Adwokat Klaudia Łyszczek

Adwokat Klaudia Łyszczek

ul. Podcienie 2, 43-300 Bielsko-Biała

797 739 474

adwokat-lyszczek.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Adwokat Klaudia Łyszczek to doświadczony adwokat specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym. Pani Adwokat z pasją oraz pełnym zaangażowaniem prowadzi kompleksowe postępowania rozwodowe, o separacje, alimentacyjne, kontakty z dziećmi, władzę rodzicielskiej a także podział majątku. Ponadto Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego tj. m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, wydziedziczenie. Kancelaria posiada również doświadczenie w sprawach karnych.


Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

16.06.2023

Serdecznie polecam! Pani Adwokat to wspaniała osoba, jest bardzo pomocna i zaangażowana w sprawy swoich klientów. Wykazała się dużą cierpliwością, wytłumaczyła mi wszelkie niejasności i przedstawiła możliwe rozwiązania. Mogłam liczyć na bieżące wsparcie i kontakt ze strony Pani Mecenas. Profesjonalistka w każdym calu!


5 z 5

16.06.2023

Pani adwokat udzieliła mi niezbędnego wsparcia prawnego w istotnej dla mnie sprawie. Jestem szczęśliwy, że trafiłem na tak kompetentną i zaangażowaną prawniczkę. Gorąco polecam usługi tej kancelarii.


5 z 5

15.06.2023

Najlepszy adwokat na jakiego można trafić. Profesjonalizm, zaangażowanie, zrozumienie, indywidualne podejście - to słowa które dobrze oddają to z kim mamy do czynienia!


5 z 5

15.06.2023

Adwokat z powołania, rzetelność i profesjonalizm. Polecam.


5 z 5

14.06.2023

Ogromnie polecam Panią Mecenas! Osoba niezwykle zaangażowana w prowadzenie mojej trudnej sprawy rozwodowej! Dzięki Pani Adwokat czułam się pewnie i spokojnie podczas całego procesu. Jestem niezwykle wdzięczna za poświęcony mi czas i zaangażowanie. Zawsze mogłam liczyć na kontakt, przed każdą rozprawą odbywało się spotkanie z Panią Mecenas dzięki czemu czułam się pewniej i bezpieczniej na sali rozpraw. Bardzo dziękuję i polecam z całego serca!


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 909