Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Górny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Górny

ul. Franciszka Salezego Jezierskiego, 7/3, 00-457 Warszawa

607 290 937, 22 6214994

adwokatgorny.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Adwokat od 1999 roku w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Prawo karne - postępowanie przygotowawcze i sądowe, reprezentacja oskarżonych i pokrzywdzonych. Prawo rodzinne - rozwody, separacje, podziały majątku, alimenty, kontakty z dziećmi, zniesienia wspólności, władza rodzicielska. Prawo cywilne - spadki, windykacje, nieruchomości, zniesienia współwłasności, najem, dzierżawa, postępowania egzekucyjne. Pełna obsługa prawna podmiotów gospodarczych.

Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

19.01.2022

Skuteczny i rzetelny adwokat. Moja sprawa karna dobrze poprowadzona. Jestem bardzo zadowolony. Odbiera telefony lub oddzwania, chętnie wszystko wyjaśnia, osobiście chodzi na rozprawy. Z tym miałem wcześniej problemy u innych adwokatów. Polecam


5 z 5

05.01.2022

Jestem zadowolona ze współpracy z Mecenasem Górnym podczas mojej sprawy rozwodowej. Odbyłam wcześniej kilka konsultacji z innymi prawnikami i bez wahania wybrałam tę kancelarię. Przede wszystkim zostałam wysłuchana i mecenas przedstawił mi wszystkie możliwe warianty przebiegu procesu. Zawsze jest dostępny pod telefonem i sam osobiście chodził na rozprawy co dla mnie jest bardzo ważne. Był zawsze przygotowany pamiętał doskonale wszystkie dokumenty w aktach. Poźniej mecenas prowadził moją sprawę dotycząca podziału majątku. Też pełen sukces chociaż sprawa trwała długo.


5 z 5

28.12.2021

Zdecydowanie polecam. Pan Mecenas pomógł mi w bardzo skomplikowanej sprawie spadkowej. Szczegółowo wyjaśnił mi problem prawny występujący w mojej sprawie. Jego ogromne zaangażowanie i benedyktyńska praca zaowocowały tym, że udało mi się wygrać sprawę. Do tego bardzo miły, czułam z jego strony ogromne wsparcie.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 986