Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Bugajski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Bugajski

ul. Krupnicza 13, 50-075 Wrocław

514 735 155

adwokat-bugajski.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 12

Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych dla klientów indywidualnych w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Posiadam wieloletnią praktykę w procesach spadkowych, rozwodowych, o podział majątku wspólnego i odszkodowawczych. Od kilku lat skutecznie walczę z bankami w sprawie unieważnienia bądź „odfrankowienia” kredytów indeksowanych i denominowanych do CHF. Świadczę także stałe usługi doradcze na rzecz przedsiębiorców.

Opinie

Opinii: 12

+ Dodaj opinię

5 z 5

27.09.2022

Polecam wszystkim współpracę z Panem Mecenasem, rzetelność, wiedza i super współpraca podczas procesu, sprawa wygrana, dziękuję raz jeszczu


5 z 5

09.08.2022

Kompetencja, dyskrecja i dobro Klienta to cechy charakteryzujące Mecenasa Bugajskiego. Polecam serdecznie!


5 z 5

05.08.2022

Polecam serdecznie Pana Mecenasa. Wspaniały człowiek, pełen profesjonalizmu, z dużym doświadczeniem.


5 z 5

05.08.2022

Serdecznie polecam współpracę i usługi adw. Piotra Bugajskiego. Miałam okazję korzystać z jego usług w wielu skomplikowanych sprawach i z stwierdzam z przekonaniem, że lepiej nie mogłam trafić. Poziom wiedzy adw. Piotra jest zadziwiający, mam do Niego 100% zaufanie. Jest niezwykle zaangażowanym prawnikiem, wszystko dokładnie i kompleksowo wyjaśnia, przedstawia różne możliwości działania, przygotowuje strategie prawne, potrafi wykazać w sposób zrozumiały dla Klienta wszystkie zagrożenia i szanse. Uwzględnia interes Klienta, wskazuje koszty, dostosowuje swoje działania do konkretnych spraw. Jest dostępny, zawsze oddzwania, szybko reaguje, odpowiada na maile, podsumowuje rozmowy - Klient jest w pełni zaopiekowany pod każdym względem. Kontakt jest zawsze przemiły - komunikacja na najwyższym poziomie. Dzięki pomocy adw. Piotra Bugajskiego wygrałam ważną sprawę, którą inni adwokaci uznawali za przegraną. Konsultowałam z adw. Piotrem Bugajskim wiele spraw, z różnych dziedzin prawa i każdorazowo otrzymywałam kompleksowe wsparcie prawne i operacyjne. Pisma napisane przez mecenasa w moich sprawach były rewelacyjne, staranne, a przede wszystkim SKUTECZNE. Z całego serca polecam adw. Piotra wszystkim tym, którzy szukają zaangażowanego, pełnego pasji, ogromnej wiedzy prawnika, który potrafi dobrać odpowiednie działania do każdej sprawy, przygotować najlepsze rozwiązania prawne i wygrać (często przegraną dla innych) sprawę. Wszystko w miłej atmosferze i pełnym profesjonalizmie.


5 z 5

22.04.2022

Jak problem związany z prawem karnym, to tylko do Mecenasa Bugajskiego!


5 z 5

13.04.2022

U Pana Piotra nie było pytania, na które nie znał odpowiedzi. Polecam tego człowieka.


5 z 5

11.04.2022

Sprawa była delikatna ale Pan Piotr, tak jak prosiłem, z wyczuciem podszedł do tematu. Polecam mec. Bugajskiego osobom które potrzebują zaufać swojemu prawnikowi.


5 z 5

07.02.2022

Sprawa dotyczyła odszkodowania. Pan Piotr wykazał się dużym zaangażowaniem, pomocą i profesjonalizmem. Bardzo miła obsługa.


5 z 5

18.01.2022

Polecam Piotra Bugajskiego - pomógł mi odzyskać większe odszkodowanie po wypadku i zawsze miał czas na tłumaczenie mi poszczególnych etapów sprawy.


5 z 5

10.01.2022

Bardzo polecam współpracę z mec. Piotrem Bugajskim. Mecenas świetnie rozumie potrzeby biznesowe klientów, ma kompleksowa wiedzę i jest bardzo zaangażowany w prowadzone sprawy.


5 z 5

03.01.2022

Współpracę z Mecenasem Bugajskim oceniam bardzo pozytywnie, reprezentował mnie w sprawie spadkowej gdzie wykazał się dużą skrupulatnością i zaangażowaniem, dziękuję Panie Mecenasie!


5 z 5

03.01.2022

Mecenasa Piotra Bugajskiego polecam każdemu, kto oczekuje profesjonalnej pomocy prawnej, sprawnego działania i indywidualnego podejścia do klienta. Mecenas reprezentował mnie najpierw w skomplikowanej sprawie o rozwód, a potem o podział majątku. W czasie współpracy zawsze otrzymywałam wyjaśnienia dotyczącego tego co na danym etapie się dzieje, a opracowana przez Mecenasa Bugajskiego strategia doprowadziła do korzystnych dla mnie rozstrzygnięć.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1460