Adwokat Michał Tropper

Adwokat Michał Tropper

ul. Kiełbaśnicza 24/403 D, 50-110 Wrocław

606 427 367

tskancelaria.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 20

Specjalizuję się w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa karnego (w tym w sprawach o wykroczenia i sprawach karnych wykonawczych) oraz prawa rodzinnego (o rozwód, podział majątku, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem). Wspieram Klientów także w sprawach z zakresu prawa spadkowego (nabycie spadku, dział spadku, zachowek) oraz prawa cywilnego (m.in. o zapłatę, zniesienie współwłasności). Zapraszam do współpracy adwokat Michał Tropper


Opinie

Opinii: 20

+ Dodaj opinię

5 z 5

11.03.2024

Jeśli szukacie naprawdę dobrego, uczciwego i kontaktowego prawnika we Wrocławiu to zdecydowanie polecam adwokata Michała Troppera. Pana mecenasa znalazłam przez internet. Bardzo się cieszę, że opinie o nim okazały się prawdziwe. Jest uprzejmy, potrafi słuchać i dobrze doradzić. Byłam pod wrażeniem nie tylko wiedzy prawnej pana Michała, ale też takiego taktycznego podejścia do mojej sytuacji. Dziękuję za fachową pomoc!


5 z 5

29.09.2023

Z usług kancelarii Pana Michała Tropper korzystam drugi raz. Pierwsza sprawa dla innych wydawała się przegrana a Pan mecenas wygrał ją w pierwszej instancji.Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, ma profesjonalne podejście i bardzo dużą wiedzę. Polecam i jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy prawnej to wybiorę właśnie tą kancelarię.


5 z 5

28.09.2023

Pan Mecenas Michał Tropper to świetny prawnik i życzliwy człowiek. Nie próbuje naciągnąć, potrafi cierpliwie tłumaczyć te wszystkie prawne określenia. Szuka najlepszych rozwiązań i jest bardzo konkretny. Potrafi powiedzieć wprost, że coś nie ma sensu lub po prostu się nie opłaca. Widać, że jest specjalistą w sprawach rodzinnych i majątkowych. Wielki plus też za bardzo dobry kontakt. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Mecenasa. Są warte wydanych na nie pieniędzy


5 z 5

27.09.2023

Pan Michał to adwokat, który wie co robi. Konkretny, o dużej wiedzy, uczciwy i po prostu ludzki. Widać, że zależy mu na kliencie. Pomógł mi wygrać trudną dla mnie sprawę i jestem mu za to bardzo wdzięczna! Jeśli zajdzie taka potrzeba, to na pewno skorzystam z pomocy Pana Mecenasa ponownie.


5 z 5

05.09.2023

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra jakość wykonywanych usług w oparciu o dobrą cenne.


5 z 5

11.05.2023

U Pana Mecenasa skorzystałam z dwóch konsultacji - w sprawie rodzinnej i w sprawie o pieniądze. Druga konsultacja na moją prośbę odbyła się przez wideorozmowę, bo nie mogłam przyjechać do kancelarii. Cieszę się, że wybrałam pomoc u Pana Mecenasa Tropper spośród wielu prawników, bo okazał się osobą przesympatyczną i bardzo mądrą. Udzielił mi zrozumiałych odpowiedzi na moje pytania i uczciwie powiedział jakie mam w sądzie szanse i na co. Polecam tego adwokata we Wrocławiu.


5 z 5

19.04.2023

Pan Michał to rewelacyjny adwokat i współpraca z nim przy mojej sprawie w sądzie była jak trzeba. Mecenas ma rzadko spotykaną u prawników umiejetność wyjaśniania po ludzku o co chodzi w przepisach. Bardzo sumienny, terminowy i kontaktowy. Profesjonalista w każdym calu. I do tego uśmiechnięty, potrafił zażartować, żeby uspokoić moje nerwy. Podziwiam jego podejście do pracy, bo to wyraźnie prawnik z powołania. Pan Michał to godny polecenia adwokat we Wrocławiu.


5 z 5

05.04.2023

Polecam tego specjalistę. Adwokat Michał Tropper szybko zareagował na zgłoszoną sprawę oraz osobiście dopilnował wszystkich aspektów prowadzonego postępowania. Pan Michał jest zaangażowany w znalezienie jak najlepszego rozwiązania dla klienta, co było odczuwalne już od pierwszego spotkania i takie też przekonanie towarzyszyło mi do końca współpracy.


5 z 5

14.02.2023

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy doskonałego i ludzkiego prawnika we Wrocławiu to ja szczerze polecam adwokata Michała Tropper. Do Pana Michała trafiłam szukając prawnika, który poprowadzi moją sprawę o rozwód. Chce mu podziękować za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie w tej trudnej sprawie. Pan mecenas służył ogromną wiedzą. Widać, że ma doświadczenie w tego typu sprawach. Na pewno wrócę do Pana Michała ze sprawą w sądzie o podział majątku.


5 z 5

30.01.2023

Po współpracy z wieloma prawnikami (niezależnie od charakteru sprawy) kluczową cechą która zwraca uwagę jest rzetelność z jaką adwokat pracuje nad daną sprawą. Zaangażowanie mecenasa Troppera jest widoczne od początku do końca sprawy. W połączeniu z wysokim poziomem merytorycznym daje to odpowiedni efekt. Adwokat, którego zdecydowanie można polecić.


5 z 5

24.01.2023

Kancelarię pana Michała Troppera wybrałam po przeczytaniu wielu opinii w internecie. Cieszę się, że zdecydowałam się na tego prawnika do prowadzenia mojej sprawy, bo pan mecenas prezentuje wysoki poziom usług prawniczych i do tego chce i potrafi walczyć w sądzie o wygraną. Zawsze sympatyczny i uśmiechnięty. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy kwestie prawne. Był doskonale przygotowany i potrafił uspokoić i wesprzeć przy nerwach na sprawie. Szczerze polecam i do porady i do sprawy w sądzie.


5 z 5

16.01.2023

Jeśli ktoś szuka najlepszego prawnika we Wrocławiu i nie tylko to z całego serca polecam kancelarię Pana Michała. Profesjonalne podejście do klienta, empatia i chęć pomocy na każdym etapie współpracy, z takim podejściem ze strony prawnika spotkałam się pierwszy raz. Mecenas Michał był bardzo zaangażowany w moją sprawę, od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam do świetnego profesjonalisty. Polecam tą kancelarię.


5 z 5

08.12.2022

Serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem, bo zasługuje On na słowa pochwały! To świetny prawnik, prawdziwy profesjonalista. Podszedł do mojej sprawy realnie i uczciwie i bardzo się w nią zaangażował. Przez cały czas mieliśmy wzorowy kontakt a Pan Michał informował mnie o wszystkim na bieżąco. Dzięki współpracy z Nim wiem, że są prawnicy którym można zaufać i którzy z empatią podchodzą do innych ludzi.


5 z 5

18.06.2022

Polecam serdecznie Pana Mecenasa Michała, zasługuje na każde dobre słowo kierowane w kierunku jego osoby. Błyskotliwy, profesjonalny i rzetelny prawnik. Z niebywałą dokładnością podszedł do mojej sprawy. Bardzo dobry kontakt bezpośredni jak i pośredni- telefoniczny. Pan Mecenas to niebywale najlepszy adwokat, który poprowadził moją sprawę.


5 z 5

26.03.2022

Pan Mecenas to bardzo dobry i doświadczony adwokat. Jest bardzo cierpliwy i miły i traktuje swojego klienta jak człowieka, którym się przejmuje. Stresowało mnie, że będę musiała stawiać się w sądzie, ale Pan Michał pomógł mi przez to przejść. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, rozmowy i wsparcie. Ogromnie polecam Pana Mecenasa, jeśli ktoś potrzebuje usługi adwokata we Wrocławiu.


5 z 5

25.02.2022

Pan Mecenas pomagał mi w sądzie dwa razy - poprowadził mój rozwód i reprezentował mnie w sprawie karnej, w której byłem poszkodowany przez nieuczciwego człowieka. Obie sprawy wygraliśmy, choć sprawa o rozwód była dla mnie bardzo stresująca. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc, skuteczność działań i bezproblemowy kontakt. Pan Michał Tropper to dla mnie najlepszy adwokat we Wrocławiu! Z czystym sumieniem polecam każdemu kto potrzebuje pomocy z rozwodem lub ma sprawę karną.


5 z 5

21.02.2022

Serdecznie polecam Kancelarię Adwokacką Michał Tropper we Wrocławiu. Adwokat Michał Tropper jest osobą zaangażowaną, rzetelną i bardzo dobrze merytorycznie przygotowaną do obsługi klientów. Kancelaria jest doskonale usytuowana i przyjazna dla klienta.


5 z 5

13.02.2022

Z pomocy adwokata Michała Troppera korzystałam już trzy razy, dwa razy z porady prawnej i raz przy sprawie sądowej. Dał mi się poznać nie tylko jako świetny i skuteczny prawnik, ale przede wszystkim jako życzliwy i uczciwy człowiek, któremu można zaufać. Sama trafiłam do pana mecenasa z polecenia koleżanki i mogę śmiało polecić go wszystkim, którzy szukają dobrego adwokata we Wrocławiu.


5 z 5

27.04.2021

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią. Pan Mecenas Michał Tropper prowadził moją sprawę spadkową i udzielał mi kilku porad w sprawach rodzinnych i majątkowych. To najlepszy adwokat jakiego znam. Kompetentny, zaangażowany, godny zaufania.


5 z 5

24.04.2021

Adwokat Michał Tropper pomógł mi w bardzo trudnej sprawie rozwodowej. Polecam.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2240