Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Kusz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Kusz

ul. Jagiellońska 22/4, 85-097 Bydgoszcz

503 051 457

adwokatzbydgoszczy.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Z pełnym zaangażowaniem prowadzimy sprawy Rozwodowe, sprawy Rodzinne i sprawy o Alimenty. Zajmujemy się też Upadłością Konsumencką sprawami o Zapłatę i sprawami Spadkowymi. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią, chętnie wyjaśnimy dokładnie wszelkie wątpliwości. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

07.08.2023

Pan Mecenas Dariusz Kusz to człowiek z dużą wiedzą zawodową, terminowy i szybki w działaniu. Profesjonalista. Z WIELKĄ przyjemnością chciałabym podziękować i polecić usługi które oferuje Kancelaria Adwokacka Pana Dariusza. Otrzymałam w pełni profesjonalną obsługę, kompetentne i rzetelne podejście do sprawy. Świetny kontakt telefoniczny jak i mailowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazałe wsparcie i pomoc w mojej sprawie. Cieszę się ze współpracy z Panem Dariuszem i jego Kancelarią. Życzę samych sukcesów.


5 z 5

28.03.2023

Gorąco polecam. Pan Darek za swoje usługi, które wykonuje w sposób rzetelny i profesjonalny, nie żąda wygórowanej zapłaty. Najlepszy adwokat w Bydgoszczy. Jeszcze raz polecam!


5 z 5

16.02.2022

Jedyny adwokat który podjął się mojej trudnej sprawy której inni mecenasi się nie chcieli podjąć! Dzięki Panu mecenasowi wygrałem odszkodowanie warte kilkaset tysięcy złoty. Polecam!


5 z 5

16.12.2021

Bardzo rzetelnie, szybko i skutecznie przeprowadzona sprawa. Bardzo dobry kontakt i pełna informacja na temat szans i zagrożeń pomyślnego przeprowadzenia sprawy. Wysoka kultura i życzliwość.

Dariusz 2022-02-16

Dziękuję za pozytywną opinię i cieszę się, że udało mi się pomóc:)


5 z 5

04.03.2021

Mecenas Dariusz Kusz to najlepszy Profesjonalny Adwokat jakiego poznałam. Pomocny w każdej sprawie, miły i jest człowiekiem liczy się dla niego dobro klienta. Panie Mecenasie jestem szczęściara że trafiłam na tak wspaniałego Adwokata i szczerze polecam każdemu kto ma problem aby trafił na Pana. Nie unika kontaktu z klientem zawsze mogę liczyć na pomoc Pana Mecenasa.

Dariusz 2022-02-16

Dziękuję Pani Mariolu, bardzo mi miło, że udało mi się Pani skutecznie pomóc w rozwiązaniu skomplikowanych problemów prawnych:)


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2490