Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c.

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c.

ul. Rybacka 7/205, 53-656 Wrocław

+48 71 780 45 15, +48 517 310 701

kancelariaea.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 69

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska z Wrocławia to doświadczony zespół Adwokatów i Radców Prawnych specjalizujący się w sprawach z dziedziny prawa cywilnego (polisolokaty, kredyty CHF, odszkodowania, upadłość konsumencka); prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku); Prawa Karnego (SDE-Dozór elektroniczny; Posiadanie narkotyków; jazda pod wpływem). Zapraszamy do kontaktu.


Opinie

Opinii: 69

+ Dodaj opinię

5 z 5

14.06.2024

Profesjonalnie i skutecznie.


5 z 5

27.05.2024

Polecam - współpraca była w pełni profesjonalna, która zakończyła się sprawiedliwie - czyli fundusz oddał wszystkie należne pieniądze.


5 z 5

14.05.2024

Sprawa z polisolokatą - od początku do końca wszystko przebiegło dla mnie bezproblemowo. Byłem na samym początku poinformowany jak to będzie wyglądało, jakie są szanse, jakie są moje koszty, formalności, których będę musiał dopełnić oraz co dokładnie mogę odzyskać. Kontakt telefoniczny oraz spotkanie były bardzo przyjemne - wszystko na spokojnie, dostałem wszystkie informacje oraz odpowiedzi na moje pytania. Polecam.


5 z 5

27.03.2024

Najprzyjemniejszy etap współpracy z pseudo "doradcami finansowymi" spod znanego szyldu. Temat odzyskania kosztów ogarnięty bardzo rzeczowo i co najważniejsze, skutecznie. Bez wahania mogę polecić wszystkim poszukującym wsparcia w tego typu tematach.


5 z 5

12.03.2024

Polecam tę Kancelarię. Pani Mecenas Anczewska sprawnie i pozytywnie przeprowadziła sprawę karną mojego syna. Trwało to długo, ale to było uzależnione od sądu. Dziękuję Pani Mecenas.


5 z 5

08.03.2024

Kancelaria Anczewska i Puńko pomogła mi i mojej żonie wygrać sprawę dotyczącą produktów typu polisolokaty. U mnie wszystko odbyło się sprawnie i szybko, zaś w przypadku żony firma ubezpieczająca odwołała się od wyroku i nakazu zapłaty (mimo że posiadaliśmy dokładnie takie same produkty) więc sprawa trafiła do sądu drugiej instancji, gdzie również sprawa została przez nas wygrana. Zatem 100% sukcesu. Bardzo dziękujemy Kancelarii Anczewska i Puńko oraz zespołowi pracowników za pomoc w odzyskaniu środków. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Kancelarię.


5 z 5

12.02.2024

Kancelaria pomogła mi wygrać sprawę funduszy z polisolokaty. Współpraca odbyła się w sposób bardzo przystępny, wymagający ode mnie praktycznie zerowego wysiłku - wszystko ogarnęli Pracownicy Kancelarii. Jestem bardzo zadowolony i z całego serca polecam każdemu. Ogromny profesjonalizm.


5 z 5

08.02.2024

Bardzo gorąco polecam Kancelarię Anczewska i Puńko. Sprawa o odzyskanie oszczędności z polisolokaty zakończona sukcesem. Od początku do końca prowadzona z ogromnym profesjonalizmem i podejściem do klienta. Bardzo dobry kontakt i informacje przesyłane na bieżąco. Chociaż jestem zupełnym laikiem w kwestiach prawnych, w żadnym momencie nie czułem się zagubiony.


5 z 5

25.01.2024

Serdecznie polecam kancelarię Pani Adwokat Ewy Anczewskiej. Osobiście korzystałam z pomocy prawnej w sprawie o podwyższenie alimentów na dzieci. Dwie sprawy prowadzone przez Panią Adwokat zostały wygrane w Sądzie Pierwszej oraz drugiej instancji. Bardzo profesjonalna reprezentacja mojej osoby w Sądzie, mieszkam w Irlandii i nie mogłam wstawić się osobiście. Ogromna pomoc w gromadzeniu dokumentacji, tłumaczeniu dowodów z języka angielskiego na j. polski. Sprawna komunikacja oraz bardzo dokładne przedstawienie naszej sprawy przed Sądem wpłynęło bardzo pozytywnie na jej rozwiązanie. Natalia


5 z 5

24.01.2024

Serdecznie polecamy kancelarię - w naszym przypadku wygrana w sprawie kredytu frankowego! Pozdrawiamy i w 2024 roku życzymy samych wygranych spraw :)


5 z 5

30.11.2023

Kancelaria prowadziła dla mnie sprawę dotyczącą odzyskania środków z polisolokaty Vienna Life. Proces trwał kilka lat, ale udało się odzyskać środki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kanclerią, profesjonalnej obsługi i szybkiego kontaktu.


5 z 5

21.11.2023

Już od ponad 1.5 roku kancelaria prowadzi kilka moich spraw (alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi). Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia spraw. Kontakt z kancelarią jest bardzo dobry - oddzwaniają na telefony, odpisują na maile. Szczególne uznanie należy się Pani adwokat Ewie Anczewskiej i Pani adwokat Natalii Hyczko, które są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie do każdej rozprawy i swoją konsekwencją doprowadzają sprawy do pomyślnego finału. Pisma procesowe pisane na czas w sposób zwięzły i rzeczowy, a jednocześnie wyczerpujący temat. Kancelaria z powodzeniem odpiera ataki "pieniaczy procesowych", nieprzebierających w środkach w celu zatrucia mi życia. Dzięki pomocy kancelarii mogę cieszyć się moim obecnym życiem.


5 z 5

09.11.2023

Za namową przyjaciela podjęliśmy decyzję o wystąpieniu za pośrednictwem Kancelarii Adwokackiej Anczewska i Puńko z roszczeniem do Towarzystwa Ubezpieczeniowego w sprawie poliso - lokaty. Profesjonalizm i właściwa informacja o procesie przez jaki będziemy przechodzić w trakcie postępowania zapewniła nam spokój. Kancelaria jak najbardziej godna polecenia. Marek Garbowski.


5 z 5

20.10.2023

Bardzo polecam usługi tej kancelarii. Sprawa polisolokaty zakończona pozytywnie. Trudna sprawa zakończona dla mnie pozytywnie pomimo apelacji towarzystwa ubezpieczeniowego. Jasne zasady, wszytko zgodnie z umową, miła obsługa, kontakt telefoniczny i email na każdym etapie sprawy, bieżąca informacja o postępach w sprawie.


5 z 5

21.09.2023

Kancelaria godna polecenia. Dobry kontakt, jasne reguły współpracy. Obsługa kancelarii bardzo profesjonalna. Sprawa związana z poliso-lokatą przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Zakończona sukcesem. Polecam.


5 z 5

13.09.2023

Sprawa od samego początku prowadzona była rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem, pomimo niesprzyjających okoliczności (pandemia). Jako klient zawsze otrzymywałam na bieżąco informacje o statusie sprawy, mogłam też liczyć na wsparcie w rozmowach telefonicznych. Moja sprawa zakończyła się sukcesem, za co jestem ogromnie wdzięczna. Serdecznie polecam usługi tej Kancelarii.


5 z 5

01.09.2023

Kancelaria ta prowadzała moją sprawę w dotyczącą poliso-lokaty. Caly proces odbył się zdalnie, bylem dobrze informowany o postępach i sprawa została wygrana. Polecam.


5 z 5

25.07.2023

Polecam Panią Anczewską Ewę sprawa zakończona pomyślnie, pełen profesjonalizm polecam w 100%..


5 z 5

18.07.2023

Bardzo dziękuję za prowadzenie i WYGRANIE dla mnie sprawy o zapłatę z Polisolokaty. Cały proces odzyskiwania pieniędzy od przygotowania dokumentów, poprzez kolejne sprawy w I i II instancji był prowadzony wzorowo. POLECAM !!!


5 z 5

14.07.2023

Wizyta w kancelarii dot. porady w sprawie spadkowej. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania, wskazówki, które otrzymałam od Pani Mecenas sprawiły, że doszliśmy do porozumienia. Polecam kancelarie za pełen profesjonalizm.


5 z 5

02.06.2023

Dziękując Państwu za poprowadzenie mojej sprawy-odzyskanie środków z polisolokat, która zakończyła się pełnym sukcesem, chciałbym również polecić usługi kancelarii - z uwagi na profesjonalizm, zaangażowanie, sumienność i cierpliwość Państwa adwokatów i radców kancelarii. Całość sprawy poprowadzona online i bezproblemowo z tego tytułu - serdecznie polecam i życzę dalszych sukcesów.


5 z 5

26.05.2023

Polecamy kancelarię w sprawach frankowiczów! Dziękujemy za podjęcie się naszej sprawy przeciwko "Raiffeisen Bank International AG" w I i II instancji. Obydwie instancje wygrane! Profesjonalne przygotowanie i niezwłoczny kontakt na każdym etapie sprawy. Dziękujemy i bardzo polecamy.


5 z 5

14.03.2023

Dziękuję za sprawne wywalczenie pieniędzy i wsparcie na całym etapie postępowania i sprawy sądowej.


5 z 5

02.03.2023

Pełen profesjonalizm, zrozumienie i pomoc. Rzeczowo i szybko. Świetny kontakt i atmosfera. Szczerze polecam


5 z 5

03.02.2023

Polecam kancelarie, pomimo niedużego doświadczenia w tego typu sprawach, otrzymałem obszerne informacje na każdym etapie całego procesu. Czułem się „zaopiekowany” i świadomy tego co się dzieje, dodatkowo szybkość działania Państwa zadziwiająca. Polecam z pełna świadomością.


5 z 5

20.01.2023

Profesjonalne i pełne zaangażowania prowadzenie sprawy dot. polisolokaty. Sprawa wygrana, pieniądze odzyskane w całości. Zdecydowanie polecam!


5 z 5

17.01.2023

Doskonała obsługa, stały kontakt z kancelarią, mailowy i telefoniczny. Sprawa wygrana. Dziękuję. Serdecznie polecam. M.Sowińska


5 z 5

16.12.2022

Bardzo dobry kontakt. Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę przy tym odpowiedni wybór strategii dla klienta. Gorąco polecam!


5 z 5

12.12.2022

Jadwiga i Bogusław S. W związku z zakończoną wygraną sprawą przeciwko VIENNA LIFE (sprzedaż tzw.polisolokaty) pragniemy bardzo, bardzo serdecznie podziękować Kancelarii Anczewska i Puńko, ZA BARDZO PROFOSJONALNE PROWADZENIE DŁUGIEJ SPRAWY, otrzymywaliśmy informacje i pomoc na każdym jej etapie, i co ważne podczas licznych zwrotów w w/w sprawie zawsze dostawaliśmy tez bardzo duże wsparcie. Dzięki pracy Kancelarii odzyskaliśmy nasze oszczędności. Zachęcamy do niepoddawania się, bo dzięki ciężkiej pracy tych Państwa, zawsze jest szansa wygranej. Pozdrawiamy, jeszcze raz bardzo dziękujemy.


5 z 5

07.12.2022

Bardzo rzetelna i terminowa obsługa prawna. Odczułam ogromne wsparcie i zainteresowanie moją sprawą. Szczerze polecam!


5 z 5

27.11.2022

Kancelaria Anczewska i Puńko - pełen profesjonalizm. Moją sprawę prowadziła Radca Prawny p. Kamila Puńko i jestem zachwycona: p. Radca wszystko sprawdziła, przygotowała, doradziła, opisała, jak wygląda tego rodzaju rozprawa. Czułam się zaopiekowana, bezpieczna, cały czas byłyśmy w kontakcie, mogłam pytać o wszystko i zawsze otrzymałam odpowiedź, aż wielki stres zmalał do minimum. Jak widać, akta prawne to nie tylko suche fakty, ale również empatia. p. Radca była, oczywiście, ze mną na rozprawie. Skończyło się na jednej, wygrałyśmy, ufff... Ogromnie dziękuję p. Radcy Kamili Puńko i całym sercem polecam.


5 z 5

10.11.2022

Wygrana sprawa. Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm.


5 z 5

02.11.2022

Wszystko bardzo sprawnie mimo kontaktu mailowego i telefonicznego. Sprawa wygrana. Polecam


5 z 5

19.10.2022

Gorąco polecam Kancelarię. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, rzetelności i skuteczności dzialania. Bardzo dobry kontakt z Kanelarią. Ponieważ mieszkam w innym rejonie Polski wszystkie sprawy zostały załatwione on-line.


5 z 5

17.10.2022

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Wygrali moją sprawę bez żadnych komplikacji. Podczas całego procesu byli do dyspozycji, odpowiadali na wszelkie moje pytania, toteż nie było zaskoczeń. Serdecznie polecam.


5 z 5

06.10.2022

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta i sprawy. Dla mnie sprawa rodzinna była trudna przede wszystkim pod względem emocjonalnym. Pani adwokat Ewa Anczewska okazała mi ogromne wsparcie, zarówno prawne jak i emocjonalne właśnie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i sposobu w jaki była prowadzona sprawa. Komunikacja i kontakt zawsze bardzo dobry. Jak najbardziej polecam, jeśli zajdzie jeszcze potrzeba, oczywiście będę korzystała z usług kancelarii. A Pani adwokat bardzo dziękuję i podziwiam za cierpliwość, zarówno do mnie jak i strony przeciwnej.


5 z 5

07.09.2022

Razem z Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią Anczewska i Puńko. Przede wszystkim serdeczne podziękowania dla Pani Radcy Kamili Puńko, z którą współpraca to czysta przyjemność. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy, świetny kontakt telefoniczny jak i mailowy. Świetne przygotowanie do sprawy, wiedzieliśmy wraz z Żoną jak mamy się zachować przed Sądem, a co najważniejsze opieka, wsparcie i osobista obecność Pani Kamili wraz z nami na sali sądowej przez co byliśmy mniej zestresowani. Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza. Sprawa zakończona sukcesem. Polecamy z całego serca!


5 z 5

22.08.2022

Współpracę z kancelarią oceniam bardzo wysoko. Kontakt, przepływ informacji, sposób poprowadzenia sprawy i kultura osobista pracowników na najwyższym poziomie. Polecam przyszłym klientom.


5 z 5

10.08.2022

Polecam - jasno i przejrzyście dla osoby nie związanej z prawem, w pełni skuteczne poprowadzenie sprawy z minimalnym moim udziałem. I o to chodzi. Współpraca z kancelarią pozwala uwierzyć, że możliwe jest wyegzekwowanie swoich praw.


5 z 5

08.07.2022

Polecam usługi kancelarii. Sprawa wygrana. Zostalam także dobrze przygotowana przez rozprawą.


5 z 5

05.07.2022

Skuteczna i w pełni profesjonalna obsługa mojej sprawy. Rezultat sprawy zgodnie z przewidywaniami - wygrana! Musiałem stawić się na rozprawie w sądzie osobiście, ale dzięki pomocy w przygotowaniu przez kancelarię wszystko poszło gładko i bez większego stresu. Bardzo polecam korzystanie z usług kancelarii.


5 z 5

20.06.2022

Polecam współpracę z kancelarią, szczególnie z P. mecenas Natalią Hyczko. Duża pomoc w wyjaśnieniu niezrozumiałych "branżowych" kwestii oraz zaangażowanie. Polecam!


5 z 5

15.04.2022

Jestem zadowolony z współpracy. Dobry kontakt, profesjonalne prowadzenie sprawy. W razie pytań, lub/i wątpliwości można liczyć na rzeczowe wytłumaczenie i poradę. Kancelaria godna polecenia.


4 z 5

06.04.2022

Jestem bardzo zadowolona, moja sprawa pozytywnie zakończona. Kancelaria godna polecenia !!!


5 z 5

11.01.2022

Bardzo szybka i sprawna obsługa sprawy z polisolokatą w roli głównej. 100% sukcesu pomimo pandemicznego zamieszania w sądach. Szczerze polecam !


5 z 5

10.01.2022

Szczere podziękowania za zaoferowaną mi pomoc prawną. Wyrazy uznania za zaangażowanie i profesjonalizm jakiego miałem okazję doświadczyć korzystając z Państwa usług.


5 z 5

16.12.2021

Kancelaria godna polecenia, od samego początku dokładne wyjaśnienie krok po kroku wszystkich formalności, potem otrzymywałam maile z informacjami przebiegu sprawy, a dzisiaj punkt kulminacyjny - zakończenie i przelanie gotówki na moje konto! Dziękuję bardzo, życzę samych sukcesów. Pozdrawiam


5 z 5

15.11.2021

Sprawnie i szybko odzyskałem pieniądze od TU. Bardzo dobry kontakt na etapie postępowania, pełny profesjonalizm. Wielu znajomych skorzystało z usług kancelarii, nadal będę polecał. Dziękuję!


5 z 5

24.09.2021

Bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadzona sprawa ws. poilsolokaty. Zakończona pomyślnie. Bez konieczności stawiania się w sądzie ani nawet w kancelarii. Sprawa przeprowadzona w pełni zdalnie i jednocześnie transparentnie. Polecam.


5 z 5

22.09.2021

Świetni profesjonalni i skuteczni adwokaci. Odzyskałam oszczędności z polisolokaty Vienna Life. Wszystko poszło jak było założone i nawet nie musiałam stawić się w sądzie. Dla mnie zgrany, świetny i kompetentny zespół. Brawo.


5 z 5

03.09.2021

Pełny profesjonalizm, świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, oraz stałe informowanie o postępie sprawy. Dziękuję bardzo za Państwa pomoc w odzyskaniu pieniędzy z polisolokaty i życzę Kancelarii dalszych sukcesów w walce o prawa zwykłych obywateli.


5 z 5

30.08.2021

Właśnie zakończył się pomyślnie mój długoletni problem z poliso-lokatą. Pracownicy Kancelarii poprowadzili sprawę bardzo fachowo i kompetentnie. Moja rola dotyczyła tylko przesłania dokumentów. Dla mnie była to gra o duże pieniądze. Dla Kancelarii zdaje się niewielkie, zważywszy ile osób ze strony Kancelarii było zaangażowanych. Nikt nie odmówił mi pomocy. Wszystko szybko i sprawnie. Bardzo dziękuję i polecam. Agnieszka


5 z 5

26.07.2021

Świetna i skuteczna obsługa przy odzyskiwaniu polisolokaty. Bardzo dobra komunikacja, informacje nt. postępu docierały do mnie systematycznie zgodnie z ustaleniami. Pełny profesjonalizm. Polecam!


5 z 5

16.06.2021

Sprawa załatwiona szybko i profesjonalnie, przy minimalnym udziale własnym. Koszty bardzo rozsądne, szczerze Polecam.


5 z 5

06.05.2021

Sprawa Skandi - wygrana. Od rozpoczęcia pierwszych rozmów do odzyskania pieniędzy - 8 m-cy. Przy czym Kancelaria pomogła prowadzić sprawę od odzyskania dokumentów - zatem pełen sukces. Biorąc pod uwagę temp działań sądów - jestem pod wrażeniem skuteczności. Polecam, warto.


5 z 5

25.04.2021

Bardzo rzeczowa i dobra wspolpraca. Odzyskalem pieniedze ze Skandii w całosci i to bardzo szybko (do 6 miesięcy). Dziekuje Rafal


5 z 5

21.04.2021

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia przez Kanclarię Adwokacko-Radcowską Anczewska i Puńko mojej sprawy dotyczącej nienależnie pobranych pieniędzy przez Skandia/Vienna Life moich pieniędzy. Pełen profesjonalizm, szybkość i satysfakcja. Polecam w 100 %. Odzyskałem wszystkie pieniądze bez konieczności stawiania się na rozprawie.


5 z 5

07.04.2021

Profesjonalne wsparcie w sprawie odzyskania pieniędzy nieuczciwie pobranych przez Skandię przy rozwiązaniu umowy. Pełen sukces. Dziękuję bardzo.


5 z 5

30.03.2021

Polecam - pełen profesjonalizm, świetna komunikacja wręcz "dopieszczenie" klienta. Genialny zespół kompetentnych fachowców!


5 z 5

06.02.2021

Gorąco polecam usługi kancelarii Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska s.c. Moją sprawę kancelaria przeprowadziła bardzo sprawnie, zgodnie z zawartą umową. Przed zawarciem umowy zostałem rzetelnie poinformowany o możliwych scenariuszach sprawy i związanych z nią ryzykach. Na każdym etapie sprawy otrzymywałem niezwłocznie pełną informację. Dzięki profesjonalizmowi pracowników kancelarii sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Jeszcze raz szczerze polecam usługi tej kancelarii.


5 z 5

31.01.2021

Bardzo polecam wykazała się profesjonalizmem i zaangażowaniem w mojej sprawie doradzał i odpowiadał na wszystkie pytania na jakie chciałam znać odpowiedź. A przede wszystkim poprowadził moja sprawie bardzo dobrze z efektem jakiego oczekiwałam. polecam.


5 z 5

30.01.2021

Pełen profecjnolalizm fachowoś i bardzo miłe podeście. Wszelkie postępowanie w sprawie byłem informowany na bieżąco. Polecam Kancelarię w 100% tanio szybko i fachowo.


5 z 5

27.01.2021

Bardzo dobra, profesjonalna kancelaria. Polecam.


5 z 5

27.01.2021

Bardzo polecam kancelarię. Profesjonalne podejście do klienta, szybki kontakt i odpowiedzi na każde pytanie. Sprawa zakończona z sukcesem!


5 z 5

25.01.2021

Kancelaria godna polecenia. Załatwia każda, nawet beznadziejna sprawę. Pani Mecenas Ewa osoba na odpowiednim miejscu z ogromną wiedzą. Zawsze dostępna i chętna aby odpowiedzieć na każde pytanie. Kancelaria która pomoże zawsze i każdemu bez względu na wszystko! Polecam!


5 z 5

07.01.2021

Kancelaria adwokacka o rzetelnej wiedzy i sprawnej organizacji. Wszystkie Informacje się zgadzały. Cały przebieg sprawy spornej z agencją ubezpieczeniową odbył się zgodnie z umową i wszystkie koszty się zgadzały co do grosza. Cała sprawa odbyła się bez mojego fizycznego udziału co było w czasie pandemi bardzo ważne ponieważ mieszkam poza granicą Polski. Polecam serdecznie kancelarię: "Anczewska i Puńko" i dziękuję za pozytywną pomoc w mojej sprawie.


5 z 5

06.01.2021

Polecam ta kancelarię i Panią Adwokat Ewę. Pomogła mi, dzieki niej wygralismy naszą sprawę. Jest wspaniało osoba bardzo chetna do pomocy zwykłym ludziom. Ja bardzo dziękuje !!!


5 z 5

05.01.2021

Najlepsza kancelaria pod słońcem! Rzetelni, wspierając, w ciągłym kontakcie z klientem. Wszystkie trudne sprawy przy współpracy z kancelaria wydają się być błache , a każdy problem zostaje rozwiązany na korzyść klienta. Jeśli szukasz lepszej kancelarii...powodzenia! Polecam!!! Pozdrawiam cała ekipę!


5 z 5

05.01.2021

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, niesamowita wiedza, rzetelność i pełne zaangażowanie. Polecam


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3913