Adwokat Magdalena Chróścielewska

Adwokat Magdalena Chróścielewska

Al. Kościuszki 98 lok. 5, 90-442 Łódź

+48 666 609 065

Ocena: 5 z 5. Opinii: 10

Adwokat Magdalena Chróścielewska specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, prawie cywilnym. Osiągnięcia: Profesjonalizm i kilkunastoletnia praktyka dają gwarancję najwyższego standardu oferowanych usług. W swojej karierze przeprowadziła setki spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego oraz cywilnego zakończonych sukcesem Klienta. Mocne strony: perfekcjonistka, doskonała merytorycznie, szczególnie uzdolniona w opracowywaniu nieszablonowych rozwiązań spraw. Cechuje ją wnikliwość, waleczność, nieustępliwość przed Sądem. Przejawia głębokie zaangażowanie w sprawy Klientów.

Opinie

Opinii: 10

+ Dodaj opinię

5 z 5

2020-02-13 ID: 415

Byłam po poradę w sprawie spadkowej. Byłam zachwycona. Skończyło się na poprowadzeniu sprawy w sądzie. Sprawa wygrana. Jestem bardzo zadowolona! Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-06 ID: 404

Polecam Panią adwokat Magdalenę Chróścielewską do spraw rozwodowych, szczególnie tych trudnych, gdzie potrzeba kogoś z ogromnym doświadczeniem. Pani Adwokat jest jedyna i niepowtarzalna a sposobu jej pracy nikt nie jest w stanie i ne będzie w stanie skopiować.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-30 ID: 381

Najlepsza od rozwodów w Łodzi jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA - dzięki niej nic nie muszę teraz robić. Mam teraz dużo czasu dla siebie bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :)

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-28 ID: 373

Daję 6 Pani Adwokat Magdalenie Chróścielewskiej. Poszłam do niej kierując się pozytywnymi od lat opiniami w necie o prowadzeniu przez nią spraw. Jej kancelaria stoi też na 1 miejscu w rankingach. Widać, że od lat jest doświadczoną adwokatką. Dla mnie rewelacyjna adwokatka i z oczywiście moją sprawę wygrała. Mam dzieci dla siebie i wysokie alimenty a męża sąd wygonił z domu.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-01-16 ID: 343

Sprawdzona osobiście i z ogromnym doświadczeniem jest adwokat Magdalena Chróścielewska. Zajęła się moją sprawą rozwodową a później jak chciałam wyższe alimenty na dzieci. Jak dla mnie ma kosmiczną skuteczność, bo mojej koleżance rok temu też powygrywała sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-12 ID: 269

Sprawa rozwodowa to nic przyjemnego. Trudne chwile przetrwać pomagają nie tylko przyjaciele, ale również adwokat. Pani adwokat Chróścielewska wspierała mnie dobrym słowem i przede wszystkim dzięki ogromnemu doświadczeniu była niesamowicie skuteczna. Stała się jakby członkiem rodziny Jeśli bylibyście Państwo zmuszeni do skorzystania z prawnika, który specjalizuje się w bardzo trudnych rozwodach to uważam, że Pani Magda jest niezastąpiona.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-02 ID: 230

Długo szukałam sprawdzonej kancelarii. Szukałam w necie i podpytywałam znajomych. Wszyscy mi mówili, że w sprawach rodzinnych niezastąpiona jest Pani mecenas Magdalena Chróścielewska. Trafiłam do niej rok temu i się nie zawwiodłam, Przekonałam się, że renoma i doświadczenie to podstawa. Nic nas nigdy nie zaskoczyło a my wyprzedzałyśmy z planowaniem drugą stronę o 15 kroków. Sprawa oczywiście wygrana. Rozwód z winy męża, super alimenty dla mnie i dla dzieci. Wiem, że w podziale majątku też będzie sukces.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-19 ID: 158

Kancelaria godna polecenia, wielokrotnie korzystałam z usług pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Stawia duży nacisk na jakość swojej pracy, dzięki czemu osiąga tak dobre wyniki. Poza tym ma wieloletnie doświadczenie Jeśli ktokolwiek z moich znajomych ma problemy prawne, zawsze mówię o tej kancelarii. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-18 ID: 153

Pani mecenas Chróścielewska bardzo, ale to bardzo mi pomogła w mojej sprawie o rozwód. Od początku wiedziałam że po moim złośliwym i agresywnym byłym mogę się spodziewać wszystkiego.Na szczęście koleżanka poradziła mi, żebym poprosiła o pomoc panią adwokat Chróścielewską, która jej bardzo pomogła To był strzał w dziesiątkę. Pani mecenas pokazała się w mojej sprawie od jak najlepszej strony jako ekspertka od spraw rozwodowych - już na pierwszym spotkaniu rozwiała moje wszystkie wątpliwości i zaproponowała konkretny kierunek działania w mojej sprawie. Była bardzo zaangażowana i aktywna, Zbiła wszystkie argumenty mecenaski mojego byłego i udowodniła, co naprawdę działo się w moim małżeństwie. Proces został wygrany, sąd uznał męża za wyłącznie winnego rozpadu małżeństwa, a ja dostałam wysokie alimenty. Panią adwokat Chróścielewską mogę z czystym sumieniem polecić do każdej sprawy rozwodowej.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-13 ID: 139

Pani Adwokat Magdalena Chróścielewska to dla mnie absolutnie TOP TOPÓW. Prowadziła mój bardzo trudny rozwód i WYGRAŁYŚMY WSZYSTKO, co było tylko do wygrania. Będę jej wdzięczna do końca życia.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 509
Data dodania: 2019-06-26, dni: 236