Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

ul. Puławska, 02-844 Warszawa

505 828 413

kancelariabuczko.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 8

Adwokat od: 2013 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1312
Indywidualne podejście, wysoki profesjonalizm, szeroka kadra prawników oraz osoba adwokata Łukasza Buczko, jako właściciela jednej z wiodących Kancelarii prawnych w Polsce, zapewnia wysoką jakość usług w zakresie m.in.: spraw karnych, spraw rozwodowych, o podział majątku, spraw gospodarczych, spadkowych, naruszenia dóbr osobistych, naruszenia własności intelektualnej i innych.

Opinie

Opinii: 8

+ Dodaj opinię

5 z 5

07.10.2021

Jest mi niezwykle miło napisać szczerą opinię o Panu Łukaszu bo to fantastyczny człowiek i prawnik. Pomógł mi w mojej sprawie karnej. Bardzo jestem mu wdzięczny za jego pasje i poświęcenie przy mojej sprawie. Z pewnością Pan Łukasz to adwokat godny polecenia!


5 z 5

09.03.2021

Z usług Pana Adwokata korzystałam już kilkukrotnie, w sprawach z różnych dziedzin prawnych. Za każdym razem byłam pod wrażeniem świetnego przygotowania, wysokiej kultury osobistej, a na końcu - skuteczności. Szczerze polecam.


5 z 5

27.12.2020

Pan Łukasz to świetny adwokat i człowiek. Pomógł mojej rodzinie w ciężkiej sprawie spadkowej. Był zawsze rzeczowy i przygotowany. Dusza człowiek i prawnik. Polecam serdecznie!


5 z 5

27.12.2020

Wybitny adwokat od spraw karnych! Polecam bo pomógł mi w mojej sprawie gdzie byłem aresztowany. Prowadził sprawę aż do uniewinnienia mojego. Jestem dozgonnie wdzięczny za pomoc i zaangażowanie Pana Łukasza i całej kancelarii w pomoc mojej osobie! Pan Łukasz najpierw spotkał się z moją żoną, która udzieliła mu pełnomocnictwa do prowadzenia mojej sprawy. Już ona była bo ogromnym wrażeniem osoby Pana Łukasza. Gdy przyszedł do mnie do aresztu już wiedziałem, że to ten prawnik, który będzie mnie bronił. Nie zawiodłem się. Jestem zachwycony i szczęśliwy, że żona znalazła Pana Łukasza. Polecam bo sprawdzony!


5 z 5

13.12.2020

Polecam do spraw o podział majątku.


5 z 5

10.06.2020

Pan Mecenas Buczko pomógł mi w mojej sprawie karnej. Był bardzo rzeczowy, uprzejmy a przede wszystkim skuteczny. Wysoka kultura osobista połączona z wyjątkowym intelektem. Jestem pod wrażeniem. Polecam!


5 z 5

22.05.2020

Pan Mecenas Łukasz Buczko pomógł mi w sprawie dotyczącej nieprawdziwych informacji które ukazały się o mnie w prasie. Jestem bardzo zadowolona. Świetna obsługa, kontakt a przede wszystkim skuteczność. Polecam


5 z 5

13.05.2020

Korzystałem w sprawie karnej. Mam bardzo pozytywne wrażenie po wczorajszej wizycie i udzielonej poradzie. Naprawdę rzeczowo i merytorycznie. Dostałem krótkie resume na kartce z podsumowaniem wizyty. Wow. Super! Polecam!


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3947