POPULAR
TOP 1
Adwokat Marcin Ochtera

Adwokat Marcin Ochtera

ul. Krupnicza 13 lok. 208, 50-075 Wrocław

608 020 885

malicki.wroc.pl

Wspólnik Spółki Adwokatów Malicki i Wspólnicy. Specjalizuje się w procesach sądowych, zwłaszcza z zakresu prawa karnego gospodarczego oraz prawa spadkowego, w sprawach takich jak : zachowek, stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu, rozliczeń z tytułu umów dożywocia. Zajmuje się również rozliczeniami finansowymi pomiędzy przedsiębiorcami oraz prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Reprezentuje strony w wielu sprawach odszkodowawczych. Jest adwokatem rekomendowanym przez ubezpieczycieli «D.A.S.» oraz «Concordia» oferujących ubezpieczenia od ochrony prawnej.

Jest aktywnym członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej oraz autorem publikacji z zakresu prawa gospodarczego oraz karnego gospodarczego. Odbywał liczne praktyki w instytucjach bankowych, w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych oraz na rzecz organizacji humanitarnej UNICEF.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Zurichu.

W wolnym czasie jeździ na rowerze, a jego szczególną pasja są trasy wokół jezior w Polsce i Europie. Jego pasją są również piesze wędrówki po górach – szczególnie po szlakach alpejskich – oraz narty biegowe.