Adwokat Bielsko-Biała

Poszukujesz dobrego adwokata w Bielsku-Białej? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 14 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Bielsko-Biała, o których użytkownicy zostawili 10 opinii.

Adwokat Klaudia Łyszczek

Adwokat Klaudia Łyszczek

ul. Podcienie 2, 43-300 Bielsko-Biała

797 739 474

opinii: 5

Adwokat Klaudia Łyszczek to doświadczony adwokat specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym. Pani Adwokat z pasją oraz pełnym zaangażowaniem prowadzi kompleksowe postępowania rozwodowe, o separacje, alimentacyjne, kontakty z dziećmi, władzę rodzicielskiej a także podział majątku. Ponadto Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego tj. m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, wydziedziczenie. Kancelaria posiada również doświadczenie w sprawach karnych.
Adwokat Zachary Adamczyk

Adwokat Zachary Adamczyk

ul. Piłsudskiego 12/26, 43-300 Bielsko-Biała

+48 501 070 531

opinii: 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zachary Adamczyk oferuje pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego. Pomoc prawmna, doradztwo prawne, reprezentacja klientów przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi. Siedziba Kancelarii w Bielsku-Białej, Filia w Żywcu.
Adwokat Marcin Kurowski

Adwokat Marcin Kurowski

pl. Św. Mikołaja 4/3, 43-300 Bielsko-Biała

+48 508 878 132, +48 33 812 02 62

opinii: 1

Adwokat Marcin Kurowski - dobry adwokat w Bielsku-Białej. Adwokat Marcin Kurowski to profesjonalizm oraz gwarancja dobrego i skutecznego prowadzenia spraw. Kancelaria Adwokacka Kurowski & Partnerzy posiada bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo pracy, prawo spadkowe. Pomoc prawna dla przedsiębiorców, organów administracji publicznej i osób fizycznych.
Adwokat Wojciech Wroński

Adwokat Wojciech Wroński

ul. Piłsudskiego 12/26, 43-300 Bielsko-Biała

+48 665 507 087

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wroński z siedzibą w Bielsku-Białej. Specjalizacje: Prawo Cywilne i Rodzinne, Karne i Skarbowe, Ochrona Znaków Towarowych, Ustawa Hazardowa, Prawo Hazardowe, Nieuczciwa konkurencja, Prawo Gospodarcze, Prawo Administracyjne.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Babiarz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Babiarz

ul. Barlickiego 2, 43-300 Bielsko-Biała

732 732 739

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców. Właścicielem kancelarii jest doświadczony adwokat Przemysław Babiarz. Specjalizujemy się w reprezentacji klientów w postępowaniach karnych w zakresie postępowania przygotowawczego, sądowego, wykonawczego. Kancelaria prowadzi całodobowy dyżur adwokacki dla osób zatrzymanych. Oferujemy porady prawne, sporządzanie pism procesowych, apelacji i kasacji.
Adwokat Katarzyna Greń

Adwokat Katarzyna Greń

ul. Juliusza Słowackiego 7/5, 43-300 Bielsko - Biała

+48 730 303 875

Adwokat Katarzyna Greń posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Adwokat Katarzyna Greń specjalizuje się, m.in. w sprawach rozwodowych i związanych z podziałem majątku wspólnego. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, w tym gospodarczych. Oferta: stała i kompleksowa obsługa prawna, obrót nieruchomościami, prawo umów i kredyty frankowe, windykacja, prawo rodzinne i spadkowe, prawo gospodarcze i prawo spółek, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, prawo karne, ochrona danych osobowych, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
Adwokat Dagmara Jagodzińska

Adwokat Dagmara Jagodzińska

ul. Centralna 20/14, 43-300 Bielsko-Biała

602 231 606

Adwokat Dagmara Jagodzińska - adwokat prawa rodzinnego. Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmary Jagodzińskiej świadczy usługi kompleksowej, fachowej pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, cywilnego, spadkowego. Główne obszary działalności Kancelarii: prawo rodzinne (w tym sprawy o: rozwód, separację, podział majątku, kontakty z dzieckiem, alimenty, władzę rodzicielską); prawo spadkowe (w tym sprawy o: stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, wydziedziczenie, zapis lub polecenie, otwarcie i ogłoszenie testamentu i wiele innych), prawo cywilne (w stosunkach pomiędzy członkami rodziny i osobami bliskimi, w tym sprawy z umów małżeńskich-majątkowych, umów darowizny i wiele innych), prawo autorskie (w tym o: opiniowanie i sporządzanie umów z zakresu prawa autorskiego oraz reprezentacja procesowa w postępowaniach sądowych z zakresu ochrony praw autorskich).
Adwokat Marta Hotek-Nida

Adwokat Marta Hotek-Nida

ul. Gen. Stanisława Maczka 41/10d, 43-300 Bielsko-Biała

33 8111 085, 600 043 269

Kancelaria Adwokacka HN, Adwokat Marta Hotek-Nida - dobry adwokat w Bielsku-Białej. Kancelaria Adwokacka HN świadczy kompleksowe usługi przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa karnego i prawa pracy a w szczególności: udziela porad prawnych, sporządza pisma, umowy i opinie prawne, reprezentuje przed sądem, prowadzi negocjacje, szkolenia i windykację należności
Radca Prawny Beata Byrdy-Matlakiewicz

Radca Prawny Beata Byrdy-Matlakiewicz

ul. Gen. Stanisława Maczka 41/10d, 43-300 Bielsko-Biała

502 304 134, 33 8100 144

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Byrdy-Matlakiewicz w Bielsku-Białej świadczy kompleksowe usługi prawne w szczególności z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego oraz administracyjnego i karnego. Porady prawne, Reprezentacja przed sądem, Pozwy, pisma, opinie prawne. Radca Prawny Beata Byrdy-Matlakiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych, w szczególności w sprawach cywilnych i rodzinnych, a także wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.
Adwokat Monika Habdas

Adwokat Monika Habdas

ul. Stojałowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała

+48 606 66 11 93

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Habdas oferuje profesjonalną pomoc prawną. Adwokat Monika Habdas oferuje porady prawne, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych oraz kompleksowe reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych. Adwokat Monika Habdas specjalizuje się w: prawie karnym i prawie wykroczeń, prawie rodzinnym, prawie cywilnym i gospodarczym, prawie karnym wykonawczym, prawie administracyjnym.
Adwokat Piotr Fordey

Adwokat Piotr Fordey

ul. Krasińskiego 6, 43-300 Bielsko-Biała

601 990 886

Adwokat Piotr Fordey - skuteczna i rzetelna pomoc prawna w Bielsku-Białej. Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku-Białej świadczy profesjonalne usługi adwokackie. Fachowy i doświadczony zespół adwokatów prowadzi sprawy zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Pomoc prawna w zakresie: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, porady prawne, redagowanie umów, obsługa prawna firm, windykacja należności, postępowanie upadłościowe. Pomoc prawna prowadzona w sposób nowoczesny, kreatywny, z indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Usługi prawne prowadzone także w języku angielskim, czeskim i słowackim
Adwokat Adriana Tomasik-Łabyś

Adwokat Adriana Tomasik-Łabyś

ul. Komorowicka 72, 43-300 Bielsko-Biała

660 573 848

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adriana Tomasik-Łabyś świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Oferta usług Kancelarii: prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne. Pomoc prawna świadczona jest również w języku angielskim. Adwokat Adriana Tomasik-Łabyś to dobry i doświadczony adwokat w Bielsku-Białej.
Adwokat Mateusz Szymkowiak

Adwokat Mateusz Szymkowiak

ul. Nad Niprem 5 lok. 2, 43-300 Bielsko-Biała

604-199-306

Szukasz sprawdzonego prawnika w Bielsku-Białej? Kancelaria adwokacka Szymkowiak oferuje obsługę prawną w zakresie sporów sądowych przez doświadczonych adwokatów. Adwokaci z dużym doświadczeniem oferują profesjonalne doradztwo prawne i kompleksową obsługę prawną. Specjalizacje kancelarii: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne i spadkowe, prawo pracy, prawo handlowe, prawo ochrony konkurencji i konsumentów, prawo nieruchomości, prawo administracyjne i postępowania administracyjne, windykacja i dochodzenie należności.
Adwokat Mateusz Kubica

Adwokat Mateusz Kubica

ul. 11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała

535 175 271

Mateusz Kubica – dobry adwokat w Bielsku-Białej. Kancelaria Mateusza Kubicy mieści się w Bielsku-Białej i świadczy pomoc prawną Klientom indywidualnym i biznesowym. Zakres działania: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze (m.in. sprawy o rozwód, separację, alimenty, opieka nad dziećmi), prawo karne, prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych. Zakres usług: opinie i porady prawne, prowadzenie spraw, reprezentacja przed sądami i organami państwowymi, sporządzanie projektów umów.

W sumie nasz katalog zawiera 14 wpisów o adwokatach z miasta Bielsko-Biała.