Marcin Ochtera

Marcin Ochtera

Krupnicza 13 lok. 208

608 020 885

malicki.wroc.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 6

Adwokat od: 2013 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1918
Wspólnik Spółki Adwokatów Malicki i Wspólnicy. Specjalizuje się w procesach sądowych, zwłaszcza z zakresu prawa karnego gospodarczego oraz prawa spadkowego, w sprawach takich jak : zachowek, stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu, rozliczeń z tytułu umów dożywocia. Zajmuje się również rozliczeniami finansowymi pomiędzy przedsiębiorcami oraz prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Reprezentuje strony w wielu sprawach odszkodowawczych. Jest adwokatem rekomendowanym przez ubezpieczycieli «D.A.S.» oraz «Concordia» oferujących ubezpieczenia od ochrony prawnej.

Jest aktywnym członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej oraz autorem publikacji z zakresu prawa gospodarczego oraz karnego gospodarczego. Odbywał liczne praktyki w instytucjach bankowych, w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych oraz na rzecz organizacji humanitarnej UNICEF.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Zurichu.

W wolnym czasie jeździ na rowerze, a jego szczególną pasja są trasy wokół jezior w Polsce i Europie. Jego pasją są również piesze wędrówki po górach – szczególnie po szlakach alpejskich – oraz narty biegowe.


Opinie

Opinii: 6

+ Dodaj opinię

5 z 5

19.02.2024

Polecam Pana Mecenasa Marcina który w sposób profesjonalny, uczciwy, a przede wszystkim ludzki prowadził moja trudną sprawę i nie pozwolił mi się poddać pomimo wielu przeciwności. Bardzo skutecznie i konkretnie przeprowadził całą sprawę która po długim czasie zakończyła się sukcesem, Pan Marcin zawsze udzielał mi informacji o sprawie w sposób rzetelny, mniej mówił i pisał ale cały czas działał. Przesunął termin sprawy aby być na niej obecnym i udzielić mi wsparcia I bronić mnie w trudnym momencie mojego życia. Wyrażam wielki szacunek i wdzięczność dla Pana Marcina. Od początku czułam że jest to człowiek godny zaufania. Dodać należy iż Pan Marcin ma bardzo wysoką kulturę osobista i jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam z całego serca! Dziękuję za "uratowanie".


5 z 5

23.12.2021

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), Jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie ... nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie sytuacji stresowych związanych z konfrontacjami stron ... dziękuje!


5 z 5

31.10.2020

Powierzyłam Panu Mecenasowi prowadzenie złożonej sprawy spadkowej dotyczącej dziedziczenia testamentowego. Pan Mecenas wyjaśnił sprawę sprawę do końca z oczekiwanym przeze mnie rezultatem a następnie przekonał pozostałych spadkobierców do sposobu rozliczeń majątku spadkowego. Jestem zadowolona, że znalazłam adwokata, który sprostał moim oczekiwaniom w zakresie prowadzenia sprawy i rozliczeń ze spadkobiercami. Oto mi chodziło.


5 z 5

30.10.2020

Pełen profesjonalizm. Nasza rodzina potrzebowała pilnej pomocy prawnej w sprawie karnej związanej z tymczasowym aresztowaniem. Pan Mecenas był przede wszystkim skuteczny. Wysoka kultura osobista, wiedza prawnicza i zaangażowanie w prowadzenie sprawy zasługują na szczególne uznanie Pana Mecenasa.


5 z 5

30.10.2020

Przed spotkaniem mój problem został skrupulatnie wysłuchany, zadano mi pytania mające na celu ustalenia istoty problemu prawnego. Na spotkaniu z prawnikiem omówione było wszystko, co konieczne - nikt nie patrzył na zegarek. Polecam z uwagi na: - bardzo indywidualne podejście do klienta, - przedstawienie różnych możliwości zakończenia sprawy, - godne i profesjonalne reprezentowanie przed Sądem, - pełne zaangażowanie w sprawę.


5 z 5

30.10.2020

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Australii i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4462