Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

ul. Puławska, 02-844 Warszawa

505 828 413

kancelariabuczko.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 8

Adwokat od: 2013 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1312
Indywidualne podejście, wysoki profesjonalizm, szeroka kadra prawników oraz osoba adwokata Łukasza Buczko, jako właściciela jednej z wiodących Kancelarii prawnych w Polsce, zapewnia wysoką jakość usług w zakresie m.in.: spraw karnych, spraw rozwodowych, o podział majątku, spraw gospodarczych, spadkowych, naruszenia dóbr osobistych, naruszenia własności intelektualnej i innych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko jest kancelarią prawniczą świadczącą profesjonalne usługi prawne zarówno klientom indywidualnym jak również podmiotom gospodarczym z różnych dziedzin prawa.

Ciągłe pogłębianie wiedzy, doskonalenie zawodowe oraz zdobywane doświadczenie pozwala nam rzetelnie udzielić pomocy prawnej każdemu kto jej potrzebuje.

Dla nas każdy Klient jest równie ważny a każda sprawa równie absorbuje naszą uwagę. Zadowolenie Klientów oraz rekomendacja naszej pracy jest dla nas najwyższym priorytetem stąd też przykładamy ogromną wagę nie tylko do merytorycznego rozstrzygnięcia zagadnienia lecz także do jego terminowości.

Jako kancelaria adwokacka we Wrocławiu, w Warszawie, w Kluczborku i w Namysłowie pragniemy wskazać, że zawsze, starając się być elastycznym w stosunku do potrzeb naszych Klientów, istnieje możliwość spotkania się w ich siedzibie, miejscu zamieszkania lub innym wcześniej uzgodnionym. Także w miejscowości wyżej nie wymienionej.


Opinie

Opinii: 8

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-10-07 ID: 2521

Jest mi niezwykle miło napisać szczerą opinię o Panu Łukaszu bo to fantastyczny człowiek i prawnik. Pomógł mi w mojej sprawie karnej. Bardzo jestem mu wdzięczny za jego pasje i poświęcenie przy mojej sprawie. Z pewnością Pan Łukasz to adwokat godny polecenia!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-09 ID: 1659

Z usług Pana Adwokata korzystałam już kilkukrotnie, w sprawach z różnych dziedzin prawnych. Za każdym razem byłam pod wrażeniem świetnego przygotowania, wysokiej kultury osobistej, a na końcu - skuteczności. Szczerze polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-27 ID: 1345

Pan Łukasz to świetny adwokat i człowiek. Pomógł mojej rodzinie w ciężkiej sprawie spadkowej. Był zawsze rzeczowy i przygotowany. Dusza człowiek i prawnik. Polecam serdecznie!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-27 ID: 1343

Wybitny adwokat od spraw karnych! Polecam bo pomógł mi w mojej sprawie gdzie byłem aresztowany. Prowadził sprawę aż do uniewinnienia mojego. Jestem dozgonnie wdzięczny za pomoc i zaangażowanie Pana Łukasza i całej kancelarii w pomoc mojej osobie! Pan Łukasz najpierw spotkał się z moją żoną, która udzieliła mu pełnomocnictwa do prowadzenia mojej sprawy. Już ona była bo ogromnym wrażeniem osoby Pana Łukasza. Gdy przyszedł do mnie do aresztu już wiedziałem, że to ten prawnik, który będzie mnie bronił. Nie zawiodłem się. Jestem zachwycony i szczęśliwy, że żona znalazła Pana Łukasza. Polecam bo sprawdzony!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-13 ID: 1296

Polecam do spraw o podział majątku.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-06-10 ID: 762

Pan Mecenas Buczko pomógł mi w mojej sprawie karnej. Był bardzo rzeczowy, uprzejmy a przede wszystkim skuteczny. Wysoka kultura osobista połączona z wyjątkowym intelektem. Jestem pod wrażeniem. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-22 ID: 715

Pan Mecenas Łukasz Buczko pomógł mi w sprawie dotyczącej nieprawdziwych informacji które ukazały się o mnie w prasie. Jestem bardzo zadowolona. Świetna obsługa, kontakt a przede wszystkim skuteczność. Polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-13 ID: 688

Korzystałem w sprawie karnej. Mam bardzo pozytywne wrażenie po wczorajszej wizycie i udzielonej poradzie. Naprawdę rzeczowo i merytorycznie. Dostałem krótkie resume na kartce z podsumowaniem wizyty. Wow. Super! Polecam!

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2425
Data dodania: 2020-01-11, dni: 692