Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka

Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka

ul. Malborska 1/11, 03-286 Warszawa

227183270

pasternaklegal.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka- Pasternak Legal świadczy usługi w zakresie prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa własności intelektualnej, upadłości, restrukturyzacji, zamówienia publiczne oraz ochrony danych osobowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się zapewnić najlepszy kontakt między klientem a kancelarią. Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

20.07.2022

Kancelaria doradza mi w sprawach karno gospodarczych. Profesjonalnie od samego początku, umowy i uzgodnienia zrobione wszystko z ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Podejście indywidualne, za co dziękuję. Mecenas Łukasz Pasternak jest świetnym człowiekiem i zna się na tym co robi! Polecam, a za wszystko wielkie dzięki!


5 z 5

01.03.2021

Najlepiej poprowadzona sprawa, w której uczestniczyło kilku mecenasów, Pan Mecenas Łukasz wykazał się ogromną znajomością prawa oraz bardzo czujnie i uważnie przeanalizował od początku moją sprawę, za co uważam, że takich adwokatów należy chwalić. Polecam


5 z 5

20.10.2020

Przez długi czas szukaliśmy profesjonalnej obsługi prawnej, trafiając na kancelarie Pasternak Legal jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej obsługi prawnej naszej firmy. Korzystamy stale, świetny kontakt z Kancelarią. Polecam


5 z 5

12.10.2020

Dziękuję Panu Mecenasowi Łukaszowi Pasternak za ogromne zaangażowanie i wygraną w zleconej przeze mnie sprawie do Kancelarii. Jestem bardzo wdzięczny za ogromne zaangażowanie i końcowy wynik, choć moja sprawa była sprawą trudną, to mogę powiedzieć, że sprawa była prowadzona przez profesjonalistę, Pan Mecenas posiada ogromną wiedzę i zawsze będę polecał Kancelarię, tak jak to mi została ona polecona. Pełen profesjonalizm.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1710