Adwokat Przemyśl

Poszukujesz dobrego adwokata w Przemyślu? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 3 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Przemyśl.

Adwokat Alina Raba-Lewicka

Adwokat Alina Raba-Lewicka

Adama Mickiewicza 23, 37-700 Przemyśl

+48 796-064-515

Adwokat Alina Raba-Lewicka - doświadczony obrońca i adwokat z Przemyśla. Usługi Adwokackie na terenie Przemyśla i okolic. Zakres usług: prawo cywilne, prawo rodzinne, obsługa prawna przedsiębiorców, prawo karne, prawo administracyjne, prawo pracy. Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z adwokatem.
Adwokat dr Piotr Bartoszek

Adwokat dr Piotr Bartoszek

Rynek 7, 37-700 Przemyśl

797 335 749, 16 736 71 11

Kancelaria zapewnia pomoc doświadczonego prawnika, w tym reprezentację przed sądami nie tylko w Przemyślu. Adwokat dr Piotr Bartosze oferuję kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu: prawa gospodarczego, prawa budowlanego (zagospodarowania przestrzennego), prawa cywilnego/rodzinnego, prawa karnego/karno-skarbowego, prawa administracyjnego, prawa imigracyjnego, roszczeń odszkodowawczych, zakładania i likwidacji spółki, zasiedzenia nieruchomości, upadłości konsumenckiej.
Adwokat Urszula Morawska-Buszta

Adwokat Urszula Morawska-Buszta

ul. Mickiewicza 28/18, 37-700 Przemyśl

509 061 187

Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszula Morawska-Buszta w Przemyślu. Zakres prawny: prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo administracyjne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo nieruchmości. Oferowana przez Kancelarię pomoc w szczególności obejmuje: porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów umów oraz innych aktów prawnych, występowanie przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami.

W sumie nasz katalog zawiera 3 wpisów o adwokatach z miasta Przemyśl.