JKKLAW - Kancelaria Radcy Prawnego

JKKLAW - Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin

502 637 209

jkklaw.pl

Nazywam się Justyna Koleśnik–Kijewska i jestem radcą prawnym. Wybacz, że nie piszę, że jestem specjalistą od całego prawa ponieważ to niemożliwe. Od wielu lat prowadzę własną praktykę prawną i pomagam osobom, które z różnych przyczyn znalazły się w tarapatach. Specjalizuję się przede wszystkim w prawie rodzinnym, cywilnym, w tym także w zakresie prawa spadkowego, prawie pracy oraz w prawie karnym.

Niezależnie od tego czy masz problemy w życiu osobistym, czy też prowadząc własne przedsiębiorstwo – możesz liczyć na moją pomoc. Nie jestem „adwokatem mężczyzn” czy też „adwokatem kobiet” – jestem prawnikiem, który pomoże każdej osobie, która ma problem. Niezależnie od tego czy chcesz wziąć rozwód, walczysz o alimenty, oszukał Cię pracodawca, sąsiad narusza Twoje prawa do nieruchomości, czy też Policjant założył Ci na ręce kajdanki – możesz na mnie liczyć.

Główne Siedziby mojej Kancelarii znajdują się w Koszalinie i w Gdańsku, jednak gdy wymaga tego sprawa – możesz liczyć na moją pomoc na terenie całego kraju. Zawsze czuj się zaproszony na dobrą kawę oraz rzeczową rozmowę – podczas której zapoznam się z Twoim problem.

Do zobaczenia w Kancelarii.

Justyna Koleśnik – Kijewska

Radca prawny

KO-791


Opinie

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Jeśli korzystałeś/aś z usług adwokata - napisz swoją opinię.

+ Dodaj opinię

Zobacz także...

Wyświetleń strony: 830
Data dodania: 2021-03-26, dni: 675