TOP 1
Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Grochowska 217/15, 04-077 Warszawa

600 484 320

noriet.pl

Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych oraz majątkowych. Jeśli szukasz najbardziej zaangażowanych prawników od rozwodów, spraw związanych z władzą rodzicielską lub spraw alimentacyjnych, bądź też chciałbyś dowiedzieć się co możesz zrobić w sprawie «wtopionej» inwestycji, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Nasi adwokaci są jednymi z najlepszych w sprawach o rozwód, separację, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie, ograniczenie i zakazanie kontaktów z dzieckiem. Specjalizujemy się również w sprawach o podział majątku, zniesienie współwłasności i rozliczenie nakładów w razie zniesienia wspólności majątkowej między małżonkami.

Prowadziliśmy wiele spraw rodzinnych i zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów są to sprawy szczególnie delikatne i wyczerpujące. Dlatego z jednej strony pomagamy Państwu przejść przez te trudne chwile służąc wsparciem, ale z drugiej strony jako profesjonalni adwokaci analizujemy każdą sprawę na chłodno i dbamy o to, żeby interes naszych Klientów był jak najlepiej zabezpieczony.

Z uwagi na doświadczenie, uprawnienia i umiejętności mediacyjne, udało nam się w kilku sprawach doprowadzić do wypracowania rozwiązań, które pozwoliły naszym Klientom zawrzeć korzystne dla nich ugody.