Adwokat Monika Frydulska

Adwokat Monika Frydulska

ul. Wiatraczna 15 lok. 5, 04-364 Warszawa

608 019 016

adwokat-frydulska.pl

Adwokat Monika Frydulska posiada ponad 10 letnie doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami i organami ścigania. Zajmujemy się sprawami cywilnymi: stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, sprawy o ubezwłasnowolnienie, odszkodowania, umowy, eksmisje, dochodzenie należności, postępowanie egzekucyjne), sprawami rodzinnymi: rozwody, separacje, alimenty, sprawy o kontakty i opiekę, karnymi oraz postępowaniami w sprawach nieletnich.

Kancelaria adwokacka Adwokat Moniki Frydulskiej zapewnia profesjonalne doradztwo, reprezentację przed sądami oraz innymi instytucjami, a także pomoc w negocjacjach i mediacjach.

Specjalizacje:

  • Prawo cywilne: Prowadzenie spraw z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązań (umów) oraz prawa spadkowego.
  • Prawo karne: Obrona w sprawach karnych oraz karnych gospodarczych, reprezentacja pokrzywdzonych.
  • Prawo rodzinne: Prowadzenie spraw rozwodowych, separacji, alimentacyjnych, o uchylenie obowiązku alimentacyjnego oraz dotyczących opieki nad dziećmi.
  • Postępowania dotyczące nieletnich: reprezentowanie nieletnich w sprawach o demoralizację, czyny karalne.

Zapraszamy do kontaktu z Adwokat Moniką Frydulską, której kancelaria mieści się w Warszawie przy ul. Wiatracznej 15 lok. 5 w celu umówienia się na konsultację i skorzystania z jej bogatego doświadczenia i wiedzy prawniczej.