Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law

Al. Kościuszki, 59/61 lok 107, 90-514 Łódź

790 772 277

familylaw-lodz.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law specjalizuje się wyłącznie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam wypracować nieszablonowe rozwiązania nawet bardzo trudnych dla klienta spraw. Zespół tworzący naszą Kancelarię nie jest przypadkowy, to prawnicy dla których prawo rodzinne jest drogą zawodową wymagającą zarówno ogromnego zaangażowania jak i wyczucia w tak delikatnych sprawach jakimi są sprawy rodzinne. To wszytko przełożyło się na Sukces zarówno Kancelarii jak i jej Klientów. Kancelaria świadczy pomoc prawną w takich sprawach jak m.in. o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, separację, szeroko rozumianej opieki nad dzieckiem.

Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

18.04.2021

Rozwód przeprowadzony pierwsza klasa. moje pieniadze - nie dla mojjej " BYŁEJ" już zony:) mówiąc krótko Pani adwkoat zrobiła dobrą robotę a ja moge spokojnie spać, bo żona leserka nie czycha juz na moja kase


5 z 5

20.11.2020

Pani Mecenas uratowała mi życie i moim dzieciom. Bardzo trudno wszystko poskładać i przebrąć przez rozwód kiedy źródłem przemocy w rodzinie jest żona której, na pozór nic nie mozna zarzucić a do tego zajmuje wysokie stanowisko w firmie. Przez lata byłem straszony i poniżany, Pani Adwokat przeprowadziła mnie przez rozwód, była najlepszym adwokatem ale też ogromnym wsparciem.


5 z 5

27.01.2020

Takiej Pani adwokat to ze świecą szukać. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Pani na sali sądowej o mnie walczyła, nasz przeciwnik nie miał najmniejszych szans, rozwaliła Pani go na łopatki. Dziękuje.

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law 2020-01-29

Pani Mario bardzo dziękujemy za opinie i za zaufanie.


5 z 5

21.01.2020

Ja miałem przyjemności dwukrotnie korzystać z usług Pani Mecenas i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z efektów. Bardzo duża zaleta w osobistym kontakcie i ze Pani Mecenas zawsze osobiście przychodziła do sądu.


5 z 5

09.01.2020

Rozwód przeprowadzony szybko z winą męża i alimentami dla mnie w wysokości 2.000 zł. Pani Adwokat to z jednej strony bardzo ciepła kobieta ale i stanowcza i nieustępliwa gdy trzeba. Zna się na swojej pracy i widać bardzo duże doświadczenie. Podczas rozprawy czułam się bezpieczna z takim Adwokatem i dzięki temu nie zżarł mnie stres. Mogę polecić każdemu do spraw rozwodowych.

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law 2020-01-31

Pani Gosiu bardzo dziękuję za opinię i miłe słowa. Życzę wszystkiego dobrego i dużo spokojnych już dni.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2331