Adwokat Magdalena M. Grześkowiak

Adwokat Magdalena M. Grześkowiak

ul.Chłodna 48 lok. 156, 00-872 Warszawa

+48 667 990 661

magdalenagrzeskowiak.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Adwokat Magdalena M. Grześkowiak specjalizuję się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Prawo rodzinne: pozew o alimenty, majątek w małżeństwie (rozdzielność majątkowa), władza rodzicielska, rozwody i separacje, ubezwłasnowolnienie, ustalenie ojcostwa, adopcja. Prawo karne i postępowanie karne.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-11-30 ID: 2730

W 2016 roku po 17-tu latach udanego , kochającego się małżeństwa podjęłam decyzje o rozwodzie, kiedy wyszło na jaw, że mój były maż ma kochankę w wieku prawie naszej córki... po przeczytaniu opinii o Adwokatach wybrałam właśnie Mecenas Magdalenę Grześkowiak. Pani Mecenas na pierwszym spotkaniu upewniła się czy chce rozwodu , zapytała o to kilka razy , po czy przedstawiła mi dokładnie krok po kroku jak wygląda sprawa rozwodowa , łącznie z opłatami i wszystkimi jej konsekwencjami . Pani Mecenas nigdy nie zostawiła mnie samą z moimi problemami rozwodowymi, prosiła , że gdybym potrzebowała pomocy mogę zawsze do Pani Mecenas zadzwonić, wielokrotnie skorzystałam mając wątpliwości i pytania - zawsze odpowiedziała , oddzwoniła , wysłała smsa. Sprawa rozwodowa trwała 4 i pół roku , odbyłyśmy z Panią Mecenas ponad 10 spraw w sądzie , Pani Mecenas napisała kilka odpowiedzi na zażalenia zawsze przygotowując je merytoryczne perfekcyjnie, a przede wszystkim za co jestem Pani Mecenas ogromnie wdzięczna bardzo dobrze napisała pozew rozwodowy i perfekcyjnie pozbierała do niego wszystkie załączniki dowodowe . Pani Mecenas od samego początku otoczyła opieką moje dzieci i ich dobro przedstawiając odpowiednio przygotowany pozew o alimenty i za każdym razem pytała mnie o dzieci. Sprawa , od pierwszego posiedzenia była trudna - sędzia nie zostawiała po nas "suchej nitki" , a po kolejnych posiedzeniach miałam wrażenie , że jest coraz gorzej. Pani Mecenas to ta osoba, która własnie wspierała mnie, nie pozwalała zwątpić, nie pozwalała się poddać , zawsze uważała i mówiła , że prawda jest najważniejsza . Na każdej rozprawie stawała za mną murem nawet kiedy sama obrywała cięgi ale zawsze powtarzała , że mnie nie zostawi . Pani Mecenas zawsze pamiętała o wszystkich terminach rozpraw, a wręcz wcześniej się przypominała , zawsze informowała , że już jest pod sala i czeka i zawsze z wyprzedzeniem 30 min przed rozprawą . Dźwigała tony akt , a kiedy było trzeba potrafiła odnaleźć jedną kartkę w stercie papierów . Znała zawsze szczegóły sprawy , daty i wydarzenia , a jej olbrzymiał intuicja , błyskotliwość i wiedza doprowadziły do zakończenia mojej sprawy z orzekaniem o winie mojego byłego męża. Pani Mecenas to Adwokat , jak mówi internet od ciężkich, najgorszych i beznadziejnych spraw - moja własnie taka była i dlatego polecam wszystkim własnie Mecenas Magdalenę Grześkowiak.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-22 ID: 2580

Pani mecenas jest wspaniałym człowiekiem ciepłym i serdecznym,w swojej pracy zaangażowana na 100% w sprawie klienta,profesjonalna i rzetelna. Zawsze dobrze przygotowana w sądzie,współpraca z Panią mecenas była dla mnie bardzo pomocna mimo trudnego rozwodu czuje zadowolenie w głębi duszy.Zycze wszystkim takich pełnomocników.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-07-31 ID: 2296

Bardzo polecam, prowadziła dość trudną sprawę rozwodową. Dzięki niej stanełam na nogi i wygrałam sprawę.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-28 ID: 1601

Super adwokat. Dzieki tej pani mecenas przynjmniej majątek podczas rozwodu został sprawiedliwie podzielony między mną a byłym mężem.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3552
Data dodania: 2019-09-26, dni: 1224