Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak

Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak

ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9, 50-077 Wrocław

515 585 052

adwokat-sobkowiak.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Adwokat Karol Sobkowiak - Jestem adwokatem prowadzącym własną Kancelarię Adwokacką, w ramach której zajmuje się głównie sprawami znajdującymi się w obszarze prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa medycznego, szeroko pojętego prawa karnego oraz świadczę pomoc i obsługę dedykowaną przedsiębiorcom. W celu zapewnienia kompleksowych usług współpracuję z prawnikami i specjalistami z różnych dziedzin, w tym kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-04-07 ID: 1819

Pan Karol Sobkowiak podszedł do mojej sprawy w sposób delikatny, ale zdecydowany. Skutkowało to wygraną sprawą w sądzie. Podejście ze strony kancelarii bardzo profesjonalne z szeroką wiedzą w zakresie prowadzonych spraw. Polecam i będę polecała kancelarię Pana Karola Sobkowiaka z czystym sumieniem. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam Alicja.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-05 ID: 1805

Do Pana Mecenasa zgłosiłam się w sprawie rozwodowej. Jestem bardzo zadowolona z porady. Zostały mi rzetelnie przedstawione wszystkie etapy procedur prawnych. Polecam kancelarię Pana Mecenasa Sobkowiaka. Ja napewno skorzystam, bo Pan Mecenas zdobył moje zaufanie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-04 ID: 1795

Zdecydowanie polecam. Pan Mecenas od samego początku cierpliwie tłumaczy możliwe rozwiązania, omawia wszystkie koszty i ryzyko związane ze sprawą. W moim przypadku pomógł mi i poprowadził sprawę o unieważnienie kredytu frankowego. Raz jeszcze z czystym sumieniem polecam i dziękuje i będę polecać znajomym.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-14 ID: 1697

Do Pana Mecenasa Karola Sobkowiaka trafiłem poprzez Jego blog, szukając adwokata, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania. Jest on Świetnym Adwokatem! Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, co przyczyniło się w końcu do wygranej sprawy. Poza tym zachowany był stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Mecenasa i szczerze POLECAM. Dziękuje Panie Mecenasie.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 174
Data dodania: 2021-03-14, dni: 30