Adwokat Świdnica

Poszukujesz dobrego adwokata w Świdnicy? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 2 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Świdnica, o których użytkownicy zostawili 69 opinii.

Wyróżniony
Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

ul. Odrzańska 24-29/27, 50-114 Wrocław

71 305 06 06

opinii: 52

Jesteśmy kancelarią procesową z siedzibą we Wrocławiu, ale znaczna część spraw, które prowadzimy, toczy się przed sądami w Świdnicy. Podejmowane przez nas działania obejmują reprezentację w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych, jednak z uwagi na duży zespół prawników, którzy tworzą naszą firmę, zakres proponowanych klientom usług, jest znacznie szerszy.
Wyróżniony
Mateusz Królikiewicz Kancelaria Adwokacka

Mateusz Królikiewicz Kancelaria Adwokacka

Odrzańska 24-29/27, 50-114 Wrocław

537 499 970

opinii: 17

Pomoc prawna, którą świadczymy w Świdnicy obejmuje zazwyczaj z sprawy z zakresu prawa karnego (przestępstwa narkotykowe, przestępczość zorganizowana, wypadki komunikacyjne, oszustwa, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu), rodzinnego (rozwód, podział majątku, alimenty, kontakty z dziećmi), a także reprezentację w postępowaniach spadkowych (zachowek, dział spadku). Zapraszamy do kontaktu.

W sumie nasz katalog zawiera 2 wpisów o adwokatach z miasta Świdnica.