Adwokat Nowy Sącz

Poszukujesz dobrego adwokata w Nowym Sączu? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 3 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Nowy Sącz, o których użytkownicy zostawili 2 opinii.

Adwokat Małgorzata Michalik

Adwokat Małgorzata Michalik

Rynek 12/8, 33-300 Nowy Sącz

508 076 274

opinii: 1

Kancelaria adwokacka Adwokat Małgorzaty Michalik w Nowym Sączu zajmuje się prawem rodzinnym, karnym, cywilnym oraz spadkowym. Dobry prawnik jest jak dobry lekarz: przeprowadza rozmowę z Klientem, ocenia ryzyko prowadzonej sprawy i szuka dla Klienta optymalnego wariantu rozwiązania jego problemu. Zakres usług: sprawy rodzinne, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe i prawo nieruchomości.
Artemius Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

Artemius Kancelaria Adwokacka Nowy Sącz

ul. Nawojowska 4 lok.205, 33-300 Nowy Sącz

795 653 205

opinii: 1

Usługi Kancelarii są adresowane zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych i rodzinnych, rozwodach, upadłości konsumenckiej, sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie, sprawach o zapłatę, prawie pracy. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm. Dbamy o kontakt z Klientem, na bieżąco informując o stanie sprawy, oferujemy przejrzyste warunki współpracy. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów.
Adwokat Tomasz Leśnik

Adwokat Tomasz Leśnik

ul. Sobieskiego 14a, 33-300 Nowy Sącz

+48 739 00 34 34

Adwokat Tomasz Leśnik świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów będących osobami fizycznymi, jak również osobami prawnymi. Zakres usług: prawo cywilne, odszkodowania, prawo karne, prawo wykroczeń, prawo rodzinne, ochrona danych osobowych, egzekucja i windykacja, prawo administracyjne, prawo umów.

W sumie nasz katalog zawiera 3 wpisów o adwokatach z miasta Nowy Sącz.