Adwokat Edyta Szymczyk

Adwokat Edyta Szymczyk

ul. Ziemowita 11 A/3, 53-678 Wrocław

504 052 358

adwokatszymczyk.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentowanie klientów indywidualnych w sporach sądowych. Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej, sprawy o alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej), z zakresu prawa cywilnego (podział majątku, dochodzenie roszczeń pieniężnych, odszkodowania z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego i na osobie, pomoc dla Frankowiczów). Reprezentujemy klientów w postępowaniach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek), sprawach gospodarczych oraz sprawach karnych na wszystkich etapach postępowania.

Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-10-25 ID: 3811

Z czystym sumieniem polecam Panią Edytę. Z pomocy prawnej Pani Edyty korzystałem nie raz i za każdym razem zaskakuje swoim zaangażowaniem, wiedzą i chęcią pozytywnego dla klienta załatwienia sprawy. Mimo młodego wieku - ogromna wiedza w każdej dziedzinie. Gorąco POLECAM.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-05-24 ID: 3263

Bardzo dobra Pani adwokat. Wszystko dokładnie wyjaśnia przed podjęciem sprawy. Bardzo przystępne ceny i super skuteczność. Bardzo dziękuję P. Adwokat za pomoc.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-23 ID: 2582

Pani Mecenas Edyta Szymczyk to najlepszy adwokat we Wrocławiu! Wygrała moją sprawę o spadek. Uczciwy, profesjonalny adwokat z prawdziwego zdarzenia. A ceny usług przystępne, w porównaniu z innymi kancelariami. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-09-25 ID: 2482

Pani Adw. Edyta Szymczyk prowadziła moją sprawę o podział majątku. Jestem bardzo zadowolona z takiego wyboru pełnomocnika, a zarazem bardzo wdzięczna Pani mecenas za wykonaną pracę i zaangażowanie. Sprawa przebiegła o wiele sprawniej niż się spodziewałam - z uwagi na jej skomplikowany charakter i zakończyła się po mojej myśli. Jeśli ktoś poszukuje skutecznego, mądrego adwokata, który wykonuje swoją pracę z ogromną pasją zdecydowanie polecam Panią Adwokat Edytę Szymczyk.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-08-27 ID: 2390

Pani mecenas reprezentowała mnie przed sądem w sprawie o podział majątku. Miałam wiele obaw związanych z tą sprawą, ale Pani mecenas wszystko dokładnie mi wyjaśniła, przedstawiła wszystkie możliwe warianty,z cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania. Sprawa zakończyła się po mojej myśli i wiem,że bez zaangażowania Pani mecenas nie byłoby to możliwe. Mogę z czystym sumieniem życzyć każdemu takiego adwokata: tak kompetentnego, podchodzącego do klienta z takim profesjonalizmem, a przy tym tak sympatycznego. Wdzięczna klientka

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1819
Data dodania: 2018-03-29, dni: 1770