Adwokat Wrocław

Poszukujesz dobrego adwokata we Wrocławiu? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 86 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Wrocław, o których użytkownicy zostawili 201 opinii.

Wyróżnione wpisy

Wpis wyróżniony
Adwokat Marcin Ochtera

Adwokat Marcin Ochtera

ul. Krupnicza 13 lok. 208, 50-075 Wrocław

608 020 885

opinii: 4

Wspólnik Spółki Adwokatów Malicki i Wspólnicy. Specjalizuje się w procesach sądowych, zwłaszcza z zakresu prawa karnego gospodarczego oraz prawa spadkowego, w sprawach takich jak : zachowek, stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu, rozliczeń z tytułu umów dożywocia. Zajmuje się również rozliczeniami finansowymi pomiędzy przedsiębiorcami oraz prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Reprezentuje strony w wielu sprawach odszkodowawczych. Jest adwokatem rekomendowanym przez ubezpieczycieli «D.A.S.» oraz «Concordia» oferujących ubezpieczenia od ochrony prawnej.
Wpis wyróżniony
Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

Odrzańska 24-29/27, 50-114 Wrocław

71 305 06 06

opinii: 42

Nasza Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych (rozwód, podział majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem) i odszkodowawczych, a także w sprawach karnych (począwszy od spraw drobnych, jak jazda pod wpływem alkoholu, udział w bójce, kradzież, znieważenie) po zbrodnie i najbardziej skomplikowane sprawy karne gospodarcze. Dzięki zespołowi prawników, którzy z nami współpracują, zakres naszych usług jest znacznie bogatszy.
Wpis wyróżniony
Kancelaria Klisz i Wspólnicy - adwokat Iwo Klisz

Kancelaria Klisz i Wspólnicy - adwokat Iwo Klisz

ul. Joachima Lelewela 23/7, Wrocław

71 740 50 00

Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Wrocławia to zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa m.in. prawa spadkowego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Wśród naszych adwokatów i radców prawnych znajdują się także eksperci od spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, firm i spółek. Wspieramy przedsiębiorców w zakresie kontraktów i umów handlowych, RODO, prawa pracy oraz prawa spółek handlowych.
Wpis wyróżniony
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

ul. Krakowska 180/112, 52-015 Wrocław

505 828 413

opinii: 47

Nasze motto: Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby miał zginąć świat jest dewizą pracy prawników Kancelarii. Wszystkie sprawy prowadzimy tak, by je wygrać i osiągnąć dla naszych Klientów satysfakcjonujące rozwiązanie. Kancelaria, pod wodzą adwokata Łukasza Buczko, zapewnia wysoką jakość usług prawnych w zakresie m.in.: spraw karnych, gospodarczych, skarbowych. spraw rozwodowych, o podział majątku, spadkowych, naruszenia dóbr osobistych, naruszenia własności intelektualnej i innych.
Wpis wyróżniony
Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c.

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c.

ul. Rybacka 7/205, 53-656 Wrocław

+48 71 780 45 15, +48 517 310 701

opinii: 22

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska z Wrocławia to doświadczony zespół Adwokatów i Radców Prawnych specjalizujący się w sprawach z dziedziny prawa cywilnego (polisolokaty, kredyty CHF, odszkodowania, upadłość konsumencka); prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku); Prawa Karnego (SDE-Dozór elektroniczny; Posiadanie narkotyków; jazda pod wpływem). Zapraszamy do kontaktu.
Wpis wyróżniony
Radca Prawny Kamil Zołoteńki

Radca Prawny Kamil Zołoteńki

ul. Krzemieniecka 51a/4, 54-613 Wrocław

665 172 266

opinii: 1

Udzielam kompleksowego wsparcia przedsiębiorcom w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej. Doradzam, przygotowuje opinie prawne oraz umowy. Aktywnie działam na płaszczyźnie procesowej, z powodzeniem reprezentując Klientów w sądach. Mogę pochwalić się w tym zakresie wieloma sukcesami, między innymi w skomplikowanych sporach z zakresu prawa inwestycji budowlanych oraz prawa nieruchomości. Świadczę pomoc prawną w języku polskim i angielskim.

Wszystkie wpisy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

Pomorska, 51/53 lok.5, 50-217 Wrocław

604 843 685

opinii: 18

Adwokat Ambicki - zawsze po Twojej stronie. Siła naszej Kancelarii tkwi w połączeniu doświadczenia zawodowego i pełnego zaangażowania. Świadczenie pomocy prawnej jest dla nas pasją, a nie pracą. W zawodzie adwokata upatrujemy drogi ku pełnej samorealizacji. Satysfakcja, jaką czerpiemy z rozwiązywania problemów prawnych naszych Klientów, nadaje sens naszej zawodowej codzienności.
Adwokat Mateusz Królikiewicz

Adwokat Mateusz Królikiewicz

Odrzańska 24-29/11, 50-114 Wrocław

537 499 970

opinii: 17

Od urodzenia związany z Wrocławiem, adwokat procesowy zajmujący się głównie prawem karnym. Jego Kancelaria prowadzi również sprawy cywilne i gospodarcze. Doradza zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. Współpracuje z zespołem uznanych adwokatów i radców prawnych.
Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak

Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak

ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9, 50-077 Wrocław

515 585 052

opinii: 14

Adwokat Karol Sobkowiak - Jestem adwokatem prowadzącym własną Kancelarię Adwokacką, w ramach której zajmuje się głównie sprawami znajdującymi się w obszarze prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa medycznego, szeroko pojętego prawa karnego oraz świadczę pomoc i obsługę dedykowaną przedsiębiorcom. W celu zapewnienia kompleksowych usług współpracuję z prawnikami i specjalistami z różnych dziedzin, w tym kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi.
Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

ul. Hubska 52/14, 50-502 Wrocław

530 008 019

opinii: 10

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak. Sprawy cywilne, w tym rodzinne, spadkowe, odszkodowania. Mediacja, windykacja należności. Prawo karne i inne. Zapraszamy do kontaktu.
LEGALNA Gomułkiewicz i Wspólnicy Sp. k.

LEGALNA Gomułkiewicz i Wspólnicy Sp. k.

Sokolnicza 5/63, 53-676 Wrocław

71 344 45 45

opinii: 6

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych we Wrocławiu. Świadczymy pomoc prawną osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Oferujemy szeroki zakres specjalizacji co sprawia, że nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć.
Adwokat Karolina Łabędzka

Adwokat Karolina Łabędzka

Kazimierza Wielkiego 15/9, 50-077 Wrocław

+48 784639300

opinii: 4

W swojej praktyce zajmuję się prawem: SPADKOWYM (stwierdzenie nabycia spadku, testament, zachowek, dział spadku); RODZINNYM (rozwód, alimenty, podział majątku, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska). Jestem również ekspertem z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Świadczę kompleksową OBSŁUGĘ PRAWNĄ PRZEDSIĘBIORCÓW.
Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Anna Jasicka

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Anna Jasicka

ul. Mieszczańska 29 lok.11, 50-201 Wrocław

501 738 312

opinii: 4

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Anna Jasicka specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa nieruchomości, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, dział spadku). Radca prawny Katarzyna Anna Jasicka udziela kompleksowej pomocy prawnej w sprawach rodzinnych (rozwód, alimenty, podział majątku, ograniczenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej). Prowadzi skomplikowane sprawy o podział majątku wspólnego.
Adwokat Edyta Szymczyk

Adwokat Edyta Szymczyk

ul. Ziemowita 11 A/3, 53-678 Wrocław

504 052 358

opinii: 3

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentowanie klientów indywidualnych w sporach sądowych. Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej, sprawy o alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej), z zakresu prawa cywilnego (podział majątku, dochodzenie roszczeń pieniężnych, odszkodowania z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego i na osobie, pomoc dla Frankowiczów). Reprezentujemy klientów w postępowaniach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek), sprawach gospodarczych oraz sprawach karnych na wszystkich etapach postępowania.
Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka

Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka

ul. Kiełbaśnicza 24 p. 403 D, 50-110 Wrocław

606 427 367

opinii: 2

Kancelaria Adwokacka specjalizująca się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego (o zapłatę, spadkowych, o odszkodowanie i zadośćuczynienie), prawa rodzinnego (o rozwód, podział majątku wspólnego, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem) oraz prawa gospodarczego. Zespół Kancelarii świadczy także obsługę prawną przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. Założyciele: adwokat Michał Tropper, adwokat Natalia Szymczak.
Adwokat Andrzej Mękal

Adwokat Andrzej Mękal

ul. Tęczowa 2/2, 53-602 Wrocław

+48 71 792 00 77, +48 502 624 450

opinii: 1

Fachowa pomoc prawna. Zakre usług: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy gospodarcze.
Kancelaria Prawna WMC, Radca Prawny Jolanta Wolska

Kancelaria Prawna WMC, Radca Prawny Jolanta Wolska

ul. Ruska 18/31, 50-079 Wrocław

733 555 333

opinii: 1

Obsługa prawna osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizacje: prawo rodzinne (separacja, rozwód, władza rodzicielska), prawo administracyjne (przygotowywanie wniosków, reprezentowanie stron przed organami i sądami, sporządzanie środków zaskarżenia), prawo budowlane, prawo cywilne, prawo pracy.
Adwokat Joanna Żabińska

Adwokat Joanna Żabińska

ul. Czysta 7/3, 50-013 Wrocław

535 358 361

opinii: 1

Joanna Żabińska - adwokat rodzinny we Wrocławiu. Rozwody, alimenty, podział majątku, opieka nad dziećmi.
Adwokat Justyna Wyrwas-Stachowiak

Adwokat Justyna Wyrwas-Stachowiak

Grabiszyńska 17/1, 53-501 Wrocław

691 222 286

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka adw. Justyna Wyrwas-Stachowiak świadczy kompleksową pomoc prawną. Oferta: mediacje, Ochrona Danych Osobowych, prawo karne, prawo gospodarcze i handlowe, windykacja, odszkodowania, prawo spadkowe, prawo rodzinne.
Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

Racławicka 15/19 lokal 419, 53-149 Wrocław

+48 790 813 399

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka/Prawna we Wrocławiu adwokat Anny Babiak od ponad 10 lat świadczy pomoc prawną na terenie całego Województwa Dolnośląskiego i Opolskiego. Specjalizacją Kancelarii prawnej we Wrocławiu się w sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty oraz o kontakty z dziećmi. Adwokat Anna Babiak zajmuje się również obsługą prawną przedsiębiorców – obecnie stale współpracuję z kilkoma średnimi firmami. Stale doradza również podmiotom medycznym i szeroko rozumianej branży Beauty.
Dolnośląski Holding Prawny sp. z o.o.

Dolnośląski Holding Prawny sp. z o.o.

Odrzańska 24-29/11, 50-114 Wrocław

609-813-333

opinii: 1

Kancelaria Prawna z Wrocławia współpracująca z czołowymi wrocławskimi adwokatami i radcami prawnymi. Od lat cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy powierzają nam swoje sprawy. Doradzamy zakresie: prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego.
Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Mirella Krzemińska-Haładyn

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Mirella Krzemińska-Haładyn

Jabłeczna 7, 50-539 Wrocław

603 060 085

opinii: 1

Kompleksowa obsługa prawna firm i osób fizycznych. Specjalizacja prawo cywilne, upadłościowe, gospodarcze, kontraktowe, spadkowe, obrotu nieruchomościami. Kieruję się zasadą, że dobry prawnik najpierw stara się zrozumieć Klienta, wczuć w jego sytuację i położenie, a dopiero potem pomóc, dobierając optymalne narzędzie, tak żeby jak najpełniej i najkorzystniej dla niego rozwiązać sprawę, bo miarą sukcesu jest zaufanie Klienta i zaangażowanie prawnika.
Adwokat Daniel Maj

Adwokat Daniel Maj

Plac Wolności 7, IV piętro, pok. 402, 50-071 Wrocław

71 341 09 09, 601 70 33 43

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daniel Maj. Główne specjalizacje: prawo rodzinne, prawo cywilne, odszkodowania, prawo karne, prawo gospodarcze. Obsługa prawna firm, w tym małych i średnich przedsiębiorców.
Raczyński & Pawełek Kancelaria Adwokacka

Raczyński & Pawełek Kancelaria Adwokacka

ul. Skwierzyńska 21/15, 53-521 Wrocław

71 794 75 11

Profesjonalna obsługa prawna. Specjalizacje: prowadzenie postępowań sądowych, bieżąca obsługa prawna, prawo umów, prawo nieruchomości, prawo odszkodowań, prawo zamówień publicznych, prawo administracyjne, prawo karne. Założyciele: adwokat Tomasz Raczyński, adwokat Grzegorz Pawełek.
Kancelaria adwokacka Kocot

Kancelaria adwokacka Kocot

ul. Jedności Narodowej 69/1, 50-262 Wrocław

601 702 501, 697 567 314

Kancelaria Adwokacka adw. Jan Witold Kocot, adw. Łukasz Witold Kocot. Usługi prawne z zakresu prawa karnego, karnego skarbowego, cywilnego oraz rodzinnego i opiekuńczego.
Adwokat Patrycja Chabier

Adwokat Patrycja Chabier

ul. B. Prusa 1/50, 50–319 Wrocław

+48 71 758-56-78, +48 531 060 061

Adwokat rodzinny we Wrocławiu Patrycja Chabier specjalizuje się pomocy w sprawach rozwodowych, podziale majątku, alimentach. Specjalizacje: rozwód, separacja, podział majątku po rozwodzie, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, alimenty.
Adwokat Sławomir Waliduda

Adwokat Sławomir Waliduda

ul. Tadeusza Kościuszki 6/5, 50-038 Wrocław

(71) 346 06 24, 535 121 454

Adw. Sławomir Waliduda to znany i skuteczny adwokat, posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Usługi: prawo gospodarcze, prawo karne, prawo cywilne, prawo medyczne, prawo autorskie, prawo rodzinne, odszkodowania majątkowe i niemajątkowe, windykacja.
Adwokat Małgorzata Zmysłowska

Adwokat Małgorzata Zmysłowska

ul.Strzegomska 204a/11, 54-432 Wrocław

+48 71 349 76 22, +48 609 780 770

Kancelaria Prawna we Wrocławiu - Adwokat Małgorzata Zmysłowska. Zakres specjalizacji: Sprawy spadkowe, odszkodowania; Prawo rodzinne i opiekuńcze; Pacjenci; Lekarze i pracownicy służby zdrowia; Windykacja; Odszkodowania; Prawo pracy – sprawy pracownicze; Prawo spółdzielcze i nieruchomości; Ochrona praw lokatorów.
Adwokat Tomasz Marciniak

Adwokat Tomasz Marciniak

ul. Powstańców Śląskich 5/212, 53-333 Wrocław

71 78 00 148

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Marciniak. Zakres działalności: prawo cywile, prawo karne, prawo pracy, prawo rodzinne, windykacja, odszkodowania, prawo gospodarcze.
Adwokat Dagmara Trzeciak

Adwokat Dagmara Trzeciak

plac Powstańców Śląskich 1/37, 53-329 Wrocław

607 775 995

Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmary Trzeciak. Zakres usług: prawo rodzinne i spadkowe, prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo lokalowe, prawo obrotu nieruchomościami, ochrona konsumentów i konkurencji.
Kancelaria Adwokacka Lang i Dembowski

Kancelaria Adwokacka Lang i Dembowski

ul. Pawła Włodkowica 10 lok. 12, 50-072 Wrocław

509 203 254, 603 959 428

Usługi prawne dla polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstw. Specjalizacje: prawo spółek, kontrakty i zobowiązania, prawo administracyjne i podatkowe, rozwiązywanie sporów, prawo karne, prawo rodzinne, nieruchomości, fuzje i przejęcia. Branże: budownictwo, odszkodowania, windykacja, nowoczesne rozwiązania biznesowe, kompleksowa obsługa prawna. Zespół: adwokat Tomasz Lang, adwokat Piotr Dembowski.
Adwokat Paulina Polus

Adwokat Paulina Polus

ul. Kruszwicka 26/28, 53-652 Wrocław

+48 502 620 008

Adwokat Paulina Polus - doświadczenie zawodowe, procesowe i doradcze. Kompleksowa obsługa prawna firm. Obsługa klientów indywidualnych: prawo cywilne, prawo konsumenckie, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo umów, prawo administracyjne, prawo karne. Indywidualne podejście do każdej sprawy i do każdego Klienta.
Adwokat Anna Kuś

Adwokat Anna Kuś

ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław

71 723 21 01, 662 107 992

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Kuś. Pomoc prawna osobom fizycznym w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego i spadkowego. Profesjonalna pomoc w życiowych sprawach: rozwód i separacja, podział majątku, alimenty, konkubinat, dzieci, ubezwłasnowolnienie, spadki.
Adwokat Mariusz Wysocki

Adwokat Mariusz Wysocki

ul. T. Kościuszki 65/6, 50-008 Wrocław

+48 71 789 60 94, 607 625 102

Kancelaria Adwokacka adw. Mariusz Wysocki. Usługi kancelarii we Wrocławiu: odszkodowania, prawo ubezpieczeniowe, prawo rodzinne, prawo karne, prawo cywilne, prawo gospodarcze i handlowe.
Adwokat Joanna Stępień

Adwokat Joanna Stępień

ul. Grabiszyńska 241 lokal 210, 53-234 Wrocław

+48 502 282 532

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Stępień. Obszary praktyki: prawo rodzinne, prawo i postępowanie cywilne, prawo karne oraz obrona w sprawach karnych i o wykroczenia, prawo i postępowanie administracyjne, umowy i tłumaczenia dokumentów.
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Szymała Zaremba

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Szymała Zaremba

ul. Grabiszyńska 214/40 53-235 Wrocław

+48 507 407 800, +48 608 854 279

Kancelaria specjalizująca się w prawie podatkowym, karnoskarbowym, spółkach oraz umowach handlowych. Zespół kancelarii: adwokat MAREK SZYMAŁA, radca prawny MARZENA ZAREMBA.
Kancelaria Radcy Prawnego - Sylwia Wiązowska-Grehl

Kancelaria Radcy Prawnego - Sylwia Wiązowska-Grehl

ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1, 50-148 Wrocław

71 725 39 30, 608 554 632

Kancelaria SWG - zespół prawników i adwokatów. Obsługa firm, obsługa klientów indywidualnych, porady prawne, doradztwo i pomoc prawna. Sylwia Wiązowska-Grehl – radca prawny, syndyk.
Adwokat Adrianna Owczarek

Adwokat Adrianna Owczarek

ul. Łaciarska 7, 50-104 Wrocław

604 995 028

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych i osób prawnych. Specjalizacja: prawo cywilne, prawo rodzinne. Zakres usług: doradztwo prawne, opiniowanie umów, analizę dokumentów, prowadzenie negocjacji i mediacji, reprezentowanie klientów przed sądami i urzędami.
Adwokat Ewa Kownacka

Adwokat Ewa Kownacka

Aleja Wiśniowa 83a/7, 53-126 Wrocław

502 339 729

Kancelaria adwokacka - adwokat Ewa Kownacka. Sprawy: cywilne, rodzinne, spadkowe. Odszkodowania. Sprawy karne, w tym karne wykonawcze i wykroczenia.
Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Ćwikła

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Ćwikła

ul. Reymonta 10G/44, 50-225 Wrocław

+48 71 726 18 83, +48 517 922 484

Elżbieta Ćwikła - Twój Prawnik we Wrocławiu. Specjalizacja: prawo rodzinne (rozwód, alimenty, podział majątku), prawo spadkowe oraz obsługa prawana firm i instytucji.
Kancelaria JKP Adwokaci

Kancelaria JKP Adwokaci

ul. Św. Antoniego 15, II piętro, 50-073 Wrocław

(71) 780 63 74, 504 154 978

Usługi: prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo budowlane, prawo pracy, prawo własności intelektualnej i IT, prawo karne, wykroczeń i karne skarbowe, prawo rodzinne, windykacja, odszkodowania. Zespół: adw. Bartosz Jaśkowiak, adw. Tomasz Kaczorowski, adw. Adam Puchacz.
Adwokat Anna Strumpf-Rybicka

Adwokat Anna Strumpf-Rybicka

ul.Grabiszyńska 83 lokal 23, 53-503 Wrocław

+48 71 342 43 11, +48 606 947 395

Kancelaria Adwokacka adwokat Anny Strumpf-Rybicka. Specjalizacje: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo karne oraz: porady prawne, reprezentacja przed Sądem i Prokuraturą, rozwody, podział majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem, sprawy dot. władzy rodzicielskiej, zachowek, odszkodowania.
Kancelaria Prawna Wojtyżak Michalska

Kancelaria Prawna Wojtyżak Michalska

ul. Księcia Witolda 49/9, 50-202 Wrocław

+48 71 756 88 88

Szukasz dobrego prawnika we Wrocławiu? Kancelaria Prawna Wojtyżak Michalska oferuje profesjonalną obsługę prawną klientów indywidualnych oraz firm. Zespół: Adwokat Jacek Wojtyżak, radca prawny Patrycja Michalska, adwokat Bartłomiej Bucki, adwokat Damian Żarnowski.
ADWOKACI Szymon Filek, Katarzyna Łata Spółka Partnerska

ADWOKACI Szymon Filek, Katarzyna Łata Spółka Partnerska

ul. Piłsudskiego 1 lok. 6, 50-048 Wrocław

71 341 19 95

Kancelaria Szymon Filek, Katarzyna Łata Adwokaci Spółka Partnerska. Kancelaria oferuje usługi w zakresie: zastępstwa procesowego w postępowaniu cywilnym, karnym, administracyjnym i sądowo-administracyjnym.
Adwokat Aleksander Wiśniowski

Adwokat Aleksander Wiśniowski

ul. św. Mikołaja 56/57, lok. 109, 54-129 Wrocław

603 843 876

Wrocławski adwokat Aleksander Wiśniowski posiada niezbędną wiedzę z zakresu prawa rodzinnego: alimenty, kontakty z dzieckiem, mediacja, ppieka nad dzieckiem, podatki a rozwód, podział majątku, podział wspólnej nieruchomości, prawa dziadków do kontaktów z wnukami, prawa ojca, przemoc domowa, separacja.
Grabiński Waszczyński Kancelaria Adwokacka

Grabiński Waszczyński Kancelaria Adwokacka

ul. Kwidzyńska 2, 51-416 Wrocław

+48 71 715 74 40, +48 71 787 76 30

Kluczowe obszary działalności: prawo karne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne, obsługa przedsiębiorców. Grabiński Waszczyński Kancelaria Adwokacka: mec. Andrzej Grabiński, adwokat; mec. Tomasz Waszczyński, adwokat.
Adwokat Ryszard Kramkowski

Adwokat Ryszard Kramkowski

ul. Kościuszki 7/5, 50-037 Wrocław

71 307 31 92, 600 814 388

SYNERGIUS Kancelaria Adwokacka Adwokat Ryszard Kramkowski świadczy usługi prawne z zakresu takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne (m.in. stwierdzenie nabycia oraz dział spadku, sprawy o zachowek), prawo rodzinne (m.in. rozwód, alimenty), prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne (obrona oskarżonych, rezprezentowanie poszkodowanych).
Kancelaria adwokacka Iwona Drewnicka

Kancelaria adwokacka Iwona Drewnicka

ul. Sądowa 4 pok. 16, 50-046 Wrocław

509-520-940

Iwona Drewnicka - doświadczony prawnik i adwokat we Wrocławiu i Nysie. Usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, podział majątku) i prawa karnego.
Adwokat Artur Zbroniec

Adwokat Artur Zbroniec

ul. Grabiszyńska 281 lok.108, 53-234 Wrocław

607-107-245

Adwokat z Wrocławia Artur Zbroniec. Specjalizacje: błędy medyczne, prawo karne, cywilne i gospodarcze.
Adwokat Michał Stawiński

Adwokat Michał Stawiński

Aleja Kasztanowa 3a/206, 53-125 Wrocław

+48 796 230 136

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Michała Stawińskiego: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo podatkowe, prawo własności intelektualnej, kompleksowe wsparcie.
Adwokat Marcin Strzeszyński

Adwokat Marcin Strzeszyński

ul. Podwale 1/99, 50-043 Wrocław

+48 71 795 66 50

Marcin Strzeszyński - adwokat we Wrocławiu z wieloletnią praktyką. Specjalizacje: podział majątku; nieruchomości, budownictwo; gospodarcze prawo; konsumenci, bankowość, ubezpieczenia; odszkodowania, ochrona dóbr osobistych; relacje wierzycieli - dłużnik; odpowiedzialność karna w relacjach gospodarczych.
Adwokat Maksymilian Bergtraum

Adwokat Maksymilian Bergtraum

Krupnicza 13 lok. 301, 50-075 Wrocław

+48 792 260 882

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Maksymiliana Bergtrauma specjalizuje się w zakresie prawa karnego, prawa karnego skarbowego, prawa cywilnego, oraz prawa rodzinnego.
Adwokat Martyna Szymańska-Walczak

Adwokat Martyna Szymańska-Walczak

ul. Kobierzycka 10, 52-315 Wrocław

+48 505 442 602

Kancelaria Adwokacka Martyny Szymańskiej-Walczak. Doradztwo prawne we Wrocławiu i w całej Polsce - konsultacje ustne, pisemne, telefoniczne i mailowe, analizy i opinie prawne. Obsługa prawna firm - porządzanie umów, uchwał, statutów itp., sporządzanie odwołań, skarg itp.
Adwokat Marcin Głód

Adwokat Marcin Głód

Plac Muzealny 12/3, 50-035 Wrocław

+48 71 371 88 41, 692 267 140

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia prawnika Marcina Głoda świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Oferta obejmuje m.in.: sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rodzinne i opiekuńcze, sprawy administracyjne, sprawy prawa pracy.
Adwokat Grzegorz Kołtowski

Adwokat Grzegorz Kołtowski

ul. Stawowa 6 lok. 13, 50-018 Wrocław

+48 796 776 726

Kancelaria adwokacka Adwokat Grzegorz Kołtowski - obsługa prawna na terenie Wrocławia, Jeleniej Góry i województwa Dolnośląskiego. Zakres usług: prawo karne, prawo sywilne, stała współpraca w zakresie obługi podmiotów gospodarczych.
Adwokat Wojciech Podgórski

Adwokat Wojciech Podgórski

pl. św. Macieja 21 lok. 4, 50-244 Wrocław

+48 792 270 039

Oferowane usługi: rozwody, sprawy karne, odszkodowania, sprawy rodzinne, sprawy cywilne, windykacja należności, obsługa prawna firm, sprawy administracyjne, sprawy gospodarcze.
Adwokat Joanna Kowalska

Adwokat Joanna Kowalska

ul. Łęczycka 1, 53-632 Wrocław

+48 603 366 969

Zakres usług: prawo karne, odszkodowania, spadki i inne kategorie spraw (obrona w postępowaniu dyscyplinarnym, sprawy o wykroczenia, sprawy rodzinne, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych).
Adwokat Jerzy Chojka

Adwokat Jerzy Chojka

ul. Świebodzka 2A lok. 1, 50-046 Wrocław

71 759 13 58, 730 537 716

Kancelaria adwokacka/prawna Adwokata Jerzego Chojki z Wrocławia oferuje profesjonalną obsługę prawną klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji. Specjalizacje: sprawy karne, rozwody, prawo budowlane i obsługa prawna inwestycji, dochodzenie należności, podział majątku. Inne usługi: umowy, testamenty i spadki, obsługa prawna firm, prawo pracy, prawo nieruchomości, sprawy dotyczące dzieci.
Kancelaria Kietliński

Kancelaria Kietliński

ul. Pomorska 51/53 lok. 5, 50-217 Wrocław

+48 71 346 13 35, +48 510 456 789

Kancelaria Adwokacka adw. Rajmund Kietliński świadczy profesjonalne usługi prawne na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizacje: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne, prawo pracy.
Miazga Kamil Kancelaria Adwokacka

Miazga Kamil Kancelaria Adwokacka

ul. Ofiar Oświęcimskich 19 50-069 Wrocław

+48 71 307 67 57

Kancelaria MIAZGA świadczy pomoc prawną zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom indywidualnym oraz korporacyjnym, a także organizacjom. Adwokat Kamil Miazga.
Adwokat Julia Czwordon

Adwokat Julia Czwordon

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław

602 480 334

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Czwordon świadczy pomoc prawną w następujących dziedzinach: prawo karne, prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne a także prawo pracy.
Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

ul. Lwowska 42/1, 53-516 Wrocław

+48 607 770 313

Adwokat Kamil Małecki. Obsługa prawna osób fizycznych i firm: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo karne, prawo finansowe, sprawy karne i karnoskarbowe, windykacja.
JMK Kancelaria Adwokacka

JMK Kancelaria Adwokacka

ul. Gen. T. Kościuszki 142D/7, Nowa Papiernia, 50-439 Wrocław

+48 570 950 415, +48 603 050 022

JMK Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Michalak-Królicka - usługi prawne dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Ofera: Arbitraż i procesy sądowe, prawo Telekomunikacyjne, prawo karne, prawo budowlane, prawo energetychne, prawo administracyjne, prawo pracy, prawo lotnicze, skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, obsługa prawna w języku angielskim.
Kancelaria adwokacka KJS Legal

Kancelaria adwokacka KJS Legal

ul. Hermanowska 6A, 54-314 Wrocław

+48 71 72 30 717, +48 784 388 677

Аdwokat Karolina Susło. Kancelaria Adwokacka KJS Legal z siedzibą we Wrocławiu zapewnia profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorcom polskim i zagranicznym, działającym na rynku polskim i międzynarodowym.
Adwokat Dariusz Minkus

Adwokat Dariusz Minkus

ul. Racławicka 15/19, lok.312, 53-149 Wrocław

+48 698 680 160, +48 608 522 905

Kancelaria adwokacka MINKUS. Adwokat Dariusz Minkus - kompleksowa obłsuga prawna spraw karnych, cywilnych, rodzinnych oraz odszkodowań. Adwokat Dariusz Minkus Wrocław - Twój prawnik w każdej sprawie.
Kancelaria Adwokacka Aleksandra Grygajtis

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Grygajtis

ul. Żmudzka 23/12, 51-354 Wrocław

607 084 889

Kancelaria Adwokacka Aleksandry Grygajtis świadczy usługi prawnicze z szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Pomoc prawna osobom fizycznym w postępowaniach karnych i cywilnych, obsługa prawna podmiotów gospodarczych.
Grochowski Żurawski - Kancelaria Adwokacka

Grochowski Żurawski - Kancelaria Adwokacka

ul. Świebodzka 6/6, 50-046 Wrocław

+48 71 341 12 33, +48 514 768 131

Grochowski Żurawski - Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu. Specjalizacje: prawo cywilne, prawo międzynarodowe, prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo konkurencji, prawo nieruchomości, prawo administracyjne, prawo karne, prawo pracy. Zespół: adw. Krzysztof Grochowski, adw. Andrzej Żurawski.
Kancelaria Adwokacka Nowakowski

Kancelaria Adwokacka Nowakowski

ul. Podwale 1/99, 50-043 Wrocław

71 795 66 50, 609 226 806

Kancelaria Adwokacka Tomasza Nowakowskiego prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Zakres usług prawnych: wypadki drogowe, prawo bankowe, prawo cywilne, sprawy rodzinne, inwestycje, prawo budowlane, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne.
Adwokat dr Berenika Kaczmarek-Templin

Adwokat dr Berenika Kaczmarek-Templin

ul. Sikorskiego 5/17, 53-659 Wrocław

71 735 10 71, 600 95 30 20

Polskie i niemieckie prawo cywilne oraz handlowe, prawo nowych technologii, prawo konsumenckie, prawo własności intelektualnej, zwalczanie nieuczciwej konkurencji. Obsługa prawna przedsiębiorców zagranicznych w Polsce. Reprezentacja klientów niemieckojęzycznych przed polskimi sądami. Międzynarodowe sprawy rozwodowe oraz sprawy o alimenty i kontakty z dzieckiem.
Adwokat Bartosz Skowroński

Adwokat Bartosz Skowroński

Al. Karkonoska 10 lok. 106, 53-015 Wrocław

+48 691 062 145

Obszary działalności: prawo gospodarcze i handlowe, zamówienia publiczne, prawo autorskie i prawo własności przemysłowej, prawo cywilne, prawo ubezpieczeń społecznych i prawo pracy, prawo karne i wykroczeń.
Studziński i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Studziński i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

ul. Zielińskiego 51/1A, 53-533 Wrocław

+48 71 756 98 73, +48 71 718 22 62

Pomoc prawna dla klientów indywidualnych: sprawy cywilne; sprawy rodzinne; spory ubezpieczeniowe; opiniowanie umów; pomoc prawna dla osób mieszkających za granicą. Pomoc prawna dla przedsiębiorców: reprezentacja sądowa; zakładanie spółek i obsługa ich bieżącej działalności; obsługa podmiotów zagranicznych na terenie RP.
Adwokat Katarzyna Kamienowska

Adwokat Katarzyna Kamienowska

ul. Grabiszyńska 2/10, 53-502 Wrocław

+48 609 504 832, +48 609 461 729

Adwokat we Wrocławiu – Katarzyna Kamienowska. Kompleksowa pomoc prawna. Prawo: cywilne, spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, pracy, karne, gospodarcze, autorskie, medyczne międzynarodowe. Udzielanie porad prawnych, doradztwo prawne we Wrocławiu.
Adwokat Łukasz Sołtys

Adwokat Łukasz Sołtys

ul. Inowrocławska 17 lok. 13, 53-653 Wrocław

+48 503 188 081

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Sołtysa we Wrocławiu. Pomoc i porady prawne dla osób fizycznych: prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne (np. rozwody, alimenty, itd.), prawo spadkowe. Pomoc prawna dla przedsiębiorców, firm i instytucji: prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo handlowe, prawo pracy.
Adwokat Jaśmina Kapko

Adwokat Jaśmina Kapko

ul. Grabiszyńska 21/3, 53-501 Wrocław

+48 600 226 985

Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w sprawach karnych i wykroczeniach oraz sprawach rodzinnych. Adwokat Jaśmina Kapko prowadzę sprawy sądowe z zakresu prawa cywilnego i spadkowego.
Adwokat Grzegorz Szymczyk

Adwokat Grzegorz Szymczyk

ul. S. Leszczyńskiego 4/44a, 50-078 Wrocław

+48 71 707 25 19, +48 725 118 998

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu. Adwokat osobisty: prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo spadkowe, prawo pacjenta, odszkodowania, windykacja. Adwokat dla biznesu: prawo gospodarcze, prawo pracy, upadłość i restrukturyzacja, odszkodowania, obsługa prawna firm.
Kancelaria Prawna Chołodecki

Kancelaria Prawna Chołodecki

Wita Stwosza 3, 50-148 Wrocław

+48 71 337 53 72

Kancelaria Chołodecki z Wrocławia specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i klientów indywidualnych. Obszary praktyki: prawo pocztowe i regulacja rynku pocztowego, prawo administracyjne, publiczne prawo gospodarcze, prawo telekomunikacyjne, prawo ochrony konkurencji, prawo cywilne.
Adwokat Małgorzata Goncik-Jaskólska

Adwokat Małgorzata Goncik-Jaskólska

ul. Semaforowa 93/U2, 52-115 Wrocław

507-144-282

Adwokat z Wrocławia Małgorzata Goncik-Jaskólska posiada ponad 10 letnie doświadczenia w usługach prawnych i jest założycielem kancelarii, która specjalizuje się w pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego w tym rozwody, alimenty, podział majątku, kwestie opiekuńcze, prawa budowlanego, prawa pracy, a także prawa karnego. Duże doświadczenie posiadamy w sporach z ZUS. Prowadzimy również sprawy o odszkodowania.
Adwokat Ewa Wąsowicz

Adwokat Ewa Wąsowicz

ul. Gagarina 66 lok. 2, 54-620 Wrocław

71 707 27 27, 726 670 454

Pomoc prawną m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego oraz administracyjnego, prawa rodzinnego (o rozwód, separację, ze stosunków między rodzicami a dziećmi). Pomoc w formie porad prawnych, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych. Reprezentacja przed sądami, organami państwowymi i innymi podmiotami.
Wojnar&Partnerzy Adwokaci, Radcowie Prawni

Wojnar&Partnerzy Adwokaci, Radcowie Prawni

Plac Wolności 11, 50-071 Wrocław

+48 501 085 689, +48 501 735 074

Kancelaria Wojnar - pełna i kompleksowa obsługa prawna klienta.
Adwokat Małgorzata Kulasza

Adwokat Małgorzata Kulasza

ul. Tęczowa 8/9, 53-602 Wrocław

785 370 536

Zakres usług: prawo cywilne, prawo karne, prawo pracy, rozwód, podział majątku, jazda pod wpływem alkoholu, odszkodowania, sprawy o zapłatę.
Kancelaria Adwokacka adw. dr Olgierd Grodziński

Kancelaria Adwokacka adw. dr Olgierd Grodziński

Świdnicka 36 lok. 15, 50-068 Wrocław

692 560 806

Nasza Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych i odszkodowawczych, a także w sprawach karnych, karno-gospodarczych i karno-skarbowych. Prowadzimy również postępowania dyscyplinarne i reprezentujemy strony w postępowaniach przed organami i sądami samorządu zawodowego.
Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka

ul. Krawiecka 3/4, 50-148 Wrocław

+48 71 788 9292

Kancelaria Adwokacka - mieścimy się w samym sercu Wrocławia tuż obok Placu Dominikańskiego. Prawnicy z dużym doświadczeniem w sprawach sądowych. Negocjacje, prowadzenie spraw sądowych. Rozwody, spadki. Kredyty w walucie obcej – kredyty frankowe. Zniesienie współwłasności nieruchomości po rozwodzie, spadku. Unieważnienie wypowiedzenia umowy kredytowej, uzyskanie zwrotu nadpłaconych rat kredytu we franku szwajcarskim, unieważnienie umowy kredytowej we franku szwajcarskim.
Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło

Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło

Grabiszyńska 17/1, 53-501 Wrocław

799-270-900

Kancelaria Adwokacka Audens z Wrocławia to zgrany zespół dwóch doświadczonych osób - adwokata Pawła Sysło oraz radcy prawnego Izabeli Sysło. Gwarantujemy wsparcie dla wszystkich potrzebujących porady prawnej. Z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością podchodzimy do wszystkich spraw. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego i małopolskiego.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak

ul. Gagarina Jurija 48/9, 54-620 Wrocław

696 612 710

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Świadczę kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców. W swojej praktyce zajmuję się również pomocą na rzecz Klientów indywidualnych z zakresu prawa pracy, prawa karnego oraz prawa rodzinnego.
Kancelaria Adwokacka Przemysław Kęsik

Kancelaria Adwokacka Przemysław Kęsik

ul. Niedźwiedzia 4/3E, 54-232 Wrocław

502 281 008

Prowadzę sprawy z zakresu prawa upadłościowego restrukturyzacyjnego i rodzinnego.
KC Kaczor & Cielas Adwokaci s. c.

KC Kaczor & Cielas Adwokaci s. c.

plac Teatralny 3/33, 50-051 Wrocław

782 294 408

Jesteśmy młodą spółką adwokacką z Wrocławia. Nasz zespół tworzą młodzi i dynamiczni adwokaci. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w szczególności w gałęzi prawa rodzinnego - naszą specjalnością są postępowania rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi. Zajmiemy się również Twoimi sprawami majątkowymi i biznesowymi - zadzwoń a otrzymasz fachową pomoc. Porozmawiajmy i znajdźmy najlepsze rozwiązanie.

W sumie nasz katalog zawiera 86 wpisów o adwokatach z miasta Wrocław.