Kancelaria Adwokacka Kozłowska & Kubiaczyk

Kancelaria Adwokacka Kozłowska & Kubiaczyk

ul. Krupnicza 13 lok. 101, 50-075 Wrocław

884 862 677

ka-kk.pl

Kozłowska & Kubiaczyk Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną pomoc prawną na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Wyróżniamy się wszechstronnym doświadczeniem, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Kozłowska & Kubiaczyk Kancelaria Adwokacka znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria zapewnia pełen wachlarz możliwości w zakresie świadczenia usług prawnych, zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach cywilnych, gospodarczych, karnych oraz administracyjnych. W zależności od tego jakiej dziedziny dotyczy dana sprawa do wykonania zadania będzie angażować się adwokat doświadczony w danym obszarze.

Naszym celem jest oferowanie Klientom bezpieczeństwa prawnego zarówno w ramach bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, jak i w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Naszym Klientom wskazujemy najkorzystniejsze działania prawne z uwzględnieniem indywidualnych ich potrzeb. Doradzamy najlepsze rozwiązanie, które w skuteczny sposób zabezpieczy interes naszego Klienta. Wyróżniamy się nie tylko wszechstronnym doświadczeniem, wysokim poziomem świadczonych usług, ale przede wszystkim zrozumieniem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Skuteczna reprezentacja opiera się na godziwym podejściu do każdego Klienta oraz na uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji, mających dla sprawy istotne znaczenie.

Kancelaria stawia sobie za cel pełne zaufanie do powierzonych informacji, dbałość o interes Klienta i przywiązaniem do najwyższych standardów zawodowych. Współpracę między nami oraz z Klientami cechuje profesjonalizm, rzetelność i zaufanie. Nasza Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawnych. Zapewnimy Ci wsparcie prawne i pomoc prawną na każdym etapie prowadzenia sprawy.