Adwokat Ernest Karkosza

Adwokat Ernest Karkosza

ul. Jagiellońska 73/2, 70-365 Szczecin

661 223 905

adwokat-karkosza.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Adwokat Ernest Karkosza prowadzący Kancelarię Adwokacką w Szczecinie zapewnia fachowe wsparcie prawne na rzecz klientów indywidualnych jak również klientów biznesowych. Pomoc prawna Adwokata świadczona jest głównie na obszarze województwa zachodniopomorskiego, a przede wszystkim miasta Szczecin. Jednakże w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych, w tym również w zakresie spraw związanych z tzw. kredytami frankowymi oraz kredytami zawierającymi nieuczciwe oprocentowanie oparte o WIBOR.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

19.06.2024

Najlepszy Adwokat! Takich ze świecą szukać pomaga zawsze i zawsze wspiera nawet w sprawach które nie tyczą się prowadzonej sprawy. Potrafi pomagać poza godzinami pracy co bardzo żadko się zdarza u adwokatów. Serdecznie polecam i nie zamieniła bym na innego napewno jeśli będzie potrzeba będę wybierać tylko pana Ernesta!


5 z 5

20.03.2021

Jestem bardzo zadowolona z usług pana Ernesta. Jest rzetelny, bardzo zaangażowany i posiada niesamowitą wiedzę. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie sprawy. Każdy, kto potrzebuje porad prawnych powinien koniecznie zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej Adwokat Ernest Karkosza i poznać atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi.


5 z 5

03.11.2020

Polecam Pana Mecenasa. Jest bardzo sympatyczną, przystępną osobą, traktuje klienta jak przyjaciela. Pomaga odzyskać skutecznie środki od kontrahentów, zalegających ze spłatami. Zawsze mogę liczyć na jego wsparcie.


5 z 5

01.07.2020

Polecam


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2530