Adwokat Łódź

Poszukujesz dobrego adwokata w Łodzi? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 43 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Łódź, o których użytkownicy zostawili 577 opinii.

Adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka

Adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka

plac Kościelny 7/11A, 91-444 Łódź

42 630 44 83, 697 323 822

opinii: 7

Kancelaria adwokacka w Łodzi prowadzona przez adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. Misją kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie i indywidualne podejścia do klienta i jego potrzeb. Zakres usług: prawo cywilne i karne, prawo pracy, sprawy rodzinne i spadkowe, rozwody, odszkodowania, sprawy dotyczące nieruchomości, reprezentacja przed sądem, kompleksowa obsługa prawna firm.
Adwokat Anna Maria Burska

Adwokat Anna Maria Burska

ul. Bystrzycka 16, 91-728 Łódź

664 365 410

opinii: 11

Zapewniam wszechstronną pomoc prawną na terenie calego kraju. Zakres usług: prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dziećmi, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, opieka naprzemienna, podział majątku, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa), prawo pracy i ubezpieczen stołecznych, sprawy ZUS, prawo spadkowe, upadłość konsumencka, odszkodowania, pozwy o zapłatę.
Wyróżniony
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Migus

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Migus

ul. Wólczańska 124 lok. 7, 90-527 Łódź

793 141 084

opinii: 8

Adwokat z Kancelarii Adwokackiej z Łodzi, zaprasza do skorzystania z pomocy prawnej lub porady prawnej z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, odszkodowań, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i nie tylko.
Wyróżniony
Kancelaria Adwokacka Florczak Keller i Wspólnicy

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller i Wspólnicy

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 23, lok. 3, 90-248 Łódź

+48 42 630 03 76

Kancelaria Prawna w Łodzi ma 19 lat doświadczenia na rynku prawniczym. Na każdy problem natury prawnej próbujemy podejść w sposób wyjątkowy, wykraczając poza schematy i poszukując innowacyjnych rozwiązań. Historia sukcesów, jakie osiągnęliśmy, stanowi renomę Kancelarii Florczak Kerller, jednak nieustannie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności i rozszerzania wiedzy, by zapewnić najwyższą jakość obsługi prawnej dla firm, spółek i osób fizycznych.
Wyróżniony
Adwokat Jarosław Szkudlarek

Adwokat Jarosław Szkudlarek

ul. Wólczańska 124 lok. 7, 90-527 Łódź

+48 604 296 388, +48 600 039 388

opinii: 45

Kancelaria oferuję usługi w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy, prawa rzeczowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa nieruchomości i prawa budowlanego, prawa karnego, prawa podatkowego, sprawy o odszkodowania. Kancelaria zapewnia także dzień bezpłatnej porady prawnej. Kancelaria zlokalizowana w centrum Łodzi.
Adwokat Magdalena Chróścielewska

Adwokat Magdalena Chróścielewska

Al. Kościuszki 98 lok. 5, 90-442 Łódź

+48 666 609 065

opinii: 114

Adwokat Magdalena Chróścielewska specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, prawie cywilnym. Osiągnięcia: Profesjonalizm i kilkunastoletnia praktyka dają gwarancję najwyższego standardu oferowanych usług. W swojej karierze przeprowadziła setki spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego oraz cywilnego zakończonych sukcesem Klienta. Mocne strony: perfekcjonistka, doskonała merytorycznie, szczególnie uzdolniona w opracowywaniu nieszablonowych rozwiązań spraw. Cechuje ją wnikliwość, waleczność, nieustępliwość przed Sądem. Przejawia głębokie zaangażowanie w sprawy Klientów.
Chróścielewska & Chróścielewski Kancelaria Adwokacka

Chróścielewska & Chróścielewski Kancelaria Adwokacka

Aleja Kościuszki 98 lok. 5, 90-442 Łódź

666 609 065

opinii: 95

Kancelaria specjalizuje się i zajmuje się kompleksową pomocą prawną z następujących dziedzin: prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, kontakty, miejsce zamieszkania, zaspokojenie potrzeb rodziny, zaprzeczenie ojcostwa, ustalenie ojcostwa, itp.); prawo cywilne (spadki); prawo pracy; prawo ubezpieczeń społecznych (ZUS); prawo karne.
Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Al. Kościuszki 98 lok. 5, 90-442 Łódź

+48 666 609 065

opinii: 86

Adwokat specjalizujący się w: prawie pracy, prawie karnym, prawie cywlinym. Doświadczenie: Ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w prestiżowych kancelariach adwokackich w Łodzi. Specjalizacja: Specjalizuje się w prawie karnym i prawie pracy. Osiągnięcia: z sukcesem zakończył kilkaset spraw z prawa karnego oraz prawa pracy. Mocne strony: dar przekonywania, umiejętności negocjacyjne i interpersonalne, sprawność w działaniu, nieszablonowość w doborze metod działania, rzetelny i profesjonalny stosunek do powierzonych spraw – odpowiadający najwyższym standardom zawodowym, umiejętność trafnego doboru skutecznych metod działania, pozwalających osiągać korzystne rozstrzygnięcia w sprawach
Adwokat Piotr Szybka

Adwokat Piotr Szybka

al. Kościuszki 98 lok. 5, 90-442 Łódź

666 609 065

opinii: 71

Adwokat Piotr Szybka - Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski. Adwokat specjalizuje się i zajmuje się kompleksową pomocą prawną z następujących dziedzin: prawo rodzinne (rozwody, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, miejsce zamieszkania małoletnich dzieci, kontakty rodziców z dziećmi, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa); prawo cywilne (spadki); prawo ubezpieczeń społecznych; prawo pracy; prawo karne (jazda pod wpływem alkoholu, oszustwo, narkotyki).
Adwokat Igor Klimkowski

Adwokat Igor Klimkowski

Al. T. Kościuszki 40 lok. 10, 90-427 Łódź

42 208 88 42, 600 365 228

opinii: 61

Moja Kancelaria z sukcesem świadczy pomoc prawną. Kancelaria reprezentuje najwyższe standardy etyczne i zawodowe. Skuteczność i profesjonalizm w obsłudze oraz zaufanie Klientów stanowią priorytety we wszelkich naszych działaniach. Prawdziwą miarą sukcesów Kancelarii jest liczba wygrywanych spraw. A to co charakteryzuje moją kancelarię to m.in. OSOBISTE świadczenie usług, w tym reprezentacja przed Sądem, rozwiązania szyte na miarę, szybkie działanie, ciągły, bieżący kontakt.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Filip Oskar Iwaszkiewicz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Filip Oskar Iwaszkiewicz

ul. Wólczańska 157, lok. 1U, 90-525 Łódź

883 999 237

opinii: 30

Poszukujesz adwokata z Łodzi bądź Sieradza zajmującego się sprawami spadkowymi, podziałem majątku po rozwodzie, regulowaniem stanu prawnego nieruchomości, procedurą oddłużeniową i windykacyjną, a także uzyskiwaniem odszkodowań z tytułu wypadków drogowych, wypadków przy pracy, zakażeń szpitalnych i błędów medycznych? Nie mogłeś lepiej trafić! Zapraszamy do kontaktu.
Adwokat Piotr Sęk

Adwokat Piotr Sęk

ul. Piramowicza 15 lok. 12, 90-254 Łódź

723 639 158

opinii: 17

Kancelaria w Łodzi i Zgierzu zajmująca się sprawami karnymi, cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i administracyjnymi. Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych. Posiadamy również duże doświadczenie w obronach w sprawach karnych jak i w reprezentacji oskarżycieli posiłkowych w sprawach karnych.
Adwokat Michał Kaliszewski

Adwokat Michał Kaliszewski

ul. Sterlinga 16/18 lok. 205, 90-217 Łódź

691 834 394

opinii: 12

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Adwokat Michał Kaliszewski specjalizuje się w sprawach rozwodowych, jak również w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i spadkowego.
Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law

Al. Kościuszki, 59/61 lok 107, 90-514 Łódź

790 772 277

opinii: 5

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law specjalizuje się wyłącznie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam wypracować nieszablonowe rozwiązania nawet bardzo trudnych dla klienta spraw. Zespół tworzący naszą Kancelarię nie jest przypadkowy, to prawnicy dla których prawo rodzinne jest drogą zawodową wymagającą zarówno ogromnego zaangażowania jak i wyczucia w tak delikatnych sprawach jakimi są sprawy rodzinne. To wszytko przełożyło się na Sukces zarówno Kancelarii jak i jej Klientów. Kancelaria świadczy pomoc prawną w takich sprawach jak m.in. o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, separację, szeroko rozumianej opieki nad dzieckiem.
Kancelaria Adwokacka adw. Adrianna Borowiecka

Kancelaria Adwokacka adw. Adrianna Borowiecka

ul. Żeligowskiego 42 lok. 3, 90-644 Łódź

666 686 630

opinii: 4

Kancelaria Adwokacka w Łodzi (Śródmieście/Stare Polesie). Prawo cywilne, rodzinne, karne, odszkodowania itp. Godziny pracy dostosowujemy do potrzeb Klienta.
Adwokat Emilia Chrostek Kancelaria Adwokacka

Adwokat Emilia Chrostek Kancelaria Adwokacka

al. Tadeusza Kościuszki 59/61/, 90-514 Łódź

794 377 377

opinii: 3

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokat Emilię Chrostek świadczy pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, separacje, alimenty, podział majątku, władzę rodzicielską) prawa cywilnego (sprawy frankowe, sprawy o zapłatę) prawa spadkowego (sprawy o zachowek, nabycie spadku, wydziedziczenie) prawa karnego, prawa pracy. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy pisma procesowe, reprezentujemy naszych Klientów w sądzie, prowadzimy mediacje i negocjacje.
Adwokat Michał Garus

Adwokat Michał Garus

ul.Narutowicza 49 lok.5, 90-130 Łódż

608 349 090

opinii: 3

Jestem adwokatem karnistą, prowadzę sprawy karne na terenie całego kraju. Prawo karne to moja specjalność już od ponad 25 lat. Sprawy karne prowadzę osobiście. Wnikliwie analizuję materiał dowodowy. Wskazuję realne możliwości osiągniecia najlepszego wyniku.
Adwokat Emilia Zgierska-Banaszczyk

Adwokat Emilia Zgierska-Banaszczyk

Al. Kościuszki 23/25 lok. 16, 90-418 Łódź

501-973-537

opinii: 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Emilia Zgierska-Banaszczyk zapewnia efektywne i kompleksowe doradztwo prawne oraz skuteczną reprezentację Klientów w postępowaniach sądowych. Kancelarię wyróżnia rzetelność, najwyższe standardy obsługi oraz skuteczność wypracowanych metod rozwiązywania problemów prawnych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz setki wygranych spraw przed sądami stanowią gwarancję sukcesu dla naszych Klientów.
Adwokat Jarosław Brzóska

Adwokat Jarosław Brzóska

Gabriela Narutowicza 49 lok. 24, 90-130 Łódź

42 631 04 83, 504 872 062

opinii: 1

Adwokat Jarosław Brzóska specjalizuje się w prawie karnym oraz cywilnym, w szczególności prawie zobowiązań oraz sądowej egzekucji należności.
Adwokat Mateusz Muszalski

Adwokat Mateusz Muszalski

ul. Więckowskiego 20 lok. 42, 90-722 Łódź

690 903 009

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mateusza Muszalskiego w Łodzi, świadczy profesjonalną obsługę prawną oraz udziela porad prawnych dla osób indywidualnych i klientów biznesowych z zakresu: prawa rodzinnego (rozwód, alimenty itd.), prawa cywilnego (zasiedzenie, pozew o zapłatę itd.), prawa karnego, spraw spadkowych (zachowek, dział spadku), spraw odszkodowawczych i pracowniczych oraz prawnej obsługi przedsiębiorców (prawo handlowe i gospodarcze). Zapewniamy skuteczną pomoc i reprezentację.
AK LEGAL Kancelaria Adwokacka adw. Aneta Kołodziejczyk

AK LEGAL Kancelaria Adwokacka adw. Aneta Kołodziejczyk

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 16 lok.1, 90-255 Łódź

694 759 627

opinii: 1

Kancelaria AK LEGAL adwokat Anety Kołodziejczyk świadczy kompleksowe porady prawne dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Działamy jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy oraz prawa handlowego i gospodarczego. Duży obszar naszej praktyki zajmują też sprawy rozwodowe, odszkodowania za błędy medyczne i inne szkody na osobie. Oferujemy także obsługę prawną obcokrajowców.
Kancelaria adwokacka Wodo i Partnerzy

Kancelaria adwokacka Wodo i Partnerzy

ul. Piotrkowska 270 lok. 412, 90-361 Łódź

+48 42 684 28 47, +48 695 26 35 21

Adwokaci Spółki specjalizują się w różnych dziedzinach prawa w tym m.in.: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo podatkowe. Adwokaci: Zbigniew Wodo, Elżbieta Wodo-Zacharek, Marzena Zaleska, Joanna Pustelnik-Jaźwiec, Andrzej Śmigielski, Bartosz Zacharek.
Adwokat Michał Mikołajczyk

Adwokat Michał Mikołajczyk

ul. Narutowicza 75b lok.9, 90-132 Łódź

+48 42 207 03 06, +48 693 335 895

Kancelaria Adwokacka z Łodzi - Adwokat Michał Mikołajczyk - adwokat, radca prawny, prawnik. Zakres usług: prawo karne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne, prawo administracyjne.
Adwokat Joanna Kaźmierczak

Adwokat Joanna Kaźmierczak

ul. Piramowicza 15 lok. 17, 90-254 Łódź

42 632 01 21, 608 498 077

Joanna Kaźmierczak - adwokat w Łodzi, radca prawny, prawnik. Kompleksowa pomoc adwokata i radcy prawnego, obsługa prawna firm, spółek, przedsiębiorców. Zakres usług kancelarii: obsługa prawna przedsiębiorców, sprawy cywilne, nieruchomości, sprawy rodzinne, prawo pracy, sprawy administracyjne, sprawy podatkowe i karnoskarbowe, sprawy karne i wykroczeniowe, sprawy z zakresu obrotu międzynarodowego.
Adwokat Łukasz Andrzejewski

Adwokat Łukasz Andrzejewski

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 12, lok. 1506, 90-051 Łódź

42 307-21-69, 606-100-017

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski. Zakres działalności: sprawy karne, sprawy rodzinne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, odszkodowania.
Adwokat Michał Świąder

Adwokat Michał Świąder

ul. Mikołaja Kopernika 72 lok. 171, 90-553 Łódź

(42) 207-24-29, 604-514-160

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder - skuteczna pomoc prawna w Łodzi. Adwokat specjalizuje się w sprawach z zakresu: prawa restrukturyzacyjnego, prawa upadłościowego, upadłości konsumenckiej, sądowego i administracyjnego postępowania egzekucyjnego. Kancelaria świadczy także usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, administracyjnego, pracy, rodzinnego i opiekuńczego, lokalowego, gospodarczego oraz handlowego, prawa karnego.
Adwokat Marta Orlikowska

Adwokat Marta Orlikowska

ul. Sienkiewicza 29/1, 90-114 Łódź

+48 608 589 455

Marta Orlikowska - dobry adwokat Łódź. Usługi prawne: obsługa firm, odszkodowania, roszczenia, prawo spadkowe, umowy i kontrakty, rozwody, windykacja naleźności.
Adwokat Wojciech Krzysztofek

Adwokat Wojciech Krzysztofek

al. Mickiewicza 15 m. 10, 90-443 Łódź

+48 42 630 39 39, +48 42 630 26 95

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Sprawy cywilne, sprawy handlowe i gospodarcze i podatkowe, sprawy pracownicze oraz ubezpieczeniowe, sprawy administracyjne, sprawy rodzinne, sprawy karne. Filia kancelarii w Zgierzu: ul. Struga 13/21, 95-100 Zgierz.
Adwokat Krzysztof Pawlak

Adwokat Krzysztof Pawlak

Uniwersytecka 18 lok. 25, 90-243 Łódź

601 649 744

Kancelaria Adwokacka adw. Krzysztofa Pawlaka w Łodzi. Zakres usług: prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne (rozwód, separację, alimenty, podział majątku wspólnego, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, dotyczące władzy rodzicielskiej), prawo pracy, prawo administracyjne.
Adwokat Arkadiusz Wróblewski

Adwokat Arkadiusz Wróblewski

Al. T. Kościuszki 24 lok. 8, 90-419 Łódź

(42) 239 46 10, 517 746 748

Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu: obsługa prawna firm, odszkodowania, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo karne i karno-skarbowe, prawo rodzinne, prawo transportowe, windykacja.
Adwokat Ryszard Grzejszczak

Adwokat Ryszard Grzejszczak

ul. Sienkiewicza 151 m. 1, 90-302 Łódź

+48 42 63 60 768, +48 42 63 77 555

Kancelaria Adwokacka Grzejszczak prowadzi pomoc i porady prawne przy sprawach związanych z m.in. prawem cywilnym, celnym, dewizowym, gospodarczym. Specjalizacje: prawo podatkowe, prawo celne i dewizowe, prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo europejskie, prawo pracy.
Adwokat Mikołaj Karasek

Adwokat Mikołaj Karasek

al. Tadeusza Kościuszki 23/25 lok. 2 90-418 Łódź

+48 505 684 409

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w sprawach prywatnych i firmowych. ​W swojej codziennej pracy jesteśmy sumienni, skrupulatni oraz skoncentrowani na zaproponowaniu klientom kancelarii adwokackiej optymalnych i skutecznych rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Adwokat Mikołaj Karasek specjalizuje się w prawie karnym, prawie karnym skarbowym, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie handlowym oraz prawie spółek.
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Zawadzki

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Zawadzki

ul. Andrzeja Struga 16, lok. 413, 90-513 Łódź

792 247 207

Adwokat z Łodzi. Kancelaria Adwokacka zajmująca się prawem karnym, cywilnym, spadkowym, rodzinnych i gospodarczym. Prowadzimy sprawy spadkowe, o zapłatę, rozwody, o odszkodowanie. Bronimy i reprezentujemy w sprawach przed sądem. Tworzymy i analizujemy pisma i umowy. Mamy duże doświadczenie w obsłudze nieruchomości. Pomagamy także w sprawach administracyjnych i pracowniczych.
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mariusz Olężałek

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mariusz Olężałek

ul. Seweryna Sterlinga, 27/29, lok. 806, 690-212 Łódź

533 100 997

Adwokat Mariusz Olężałek to doktor nauk prawnych (o podwójnej specjalności - prawo karne i postępowanie karne), Dziekan Prawa i Administracji na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jest laureatem nagrody specjalnej w konkursie «Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018», organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Prowadzi także zajęcia w ramach szkoleń dla aplikantów adwokackich w Izbie Adwokackiej w Łodzi. Specjalista z szeroko rozumianego prawa karnego.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Kula

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Kula

ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 57/2, 90-130 Łódź

660 669 494

Adwokat Bartosz Kula - sprawy karne, cywilne, rodzinne, odszkodowania, windykacje.
Adwokat Adam Matyszewski

Adwokat Adam Matyszewski

aleja Unii Lubelskiej 18/65, 94-208 Łódź

736 857 227

Porady prawne z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego. Sporządzanie pism, apelacji, opiniowanie umów. Europejski Nakaz Aresztowania (ENA).
Adwokat Daria Skórska

Adwokat Daria Skórska

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133D, lok. 431, 92-318 Łódź

570 856 005

Kancelaria Adwokacka adwokat Darii Skórskiej w Łodz świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Zakres spraw: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, prawo odszkodowawcze, prawo gospodarcze i handlowe, prawo nieruchomości, prawo karne, prawo administracyjne, postępowanie egzekucyjne (windykacja).
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ławicki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ławicki

ul. Zachodnia 16 C lok. 6, 91-058 Łódź

795-677-346, 42 207-54-17

Adwokat Jakub Ławicki specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, spadkowym, odszkodowań, sportowym, internetowym, gospodarczym i handlowym.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek

Al. T. Kościuszki 93 lok. 6, 90-436 Łódź

600 141 232

Kancelaria mieści się w dzielnicy Łódź - Śródmieście. Adwokat Ewelina Kołek posiada doświadczenie w obsłudze prawnej spółek i osób fizycznych. Specjalizacje: prawo cywilne, w tym rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, prawo umów handlowych, prawo spółek i korporacyjne, postępowania sądowe, pozasądowa windykacja należności, prawo karne i administracyjne.
Adwokat Damian Grabarski Kancelaria Adwokacka

Adwokat Damian Grabarski Kancelaria Adwokacka

ul. Sterlinga 27/29 lok. 200 D, 90-212 Łódź

512 285 930

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Grabarski. Pomoc w zakresie: prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, ubezwłasnowolnienie, ustalenie ojcostwa i inne), prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, spadki, podział majątku, zniesienie współwłasności, zasiedzenie), prawa karnego (obrona w postępowaniu, SDE, przerwy i odroczenia kary).
Adwokat Iwona Spychalska

Adwokat Iwona Spychalska

Al. Piłsudskiego 133d, lok. 423, 92-318 Łódź

609 659 223

Kancelaria Adwokacka Iwony Spychalskiej w Łodzi – rozwody, sprawy rodzinne, alimenty, podział majątku, prawo rodzinne, porady prawne. Zakres prowadzonych spraw to przede wszystkim prawo rodzinne i prawo cywilne, ale także prawo karne. Reprezentowanie klientów w postępowaniu sądowym, przed organami administracji publicznej, sporządzanie pisemnych ekspertyz, udzielanie ustnych konsultacji i porad, prowadzenie mediacji.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Kubera

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Kubera

ul. Gdańska 54, lok. 401, 90-612 Łódź

505 416 839

Adwokat Paulina Kubera prowadzi Kancelarię Adwokacką w Łodzi. Adwokat Paulina Kubera zajmuje się świadczeniem kompleksowego wsparcia prawnego dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zakres usług: prawo cywilne, sprawy rodzinne, rozwód, sprawy karne, sprawy spadkowe, prawo pracy, prawo administracyjne, obsługa prawna firm.
Kancelaria Adwokacka Paweł Długołęcki

Kancelaria Adwokacka Paweł Długołęcki

Piotrkowska 207 lok. 13, 90-451 Łódź

695 040 385

Kancelaria Adwokacka Paweł Długołęcki w Łodzi, zapewnia pełną obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa karnego. Odszkodowania, rękojmia, windykacja, rozwody, sprawy rodzinne i spadkowe, kredyty frankowe, kradzież pieniędzy z konta, obrona w sprawach karnych i reprezentacja pokrzywdzonych to specjalności Kancelarii.

W sumie nasz katalog zawiera 43 wpisów o adwokatach z miasta Łódź.

10 Najlepszych Adwokatów w Łodzi według opinii użytkowników TOPADWOKAT

Adwokat Ranking
1. Adwokat Magdalena Chróścielewska Ocena 5 z 5, opinii: 114
2. Chróścielewska & Chróścielewski Kancelaria Adwokacka Ocena 5 z 5, opinii: 95
3. Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski Ocena 5 z 5, opinii: 86
4. Adwokat Piotr Szybka Ocena 5 z 5, opinii: 71
5. Adwokat Igor Klimkowski Ocena 5 z 5, opinii: 61
6. Adwokat Jarosław Szkudlarek Ocena 5 z 5, opinii: 45
7. Kancelaria Adwokacka Adwokat Filip Oskar Iwaszkiewicz Ocena 5 z 5, opinii: 30
8. Adwokat Piotr Sęk Ocena 5 z 5, opinii: 17
9. Adwokat Michał Kaliszewski Ocena 5 z 5, opinii: 12
10. Adwokat Anna Maria Burska Ocena 5 z 5, opinii: 11