Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka

ul. Groszowa 7, 58-500 Jelenia Góra

+48 71 305 06 06

labentowicz.com

Adwokat od: 2015 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1671
Nasza Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych (rozwód, podział majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem) i odszkodowawczych, a także w sprawach karnych (począwszy od spraw drobnych, jak jazda pod wpływem alkoholu, udział w bójce, kradzież, znieważenie) po zbrodnie i najbardziej skomplikowane sprawy karne gospodarcze. Dzięki zespołowi prawników, którzy z nami współpracują, zakres naszych usług jest znacznie bogatszy.

Szczycimy się tym, że reprezentujemy zwykłych ludzi i to dla nich dedykowane są nasze usługi. Mimo ilości spaw, które prowadzimy, nadal jesteśmy małą firmą rodzinną, w której otaczamy naszych klientów serdeczną opieką i troską.

Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych adwokatów, jak i młodych adeptów do zawodu. Wierząc, że dobry adwokat to nie tylko doskonały znawca prawa, ale także praktyk, dzielimy się między sobą doświadczeniami z sali sądowej po to, aby jak najlepiej zadbać o interesy naszych zleceniodawców.

W swojej pracy posługujemy się także językiem angielskim i jesteśmy w stanie zapewnić klientom obcojęzycznym dostęp do polskiego Wymiaru Sprawiedliwości.

Przyjmujemy klientów we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Legnicy, ale sprawy prowadzimy na obszarze całego województwa dolnośląskiego, a jeśli wymaga tego konretna sprawa, także i poza tym obszarem.

Spotkanie w Jeleniej Górze jest możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu spotkania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej labentowicz.com