Kancelaria Adwokacka Przemysław Kęsik

Kancelaria Adwokacka Przemysław Kęsik

ul. Niedźwiedzia 4/3E, 54-232 Wrocław

502 281 008

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Prowadzę sprawy z zakresu prawa upadłościowego restrukturyzacyjnego i rodzinnego.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-06-20 ID: 4504

Pan Mecenas Przemysław Kęsik jest wspaniałym, skutecznym mecenasem, a przy tym człowiekiem pełnym zrozumienia i empatii, dającym poczucie bezpieczeństwa. Dzięki Panu Mecenasowi uwierzyłam w siebie na nowo. Dziękuję bardzo, że spotkałam Go na swojej drodze życia, która nabrała innych kolorów. Dla mnie Najlepszy z Najlepszych. Szczerze Polecam, Beata

dodaj komentarz


5 z 5

2022-12-16 ID: 3950

Najlepszy i jedyny „mój prawnik”. Pomijając tak oczywiste rzeczy jak skuteczność, sumienność, solidność, oddanie sprawie i wszystko inne, czego można oczekiwać od wymarzonego prawnika, to wspaniały, dobry i ciepły człowiek. Uczynił najtrudniejsze czasy i wyzwania w moim życiu znośnymi. Pan Przemysław zawsze znalazł dla nas czas, od pierwszej rozmowy wiem, że to człowiek, na którym można polegać na 100%. Do dziś pamietam pierwszy od tygodni pełen oddech po wyjściu z bardzo długiej wizyty w kancelarii. Pierwszej i jedynej, bo mieszkam na Śląsku, dokąd pan Przemysław dojeżdżał na rozprawy. Dla mojej sprawy poruszył niebo i ziemię, a najważniejsze co otrzymałam to poczucie bezpieczeństwa i spokój przez cały ten czas, kiedy wydawało mi się, że pozytywne jej zakończenie było czymś niemożliwym i poza moim zasięgiem. Usługa kosztowna, ale warta każdych pieniędzy. Nie było mnie stać, pożyczyłam - zrobiłabym to jeszcze raz i w każdej cenie. Polecam każdemu!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-11-30 ID: 3898

Pan Przemysław bardzo fachowy, konkretny. Przedstawia możliwie najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji/ sprawie. Bardzo dobry kontakt i skuteczność. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-05 ID: 3143

Pan mecenas Przemysł Kęsik to skuteczny adwokat i dobry człowiek. Prowadził moją sprawę rozwodową i o podział majątku. Poświęcił mi dużo czasu. Był wyrozumiały i cierpliwy. Gdy chciałam się poddać, przekonał mnie, że warto o siebie zawalczyć. Cieszę się, że w tym trudnym dla mnie czasie spotkałam Pana Mecenasa, dzięki któremu nie zostałam oszukana. Szczerze polecam usługi Pana Przemysława.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1362
Data dodania: 2021-03-11, dni: 930