Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

22 489 52 65

radkiewicz.net.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 7

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Na rzecz klientów indywidualnych świadczymy pomoc prawną w sprawach karnych oraz cywilnych (odszkodowania, rozwody, spadki i kredyty frankowe). Firmom doradzamy w kwestiach dotyczących prawa spółek, nieruchomości, restrukturyzacji, prawa pracy, ochrony danych osobowych, prawa autorskiego, windykacji i zamówień publicznych.

Opinie

Opinii: 7

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-02-15 ID: 4114

Polecam Kancelarię mecenasa Kamila Radkiewicza – profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo dobry kontakt i informacja na każdym etapie. Indywidualne podejście do klienta, szczegółowa analiza umowy i propozycja postępowania w konkretnej sprawie. Mamy już wygraną pierwsza instancje.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-11-07 ID: 3851

Polecam Kancelarię Prawną Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni. Zasady współpracy ustalone na pierwszej wizycie, jasno i konkretnie. Nasza sprawa związana z kredytem zakończyła się unieważnieniem umowy w pierwszej instancji. Mecenas Radkiewicz zawsze przygotowany i z dużym zaangażowaniem. Choć jesteśmy w połowie drogi do pełnej wygranej, ze spokojem oczekuję II instancji, którą zapewne złoży przegrany bank.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-10-06 ID: 3759

Pan Kamil Radkiewicz działa profesjonalnie, posiada dużą wiedzę merytoryczną, która przełożyła się na wygranie sprawy frankowej w I instancji.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-10-05 ID: 3755

Jeśli szukasz profesjonalisty to polecam prawnika Kamil Radkiewicz, jasno określone zasady współpracy, zaangażowanie na najwyższym poziomie, fachowa pomoc, dobry kontakt. Radca prawny Kamil Radkiewicz osobiście prowadził sprawę i bardzo aktywnie uczestniczył w rozprawach, analizował każdy szczegół mogący wnieść pozytywny rezultat zakończenia sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-05-03 ID: 3207

Polecam serdecznie Kancelaria Prawna Radkiewicz. Bardzo jasno ustalone zasady współpracy, fachowe doradztwo, szybkość działania. Moja sprawa związana z kredytem frankowym zakończyła się unieważnieniem umowy w pierwszej instancji. Walczymy dalej. Z wyrazami wdzięczności za zaangażowanie. A.P.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-03-22 ID: 3099

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni wykazała się dużym profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem w trakcie prowadzenia mojej sprawy sądowej dot. kredytu frankowego. Proces przed pierwszą instancją Sądu w Warszawie zakończył się wygraną. Radca prawny Kamil Radkiewicz to osoba godna polecenia. Liczę na taki sam rezultat czyli wygraną sprawę w drugiej instancji.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-08-20 ID: 925

Kancelaria Prawna Kamil Radkiewicz - z pełnym przekonaniem polecamy kancelarię, dzięki której po przeszło dwuletniej, niełatwej walce uzyskaliśmy pełną wygraną w pierwszej instancji. Pan mecenas, jak na prawnika nie jest zbyt wylewny ale liczy się skuteczność. W sądzie mało słów, ale co argument to nokaut przeciwnika. Jeżeli strona przeciwna odwoła się od wyroku, to liczymy na takie samo zaangażowanie i skuteczność w drugiej instancji.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1551
Data dodania: 2019-12-09, dni: 1207