Kancelaria Adwokacka Zdanowicz Adwokaci

Kancelaria Adwokacka Zdanowicz Adwokaci

ul. Zwycięstwa 16/1a, 44-100 Gliwice

32 332 40 95, 669 775 665

zdanowiczadwokaci.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Kancelaria Adwokacka Zdanowicz Adwokaci - wielopokoleniowa rodzinna kancelaria prawna w Gliwicach - porady i doradztwo prawne, zastępstwo procesowe i kompleksowa obsługa prawna firm. Specjalizacje kancelarii: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo pracy, prawo karne, wypadki komunikacyjne, prawo spadkowe, obsługa przedsiębiorstw. Zespół kancelarii to prawnicy z pasją i doświadczeniem: adwokat Michał Zdanowicz, adwokat Aleksandra Zdanowicz.

Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

12.09.2023

Bardzo dziękuję P.Mecenasowi Zdanowicz. Pan Mecenas był moim pełnomocnikiem. W wielkim zaangażowaniem i spokojem prowadził moja sprawę. Sprawa zakończona sukcesem. Polecam


5 z 5

26.12.2022

Serdecznie dziękuję za wstawiennictwo i obecność przy stresującej dla mnie rozprawie. Pani Aleksandra pełna profesjonalizmu i zaangażowaniu mnie w tym wspierała. Jeszcze raz dziękuję.


5 z 5

19.03.2022

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Wybór Kancelarii był strzałem w dziesiątkę. W trudnej i skomplikowanej sprawie rodzinnej, gdzie strona przeciwna, z pomocą wyzutego z wszelkich norm moralnych prawnika próbowała wszelkich metod, Pani Mecenas Aleksandra Zdanowicz wykazała się prawdziwym profesjonalizmem i wysokimi wartościami moralnymi, które w dzisiejszych czasach są rzadkością, dzięki czemu pomogła doprowadzić Moją sprawę do szczęśliwego końca. SERDECZNIE POLECAM i DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ!!!


5 z 5

24.01.2022

Pani Mecenas Aleksandra Zdanowicz to profesjonalistka najwyższej klasy. Pomocna i zaangażowana od początku do końca. Bardzo dobra współpraca i komunikacja. Pani Mecenas jest rzetelna i uczciwa nie obiecuje rzeczy niemożliwych. Podjęła się mojej sprawy o podwyższenie alimentów od niepracującego od wielu lat męża i walczyła do końca. Zawsze świetnie przygotowana, dociekliwa, gotowa bronić celu poprzez rzeczowe argumenty. Zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc – również tę w czysto ludzkim aspekcie. Działa szybko i rzeczowo i co najważniejsze SKUTECZNIE!. polecam Wszystkim z czystym sumieniem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani Mecenas.


5 z 5

20.05.2021

Chcialabym serdecznie podziekowac Mecenasowi Michalowi Zdanowicz za, uratowanie mnie z wszelkich powaznych klopotow. Kancelaria Michala Zdanowicza to doskonaly wybor, bardzo profesjonalny i bezproblemowy wybor. Pan Michal to swietny, blyskotliwy Adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelnosc, zaangazowanie a nawet poswiecenie prywatnego czasu dla Klienta. Mecenas ktory wklada cala dusze w swoja prace. Mieszkam za granica i moge uczciwie polecic Pana Michala w Polsce i za Granica dla wszystkich ktorzy potrzebuja pomocy prawnej. Staly kontakt i informacje na kazdym etapie sprawy. W dobie czasu pogoni za pieniadzem, Kancelaria Michala Zdanowicza w Gliwicach ma przystepne ceny, dlatego polecam wszytkim ta Kancelarie.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2351