Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

ul. Krakowska 180/112, 52-015 Wrocław

505 828 413

kancelariabuczko.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 62

Najlepsi 2021

Adwokat od: 2013 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1312
Nasze motto: Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby miał zginąć świat jest dewizą pracy prawników Kancelarii. Wszystkie sprawy prowadzimy tak, by je wygrać i osiągnąć dla naszych Klientów satysfakcjonujące rozwiązanie. Kancelaria, pod wodzą adwokata Łukasza Buczko, zapewnia wysoką jakość usług prawnych w zakresie m.in.: spraw karnych, gospodarczych, skarbowych. spraw rozwodowych, o podział majątku, spadkowych, naruszenia dóbr osobistych, naruszenia własności intelektualnej i innych.

Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną obecnie w czterech biurach na terenie Polski: we Wrocławiu, w Warszawie, w Kluczborku i w Namysłowie. Ponadto poisadamy kooperację na terenie Austrii w Wiedniu.

Pomoc prawna, w tym prowadzenie spraw sądowych i przed organami ścigania, świadczona jest na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych w tym własności intelektualnej.


Opinie

Opinii: 62

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-06-21 ID: 4506

Pan Łukasz Buczko to bardzo dobry Adwokat i zarazem człowiek. Sięgnęłam po pomoc z polecenia mi innych osób w sprawach karnych dla brata i szczerze polecam innym do skorzystanie z usług kancelarii Pana Mecenasa, bo pan Łukasz nie tyle co pomaga, ale i słucha przede wszystkim człowieka co mówi i udziela fachowej pomocy.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-06-16 ID: 4488

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Mecenasowi Łukaszowi Buczce za znakomitą pracę. Proszę Państwa dzięki Mecenasowi mój syn może zacząć swoje życie w spokoju. Zawsze doskonale przygotowany do pracy. Posiada wszechstronną wiedzę z szerokiego zakresu prawa. Nawet pokonanie 350 km nie było przeszkoda w osobistym prowadzeniu sprawy mojego syna. Angażuje się w swoją pracę całym sercem, zawsze ma czas aby odpowiedzieć na pytania. Pełen profesjonalizmu, znakomity fachowiec, który dobro obcych ludzi traktuje jako priorytet. Nigdy nie odmawia pomocy. Pomógł mojemu synowi odzyskać wiarę w sprawiedliwość. Syn dzięki znakomitej pracy pana Mecenasa został uniewinniony. Polecam wszystkim którzy chcą odzyskać w swoim życiu spokój. Wioleta Sz.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-06-10 ID: 4462

Bardzo polecam. Pana Łukasza Buczko nie da się porównać z dwoma innymi adwokatami, którym wcześniej próbowałem powierzyć swoją sprawę rozwodową. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do poprzedników, Pan Łukasz słuchał to, co mówiłem, i rzeczowo odpowiadał na pytania. Dzięki jego poradom i dobrze napisanemu pismu procesowemu, rozwód przebiegł gładko. Co ważne, Pan Łukasz Buczko nie naciągał na zastępstwo procesowe, a wręcz odradzał. I rzeczywiście w moim przypadku zastępstwo okazało się niepotrzebne. Muszę też pochwalić bardzo dobry kontakt telefoniczny.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-06-02 ID: 4437

Szczerze polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Bardzo dobry i skuteczny adwokat. Jest nie tylko profesjonalistą w swoim zawodzie ale też uczciwym i dobrym człowiekiem. Sprawa wygrana, dziękuję. Bardzo polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-12-13 ID: 3936

Kultura osobista mecenasa Łukasza Buczko, profesjonalizm w przygotowaniu sprawy, pisma procesowe, refleks na sali rozpraw, to wszystko przekłada się na skuteczność w prowadzonych sprawach. Serdecznie polecam nie tylko w internecie, ale także osobiście znajomym dalszym i bliższym, bo jestem przekonana, że powierzenie sprawy właśnie mecenasowi Buczko to najlepszy wybór.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-11-05 ID: 3844

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie podziału majątku. Pomoc okazała się być nieoceniona. To fantastyczny człowiek i prawnik. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-09-22 ID: 3718

Trafiłam do kancelarii przypadkowo i to był strzał w dziesiątkę. Pan Mecenas okazał się przemiłym człowiekiem i jednocześnie doskonałym fachowcem mocno angażującym się w sprawy swoich klientów. Mogłam zawsze liczyć na wsparcie i pomoc praktycznie o każdej porze. Wnikliwie wyjaśniał mi wszystkie zawiłości prawne, gdyż to była dla mnie pierwsza taka sytuacja w życiu, w której potrzebowałam pomocy prawnej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i jak najbardziej polecam Kancelarie Adwokacką Pana Mecenasa Łukasza Buczko.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-09-17 ID: 3709

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie karnej. Jego zaangażowanie w prowadzenie sprawy jest ogromne. Przy tym to bardzo sympatyczny człowiek. Pan Mecenas to wybitny człowiek i prawnik. Polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2022-08-09 ID: 3605

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie dot. dóbr osobistych. Polecam, pomoc okazała się być bardzo skuteczna.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-07-28 ID: 3536

Bardzo dobry adwokat. Uczciwy i z dużą wiedzą. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-07-16 ID: 3468

Bardzo dobry człowiek i prawnik. Pan Łukasz zasługuje na najwyższe uznanie i pochwały. To super prawnik, adwokat. Jego praca i poświęcenie pozwoliły mi oczyścić się z zarzutów karnych. Tak dobrego adwokata we Wrocławiu to nie ma jak Pan Łukasz a wiem bo wcześniej mnie dwóch innych reprezentowało. Polecam bardzo mocno!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-07-10 ID: 3441

Szczerze polecam współpracę z Mecenasem Buczko za ogromne zaangażowanie, pomoc, wyrozumiałość, wybór skutecznego rozwiązania, życzliwość, profesjonalizm, kompetencje i fachową wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-07-10 ID: 3438

Polecam Kancelarię Adwokacką Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Jest nie tylko profesjonalistą, ale dobrym człowiekiem godnym zaufania.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-07 ID: 3148

Była to dla mnie największa przyjemność poznać i współpracować z Panem Łukaszem Buczko który prowadził kilka moich spraw. Cieszę się bardzo bo wszystko poszło zgodnie z uzgodnionym planem bardzo skutecznie zabezpieczając moje interesy. To Adwokat który ma niesamowita wiedzę, umiejętności, jest skuteczny i dodatkowo ma wiele empatii. Zapewnił mi wsparcie merytoryczne i emocjonalne w całym procesie i pomógł bezpiecznie przejść przez wszystkie rozprawy dbając o moj biznes. Bardzo się cieszę ze w odpowiednim momencie zmieniłam kancelarie i miałam przyjemność współpracować z Panem Łukaszem. Gorąco polecam i rekomenduje tą kancelarie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-16 ID: 2791

Poprzez wieloletnią współpracę z Panem Mecenasem Łukaszem Buczko przekonałem się, że zawsze mogę polegać na jego rzetelnym podejściu do klienta, profesjonalizmie oraz niebywałej kulturze osobistej. Wszystkie moje pytania i niepewności zawsze były skrupulatnie wyjaśniane oraz miałem poczucie, że zaproponowana linia obrony daje dużą szansę na wygranie. Tak też się stało, obie moje sprawy prowadzone przez Pana Łukasza zakończyły się skucesem i wygraną w sądzie. Z całym szacunkiem i zaufaniem do Pana Łukasza mogę gorąco polecić jego usługi przyszłym klientom. Ciekawe jest to, że sam szukając swojego przedstawiciela prawnego znalazłem usługi Pana Łukasza dzięki pozytywnym opiniom zamieszczonym na jednym z portali internetowych. Teraz z kolei ja sam mogę zachęcić innych do współpracy z nim. Pozdrawiam serdecznie Pana Łukasza Buczko oraz wszystkich jego współpracowników i jeszcze raz dziękuję!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-11-04 ID: 2636

Polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko jako wybitnego prawnika i człowieka. Miałem ogromne szczęście, że Pana Mecenasa znalazłem i zajął się moją sprawą. To bardzo uczciwy, rzetelny i przyjazny człowiek/prawnik. Polecam bardzo!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-22 ID: 2578

Pan Mecenas Łukasz Buczko, prowadził moją sprawę. Okazał się człowiekiem o dużym doświadczeniu i wiedzy, pomimo młodego wieku. Posiada dużą kulturę i spokój, który udzielał mi się zarówno podczas licznych rozmów na spotkaniach jak i na sali sądowej. Z obsługi prawnej jestem bardzo zadowolony i śmiało polecam Kancelarię dla wszystkich potrzebujących porady prawnej jak i prowadzenia spraw przed sądem.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-14 ID: 2551

Polecam Kancelarię Adwokacką Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Poprowadził sprawę profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem co przyniosło pozytywne załatwienie sprawy. Jestem wdzięczna i dziękuję.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-07 ID: 2527

Pan Łukasz Buczko to bardzo dobry i sumienny adwokat. Szczerze polecam skorzystanie z usług kancelarii Pana Mecenasa bo można uzyskać rzetelną i fachową pomoc od Pana Łukasza i jego współpracowników.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-07 ID: 2522

Rewelacyjny adwokat i człowiek. Pomógł mi w mojej sprawie karnej! Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-06 ID: 2517

Łukasz Buczko młody adwokat z duzym Doświadczeniem. Wygrał moją sprawe sprzed wielu lat. Zawsze dostępny odpowie na wszystkie Pytania. Oby więcej takich Adwokatów. Kancelaria Godna Polecenia.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-05 ID: 2514

Kancelaria godna polecenia. Zawsze miło i grzecznie, ale przede wszystkim merytorycznie. Wszystko wyjaśnione, opisane dokładnie możliwości i szanse na korzystne rozstrzygnięcie. Duże zaangażowanie i otwartość. Bardzo polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-05 ID: 2512

Polecam szczerze adwokata Łukasza Buczko. Wyroznia sie olbrzymia wiedza, rzetelnościa,zaangażowaniem oraz kultura osobista i empatią.Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc. Naprawił dużo po poprzednim adwokacie i sprawa prowadzona przez niego zakonczyła sie sukcesem. Polecam i bardzo dziekuje panie Łukaszu.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-04 ID: 2511

Adwokat godny polecenia. Profesjonalny i bardzo zaangażowany fachowiec. A co najważniejsze bardzo skuteczny. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni za okazana pomoc i wsparcie !!!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-09-23 ID: 2474

Najlepszy adwokat we Wrocławiu i na świecie! Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie Pan Łukasz. Był moim adwokatem przy rozwodzie i dostałam rozwód z winy męża. Pan Łukasz był zawsze serdeczny i pomocny a na rozprawie walczył o mnie i sprawę jak lew. Takiego adwokata polecam każdemu, kto szuka uczciwego profesjonalisty, który będzie przykładał się do pracy! Polecam gorąco i dlatego w podziękowaniu przesyłam jak najbardziej zasłużoną najwyższą ocenę!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-15 ID: 1859

Świetny prawnik, merytoryczny i mający doskonały kontakt z klientem. Dokładny, zawsze pomocny, posiadający szeroką wiedzę w wielu zakresach prawa, zdecydowanie polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-26 ID: 1750

Bardzo polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko za jego profersjonalizm. Prowadził mi sprawę użytkowania wieczystego. Dla mnie to nie tylko wybitny fachowiec, świetny prawnik, ale i dobry człowiek.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-19 ID: 1725

Pan adwokat Łukasz Buczko prowadzi moją trudną sprawę dotyczącą zachowku. Wykazał się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Jako klient czułam się wysłuchana i zrozumiana To adwokat o wysokiej kulturze osobistej, nie tylko doskonały w tym co robi ale też dobry człowiek. Mogę z czystym sumieniem polecić Kancelarię Łukasz Buczko.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-17 ID: 1712

Polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Prowadził mi sprawę karną. Profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-16 ID: 1709

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczkę. Od początku czujemy, że sprawa jest we właściwych rękach. Sąd przyznał nam odszkodowanie już na pierwszej rozprawie. Pan Mecenas do tego w krótkim czasie załatwił klauzulę wykonalności i jestem przekonany, że moja sprawa już wkrótce będzie miała szczęśliwy finał.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-14 ID: 1698

Na wstępie to wypada podziękować Panu Mecenasowi. Za czas który poświecił mojej sprawie. Kilometry które przemierzał a było ich naprawdę bardzo dużo ponieważ moja sprawa toczyła się 500 km od miejsca zamieszkania Pana Łukasza. Ale nigdy, nigdy Pan Mecenas mnie nie zawiódł. Moja sprawa była bardzo trudna i ciężka. Pierwsza adwokat porażka, po czym w internecie znalazłam Top 10 najlepszych adwokatów w Pl. Sprawa toczyła się o córkę, ojciec jej chciał aby mieszkała z nim, naszym miejscem zamieszkania były Niemcy. Mąż zabrał córkę i już nie wrócił. Zapisał córkę do przedszkola w Pl. Sady polskie działają jak działają moja sprawa trwała prawie 2 lata, czas był cenny ale nie na moja korzyść, im dłużej to trwało tym bardziej sąd przychylał się dobrego aby córka została w Polsce, ponieważ jak to sąd powiedział dziecko się już zaaklimatyzowało tam. Ale nie poddałam się dzięki Panu Mecenasowi. Jego wiedza i fach sprawiły ze córka wróciła do mnie. Za co jestem bardzo wdzięczna. Bo Pan mecenas zawsze był przy mnie, nie zdażyło się aby nie odebrał tel. Jeżeli nie miał czasu, miał termin rozprawy zawsze odpisywał wiadomością ,,Pani Moniko mam rozprawę, oddzwonię!!!!!!!!! Szczerze przy mojej pierwszej adwokat stres na każdej rozprawie był, przy Panu Łukaszu nigdy go nie odczułam a wręcz przeciwnie wchodziłam pełna odwagi na rozprawę.... Jestem naprawdę przeszczęśliwa ze Pan Lukasz prowadził moja sprawę bo nie wiem jak ona by się zakończyła!!!!!!!!!!! Panie Łukaszu dziękuje raz jeszcze za czas który Pan poświecił mojej sprawie, za to ze musiał Pan 500 km przyjeżdżać do mojego rodzinnego miasta na rozprawy, dzięki Panu mam córkę która bardzo kocham. Co dzień wylewałam łzy patrząc na jej zdjęcie Kiedy moj były mąż zabrał ja jak jakaś rzecz nie zawężając na jej cierpienie!!!!! Policja rozkładała rece twierdząc ze ojciec ma takie same prawa jak matka!!!!!!! Ale dzięki Panu mam córkę i teraz żyje spokojnie bez stresu, nerwów!!!!! Polecam Pana Mecenasa na 100 procent!!!!!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-13 ID: 1684

Zawsze i każdemu polecę Pana Łukasza, pełny profesjonalizm, jeszcze raz dziękuję za pomoc.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-12 ID: 1678

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z p. Mecenasem Buczko. Bardzo duża wiedza- sama dowiedziałam się wielu rzeczy, a dodatkowo bardzo mi pomógł. Polecam bardzo mocno :)

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-12 ID: 1677

Bardzo polecam Pana mecenasa Łukasza Buczko. Moja współpraca z Panem mecenasem polegała na udzieleniu konkretnych porad w procesie , który się toczył. Miałam w jego osobie duże wsparcie, gdyż odbierał ode mnie telefony o różnych porach dnia i nocy, wiedząc że jest to dla mnie bardzo ważne i pilne. Nie zapomnę sytuacji, że nawet jadąc z rodziną na zasłużony świąteczny odpoczynek potrafił w drodze udzielać mi konkretnych uwag, za co bardzo jestem wdzięczna. Pokazał mi różne możliwe zagrożenia i na szczęście skorzystałam z tych porad. Cieszę się ogromnie, że spotkałam na swojej drodze Pana Łukasza, ponieważ w przyszłości jakbym potrzebowała prawnej pomocy to wiem, że ją dostanę i będzie to najlepsza opcja dla mnie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-09 ID: 1664

Moja sprawa była prowadzona rzetelnie i profesjonalnie. Pomimo wielu przeciwwskazań sprawa zakończyła się na moją korzyść.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-09 ID: 1656

Moje doświadczenie z sądem rozpoczęło się w 2012 roku, mój pierwszy adwokat to porażka, rozliczenie bez umowy, paragonu, kontakt jakby za karę, brak przygotowania. Na szczęście kobieca intuicja mnie nie opuściła, zmieniłam adwokata na Pana Łukasza. Od samego początku zauważyłam profesjonalizm w tym jak Pan Łukasz zajął się moją sprawą. Mój proces trwał 8 lat, pierwsza instancja, potem druga, zawsze kiedy tylko miałam potrzebę kontaktu mogłam liczyć na Pana Łukasza. Dzisiaj z perspektywy tych trudnych lat jedno wiem, ten człowiek uratował mnie, dał mi siłę, wiarę, walczył o mnie jakbym była członkiem jego rodziny. Dzięki niemu wygraliśmy bardzo trudny proces. Jestem szczęśliwa, że los pozwolił mi spotkać na swojej drodze Pana Łukasza, polecam usługi Kancelarii, polecam usługi Pana Łukasza jako wspaniałego człowieka i świetnego adwokata.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-08 ID: 1653

Potwierdzam zamieszczone tu opinie – dobry adwokat i skuteczny fachowiec, super kontakt i rzetelne prowadzenie sprawy. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny prawnik (którego znam), który człowieka traktuje jak człowieka, a nie kolejnego klienta!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-08 ID: 1652

Profesjonalne, rzetelne podejście do klienta. Bardzo serdecznie polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-08 ID: 1647

Polecam mecenasa Łukasza Buczko za profesjonalizm, zaangażowanie, działania i kontakt z klientem.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-07 ID: 1644

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. Jestem osobiście bardzo zadowolony z usług i gorąco polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-06 ID: 1639

Zdecydowanie polecam Pana adwokata Łukasza Buczko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a co bardzo ważne - stały kontakt i informowanie na bieżąco klienta o toku sprawy. Zawsze można na Pana Łukasza liczyć, jest zaradny, skuteczny, kulturalny, a także jest dobrym człowiekiem.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-05 ID: 1638

Witam wszystkich czytających opinie naprawdę polecam Pana Łukasza bardzo dobry adwokat miałem 10 procent szans na wygranie sprawy i co sprawa zakończyła się sukcesem bardzo sumienny adwokat stawia się na każdą rozprawę nie wysyła aplikantów co bardzo się ceni serdecznie pozdrawiam i polecam na pewno się nie zawiedziecie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-04 ID: 1626

Pan Mecenas nie jest typowym prawnikiem. Przede wszystkim poświęca klientowi czas, uwagę i zaangażowanie. Czujesz, że na prawdę o Ciebie walczy, że jest po twojej stronie i zrobi wszystko, żeby wygrać twoją sprawę. Wybronił mnie w sprawie o bardzo wysokie odszkodowanie. Był przekonany o mojej racji i bronił jej całym sercem.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-24 ID: 1592

Pan Łukasz prowadził moją sprawę rozwodową. Jestem bardzo zadowolony z efektów które udało nam się uzyskać ze współpracy. Pan Łukasz jest człowiekiem bardzo kontaktowym. Zdarzyło mi się dzwonić o różnych porach dnia i nigdy nie było problemu z odebraniem telefonu. Zawsze służył pomocą. Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Pana Łukasza.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-02-04 ID: 1530

Kancelaria Pana mecenasa obsługuje moją i mojej żony firmę i mogę z czystym sumieniem zarekomendować współpracę z Kancelarią Pana adwokata Łukasza Buczko jako fachową w obsłudze podmiotów gospodarczych.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-26 ID: 1342

Korzystałem z pomocy prawnej kancelarii Pana adwokata Łukasza Buczko i mogę polecić jako fachowców do spraw gospodarczych. Kancelarii zleciłem trzy sprawy i nigdy się nie zawiodłem. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-26 ID: 1340

Polecam serdecznie Pana Mecenasa Łukasza Buczko jako wybitnego fachowca do spraw karnych. Pomógł mojemu synowi opuścić areszt i wygrał sprawę. Fantastyczny człowiek i prawnik. Duża wiedza i wyczucie. Jesteśmy mu z całą rodziną dozgonnie wdzięczni. Poleca, bo sprawdzony w boju:)

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-18 ID: 1316

Szczerze polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Na moje pytania dotyczące skomplikowanej, nietypowej sytuacji prawnej udzielił mi bardzo jasnych, konkretnych odpowiedzi. Podpowiedział kilka różnych możliwości rozwiązania sytuacji oraz przedstawił możliwe scenariusze przy wyborze każdej opcji. Rozmowa przebiegała w miłej, uprzejmej atmosferze. Czułam pełne zaangażowanie Pana Mecenasa w moją sprawę.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-18 ID: 1313

Polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko jako świetnego adwokata w sprawach gospodarczych. Bardzo mi pomógł - bronił mnie jako stronę pozwaną w trudnym, wielowątkowym procesie. Zawsze doskonale przygotowany, wyrafinowany strateg, autor rzetelnych pism procesowych oraz aktywny i wiarygodny obrońca na sali sądowej. Czułem się przy nim bezpieczny i zaopiekowany. Serdecznie i szczerze rekomenduję.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-11 ID: 1283

Fantastyczny człowiek i fantastyczny adwokat. Zawsze wysłucha, doradzi, wesprze,jak najbardziej godny zaufania. Z największą przyjemnością wystawię bardzo pozytywną opinię na temat Pana mecenasa Łukasza Buczko. Duża wiedza, spokój i profesjonalizm. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-10 ID: 1274

Można by się rozpisywać, ale myślę że wystarczy to co poniżej. Fachowy, cierpliwy, konkretny i pełen empatii adwokat. Serdecznie polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-12-10 ID: 1272

Serdecznie polecam Pana mecenasa Łukasza Buczko. Byłam w poważnych tarapatach z których pomógł mi się wydostać. Zawsze znajdował dla mnie czas na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podszedł do sprawy. Zadziałał sprawnie i błyskawicznie, gwarantując przy tym rzetelną pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy prawnej.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-11-12 ID: 1159

Mogę serdecznie polecić Pana Mecenasa Buczko kancelarię. Zarówno Pan Mecenas jak i jego współpracownicy to z pewnością topowi prawnicy. Pomagają mi w sprawie karnej. Bardzo fachowa, przyjazna i kompetentna obsługa. Pan Mecenas to prawnik z prawdziwego zdarzenia. Zawsze bardzo przygotowany, kompetentny i z dużą wiedzą. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-11-04 ID: 1129

Polecam Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Prowadził mi sprawę karną. Profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolona.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-10-30 ID: 1109

Bardzo dobry adwokat. Korzystałam w sprawie o zachowek. Pan Mecenas to wybitny fachowiec. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-15 ID: 987

Serdecznie polecam korzystałam z pomocy prawnej Pana Mecenasa Buczko. Pan Mecenas świetny prawnik ale i bardzo dobry człowiek.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-15 ID: 986

Jestem zachwycony pomocą prawną Pana Mecenasa Łukasza Buczko. Mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować tego adwokata jako rzetelnego, uczciwego, fachowego i ludzkiego. Pan Mecenas to pierwszej ligi prawnik i człowiek. Takich już dzisiaj prawie nie ma. Szczerze polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-08-04 ID: 888

Jestem zachwycony poziomem pomocy prawnej jaką otrzymałem w kancelarii mecenasa Buczko. Pan Mecenas ujął mnie wysoką kulturą osobistą, ale i bardzo rzeczowym podejściem do tematu sprawy spadkowej o zachowek. Mogę bez wątpliwości polecić Pana mecenasa Łukasza Buczko bo to bardzo dobry fachowiec.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-07-02 ID: 814

Korzystałam z pomocy Pana mecenasa do sprawy rozwodowej. Polecam- bardzo dobry kontakt i przygotowanie. Pełen profesjonalizm.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-06-09 ID: 761

Serdecznie polecam Pana Mecenasa do spraw o podział majątku. Sprawę prowadził mi skutecznie. Nie mam zastrzeżeń.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-11 ID: 678

Mogę z przekonaniem polecić Pana Mecenasa do sprawy karnej.Korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-09 ID: 667

Wybitny adwokat. Polecam bo warto. Nie tylko świetny prawnik ale i dusza człowiek!

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 7973
Data dodania: 2020-01-09, dni: 1357