692 383 412

opinii: 6

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Błach służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Oferta: prawo upadłościowe, zasiedzenie, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo cywilne (w tym umowy), prawo procesowe, windykacja, prawo handlowe i spółki, prawo pracy, odszkodowania, prawo administracyjne, prawo bankowe, prawo nieruchomosci, prawo autorskie i konkurencji.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Młodzińska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Młodzińska

ul. Jezierskiego 7 lok. 3, 00-457 Warszawa

884 129 828

opinii: 6

Wpisana jestem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego oraz prawem pracy.
Adwokat Magdalena M. Grześkowiak

Adwokat Magdalena M. Grześkowiak

ul.Chłodna 48 lok. 156, 00-872 Warszawa

+48 667 990 661

opinii: 5

Adwokat Magdalena M. Grześkowiak specjalizuję się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Prawo rodzinne: pozew o alimenty, majątek w małżeństwie (rozdzielność majątkowa), władza rodzicielska, rozwody i separacje, ubezwłasnowolnienie, ustalenie ojcostwa, adopcja. Prawo karne i postępowanie karne.
Mazowiecka Grupa Prawna

Mazowiecka Grupa Prawna

al. Jerozolimskie 65/79, 00-698 Warszawa

502 164 888

opinii: 5

Stanowimy zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa. Prawo bankowe, karne, cywilne, rodzinne, gospodarcze, kanoniczne. Decydując się na współpracę zyskujesz pewność że trafisz we właściwe ręce. Jesteśmy szybcy, zdeterminowani i ukierunkowani na cel jakm jest wygrana naszego klienta. Zawsze walczymy do końca, wiemy kiedy odpuścić by przeciwnik myślał że ma przewagę wiemy też kiedy zadać cios który decyduje o wygranej. Masz jakikolwiek problem? Znalazłeś wlasnie swoich ludzi.
Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka

Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka

ul. Malborska 1/11, 03-286 Warszawa

227183270

opinii: 4

Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka- Pasternak Legal świadczy usługi w zakresie prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa własności intelektualnej, upadłości, restrukturyzacji, zamówienia publiczne oraz ochrony danych osobowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się zapewnić najlepszy kontakt między klientem a kancelarią. Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Karlińska-Markiewicz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Karlińska-Markiewicz

Pankiewicza 1/11, 00-696 Warszawa

692 656 954

opinii: 4

Nasza Kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych, majątkowych i karnych. Skutecznie dla naszych Klientów przeprowadzamy sprawy rozwodowe, o separację, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie, ograniczenie i zakazanie kontaktów z dzieckiem. Specjalizujemy się również w sprawach o podział majątku, zniesienie współwłasności i rozliczenie nakładów w razie zniesienia wspólności majątkowej. Jak przystało na karnistów bronimy naszych Klientów w najtrudniejszych sprawach karnych w Polsce.
Miężalski Biernacki Kawalec - Adwokaci

Miężalski Biernacki Kawalec - Adwokaci

Jaworzyńska 5/10, 00-634 Warszawa

+48 730 022 201

opinii: 3

Kamil Miężalski, Paweł Biernacki oraz Piotr Kawalec to zespół pełnych pasji adwokatów. Nasze przygotowanie, wiedza oraz doświadczenie gwarantują indywidualne podejście do każdej sprawy przy zaangażowaniu na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w reprezentacji klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w sprawach karnych (gospodarczych i skarbowych), cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych jak również prawa mediów (w tym ochrona dóbr osobistych). Warto nam zaufać.
Adwokat Katarzyna Stankiewicz

Adwokat Katarzyna Stankiewicz

ul. Gimnazjalna 18 lok. 3, 01-364 Warszawa

603 212 155, 697 032 984

opinii: 3

Adwokat w Warszawie Katarzyna Stankiewicz oferuje specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin praw. Kancelaria Prawna Katarzyna Stankiewicz świadczy pomoc prawną w zakresie: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo karne, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo gospodarcze. Adwokat Katarzyna Stankiewicz - Profesjonalizm, Skuteczność, Doświadczenie, Precyzja.
Adwokat Tomasz Rogoża

Adwokat Tomasz Rogoża

ul. Wilcza 29a/7, 00-544 Warszawa

+48 537 778 758

opinii: 3

Adwokat Tomasz Rogoża świadczy pomoc prawną w całej Polsce w języku polskim, rosyjskim, litewskim oraz angielskim. Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Rogoży prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, prawa karnego gospodarczego, ochrony środowiska oraz prawa własności intelektualnej. Świadczymy profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz prawnych, reprezentując interesy polskich oraz zagranicznych klientów w sądach oraz organach w całej Polsce.
Radca Prawny Piotr Kłodziński

Radca Prawny Piotr Kłodziński

ul. Wronia 45/175, 00-870 Warszawa

22 300 54 25, 509 259 434

opinii: 3

Wraz z moim Zespołem znakomitych prawników, w ramach prowadzonej przez nas Kancelarii Radcy Prawnego, zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm i prowadzeniem sporów gospodarczych oraz najtrudniejszych spraw klientów indywidualnych. Dziś kluczowe obszary naszej praktyki to umowy najmu nieruchomości i szerzej prawo cywilne. Mam także lata praktyki w sprawach dotyczących prawa farmaceutycznego, obronie lekarzy i farmaceutów oraz prowadzeniu sporów refundacyjnych z NFZ. Profesjonalnie w ramach naszej Kancelarii zajmujemy się także sprawami dotyczącymi prawa nieruchomości, sporami deweloperskimi i sprawami z zakresu prawa pracy.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Górny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Górny

ul. Franciszka Salezego Jezierskiego, 7/3, 00-457 Warszawa

607 290 937, 22 6214994

opinii: 3

Adwokat od 1999 roku w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Prawo karne - postępowanie przygotowawcze i sądowe, reprezentacja oskarżonych i pokrzywdzonych. Prawo rodzinne - rozwody, separacje, podziały majątku, alimenty, kontakty z dziećmi, zniesienia wspólności, władza rodzicielska. Prawo cywilne - spadki, windykacje, nieruchomości, zniesienia współwłasności, najem, dzierżawa, postępowania egzekucyjne. Pełna obsługa prawna podmiotów gospodarczych.
Adwokat Agnieszka Prętczyńska

Adwokat Agnieszka Prętczyńska

ul. Wilcza 31 lok. 6, 00-544 Warszawa

531-200-352

opinii: 2

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka w Warszawie. Usługi: sprawy o odszkodowania, pomoc prawna w sprawach z zakresu prawa karnego, obsługa prawna w sprawach cywilnych o roszczenia majątkowe oraz związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, doradztwo prawne, prowadzenie negocjacji, sporządzanie wszelakich pism, a także zastępstwo procesowe.
Radca Prawny Magdalena Mendyka-Moniuszko

Radca Prawny Magdalena Mendyka-Moniuszko

ul. Pohulanka 1B lok.6

605 834 502

opinii: 2

Radca Prawny Magdalena Mendyka-Moniuszko (OIRP Warszawa) - blisko 20-letnie doświadczenie i praktyka. Usługi prawne dla firm i osób fizycznych. Porady prawne i porady prawne on-line. Specjalizacje: umowy (sporządzanie, opiniowanie, negocjowanie), usługi prawne dla spółek, NGO, JDG, rejestrowanie zmian w KRS, postępowania sądowe (sprawy rozwodowe, gospodarcze, cywilne, karne, administracyjne), windykacja należności, podatki, prawo: pracy, autorskie, upadłościowe, karne, kks, wekslowe, budowlane.
Adwokat dr Iwona Zielinko

Adwokat dr Iwona Zielinko

ul. Grochowska 207/167, 00-001 Warszawa

500 516 517

opinii: 1

Adwokat dr Iwona Zielinko - twój adwokat od beznadziejnych spraw. Kancelaria specjalizuje się w najtrudniejszych sprawach. Pomoc prawna, kasacja wyroku karnego, apelacja karna, cywilna, odroczenie wykonania kary, skargi konstytucyjne, pomówienie, świadek koronny, skarga do strasburga, sprawy gospodarcze, karne i karno-skarbowe, przestępstwa narkotykowe dopalacze, areszt i zatrzymanie, spadki, zachowki, testamenty, problemy prawne nieruchomości, sprawy komornicze, sprawy odszkodowawcze, rozwód, lustracja, kwerendy, autolustracja.
Kancelaria Kozieradzki Kożuchowski Adwokaci Spółka Partnerska

Kancelaria Kozieradzki Kożuchowski Adwokaci Spółka Partnerska

ul. Filtrowa 77 lok. 27, 02-032 Warszawa

600 223 335

opinii: 1

Kancelaria Kozieradzki Kożuchowski Adwokaci Spółka Partnerska świadczy kompleksową obsługę osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Adwokaci z naszej Kancelarii prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, podział majątku, kontakty, alimenty), spadkowego, cywilnego, karnego oraz świadczą stałą obsługę podmiotów gospodarczych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdej sprawy, nasza Kancelaria zapewni najwyższy poziom świadczonych usług.
Adwokat Katarzyna Stopińska

Adwokat Katarzyna Stopińska

ul. Obrzeżna 3 lok. 195, 02-691 Warszawa

506 462 399

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stopińska. Specjalizacja: prawo cywilne, prawo karne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy, sprawy administracyjne i inne. Zakres usług: porady prawne, reprezentacja przed sądami, urzędami i innymi instytucjami. Obsługa osób fizycznych oraz kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych. Katarzyna Stopińska - adwokat Warszawa Mokotow.
Adwokat Małgorzata Woźniak

Adwokat Małgorzata Woźniak

ul. Marszałkowska 83 lok.52, 00-683 Warszawa

22 622-20-48, 503 662 367

opinii: 1

Kancelaria Adwokat Małgorzaty Woźniak w Warszawie specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym (rozwód, separacja, podział majątku) i spadkowym (spadek, zachowek), prawie karnym, prawie pracy i prawie gospodarczym. Usługi: porady prawne, sporządzanie pozwów, przygotowywanie i opiniowanie umów, udzielanie porad, dotyczących treści przepisów prawnych, reprezentacja przed sądami, reprezentacja przez urzędami.
Adwokat Andrzej Nogal

Adwokat Andrzej Nogal

ul. Wolbromska 37, 03-680 Warszawa

+48 603 291 102

opinii: 1

Adwokat Andrzej Nogal - dobry adwokat w Warszawie, który posiada bogate doświadczenie zawodowe. Adwokat Andrzej Nogal prowadzi kancelarię od 11 lat. Zakres usług: sprawy cywilne i gospodarcze, sprawy spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, niegodność dziedziczenia, zachowek), sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, kontakty i władza rodzicielska, ubezwłasnowolnienie), sprawy karne, sprawy administracyjne i podatkowe, sprawy z zakresu pracy.
Adwokat Monika Soszka

Adwokat Monika Soszka

ul. Jaworzyńska 5/10, 00-634 Warszawa

+48 533 445 441

opinii: 1

Adwokat Monika Soszka specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, pracy, administracyjnym oraz gospodarczym w Warszawie. Prawo rodzinne: rozwód, separacja, podział majątku, alimenty na małżonka lub na dzieci, władza rodzicielska, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa, kontakty z dzieckiem, postępowanie w sprawach nieletnich. Prawo cywilne dotyczy m.in.: spraw spadkowych, prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, roszczenia odszkodowawcze, sprawy związane postępowaniem egzekucyjnym. Kompleksowe usługi – porady, opinie, reprezentacja klientów.
Adwokat Paweł Sulowski

Adwokat Paweł Sulowski

ul. Żurawia 22 lok. 711, 00-515 Warszawa

505 168 398

opinii: 1

Adwokat Paweł Sulowski - dobry adwokat w Warszawie - porady prawne, obsługa prawna, reprezentacja przed sądami i organami. Zakres usług: prawo spadkowe, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo karne. Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Sulowski od 2007r. świadczy profesjonalną pomoc prawną z prawa spadkowego, pracy, karnego, cywilnego, handlowego oraz gospodarczego.
Adwokat Robert Ofiara

Adwokat Robert Ofiara

Al. Jerozolimskie 47 lok.2, 00-697 Warszawa

22 114 94 11

opinii: 1

Adwokat Robert Ofiara specjalizuje się w sprawach: rodzinnych (rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem, kwestie spadkowe) odszkodowawczych (odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, inne odszkodowania powypadkowe), roszczeń kredytowych. Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara mieści się w ścisłym centrum Warszawy.
Adwokat Grzegorz Cieślik

Adwokat Grzegorz Cieślik

ul. Śniadeckich 20, lok. 15, 00-656 Warszawa

517 906 796

opinii: 1

Adwokat Grzegorz Cieślik - Kancelaria adwokacka Warszawa Centrum. Usługi: porady prawne, reprezentacja przez Sądami, organami państwowymi, sporządzanie pism procesowych i umów, dochodzenie wierzytelności i ochrona dłużnika. Specjalizacja: prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy, rozwody.
Kancelaria Adwokacka Kamil Kaliciński

Kancelaria Adwokacka Kamil Kaliciński

ul. Śniadeckich 20/15, 00-656 Warszawa

+48 515 840 737

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka adwokata Kamila Kalicińskiego świadczy usługi w zakresie prawa rodzinnego, karnego oraz handlowego. Specjalizacja: prawo karne, przestępstwa gospodarcze, przestępstwa narkotykowe, przestępczość zorganizowana, zatrzymania, dozór elektroniczny, warunkowe przedterminowe zwolnienie, rozwód, alimenty, podział majątku.
Radca prawny dr Arkadiusz Monkiewicz

Radca prawny dr Arkadiusz Monkiewicz

Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

501 625 436

opinii: 1

Radca prawny dr Arkadiusz Monkiewicz specjalizuję się w prawie bankowym, prawie obrotu nieruchomościami, bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz prawie cywilnym. USŁUGI: prawo bankowe, prawo obrotu nieruchomościami, prawo cywilne, prawo gospodarcze i handlowe, prowadzenie spraw sądowych, analizy typu legal due dilligance.
Adwokat Paulina Kornacka

Adwokat Paulina Kornacka

ul. Świętokrzyska 20 lok. 11, 00-002 Warszawa

+48 538 195 516

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka w Warszawie Adwokat Pauliny Kornackiej - sprawy rodzinne, spadkowe i odszkodowania. Rozwód, podział majątku, dział spadku, alimenty, separacja, odszkodowania, rozliczenie konkubinatu. Prawo administracyjne, prawo pracy, prawo rzeczowe.
KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j.

KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j.

ul. Puławska 538, 02-884 Warszawa

22 727 16 22, 513 787 834

opinii: 1

Specjalizujemy się w masowym odzyskiwaniu długów. Nasza kancelaria to zespół radców prawnych, adwokatów i specjalistów ds. windykacji. Dysponujemy własnym działem callcenter, pracuje dla nas także 17 pełnomocników terenowych w całej Polsce. Kompleksowo realizujemy proces windykacji - od działań polubownych tj. monitoring należności, wezwania i wizyty bezpośrednie u dłużnika (również za granicą), jak i cały proces sądowo-egzekucyjny - od złożenia pozwu po skuteczną egzekucję komorniczą.
Derlikowski Domalewski Adwokaci Spółka Partnerska

Derlikowski Domalewski Adwokaci Spółka Partnerska

Aleja Przyjaciół 1/12, 00-565 Warszawa

226 290 332

opinii: 1

Kancelaria prawna prowadzona przez Pawła Derlikowskiego i Radosława Domalewskiego. Współpraca prawników rozpoczęła się w 2008 roku, zaczynając w popularnej kancelarii. Wspólne zainteresowania i język spowodowały, że z czasem współpraca przerodziła się w kancelarię. Obsługujemy prawnie w Warszawie.
Adwokat Roman Giertych

Adwokat Roman Giertych

ul. Nowy Świat 35 lokal 4, 00-029 Warszawa

22 424 07 36

Adwokat Roman Giertych - Kancelaria Adwokacka Romana Giertycha specjalizuje się w sprawach karnych oraz zagadnieniach cywilnych i gospodarczych. Zespół prawników i wybitnych fachowców Kancelarii specjalizuje się przede wszystkim w procesach sądowych, zarówno karnych, jak i cywilnych. Kancelaria reprezentuje klientów na terenie całego kraju.
Adwokat Katarzyna Tryniszewska

Adwokat Katarzyna Tryniszewska

ul. Międzyborska 48, 04-041 Warszawa

794 185 249

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tryniszewska. Usługi prawne świadczone na rzecz osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Oferta: prawo rodzinne, podział majątku, adopcja, upadłość konsumencka, prawo cywilne, prawo karne, prawo pracy, ubezpieczenia społeczne, emerytury i renty, prawo gospodarcze, nieruchomości.
Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Grochowska 217/15, 04-077 Warszawa

600 484 320

Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych oraz majątkowych. Jeśli szukasz najbardziej zaangażowanych prawników od rozwodów, spraw związanych z władzą rodzicielską lub spraw alimentacyjnych, bądź też chciałbyś dowiedzieć się co możesz zrobić w sprawie «wtopionej» inwestycji, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.
Adwokat Katarzyna Topczewska

Adwokat Katarzyna Topczewska

Al. Solidarności 119/125 lok. 67, 00-897 Warszawa

792 229 992

Kancelaria Adwokacka Katarzyny Topczewskiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Zakres usług: prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, obsługa podmiotów gospodarczych, prawo administracyjne, prawo pracy, ochrona zwierząt, postępowanie egzekucyjne. Kancelaria zapewnia obsługę bezpośrednio w warszawskiej siedzibie, jak i świadczy porady prawne online.
Adwokat dr Katarzyna Kępka

Adwokat dr Katarzyna Kępka

Al. Solidarności 119/125 lok. 73, 00-897 Warszawa

500 105 833

Jestem adwokatem, mediatorem, doktorem prawa. Moja Kancelaria z sukcesem reprezentuje klientów w sprawach sądowych. Doradzamy osobom fizycznym w obszarze prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, a także ochrony dóbr osobistych. Doradzamy też spółkom i przedsiębiorcom w obszarze prawa gospodarczego i prawa umów. Pomagamy uwolnić się od długów przez ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Specjalizujemy się w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadki komunikacyjne. Zapraszam do kontaktu.
Adwokat Marek Dulniak

Adwokat Marek Dulniak

ul. Ogrodowa 53/7, 00-873 Warszawa

510-037-601, 22 252-47-05

Kancelaria Adwokacka Marka Dulniakaw Warszawie. Usługi: prowadzenie spraw przed sądami i innymi organami, porady prawne, obsługa prawna przedsiębiorców, opinie prawne. Obrona w sprawach karnych, prawo karne skarbowe, prawo podatkowe, rozwody i sprawy rodzinne, pomoc prawna pokrzywdzonym, sprawy gospodarcze, prawo cywilne, prawo pracy.
Kancelaria adwokacka Elżbieta Żurek

Kancelaria adwokacka Elżbieta Żurek

ul. Wronia 45/175, 00-870 Warszawa

+48 533 582 441

Adwokat w Warszawie - rozwód, alimenty, podział majątku. Jestem adwokatem specjalizującym się w prawie rodzinnym i spadkowym. Prawo praktykuję już prawie 10 lat. Klienci cenią mnie za otwartość, bezpośreniość i skuteczność. Jeśli potrzebujesz solidnego adwokata, który dobrze poprowadzi Twoją sprawę - zapraszam do kontaktu.
Adwokat Michał Wąż

Adwokat Michał Wąż

Aleja Solidarności 119/125/67, 00-897 Warszawa

500 343 666

Kancelaria Adwokacka Michała Węża w Siedlcach i Warszawie. Specjalizacje: prawo karne, prawo cywilne, prawo spadkowe, sprawy rozwodowe, prawo administracyjne, podział majątku, postępowanie podatkowe, obsługa prawna firm, odszkodowania, windykacja należności. Adwokat Michał Wąż - wieloletnie doświadczenie, pewna i skuteczna pomoc prawna dla Ciebie.
Adwokat Jerzy Bedełek

Adwokat Jerzy Bedełek

ul. Rozbrat 34/36 m. 86, 00-429 Warszawa

+48 22 112 01 31

Adwokat Jerzy Bedełek - Kancelaria Prawa Rodzinnego w Warszawie. Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, w aspektach związanych z prawem rodzinnym oraz w prawie spadkowym. Prawo rodzinne: rozwód, separacja, podział majątku wspólnego, władza rodzicelska, ustalenie miejsca pobytu dziecka, kontakty z dzieckiem, plan wychowawczy i opieka naprzemienna. Prawo spadkowe: stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, dziedziczenie ustawowe i testamentowe, zachowek, testament, wykonawca testamentu, zapis windykacyjny.
Adwokat Anna Rurarz

Adwokat Anna Rurarz

ul. Erazma Ciołka 13 lok. 226, 01-445 Warszawa Wola

533-055-077, 533-055-022

Adwokat Anna Rurarz specjalizuje się w sprawach karnych i prawie rodzinnym, w sprawach prawa pracy, uzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynień. Kompleksowa obsługa prawna firm oraz osób fizycznych. Doradztwo (porady prawne, konsultacje, analizy, negocjacje, opinie). Przygotowanie dokumentów (wnioski, pozwy, pisma przedprocesowe i procesowe, umowy, ugody, regulaminy). Reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej.
Adwokat Jan Przemysław Kopko

Adwokat Jan Przemysław Kopko

Al. Solidarności 119/125 lok. 67, 00-897 Warszawa

512 567 580

Adwokat w Warszawie Jan Przemysław Kopko. Pomoc prawna w zakresie udzielania porad prawnych z zakresu: prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa karnego, windykacji należności. Pisma procesowe: kancelaria zajmuje się sporządzaniem pism procesowych na każdym etapie sprawy sądowej. Zastępstwo: pomoc prawna w zakresie kompleksowej reprezentacji Klienta przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, urzędami, policją oraz prokuraturą.
Adwokat Oxana Piątkowska

Adwokat Oxana Piątkowska

ul. Krakowskie Przedmieście 41, 00-071 Warszawa

(22) 465 17 17, 698 641 555

Kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych: prawo gospodarcze, prawo cywilne, transakcje handlowe oraz doradztwo korporacyjne, prawo karne i karne skarbowe, postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne, obsługa prawna cudzoziemców, własność intelektualna oraz prawo konkurencji, prawo podatkowe. Kompleksowa obsługa prawna w językach polskim, rosyjskim i ukraińskim.
Adwokat Piotr Stączek

Adwokat Piotr Stączek

ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa

22 499 33 22, 609 409 864

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Stączek oferuje szeroką praktykę obejmującą większość podstawowych gałęzi prawa. Adwokat Piotr Stączek specjalizuje się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego i gospodarczego, występuje również w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego, prawa pracy oraz jako obrońca w sprawach karnych.
Adwokat Agata Michalska-Szuster

Adwokat Agata Michalska-Szuster

Jurija Gagarina 30/7, 00-754 Warszawa

501 571 695

Adwokat w Warszawie Agata Michalska-Szuster - doświadczony adwokat z wieloletnią praktyką. Zakres usług: prawo rodzinne, zobowiązania i spadki, prawo medyczne, pomoc podmiotom przebywającym za granicą, negocjacje i mediacje, spółki, odszkodowania.
Adwokat Jacek Sosnowski

Adwokat Jacek Sosnowski

ul. Grzybowska 4 lok 193, 00-131 Warszawa

608-820-048

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski - Adwokaci i Radcowie Prawni. Główną specjalizacją Kancelarii jest prowadzenie spraw tzw. kredytów frankowych (kredyty we frankach). Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni - największa kancelaria frankowa w kraju, 25 adwokatów i radców prawnych. Kancelaria prowadzi sprawy frankowiczów w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie.
Adwokat Maciej Woźniak

Adwokat Maciej Woźniak

ul. Erazma Ciołka 17, lok. 108, 01-445 Warszawa

535 103 090

Kompleksowe doradztwo i reprezentacja w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych i majątkowych. Obsługa firm - stała i doraźna obsługa prawna Klientów prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek. Sprawy karne - skuteczna obrona Klienta w sprawach karnych oraz skarbowych i gospodarczych.
Kancelaria LEGA ARTIS

Kancelaria LEGA ARTIS

ul. Przasnyska 6A lok 336A III piętro; 01-756 Warszawa

579 636 527

Jesteśmy Kancelarią nowoczesną i dynamiczną. Świadczymy usługi prawne drogą tradycyjną, jak również z zastosowaniem nowoczesnych technik informatycznych. Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy, spadkowego, administracyjnego, handlowego oraz gospodarczego.
Adwokat Mariusz Stelmaszczyk

Adwokat Mariusz Stelmaszczyk

Rymanowska 5, 02-916 Warszawa

502 879 549, 697 053 659

Adwokat Mariusz Stelmaszczyk specjalizuje się szczególnie w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego (odszkodowanie i zadośćuczynienie za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy lekarskie), prawa rodzinnego (rozwód, podział majątku małżonków, kontakty z dzieckiem, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, alimenty).
Adwokat Marcin Stępień

Adwokat Marcin Stępień

ul. Górnickiego 3 lok. 10, 02-063 Warszawa

+48 698 720 050

Zakres świadczonych usług: Obsługa podmiotów gospodarczych (prawo gospodarcze i cywilne), Świadczenie pomocy prawnej dla branży hazardowej (tzw. prawo hazardowe), Uzyskiwanie odszkodowań, Reprezentacja podmiotów w postępowaniach sądowych (sprawy spadkowe, rodzinne, z prawa rzeczowego), Obsługa prawna podmiotów w procesie inwestycyjnym (prawo budowlane), Obsługa prawna w postępowaniu upadłościowym i restrukturyzacyjnym, Likwidacja podmiotów gospodarczych-prawo upadłościowe i proces likwidacji, Obrona w procesach karnych, karno-skarbowych i wykroczeniowych, Oskarżenia prywatne, Zamówienia publiczne, Pomoc prawna świadczona na rzecz pracowników i pracodawców (prawo pracy), Prawo własności przemysłowej / Prawa Autorskie / Ochrona Dóbr Osobistych, Nieuczciwa konkurencja / Prawo Internetu, Prawo podatkowe.
Adwokat Kamil Flatow

Adwokat Kamil Flatow

ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34, 02-495 Warszawa

501 683 319, 22 823 73 15

Kancelaria prawna adwokata Kamila Flatowa świadczy usługi i porady prawne z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego (w tym rozwody, alimenty, separacje), prawa gospodarczego, prawa handlowego oraz karnego.
Adwokat Anna Zys

Adwokat Anna Zys

ul. Jodłowa 27, 02-907 Warszawa

501 626 075

Adwokat Anna Zys udziela porad prawnych oraz reprezentuje klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego (rozwód i separację, kontakt z dziećmi, alimenty, rozdzielność majątkowa, podział majątku, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej), prawa nieruchomości (o zniesienie współwłasności, o podział majątku, o zasiedzenie), prawa spadkowego (nabycie spadku, dział spadku, zachowek), prawa karnego. Adwokat Anna Zys - pomoc prawna w Warszawie w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania pism procesowych, opinii prawnych, reprezentowania klientów przed sądami, prokuraturą i innymi podmiotami państwowymi.
Adwokat Kamila Morawska

Adwokat Kamila Morawska

ul. Bagatela 10 lok. 6, 00-585 Warszawa

607 163 863

Adwokat Kamila Morawska w Warszawie doradza osobom fizycznym i firmom. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Zakres usług: kompleksowa i bieżąca obsługa prawna firm, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, odszkodowania i zadośćuczynienia, umowy i negocjacje, postępowanie sądowe, reprezentacja przed sądem. Darmowa porada prawda: pierwsza porada Adwokat Morawskiej jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Odbierz darmową poradę - wypełnij formularz na stronie adwokata.
RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

ul. Puławska 12/3, 02-566 Warszawa

+48 793 219 064

Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych.
Adwokat Anna Krystowska

Adwokat Anna Krystowska

Konstruktorska 12a, 02-673 Warszawa

575 819 200

Nazywam się Anna Krystowska i jestem adwokatem praktykującym w mieście Warszawa. Swoją ofertę kieruję do klientów indywidualnych i biznesowych. Przemawia za mną doświadczenie oraz ponadprzeciętne zaangażowanie w prowadzone sprawy. W przepisach prawa nie widzę tylko paragrafów. Przede wszystkim dostrzegam człowieka, który potrzebuje pomocy i tej niezwłocznie mu udzielam.
Adwokat Roland Szymczykiewicz

Adwokat Roland Szymczykiewicz

ul. Ratuszowa 11 lok. 129, 03-450 Warszawa

508 608 409

Roland Szymczykiewic - dobry adwokat w Warszawie do spraw karnych, rodzinnych, cywilnych, odszkodowań i innych. Adwokat Roland Szymczykiewicz posiada duże doświadczenie praktyczne. Kancelaria prawna Szymczykiewicz to kompleksową obsługą w różnych dziedzinach prawa: porady prawne i konsultacje, prowadzenie spraw sądowych, sporządzanie pism.
Adwokat Tomasz Borowiec

Adwokat Tomasz Borowiec

ul. Wita Stwosza 20A lok. 3, 02-661 Warszawa

662 139 709

Kancelaria Prawna Adwokata Tomasza Borowca z siedzibą w Warszawie, Dzielnica Mokotów. Obszar praktyk: prawo gospodarcze i cywilne, prawo karne, prawo rodzinne (rozwód i separacja, sprawy o alimenty, podział majątku wspólnego, sprawy o władzę rodzicielską i kontakty z dzieckiem, sprawy o ustalenie i zaprzeczenie rodzicielstwa), prawo administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
Adwokat Bartosz Dzius

Adwokat Bartosz Dzius

ul.Hoza 66/68, 00-682 Warszawa

514 683 888

Adwokat Bartosz Dzius Kancelaria Adwokacka. Usługi: prawo spadkowe (zabezpieczenie interesów spadkobierców, zachowek, nabycie spadku), prawo rodzinne (uzyskanie alimentów, podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, kontakty z dzieckiem).
Adwokat Wojciech Strojek

Adwokat Wojciech Strojek

ul. Krucza 16/22 lok. 7, 00-526 Warszawa

697-945-877

Adwokat Wojciech Strojek specjalizuje się w doradztwie prawnym podmiotom gospodarczym, a także w sprawach z zakresu prawa bankowego. Kancelaria Adwokacka Wojciech Strojek świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych, osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych. Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, bankowego, energetycznego i administracyjnego. Oferta: obsługa prawna firm, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo bankowe, prawo budowlane, nieruchomości, koncesje.
Adwokat Marcin Bogdanowicz

Adwokat Marcin Bogdanowicz

ul. Malborska 3/1, 03-286 Warszawa Targówek

+48 606 975 326

Adwokat Marcin Bogdanowicz prowadzę sprawy cywilne, w tym gospodarcze i rodzinne, oraz administracyjne, a w razie potrzeby również karne. Adwokat Marcin Bogdanowicz zajmuję się również sprawami tzw. kredytów frankowych (sprawy frankowe). Adwokat Marcin Bogdanowicz - Empatia, Wiedza, Profesjonalizm.
Adwokat Jarosław Błasiński

Adwokat Jarosław Błasiński

al. Ujazdowskie 24 lok. 46, 00-478 Warszawa

791 557 707, 22 629 30 30

Adwokat Jarosław Błasiński - dobry adwokat rodzinny, sprawy i prawo rodzinne. Adwokat Jarosław Błasiński udziela porad prawnych w sprawach krajowych i międzynarodowych rozwodów. Usługi: rozwód i separacja, władza rodzicielska, alimenty, podział majątku.
Adwokat Marcin Hećman

Adwokat Marcin Hećman

ul. Konotopska 4 lokal 103/104, 05-850 Ożarów Mazowiecki

507-823-649

Zakres usług Kancelarii: prawo karne, prawo karnoskarbowe, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy odszkodowawcze, ochrona dóbr osobistych), prawo gospodarcze, prawo rodzinne i opiekuńcze (rozwody, separacje, podziały majątku, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, alimenty), prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, odpowiedzialność za długi spadkowe), prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne.
Adwokat Łukasz Cymerman

Adwokat Łukasz Cymerman

aleja Solidarności 119/125, lok.67, 00-897 Warszawa

501 588 561, 22 888 64 98

Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Cymermana świadczy profesjonalną pomoc prawną w zakresie następujących dziedzin prawa: prawo karne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne, upadłość konsumencka, prawo handlowe, prawo pracy, prawo administracyjne. Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Warszawy, tuż przy Sądzie Okręgowym.
Centrum Usług Prawnych

Centrum Usług Prawnych

ul. Przasnyska 6A lok 336A III piętro; 01-756 Warszawa

664 580 093

Centrum Usług Prawnych powstało by pomagać osobą których nie jest stać na droga obsługę prawną. Dlatego w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 9-15 udzielamy bezpłatnych porad prawnych osobom w trudnej sytuacji życiowej. Prosimy o wcześniejszy telefon w celu umówienia godziny konsultacji. Warunkiem uzyskania takiej porady jest udokumentowanie swojej trudnej sytuacji materialnej.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Płacheta

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Płacheta

ul. Batalionów Chłopskich 79 lok. 69, 01-307 Warszawa

696 599 733

Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Płachety specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Naszym celem jest zapewnienie Klientom skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej. Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego.
Adwokat Paweł Spiechowicz

Adwokat Paweł Spiechowicz

ul. Międzynarodowa 48 lok. 16 03-922 Warszawa

660 968 098

Od roku 2009 wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuję się w sprawach cywilnych (także gospodarczych) rodzinnych i karnych - występując w procesach sądowych w charakterze pełnomocnika procesowego, a w sprawach karnych i w sprawach o wykroczenia w charakterze obrońcy, pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego i prywatnego lub pokrzywdzonego.
Adwokat Karolina Jagiełło-Przychodzka

Adwokat Karolina Jagiełło-Przychodzka

ul. Quo Vadis 3/153, 02-495 Warszawa

791 269 094

Adwokat Karolina Jagiełło-Przychodzka reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych w szczególności w sprawach o rozwód, podział majątku, w sprawach spadkowych oraz w sprawach karnych. Adwokat Karolina Jagiełło-Przychodzka zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Jako adwokat zajmuje się obsługą osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Hubert Wolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Hubert Wolski

ul. Jana Kazimierza 32A/22, 01-248 Warszawa

603 061 978

Praktyka, odwaga, pasja. Oferta Kancelarii: Prawo małych i średnich przedsiębiorstw, Postępowania egzekucyjne, Prawo budowlane, Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, Prawo administracyjne, Prawo emigracyjne, Prawo pracy, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe oraz Prawo o notariacie, Prawo karne wykonawcze, Prawo karne, Prawo handlowe i gospodarcze, Prawo procesowe, Prawo brytyjskie.
Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

ul. Irlandzka 10 lok. 4, 03-909 Warszawa

508 269 045

Kancelaria adwokacka mieszcząca się w Warszawie na Saskiej Kępie zajmująca się prawem cywilnym i rodzinnym.
Adwokat Dorota Kubik

Adwokat Dorota Kubik

ul. Gotarda 8 lok. 79, 02-683 Warszawa

577 510 666

Adwokat Dorota Kubik Kancelaria Adwokacka w Warszawie - świadczenie usług prawniczych na najwyższym poziomie. Zakres usług: rozwód i sprawy rodzinne, sprawy cywilne, podział majątku, sprawy dotyczące nieruchomości, sprawy pracownicze, sprawy spadkowe, sprawy karne, upadłość konsumencka, sprawy administracyjne i zus, stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego.
Kancelaria Adwokacka Marcin Kwas

Kancelaria Adwokacka Marcin Kwas

ul. Wilcza 31 lok. 6, 00-544 Warszawa

22 379 75 40

Kancelaria Adwokacka Marcin Kwas oferuje pomoc prawną dla przedsiębiorców, stowarzyszeń i osób indywidualnych. Specjalizujemy się w prawie upadłościowym. Prowadzimy upadłość konsumencką, restrukturyzacje i upadłość podmiotów gosp. Adwokat Marcin Kwas licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (syndyk, nadzorca sądowy), doradca obywatelski. Wspieramy klientów na każdym etapie, przygotowujemy pisma, reprezentujemy przed sądem, urzędami, komornikiem. Obsługujemy klientów z Polski i zagranicy.
Kancelaria adwokacka Reslegal Warszawa

Kancelaria adwokacka Reslegal Warszawa

Chłodna 22A, 00-891 Warszawa

578 571 777

Kancelaria adwokacka Reslegal Warszawa. Adwokat Prawnik Piotr Charzewski o specjalizacji prawa rodzinnego i cywilnego; rozwody, spadki, podział majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem, testament, zachowek, odszkodowania.
Kancelaria Adwokacka Weronika Piluchowska

Kancelaria Adwokacka Weronika Piluchowska

ul. Lazurowa, 12/20, 01-315 Warszawa

606 264 523

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Zapewniamy Klientom profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, jak również prawa gospodarczego i prawa pracy. Kancelaria prowadzi obsługę korporacyjną spółek oraz reprezentuje Klientów na każdym etapie postępowania karnego oraz administracyjnego.
Kancelaria Prawa Budowlanego Adwokat Marek Chudzicki

Kancelaria Prawa Budowlanego Adwokat Marek Chudzicki

ul. Marszałkowska 85/10, 00-683 Warszawa

692 237 777

Adwokat Prawo Budowlane. Spory z deweloperami i firmami budowlanymi. Udzielam osobom fizycznym porad prawnych z prawa budowlanego. Kancelaria Prawa Budowlanego ma siedzibę w centrum Warszawy. Usługi z prawa budowlanego świadczymy zdalnie i stacjonarnie.
Adwokat Monika Frydulska

Adwokat Monika Frydulska

ul. Wiatraczna 15 lok. 5, 04-364 Warszawa

608 019 016

Adwokat Monika Frydulska posiada ponad 10 letnie doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami i organami ścigania. Zajmujemy się sprawami cywilnymi: stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, sprawy o ubezwłasnowolnienie, odszkodowania, umowy, eksmisje, dochodzenie należności, postępowanie egzekucyjne), sprawami rodzinnymi: rozwody, separacje, alimenty, sprawy o kontakty i opiekę, karnymi oraz postępowaniami w sprawach nieletnich.

W sumie nasz katalog zawiera 78 wpisów o adwokatach z miasta Warszawa.