JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI

JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI

Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk

58 505 51 77, 690 561 251

jplegal.pl

NEC TEMERE NEC TIMIDE (łac. Bez strachu, ale z rozwagą) - to nie tylko oficjalna dewiza Gdańska, ale też motto działania naszej Kancelarii. BEZ STRACHU - czyli pomagamy naszym Klientom walczyć o ich prawa przed Policją, Prokuraturą i Sądami. Robimy to jednak Z ROZWAGĄ - nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, od samego początku wskazujemy szanse, ale też zagrożenia jakie wiążą się z danym postępowaniem. Pomagamy na terenie całej Polski. Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do kontaktu.

Nazywam się Jacek Posyniak i jestem radcą prawnym.

Jestem także wspólnikiem zarządzającym Zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych oraz ekspertów tworzących Kancelarię JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI.

Główne Siedziby Kancelarii znajdują się w Gdańsku i w Warszawie, jednak aktualnie prowadzimy sprawy w całej Polsce, reprezentując naszych Klientów w każdym zakątku Polski.

Każdy z naszych adwokatów i radców prawnych ma swoją specjalizację. Nie ma specjalistów od wszystkiego. Zlecając nam prowadzenie swojej sprawy – masz pewność, że Twój pełnomocnik specjalizuje się w danej dziedzinie prawa.

Pomożemy Ci zarówno jeśli jesteś osobą fizyczną, jak i przedsiębiorcą. Reprezentujemy zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawców przestępstw. Pomagamy pracodawcom, ale też pracownikom.

Specjalizujemy się m.in. w prawie karnym, w tym także w postępowaniu karnoskarbowym, w prawie rodzinnym, w tym również w zakresie rozwodów, alimentów i podziałów majątku, w prawie spadkowym, w prawie pracy, a także w zakresie praw autorskich.

Moim celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na każdym etapie prowadzenia Twojej sprawy – na bieżąco staramy się Ci pomóc. Niezależnie od tego czy jesteś Prezesem dużej spółki, czy też masz niewielki problem prawny – jesteś dla nas tak samo ważny.

Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii.

Jacek Posyniak

radca prawny

WA-8775