Adwokat Zabrze

Poszukujesz dobrego adwokata w Zabrzu? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 12 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Zabrze, o których użytkownicy zostawili 4 opinii.

Adwokat Łukasz Staniczek

Adwokat Łukasz Staniczek

ul. Św. Urbana 2/3, 41-800 Zabrze

695 752 064

opinii: 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Staniczek. Pomoc prawna z zakresu: prawo karne, prawo cywilne, przwo rodzinne, prawo gospodarcze i handlowe, prawo pracy, prawo sportowe. Adwokat Łukasz Staniczek to dobry i doświadczony adwokat w Zabrzu. Adwokat Łukasz Staniczek specjalizuje się w prawie sportowym, zwłaszcza w prawie piłki nożnej. Adwokat posiada również bogate doświadczenie w sprawach karnych i cywilnych, w tym w zakresie spraw odszkodowawczych oraz dotyczących umów deweloperskich.
Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk

ul. Dworcowa 8a/2, 41-800 Zabrze

(32) 271 06 55, 604 630 023

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka Mecenasa Tomasza Kowalczyka oferuje profesjonalne wsparcie doświadczonego adwokata w zakresie pełnej obsługi prawnej. Kancelaria mieści się w centrum Zabrza przy ul. Dworcowej 8a/2. Oferta: prawo karne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne, prawo pracy, doradztwo prawne, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw, odszkodowania, windykacja, prawo konsumenckie, upadłość konsumencka, ofiary wypadków drogowych, wypadki komunikacyjne, zamówienia publiczne. Adwokat Tomasz Kowalczyk - to dobry, sprawdzony adwokat w Zabrzu, zawód adwokata wykonuje nieprzerwanie od 2008 r.
Adwokat Stanisław Onaczyszyn

Adwokat Stanisław Onaczyszyn

Wolności 311, 41-800 Zabrze

505 135 135, (32) 725 05 83

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka Adwokat Stanisław Onaczyszyn w Zabrzu oferuje kompleksową obsługę prawną oraz zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego, cywilnego oraz karnego.
Kancelaria Adwokacka Janota Franielczyk Kowalczyk Moćko

Kancelaria Adwokacka Janota Franielczyk Kowalczyk Moćko

ul. Dworcowa 8a, 41-800 Zabrze

32 271 06 55, 695 422 342

Kancelaria Adwokacka Janota Franielczyk Kowalczyk Moćko to doświadczony zespół specjalistów adwokatów. Zespół kancelarii: adwokat Stanisława Janota, adwokat Marta Franielczyk, adwokat Tomasz Kowalczyk, adwokat Artur Moćko. Specjalizacje: prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo karne, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo rodzinne, obsług prawna spółek i podmiotów gospodarczych. Oferta Kancelarii skierowana zarówno do firm, instytucji publicznych, jak i klientów indywidualnych.
Kancelaria Adwokacka Grażyna i Damian Tomanek

Kancelaria Adwokacka Grażyna i Damian Tomanek

ul. Św. Urbana 2/3, 41-800 Zabrze

+48 (32) 271 27 90

Kancelaria adwokacka Tomanek & Tomanek w Zabrzu funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 1999 roku. Kancelaria Adwokacka Grażyna i Damian Tomanek to wysoka jakość świadczonych usług, solidność i profesjonalizm. Zakres usług dla klientów indywidualnych: sprawy rodzinne (rozwody i alimenty), sprawy karne, sprawy pracownicze, sprawy spadkowe, prawo spółdzielcze i nieruchomości, odszkodowania, budownictwo, prawo budowlane, windykacja, błędy medyczne, europejski nakaz aresztowania. Zakres usług dla klientów prowadzących działalność gospodarczą: obsługa prawna firm, prawo pracy, sprawy karno-skarbowe, prawo spółek handlowych. Adwokcai kancelarii: adwokat Grażyna Tomanek, adwokat Damian Tomanek.
Adwokat dr Beata Bieniek

Adwokat dr Beata Bieniek

ul. 3-go Maja 22/1, 41-800 Zabrze

32 272 70 35, 571 231 141

Adwokat w Zabrzu - dr Beata Bieniek - adwokat z dużym doświadczeniem i rozległą wiedzą. Doktor Beata Bieniek świadczy kompleksowe usługi prawne w swojej kancelarii w Zabrzu. Zakres usług kancelarii: sprawy cywilne, sprawy spadkowe, spawy karne i karne skarbowe, sprawy rodzinne, odszkodowania (dla ofiar wypadów komunikacyjnych, błędów medycznych, wypadków przy pracy), prawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, stowarzyszenia, inwestycje budowlane, wdrażanie RODO, obsługa prawna sklepów internetowych. Kancelaria prawna dr Beaty Bieniek oferuje kompleksowe usługi na terenie Zabrza i okolic.
Adwokat Aneta Stępniewska

Adwokat Aneta Stępniewska

ul. 3 Maja 22/1, 41-800 Zabrze

600 757 619, 32 272 70 35

Adwokat Aneta Stępniewska - specjalista prawa rodzinnego, pracy i odszkodowań. Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Stępniewska w Zabrzu z powodzeniem prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa gospodarczego. Kancelaria zajmuje się zarówno obsługą Klientów indywidualnych jak również podmiotów gospodarczych.
Adwokat Paweł Dłóciok

Adwokat Paweł Dłóciok

Czesława Klimasa 2, 41-800 Zabrze

532 789 755, 609 508 040

Paweł Dłóciok - dobry adwokat w Zabrzu. Jeżeli poszukują Państwo pomocy prawnej na terenie miast Zabrze lub Żory, dobry adwokat jest do Państwa usług. Siedziba kancelarii adwokackiej w Zabrzu, Filia w Żorach. Kancelaria adwokacka Paweł Dłóciok - pomoc prawna na najwyższym poziomie. USŁUGI dla klientów indywidualnych: udzielanie porad prawnych, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia, reprezentacja w procesie cywilnym, reprezentacja w procesie karnym i karnym skarbowym, reprezentacja w sprawach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. USŁUGI dla klientów korporacyjnych: kompleksowa obsługa prawna, sporządzanie opinii prawnych, reprezentacja w procesie cywilnym, reprezentacja w procesie karnym i karnym gospodarczym, reprezentacja w sprawach prawa pracy.
Adwokat Grzegorz Kalamala

Adwokat Grzegorz Kalamala

ul. Wolności 262, 41-800 Zabrze

32 776 13 83, 602 472 471

Adwokat Grzegorz Kalamala - adwokat, radca i prawnik w Zabrzu. Kancelaria Adwokacka Adwokata Grzegorza Kalamala zajmuje się kompleksową obsługą prawną spółek kapitałowych, przedsiębiorców, instytucji oraz osób fizycznych na terenie Zabrza i Gliwic. Zakres usług prawnych: postępowanie sądowe i arbitrażowe, prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo nieruchomości, prawo pracy, prawo spółek, prawo karne, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo własności intelektualnej, sądowa windykacja należności, postępowanie egzekucyjne.
Adwokat dr Szymon Solarski

Adwokat dr Szymon Solarski

ul. Gen. Z. Padlewskiego 6/48, Zabrze 41-800

601 408 511

Adwokat doktor Szymon Solarski - profesjonalne porady prawne. Założycielem i właścicielem Kancelarii jest adwokat doktor nauk prawnych Szymon Solarski. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie spraw cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, dotyczących prawa pracy oraz obsługi prawnej przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka - tradycja od 1969r, Kancelaria Adwokacka adwokata dr n. pr. Szymona Solarskiego kontynuuję działalność rozpoczętą przez adwokata Mariana Solarskiego w 1969 roku w Zabrzu.
Kancelaria Adwokacka Tomasz Wojtalik

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wojtalik

ul. gen. de Gaullea 46, 41-800 Zabrze

501 436 088, (32) 411 39 60

Tomasz Wojtalik - dobry adwokat w Zabrzu - indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w każdej sprawie. Kancelaria Adwokacka Tomasz Wojtalik w Zabrzu zajmuję się m.in.: sprawami cywilnymi i rodzinnymi, sprawami karnymi, sprawami gospodarczymi, sprawami z zakresu prawa budowlanego, negocjacjami i mediacjami. Kancelaria Adwokacka Tomasz Wojtalik to miejsce, gdzie można liczyć na profesjonalne porady i pomoc prawną adwokata.
Adwokat Sławomir Kowalski

Adwokat Sławomir Kowalski

ul. Wolności 345/903, 41-800 Zabrze

606 513 510

Kancelaria Adwokacka adwokata Sławomira Kowalskiego w Zabrzu świadczy usługi prawne zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Zakres usług: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa gospodarczego (bieżącą obsługą prawną spółek).

W sumie nasz katalog zawiera 12 wpisów o adwokatach z miasta Zabrze.