Adwokat Łukasz Staniczek

Adwokat Łukasz Staniczek

ul. Św. Urbana 2/3, 41-800 Zabrze

695 752 064

adwokat-staniczek.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Staniczek. Pomoc prawna z zakresu: prawo karne, prawo cywilne, przwo rodzinne, prawo gospodarcze i handlowe, prawo pracy, prawo sportowe. Adwokat Łukasz Staniczek to dobry i doświadczony adwokat w Zabrzu. Adwokat Łukasz Staniczek specjalizuje się w prawie sportowym, zwłaszcza w prawie piłki nożnej. Adwokat posiada również bogate doświadczenie w sprawach karnych i cywilnych, w tym w zakresie spraw odszkodowawczych oraz dotyczących umów deweloperskich.

Opinie

Opinii: 2

+ Dodaj opinię

5 z 5

11.06.2024

Polecam Pana Łukasza za jego profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Rok temu zakupiłem lokal użytkowy, który okazał się mieć istotne wady ukryte, co naraziło mnie na straty ponad 300 000 zł. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Adwokata udało się zakończyć sprawę ugodą w sądzie. Od samego początku Pan Łukasz był świetnie przygotowany, zawsze dostępny, gotowy do pomocy i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Przygotował dla mnie liczne dokumenty i skutecznie mnie reprezentował. Dzięki jego zaangażowaniu i umiejętnościom, udało się osiągnąć pozytywny wynik sprawy. Polecam jego usługi każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy prawnej.


5 z 5

31.03.2023

Wyższej oceny niestety nie ma ale z czystym sumieniem mogłabym dać 10 pkt. Pan Mecenas to wspaniały prawnik ale i dobry człowiek. Profesjonalizm, ogromna wiedza zaangażowanie, ludzkie podejście do sprawy to wszystkie walory mecenasa. Nie spotkałam bardziej życzliwego prawnika, który wszystko wytłumaczy i pokieruje co zrobić. Polecam calym sercem Pana Łukasza.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1694