Adwokat Michał Tropper

Adwokat Michał Tropper

ul. Kiełbaśnicza 24/403 D, 50-110 Wrocław

606 427 367

tskancelaria.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 11

Specjalizuję się w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa karnego (w tym w sprawach o wykroczenia), prawa rodzinnego (o rozwód, podział majątku, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem) oraz prawa cywilnego (o zapłatę, zniesienie współwłasności, spadkowych, odszkodowawczych). Świadczę także obsługę prawną przedsiębiorców oraz od 2012 r. doradzam w kwestiach prawnych organizacjom pozarządowym.

Opinie

Opinii: 11

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-01-30 ID: 4068

Po współpracy z wieloma prawnikami (niezależnie od charakteru sprawy) kluczową cechą która zwraca uwagę jest rzetelność z jaką adwokat pracuje nad daną sprawą. Zaangażowanie mecenasa Troppera jest widoczne od początku do końca sprawy. W połączeniu z wysokim poziomem merytorycznym daje to odpowiedni efekt. Adwokat, którego zdecydowanie można polecić.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-01-24 ID: 4056

Kancelarię pana Michała Troppera wybrałam po przeczytaniu wielu opinii w internecie. Cieszę się, że zdecydowałam się na tego prawnika do prowadzenia mojej sprawy, bo pan mecenas prezentuje wysoki poziom usług prawniczych i do tego chce i potrafi walczyć w sądzie o wygraną. Zawsze sympatyczny i uśmiechnięty. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy kwestie prawne. Był doskonale przygotowany i potrafił uspokoić i wesprzeć przy nerwach na sprawie. Szczerze polecam i do porady i do sprawy w sądzie.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-01-16 ID: 4029

Jeśli ktoś szuka najlepszego prawnika we Wrocławiu i nie tylko to z całego serca polecam kancelarię Pana Michała. Profesjonalne podejście do klienta, empatia i chęć pomocy na każdym etapie współpracy, z takim podejściem ze strony prawnika spotkałam się pierwszy raz. Mecenas Michał był bardzo zaangażowany w moją sprawę, od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam do świetnego profesjonalisty. Polecam tą kancelarię.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-12-08 ID: 3925

Serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem, bo zasługuje On na słowa pochwały! To świetny prawnik, prawdziwy profesjonalista. Podszedł do mojej sprawy realnie i uczciwie i bardzo się w nią zaangażował. Przez cały czas mieliśmy wzorowy kontakt a Pan Michał informował mnie o wszystkim na bieżąco. Dzięki współpracy z Nim wiem, że są prawnicy którym można zaufać i którzy z empatią podchodzą do innych ludzi.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-06-18 ID: 3333

Polecam serdecznie Pana Mecenasa Michała, zasługuje na każde dobre słowo kierowane w kierunku jego osoby. Błyskotliwy, profesjonalny i rzetelny prawnik. Z niebywałą dokładnością podszedł do mojej sprawy. Bardzo dobry kontakt bezpośredni jak i pośredni- telefoniczny. Pan Mecenas to niebywale najlepszy adwokat, który poprowadził moją sprawę.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-03-26 ID: 3108

Pan Mecenas to bardzo dobry i doświadczony adwokat. Jest bardzo cierpliwy i miły i traktuje swojego klienta jak człowieka, którym się przejmuje. Stresowało mnie, że będę musiała stawiać się w sądzie, ale Pan Michał pomógł mi przez to przejść. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, rozmowy i wsparcie. Ogromnie polecam Pana Mecenasa, jeśli ktoś potrzebuje usługi adwokata we Wrocławiu.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-02-25 ID: 3036

Pan Mecenas pomagał mi w sądzie dwa razy - poprowadził mój rozwód i reprezentował mnie w sprawie karnej, w której byłem poszkodowany przez nieuczciwego człowieka. Obie sprawy wygraliśmy, choć sprawa o rozwód była dla mnie bardzo stresująca. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc, skuteczność działań i bezproblemowy kontakt. Pan Michał Tropper to dla mnie najlepszy adwokat we Wrocławiu! Z czystym sumieniem polecam każdemu kto potrzebuje pomocy z rozwodem lub ma sprawę karną.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-02-21 ID: 3006

Serdecznie polecam Kancelarię Adwokacką Michał Tropper we Wrocławiu. Adwokat Michał Tropper jest osobą zaangażowaną, rzetelną i bardzo dobrze merytorycznie przygotowaną do obsługi klientów. Kancelaria jest doskonale usytuowana i przyjazna dla klienta.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-02-13 ID: 2976

Z pomocy adwokata Michała Troppera korzystałam już trzy razy, dwa razy z porady prawnej i raz przy sprawie sądowej. Dał mi się poznać nie tylko jako świetny i skuteczny prawnik, ale przede wszystkim jako życzliwy i uczciwy człowiek, któremu można zaufać. Sama trafiłam do pana mecenasa z polecenia koleżanki i mogę śmiało polecić go wszystkim, którzy szukają dobrego adwokata we Wrocławiu.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-27 ID: 1949

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią. Pan Mecenas Michał Tropper prowadził moją sprawę spadkową i udzielał mi kilku porad w sprawach rodzinnych i majątkowych. To najlepszy adwokat jakiego znam. Kompetentny, zaangażowany, godny zaufania.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-24 ID: 1934

Adwokat Michał Tropper pomógł mi w bardzo trudnej sprawie rozwodowej. Polecam.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1021
Data dodania: 2021-04-20, dni: 652