Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

ul. Odrzańska 24-29/27, 50-114 Wrocław

+48 71 305 06 06

labentowicz.com

Ocena: 5 z 5. Opinii: 52

Adwokat od: 2015 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1671
Jesteśmy kancelarią procesową, której siedziba główna znajduje się we Wrocławiu, ale z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów także w Jeleniej Górze. Prowadzimy sprawy cywilne, w tym rodzinne (rozwód, podział majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem), a także sprawy karne (począwszy od spraw drobnych, jak jazda pod wpływem alkoholu, udział w bójce, kradzież, znieważenie) po zbrodnie i najbardziej skomplikowane sprawy karne gospodarcze.

Szczycimy się tym, że reprezentujemy zwykłych ludzi i to dla nich dedykowane są nasze usługi. Mimo ilości spaw, które prowadzimy, nadal jesteśmy małą firmą rodzinną, w której otaczamy naszych klientów serdeczną opieką i troską.

Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych adwokatów, jak i młodych adeptów do zawodu. Wierząc, że dobry adwokat to nie tylko doskonały znawca prawa, ale także praktyk, dzielimy się między sobą doświadczeniami z sali sądowej po to, aby jak najlepiej zadbać o interesy naszych zleceniodawców.

W swojej pracy posługujemy się także językiem angielskim i jesteśmy w stanie zapewnić klientom obcojęzycznym dostęp do polskiego Wymiaru Sprawiedliwości.

Spotkanie w Jeleniej Górze jest możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu spotkania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej labentowicz.com


Opinie

Opinii: 52

+ Dodaj opinię

5 z 5

03.03.2023

Bardzo, bardzo dziękuję. To moje podsumowanie sprawnego, pełnego zrozumienia i empatii, podejścia Pani Mecenas do sprawy.


5 z 5

05.02.2023

Bardzo dziękuję za przeprowadzenie sprawy i rzetelność. Caly proces przebiegł wyjątkowo sprawnie i bez problemów. Zdecydowanie polecam współprace - świetny kontakt i profesjonalizm.


5 z 5

19.01.2023

Polecam bardzo Pania Mecenas Justyne Labentowicz pełny profesjonalizm i opieka aż do zakończenia sprawy.


5 z 5

17.01.2023

Z całego serca polecam Kancelarię Adwokacką. Sprawa międzynarodowa mimo opieszałości sądu kancelaria stanęła na wysokości zadania. Komunikacja między adwokatem a mną super. Nigdy nie było jakiś problemów.


5 z 5

10.10.2022

Z calego Serca polecam Pani Mecenas jest pefesjonalistka w tym co robi jest skuteczna w zalatwianiu spraw ktore prowadzi. Nadmienie ze moja sprawa karna byla skomplikowana ale doprawadzila ja Pani Mecenas do konca z wynikiem Pozytywnym. Jestem Bardzo Wdzieczna Za Wszystko Dla Kancelarji ktora podjela sie mi pomoc. Dlatego ktos potrzebuje pomocy w sprawach Karnych to POLECAM KANCELARIE JUSTYNY LABENTOWICZ.


5 z 5

01.06.2022

Mecenas P.Justyna Łabetowicz jest bardzo doświadczonym Adwokatem, profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczny za okazałą pomoc. Polecam serdeczne.


5 z 5

22.04.2022

Panią Mecenas Justynę Łabentowicz cechują wszechstronne kompetencje. Doskonała umiejętność definiowania problemów oraz pełne zaangażowanie, sprawiają, że Kancelaria Prawna p. Mecenas zapewniła mi i mężowi pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego. Pani Mecenas skrupulatnie przyjrzała się naszej sprawie i doradziła najkorzystniejsze rozwiązanie. Opanowana i zawsze przygotowana merytorycznie. Sprawa bardzo trudna, z zakresu prawa cywilnego została poprowadzona w trosce o dobro Klienta. Polecam!!!


5 z 5

15.03.2022

Pani Mecenas Łabentowicz była bardzo zaangażowana w moją sprawę. Pełen profesjonalizm i dokładność. Żadnego pytania nie pozostawiała bez odpowiedzi. Kontakt bardzo szybki, zawsze dostawałam odpowiedź. Cel został osiągnięty-co bez współpracy z panią Mecenas pewnie by się nie udało,bo sprawa była trudna i zawiła. Bardzo polecam!


5 z 5

10.03.2022

Sprawa zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami, jestem zadowolony z pracy pani mecenas, dziękuję!


5 z 5

24.01.2022

Pani Mecenas Justyna Łabentowicz wnikliwie zapoznała się ze stanem faktycznym mojej sprawy i rzetelnie przedstawiła wszelkie możliwe scenariusze. Na każdym etapie postępowania mieliśmy zapewnione fachowe wsparcie, dzięki któremu pierwsza w życiu wizyta na sali sądowej przebiegła w mniej stresującej atmosferze. Pani Mecenas na bieżąco dzieliła się również spostrzeżeniami i pytała o nasze odczucia. Życzę sobie i Państwu zawsze spotykać takich prawników i tylko po swojej stronie. Zdecydowanie polecam!


5 z 5

18.11.2021

Pani Mecenas Justyna Łabentowicz prowadząc moją sprawę, zawsze miała dla mnie czas oraz profesjonalne podejście do tematu. Jest mądrym i godnym zaufania mecenasem. Polecam szczerze!


5 z 5

02.11.2021

Profesjonalnie poprowadzona sprawa. Dostaliśmy dużo wsparcia i pomocy podczas trudnej dla nas sytuacji. Wszystko zakończone sukcesem. Polecam


5 z 5

28.10.2021

Panią Mecenas Justynę znalazłam poprzez wyszukiwanie internetowe, musze zaznaczyć ze nie mieszkam w Polsce, wiec zadanie znalezienia dobrego adwokata bez osobistego kontaktu mogło być nie łatwe. Po przeglądnięciu kilku kancelarii postanowilam napisać do Pani Justyny, która odpowiedziała na mój email z szokującą szybkością. Pani Mecenas jest ogromnie profesjonalną osobą i w pełni zaangażowaną w sprawę jej klienta. Gorąco polecam Panią Mecenas, za jej wiedzę, zaangażowanie i za sumienność.


5 z 5

24.06.2021

Pani Adwokat Justyna Łabentowicz jest bardzo profesjonalna, rzeczowa i skuteczna. Wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem w sprawy klienta. Zawsze odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, zawsze dostępna. Świetny kontakt z klientem. Moja sprawa była niby z góry skazana na porażkę, ale dzięki rzetelności, profesjonalizmowi, zaangażowaniu i chęci "walki" Pani Mecenas zakończyła się sukcesem. Bardzo polecam Kancelarie Pani Justyny Łabentowicz wszystkim, którzy będą potrzebować takiej pomocy.


5 z 5

06.06.2021

Polecam współpracę z tą kancelarią. Usługa na najwyższym poziomie - szybka, sprawna i przede wszystkim merytoryczna. Pani Justyna wyjaśnia wszystko na bieżąco, z łatwością tłumaczy wszelkie prawne zawiłości. Działania w sprawie były w jasny i sensowny sposób zaplanowane, co poskutkowało pozytywnym dla mnie wyrokiem w sprawie. Pani Justynie nie brakuje pasji, zaangażowania i zdecydowania - da się to odczuć już po pierwszym spotkaniu. Gorąco polecam.


5 z 5

01.06.2021

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Sprawa rozwodowa nie była łatwa natomiast Pani Mecenas udało się doprowadzić do zawarcia ugody na czym mi zależało. Podczas współpracy nie było problemów z komunikacją w momencie kiedy informowałem o nowych faktach zaistniałych w sprawie otrzymywałem szybko odpowieć czy to za pośrednictwem poczty e-mail czy też telefonicznie. Zawsze otrzymywałem konkretne informacje o kolejnych krokach jakie należy podjąć w sprawie. Bardzo mocno polecam współpracę z kancelarią


5 z 5

27.05.2021

Pełne zangażowanie w sprawę Pani Justyny pozwala wystawić najwyższą ocenę. Dziękuje za czas poświęcony dla mnie, napewno skorzystam z państwa usług w przyszlości.


5 z 5

21.05.2021

Adwokat godny polecenia. Moja ocena współpracy z Panią Justyna to 10/10.


5 z 5

17.02.2021

P. Justyna bardzo dobry i rzeczowy adwokat. Polecam wszystkim, którzy liczą na szybkie i stanowcze działanie.


5 z 5

11.12.2020

Panią Justynę znam od 4 lat. Prowadziła moją sprawę rozwodową w Sądzie Okręgowym jak i późniejsze w Sądzie Rodzinnym. Wszystkie sprawy zakończyły się sukcesem. Pani adwokat jest sumienna, rzetelna, posiadająca szeroką wiedzę( popartą doświadczeniem), którą w jasny i przystępny sposób przedstawia klientom. Bardzo polecam mecenas Łabendowicz. Anna


5 z 5

03.11.2020

Po wypadku samochodowym, którego doznałem w trakcie wykonywania pracy, Pani mecenas Łabentowicz reprezentowała mnie w kontakcie z ubezpieczycielami. Ze względu na stan zdrowia chciałem uniknąć ciągnących się spraw cywilnych w sądzie, co zostało przyjęte ze zrozumieniem. Doświadczenie Pani mecenas oraz jej zdecydowanie spowodowały, że po zapoznaniu się z moją dokumentacją medyczną sprawa zakończyła się szybko i polubownie z satysfakcjonującym dla mnie odszkodowaniem. Cały czas byłem na bieżąco informowany o tym co się dzieje w mojej sprawie, a wszystkie pytania i wątpliwości były od razu wyjaśniane. Serdeczna i miła obsługa. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował pomocy prawnej na pewno zgłoszę się do mecenas Łabentowicz. Zdecydowanie polecam.


5 z 5

03.11.2020

Jestem bardzo zadowolony. Pani Justyna pomogła szybko i bardzo dobrze rozwiązać problem.


5 z 5

03.11.2020

Polecam z całego serca Panią Mecenas Justynę Łabentowicz, bez problemowy oraz profesjonalny kontakt, bierzące zangrażowanie oraz informowanie o statusie sprawy, Pani Mecenas prowadziła dla mnie skomplikowane postępowanie, które długo ciągneło się w sądzie, co najważniejsze - otrzymałem pełną pomoc prawną, wsparcie oraz sumienne zajęcię się postępowaniem od początku do końca.


5 z 5

03.11.2020

Pani Justyna to osoba wykazująca się ogromnym zaangażowaniem w powierzone zadania. Niezwykle wyrozumiałe, a zarazem rzeczowe podejście sprawia, że współpraca przebiega w atmosferze wsparcia i skutecznej pomocy. Jest to z pewnością osoba godna polecenia.


5 z 5

03.11.2020

Pani adwokat Justyna Łabentowicz jest bardzo profesjonalna, rzeczowa i skuteczna. Pomoc jaką otrzymałem, dotyczyła sprawy karnej, w której byłem współoskarżycielem. Ostateczny wynik był lepszy od jakichkolwiek moich oczekiwań, i uważam, że to tylko dzięki pełnomocnictwu i radom jakie otrzymałem od Pani Mecenas. Szczerze polecam!


5 z 5

30.10.2020

Korzystam z usług kancelarii i jestem w pełni zadowolony zarówno z obsługii, cen jak i podejścia do klienta. Wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam dla innych osób.


5 z 5

30.10.2020

Skorzystałem z usług Kancelarii Justyny labentowicz,ponieważ jestem po za granicami Polski , kancelaria świetnie kierowała moimi sprawami na odległość , kontaktując się ze mną emai czy telefonicznie, świetne doradztwo, cenowo też nie można narzekać , chętnie skorzystam z dalszej fachowej pomocy p.Labentowicz i jej współpracowników, polecam ..


5 z 5

30.10.2020

Pani Justyna, jak i jej cala załoga podeszli do mojej sprawy bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Jestem dość marudny, zwłaszcza w kwestiach ,na których sie nie znam, a mimo moich setek pytań, cierpliwie i z nieklamanym uśmiechem odpowiadali na wszystkie moje "ale". Sprawa zakończona sukcesem. Z czystym sumieniem polecam Panią Justynę! Pozdrawiam serdecznie Piotr R.


5 z 5

30.10.2020

Polecam. W sprawach rodzinnych bardzo pomocna, uczciwa, rzetelna. Profesjonalna a równocześnie pełna empatii. Polecam


5 z 5

30.10.2020

Poprosiłem adwokat Justynę Łabentowicz o pomoc i reprezentowanie mnie przed nieuczciwym deweloperem oraz przed sądem w sprawie o zapłatę. Powodem sporu było unikanie przez dewelopera zwrotu kosztów poniesionych przez moją osobę z uwagi na znaczne opóźnienie w oddaniu inwestycji do użytku. Mecenas Łabentowicz po zapoznaniu się dogłębnie z dokumentacją oraz moim stanowiskiem udzieliła konkretnego wsparcia i bez zbędnej zwłoki przystąpiła do działania. Na wszystkie pytania odpowiadała w sposób prosty i konkretny a działania adwokat Łabentowicz doprowadziły do pozytywnego finału już podczas pierwszej rozprawy sądowej. Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Justyną Łabentowicz


5 z 5

29.10.2020

Bardzo polecam współpracę z Panią Adwokat Justyną Łabentowicz. Moja sprawa rozwodowa została poprowadzona profesjonalnie w pełnym zrozumieniu dla mojego trudnego położenia. Pani Justyna przez cały czas jej trwania cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie i rozwiewała wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam! Magdalena Zarzycka


5 z 5

29.10.2020

Współpraca z Panią Adwokat Justyną Łabentowicz od początku przebiegała wzorowo. Jest osobą rzetelną, dokładną i fachową. Skutecznie i szybko doprowadziła do orzeczenia już na pierwszym posiedzeniu sądu.


5 z 5

29.10.2020

Pani Mecenas Justynę Łabentowicz wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność.


5 z 5

29.10.2020

Pani Mecenas Justyna Łabentowicz jest osobą, która podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pani Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam z całego serca!


5 z 5

29.10.2020

Pełne zaangażowanie Pani Mecenas Justyny Łabentowicz w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca. Sprawa wygrana 100 %


5 z 5

29.10.2020

Poprosiłem adwokat Justynę Łabentowicz o pomoc i reprezentowanie mnie przed nieuczciwym deweloperem oraz przed sądem w sprawie o zapłatę. Powodem sporu było unikanie przez dewelopera zwrotu kosztów poniesionych przez moją osobę z uwagi na znaczne opóźnienie w oddaniu inwestycji do użytku. Mecenas Łabentowicz po zapoznaniu się dogłębnie z dokumentacją oraz moim stanowiskiem udzieliła konkretnego wsparcia i bez zbędnej zwłoki przystąpiła do działania. Na wszystkie pytania odpowiadała w sposób prosty i konkretny a działania adwokat Łabentowicz doprowadziły do pozytywnego finału już podczas pierwszej rozprawy sądowej. Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Justyną Łabentowicz


5 z 5

29.10.2020

Profesjonalistka w każdym calu sumiennie i skrupulatnie prowadzi każdy aspekt sprawy. Empatyczna. Bardzo bardzo polecam panią Justynę .Ł


5 z 5

29.10.2020

Pani Mecenas była moim obrońcą w trzech sprawach. Pierwsza i druga sprawa bardzo szybko zakończyła się na moją korzyść było to przed pandemia. Obecnie w przewlekłych procesach doprowadziła do satysakcujacej mnie ugody za co jestem bardzo wdzięczny. Podsumowując szybka i skuteczna.


5 z 5

29.10.2020

Godna polecania pani Mecenas , doskonała w swoim fachu w pełni zaangażowaniem,konkretnie i rzeczowo podchodzi do potrzeb i sprawy klienta. Bardzo się cieszę , że moja sprawa trafiła w ręce pani Justyny nasza współpraca okazała się owocna i zakończona sukcesem.


5 z 5

28.10.2020

Profesjonalne podejście z dbałością o każdy aspekt sprawy i pełnym zaangażowaniem oraz rzeczowy, dobry kontakt z klientem przynosi wymiernie satysfakcjonujące wyniki. Sprawa niby z góry skazana na porażke dzięki rzetelności Pani Justyny zakończona w pełni pozytywnie. Szczerze polecam.


5 z 5

28.10.2020

Bardzo gorąco polecam panią Justyne (istny wilk w owczej skórze) konkretnie na temat w przemiłej atmosferze. Życzę wielu sukcesów i takiego zaangażowania. :-)


5 z 5

28.10.2020

Pani mec. Łabentowicz zaczęła prowadzić moje spraw będąc jeszcze aplikantką. Prowadziła walkę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w trudnych sprawach słynnych POLISOLOKAT. Pierwszą sprawę z AEGON wygraliśmy i odzyskałem wszystkie pieniądze po 2.5 roku. Druga sprawa z TU Europa była dużo cięższa i trwała prawie pięć lat i zakończyła się w Sądzie Apelacyjnym pełnym sukcesem. Odzyskałem wszystkie pieniądze. Muszę stwierdzić że profesjonalne podejście do sprawy oraz zaangażowanie i wiedza prawnicza pozwoliły odzyskać mi niemałe pieniądze i wygrać sprawy z takimi potentatami jak Towarzystwa Ubezpieczeniowe AEGON i EUROPA. Pełny profesjonalizm mimo młodego wieku. Chylę czoła. Polecam.


5 z 5

27.10.2020

Pani Adwokat jest bardzo rzetelną i zaradna osobą w swojej materii. W mojej problematycznej sprawie poradziła sobie świetnie. Jestem bardzo wdzięczny, polecam i pozdrawiam


5 z 5

27.10.2020

Super osoba!! Pomocna i konkretna!! Polecam Panią Justynę


5 z 5

27.10.2020

Pani adwokat Justyna Łabentowicz reprezentowała mnie przed sądem w sprawie odszkodowawczej, zakończonej dla mnie sukcesem. Zarówno Pani Justyna jak i pozostali członkowie zespołu adwokackiego wykazali się wysokim stopniem profesjonalizmu na wszystkich etapach prowadzonej sprawy. Jestem wdzięczny za rzeczowe, przemyślane decyzje oraz wyjaśnienia i wskazówki przekazywane mi w toku postępowania sądowego. Polecam Kancelarię Pani Justyny Łabentowicz wszystkim, którzy będą dochodzić swoich praw przed sądami - Daniel Ryglowski.


5 z 5

27.10.2020

Rzetelna ocena sprawy - bez sciemniania, omówienie szansy na wygranie sprawy. Terminowość. I co najważniejsze uczciwość. Pani mecenas nie chciała przeciągać sprawy, gdy było to na niekorzyść klienta. Była dostępna i pomocna w przypadku wątpliwości.


5 z 5

27.10.2020

Polecam usługi Pani Justyny Łabentowicz, która ma ogromną wiedzę i potrafi doradzić w kwestiach prawnych. Prowadziła mnie przy WYGRANEJ sprawie związanej z błędem lekarskim, przeciwko dużej firmie ubezpieczeniowej w Polsce. Bardzo miła obsługa oraz prowadzenie całej sprawy.


5 z 5

27.10.2020

Panią Mecenas Justynę Łabentowicz wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego zaowocowało krótkim oczekiwaniem na rozprawę i wydaniem przez Sąd wyroku.


5 z 5

27.10.2020

Panią Mecenas Justynę Łabentowicz wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego zaowocowało krótkim oczekiwaniem na rozprawę i wydaniem przez Sąd wyroku.


5 z 5

26.10.2020

Pani Mecenas niejednokrotnie pomagała mi w trudnych sprawach. Wnikliwie i z dużym zaangażowaniem zajmowała się każdą z nich. Zawsze życzliwa, opanowana i profesjonalna. Ze spokojem potrafi wyjaśnić zawiłości prawne, poprowadzić postępowanie, ale również tak "po ludzku" wesprzeć człowieka w trudnych dla niego chwilach. Indywidualne podejście i dbałość o klienta na najwyższym poziomie! Bardzo polecam!


5 z 5

26.10.2020

Współpraca z Panią Justyną Labentowicz oceniam wysoko.Pani Justyna zawsze była przygotowana merytorycznie do sprawy a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpujaco tłumaczyła.Na bieżąco otrzymywałem informacje o sprawie,bezwłocznie przesyłała każdy nowy pojawiający sie w procesie dokument.Kazde spotkanie z Panią Justyną było efektywne, a wszelkie dodatkowe pytania czy wyjaśnienia mogliśmy rozpatrywać telefonicznie oraz mailowo.Pani Justyna bardzo dokładnie tłumaczy zagadnienia prawne pokazuje możliwe w danej sytuacji rozwiązania i ewentualne konsekwencje.Jest osobą posiadającą szeroką wiedze i doświadczenie.Zawsze jest doskonale przygotowana.W sądzie jest zaangażowana i opanowana.do tego jest bardzo kulturalną osobą .Ważne jest że nie dąży do przeciągania sprawy,czy eskalacji konfliktu proponuje mediacje lub negocjacje.Moglem korzystać z każdej możliwej formy kontaktu zwłaszcza że mieszkam za granicą .Polecam wszystkim uslugi Kancelarii Adwokackiej Pani Justyny Labentowicz jako godnego reprezentanta w wielu sprawach.


5 z 5

26.10.2020

Pani Mecenas jest konkretna i skuteczna. Nie marnuje czasu i pieniędzy klienta. Rezeprezentowała mnie zarówno w sprawie karno-skarbowej jak i cywilnej. W obu przypadkach z sukcesem, a przede wszystkim szybko. Szczerze polecam!


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1408