Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak

Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak

ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9, 50-077 Wrocław

515 585 052

adwokat-sobkowiak.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 12

Adwokat Karol Sobkowiak - Jestem adwokatem prowadzącym własną Kancelarię Adwokacką, w ramach której zajmuje się głównie sprawami znajdującymi się w obszarze prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa medycznego, szeroko pojętego prawa karnego oraz świadczę pomoc i obsługę dedykowaną przedsiębiorcom. W celu zapewnienia kompleksowych usług współpracuję z prawnikami i specjalistami z różnych dziedzin, w tym kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi.

Opinie

Opinii: 12

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-09-05 ID: 2429

Polecam skorzystanie z usług Pana Adwokata. Uprzejma i sympatyczna osoba, która w bardzo indywidualny sposób podchodzi do ludzi i danego problemu. Stara się wszystkimi możliwymi sposobami znaleźć rozwiązanie dla danej sprawy. W trudnych sytuacjach dobrze trafić na taką osobę! Jeszcze raz polecam kancelarię Pana Karola.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-07-14 ID: 2210

Mi Pan Adwokat Sobkowiak też bardzo pomógł. Sprawa moja była dosyć skomplikowana i miałem duże obawy co do jej zakończenia, tymbardziej, że chodziło o sprawe karną... Nie spodziewałem się aż tak dobrej obrony i zaangażowania! pan Adwokat wykonał swoją pracę na najwyższym poziomie! zawsze był przygotowany i zawsze znalazł czas dla mnie. Jestem bardzo bardzo mu wdzięczny!!!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-05-16 ID: 2016

Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i zaangażowanie w sprawę. Świetny kontakt. Szczerze z pełną odpowiedzialnością POLECAM Pana Karola Sobkowiaka.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-15 ID: 1865

Pan mecenas Karol Sobkowiak to osoba sumienna, konkretna, w pełni profesjonalna w swoim zawodzie. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i rzeczowo, traktując dany problem jako ważny. Pełne zaangażowanie w sprawę Klienta. Łatwy dostęp i szybki kontakt z Panem Karolem, co jest bardzo ważne dla Nas Klientów. Polecam w 100% skorzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej Karola Sobkowiaka.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-15 ID: 1862

Trafiłam do kancelarii Pana Sobkowiaka za namową znajomej, która wcześniej korzystała z pomocy prawnej Pana Karola i bardzo sobie chwaliła współpracę. Pan Karol od samego początku wykazuje się dużym zaangażowaniem w sprawę i chętnie udziela wszelkich rad i rozwiązań na daną sprawę.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-15 ID: 1858

Adwokat Karol Sobkowiak był bardzo dobrze przygotowany do sprawy. Nie umknął mu żaden szczegół. Skuteczny 100% w swoich działaniach, co udowodnił w tak trudnym czasie jak pandemia. Spotkania z Panem Karolem Sobkowiakiem odbywały się telefonicznie, jednak przez całą rozmowę był zachowany pełen profesjonalizm. Pan Karol doskonale informował i wyjaśniał kwestie prawne. Wiedział, iż moje stanowisko jest ugodowe w danej sprawie i dążył do tego, aby druga strona je zaakceptowała. Był bardzo zaangażowany w sprawę. Całą postawą i swoim profesjonalizmem doprowadził sprawę do ugodowego rozwiązania, na jakim mi zależało. Polecam bardzo.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-13 ID: 1850

Pan mecenas Karol Sobkowiak to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem a przede wszystkim miał dla mnie czas a to jest bardzo ważne Polecam Pana Karola Sobkowiaka wszystkim którzy tej pomocy potrzebują. Dziękujemy.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-13 ID: 1849

Świetny Adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Karola i szczerze POLECAM. Dziękuje Panie Mecenasie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-07 ID: 1819

Pan Karol Sobkowiak podszedł do mojej sprawy w sposób delikatny, ale zdecydowany. Skutkowało to wygraną sprawą w sądzie. Podejście ze strony kancelarii bardzo profesjonalne z szeroką wiedzą w zakresie prowadzonych spraw. Polecam i będę polecała kancelarię Pana Karola Sobkowiaka z czystym sumieniem. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam Alicja.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-05 ID: 1805

Do Pana Mecenasa zgłosiłam się w sprawie rozwodowej. Jestem bardzo zadowolona z porady. Zostały mi rzetelnie przedstawione wszystkie etapy procedur prawnych. Polecam kancelarię Pana Mecenasa Sobkowiaka. Ja napewno skorzystam, bo Pan Mecenas zdobył moje zaufanie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-04 ID: 1795

Zdecydowanie polecam. Pan Mecenas od samego początku cierpliwie tłumaczy możliwe rozwiązania, omawia wszystkie koszty i ryzyko związane ze sprawą. W moim przypadku pomógł mi i poprowadził sprawę o unieważnienie kredytu frankowego. Raz jeszcze z czystym sumieniem polecam i dziękuje i będę polecać znajomym.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-14 ID: 1697

Do Pana Mecenasa Karola Sobkowiaka trafiłem poprzez Jego blog, szukając adwokata, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania. Jest on Świetnym Adwokatem! Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, co przyczyniło się w końcu do wygranej sprawy. Poza tym zachowany był stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Mecenasa i szczerze POLECAM. Dziękuje Panie Mecenasie.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 562
Data dodania: 2021-03-14, dni: 188