Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

22 489 52 65

radkiewicz.net.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 13

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Na rzecz klientów indywidualnych świadczymy pomoc prawną w sprawach karnych oraz cywilnych (odszkodowania, rozwody, spadki i kredyty frankowe). Firmom doradzamy w kwestiach dotyczących prawa spółek, nieruchomości, restrukturyzacji, prawa pracy, ochrony danych osobowych, prawa autorskiego, windykacji i zamówień publicznych.

Opinie

Opinii: 13

+ Dodaj opinię

5 z 5

30.11.2023

Doskonała kancelaria - świetny kontakt i profesjonalne podejście do sprawy. Pomimo trudności sprawy, udało się ją zakończyć sukcesem - 100% odzyskanych środków od dłużnika + odsetki. Bardzo polecam ze względu na skuteczność i zaangażowanie.


5 z 5

24.11.2023

Sprawa wygrana w I instancji po 2 latach od złożenia wniosku o unieważnienie kredytu. Pomoc na każdym etapie, zawsze odpowiedź na każde pytanie. Pan Radkiewicz dokładnie wyjaśnił zawiłości przesłuchania przez pełnomocnika banku. Jestem przekonany że II instancja będzie tylko formalnością.


5 z 5

08.11.2023

Highly recommended. I needed his services for opening a company that subsequently I had to close. I was guided/advised during the whole process and had no problems in having my questions solved, easy to contact and set appointments when required. Everything was transparent and it was good that we could communicate in English. Quite satisfied with the services.


5 z 5

22.09.2023

Polecam profesjonalną obsługę przez Kancelarię Radkiewicz uwieńczoną wygraną sprawą frankową w sądzie I instancji.


5 z 5

29.07.2023

Radca prawny Kamil Radkiewicz bardzo mi pomógł w sprawie rozwodowej i chciałabym mu za to podziękować. Rozwód uzyskałam bardzo szybko. W dodatku dzięki zaangażowaniu Mecenasa udało się dokonać podziału majątku w sposób bezkonfliktowy.


5 z 5

02.04.2023

Polecam Kancelarię Prawną Radkiewicz w sprawach dotyczących kredytów frankowych - dzięki Kancelarii mamy unieważnienie umowy frankowej w pierwszej instancji. Kancelarię Radkiewicz cechuje pełen profesjonalizm, na żadnym etapie sprawy nie czuliśmy się pozostawieni samym sobie. Mecenas Kamil Radkiewicz osobiście oraz bardzo aktywnie uczestniczył w rozprawach.


5 z 5

15.02.2023

Polecam Kancelarię mecenasa Kamila Radkiewicza – profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo dobry kontakt i informacja na każdym etapie. Indywidualne podejście do klienta, szczegółowa analiza umowy i propozycja postępowania w konkretnej sprawie. Mamy już wygraną pierwsza instancje.


5 z 5

07.11.2022

Polecam Kancelarię Prawną Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni. Zasady współpracy ustalone na pierwszej wizycie, jasno i konkretnie. Nasza sprawa związana z kredytem zakończyła się unieważnieniem umowy w pierwszej instancji. Mecenas Radkiewicz zawsze przygotowany i z dużym zaangażowaniem. Choć jesteśmy w połowie drogi do pełnej wygranej, ze spokojem oczekuję II instancji, którą zapewne złoży przegrany bank.


5 z 5

06.10.2022

Pan Kamil Radkiewicz działa profesjonalnie, posiada dużą wiedzę merytoryczną, która przełożyła się na wygranie sprawy frankowej w I instancji.


5 z 5

05.10.2022

Jeśli szukasz profesjonalisty to polecam prawnika Kamil Radkiewicz, jasno określone zasady współpracy, zaangażowanie na najwyższym poziomie, fachowa pomoc, dobry kontakt. Radca prawny Kamil Radkiewicz osobiście prowadził sprawę i bardzo aktywnie uczestniczył w rozprawach, analizował każdy szczegół mogący wnieść pozytywny rezultat zakończenia sprawy.


5 z 5

03.05.2022

Polecam serdecznie Kancelaria Prawna Radkiewicz. Bardzo jasno ustalone zasady współpracy, fachowe doradztwo, szybkość działania. Moja sprawa związana z kredytem frankowym zakończyła się unieważnieniem umowy w pierwszej instancji. Walczymy dalej. Z wyrazami wdzięczności za zaangażowanie. A.P.


5 z 5

22.03.2022

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni wykazała się dużym profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem w trakcie prowadzenia mojej sprawy sądowej dot. kredytu frankowego. Proces przed pierwszą instancją Sądu w Warszawie zakończył się wygraną. Radca prawny Kamil Radkiewicz to osoba godna polecenia. Liczę na taki sam rezultat czyli wygraną sprawę w drugiej instancji.


5 z 5

20.08.2020

Kancelaria Prawna Kamil Radkiewicz - z pełnym przekonaniem polecamy kancelarię, dzięki której po przeszło dwuletniej, niełatwej walce uzyskaliśmy pełną wygraną w pierwszej instancji. Pan mecenas, jak na prawnika nie jest zbyt wylewny ale liczy się skuteczność. W sądzie mało słów, ale co argument to nokaut przeciwnika. Jeżeli strona przeciwna odwoła się od wyroku, to liczymy na takie samo zaangażowanie i skuteczność w drugiej instancji.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2589