Adwokat Edyta Wojciechowska

Adwokat Edyta Wojciechowska

ul. Woźna 14a/3, 61-777 Poznań

+48 (61) 853 18 20, +48 601 069 001

wojciechowska.net

Ocena: 5 z 5. Opinii: 36

Edyta Wojciechowska - dobry adwokat od spraw rodzinnych, cywilnych, rozwodowych (rozwód, podział majątku). Kancelaria specjalizująca się w prawie cywilnym, rodzinnym.

Opinie

Opinii: 36

+ Dodaj opinię

5 z 5

10.07.2024

Chciałam bardzo polecić panią adwokat, bo jest warta dobrych słów. Pomogła mi już w dwóch sprawach, jednej dotyczącej ustalenia wszystkich spraw mego dziecka z jego tatą, a druga to był podział majątku z moim byłym partnerem. W obu sprawach pani adwokat sprawnie działała, też pozasądowo i okazała się wyjątkowo skuteczna. Zna się na tym, co robi i jako klient czułam się bardzo opiekowana. Jestem mego wdzięczna za pomoc! Joanna K.


5 z 5

26.05.2024

Miałem przyjemność współpracować z panią Mecenas przy swojej sprawie o rozwód i podział wspólnego majątku. Bardzo rzetelna adwokat. Wynik spraw dla mnie jak najbardziej korzystny. Pani Mecenas tak to prowadziła że udało się nam z żona dojść do porozumienia chociaż w sprawie naszego majątku co nie było łatwe. Adwokat jak najbardziej godny wyboru. Jestem zadowolony z wyników.


5 z 5

29.04.2024

Bardzo dobry adwokat od rozwodów. Pani mecenas prowadziła mój rozwód i jestem zadowolona ze współpracy. Mam dobre alimenty na dzieci i winę ex. Czyli jestem w 100% zadowolona. polecam.


5 z 5

03.04.2024

Jestem klientem Pani Mecenas I bardzo polecam jej usługi. Bezproblemowo obsługuje moja sprawę majątkową na odległość, bo mieszkam w Niemczech. O wszystkim informuję i działa aktywnie dla mnie. Wszystko ok.


5 z 5

12.03.2024

Polecam panią adwokat, sprawnie załatwiła wszystkie sprawy majątkowe po rodzicach. Mieszkam w USA i obawiałam się, że to będzie niemożliwe taka współpraca na odległość ale to nie przeszkodziło. Wszystko pani adwokat przeprowadziła i na końcu w moim imieniu sprzedała dom i parcele. Polecam bardzo dobra obsługa.


5 z 5

27.02.2024

Pani adwokat uratowała mnie przez katastrofą. W rozwodzie po 32 latach pożycia mąż mnie porzucił dla młodszej i kazała żebym się wyprowadziła z jego domu bo zaczyna nowe życie. Nie mamy dzieci i ja zrozpaczona nie chciałam o siebie walczyć bo było mi wstyd. Zgodziłam się na rozwód. Opowiedziała wszystko swojej koleżance z pracy i ona natychmiast ze mną przyszłą do Pani adwokat bo ją już znała i opowiedziała o wszystkim. Okazało się że jest jeszcze ostatni dzień żeby złożyć wniosek do sądu i zgodziłam się na odwołanie, po którym rozwód był dalej prowadzony. Teraz z moją Panią adwokat chciałam już winy męża i alimentów. Trwało to prawie rok i właśnie sąd wydał wyrok dla mnie korzystny. Gdyby nie pomoc mojej koleżanki Basi i cudownej Pani adwokat to bym chyba była bezdomna, Jestem bardzo zadowolona.


5 z 5

01.12.2023

Adwokatka świetnia bardzo mi pomogła w sprawie o rozwód. Jestem wdzięczna i polecam!


5 z 5

06.10.2023

Polecam Panią Edytę, bardzo dobrze prowadziła mój proces o zachowek z moim bratem. Mieszkam zagranicą i nie było mi łatwe to wszystko ogarnąć w Polsce dlatego zleciłam kompleksową usługę przygotowania wszystkich dokumentów i dowodów. Sprawa dla mnie ciężka i trudna bo chodzi o mają rodzinę ale wszystko się dobrze wyjaśniło i uzyskała zachowek tak jak chciałam. Pani Edyta pozałatwiała też trochę spraw administracyjnych co dla mnie było nie do wykonania. Bardzo polecam. Uczciwa i rzetelna adwokat.


5 z 5

29.08.2023

Chcę podziękować pani adwokat za pomoc i działania jakie od razu podjęła Mieszkam w UK i nagle moja partnerka wyjechała z naszym synkiem do Polski bez mojej zgody i w ogóle bez mojej wiedzy. Myślałem że coś się stało bo nie odpisywała i nie odzywała się do mnie. Wpadłem w panikę nie wiedziałem co robić nie widziałem synka prawie 3 tygodnie. Szukałem po znajomych prawnika z Poznania bo tam mieszka matka mojej partnerki więc uznałem ze napewno jest u niej. Zadzwoniłem do pani adwokat Wojciechowskiej i opowiedziałem wszystko, zaraz zaczęła działać złożyła w wniosek do sądu a ja w UK o uprowadzenie. Jak się partnerka dowiedziała to zaraz się skontaktowała bo się chyba przestraszyła, ja przyjechałem do Poznania i wreszcie zobaczyłem się s synkiem. Ale sprawy nie odpuszczę. Super szybko zadziałała adwokat i jestem wdzieczny jej za to co zrobiła.


5 z 5

29.07.2023

Super adwokatka, twarda i ostra na rozprawie. Prowadzi mi rozwód I bardzo jestem zadowolona wszystko idzie dobrze, a na rozprawie jestem spokojna bo mój adwokat w pytaniach do męża dosłownie go miażdży!


5 z 5

20.06.2023

Chciała podzielić się swoją pozytywną opinia o pani adwokat Edycie Wojciechowskiej Glińskiej. Prowadziła mi sprawę o odszkodowanie za niewłaściwie wykonaną usługę turystyczną przez biuro podrózy. Nie wnikając w szczegóły zamiast wyjazdu marzeń miałam z partnerem nerwy i zawalony urlop na Mauritiusie. Po powrocie natychmiast skontaktowałam się z panią adwokat, bo wiedziałam, ze zajmuje się takimi sprawami. I dobrze, że tak szybko bo nawet sama sprawa w sądzie nie trwała tak długo. Wygraliśmy sprawę i dostaliśmy zwrot kosztów i zadośćuczynienie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej!


5 z 5

02.06.2023

Polecam, skuteczny adwokat. Walczyłem o władzę naprzemienną nad synkiem i ją mam. Bardzo dobrze pani adwokat poprowadziła mi tę sprawę.


5 z 5

17.05.2023

Nigdy nikogo nie oceniałam ale musze wyrazić swoją opinię o pani mecenas Edycie Wojciechowskiej - Glińskiej, bo jest niesamowitą osobą i adwokatką. To co mnie spotkało jest tak banalne ze aż wstyd pisać. Mój mąż po prawie 40 latach małżeństwa postanowił mnie porzucić i zostawić bez niczego bo ma nową "panią" i potrzeby. Załamałam się i niczego nie chciałam nawet zaczęłam się pakować z domu. Na pomoc przyszła mi córka która natychmiast poszła do Pani adwokat poradzić się co robić. Jak tylko Pani adwokat usłyszała o tym świństwie mego męża podjęła się mojej sprawy. Nie czekałam dłużej na nic i to ja złożyła pozew z jego winą i alimentami. Postępowanie było brzydkie do dziś jestem na lekach. Ale finał wspaniały. Mój mąż ma winę i spore alimenty na mnie. To on się wyprowadził i gnieździ się u nowej pani!!!. Teraz wystąpiłam o sprawy majątkowe bo chce swego ex rozliczyć do złotówki. Wiem jedno że gdyby nie Pani adwokat to nie miałabym takiej dobrej sytuacji. Była mi bardzo pomocna i dodawała otuchy. Jestem wdzięczna i polecam innym załamanym kobietą!


5 z 5

21.04.2023

Miałam szczęście trafić do pani mecenas Edyty Wojciechowskiej - Glińskiej ze swoją sprawa rozwodową. Była trudna dla mnie, bo były mąż mnie oszukał i zdradził zostałam nagle bez środków do życia w ciąży!!! Pani Edyta pomogła mi nie tylko jak prawnik ale też jako kobieta. Skierowała mnie do psychologa, pomogła wynająć skromne mieszkanie i najważniejsze wywalczyła, żebym dostawała pieniądze prze cały rozwód i to całkiem spore! Proces trwał prawie 2 lata, teraz jestem już inną kobietą, ogarnęłam się i wywalczyłam dla siebie i córeczki to, co chciałam Rozwiodłam się wreszcie z winy mojego ex i mam na dziecko i na siebie alimenty, Teraz powalczę o majątek. To wszystko bez pomocy pani mecenas by się nie zadziało Jestem Pani bardzo wdzięczna! Adamina Niwek


5 z 5

22.03.2023

Pani mecenas Wojciechowska - Glińska uratowała mnie z niezłych tarapatów. Moja była dziewczyna oskarżyła mnie o mobbing i prześladowanie i założyła mi sprawę karną. Fabrykowała sms i z FB z ze mnie robiła idiotę. Jak zostałem zatrzymany to rodzice skontaktowali się z panią adwokat i zaraz zaczęła działać. W tym tygodniu sąd wydał wyrok i mnie uniewinnił ale co przeszedłem to było straszne. A moja adwokatka bardzo dobrze działała. Wiem że pewnie "była" się odwoła ale już mnie to nie rusza. I wystąpię o odszkodowanie. Polecam do obrony.


5 z 5

16.03.2023

Jestem taki zadowowlony ze współpracy z panią adwokat Edytą Wojciechowską - Glińską że chcę się podzielić z innymi. Właśnie usłyszałam wyrok w swoim rozwodzie i wygraliśmy winę obu stron!!!! Dla mnie to wielka sprawa bo o to walczyłem. Nie pomogły płacze drama itp mojej żony mamy wygraną. To wszystko dzięki fantastycznej pani adwokat jest rewelacyjna. Wielkie dzięki pani Edyto! Paweł K.


5 z 5

06.03.2023

Chciałam polecić panią mecenas Edytę Wojciechowską - Glińską, bo jest bardzo dobrym adwokatem. Pani Edyta prowadziła mi sprawę o psychiczne znęcanie się nademną przez byłego partnera. Byłam wrakiem człowieka i mój tata dowlókł mnie do niej do kancelarii bo ja sama bałam się coś zrobić. Pomogła mi bardzo nie tylko jako prawnik, ale dodała mi odwagi bo we mnie uwierzyła. Nie wiem nawet jak to opisać, ale dzięki pani Edycie i mojemu tacie przeżyłam to wszystko i teraz sama pomagam innym kobietą w takiej sytuacji w jakiej ja była, mój były partner dostał wyrok i zakaz zbliżania się do mnie, musiał mi też zapłacić odszkodowanie. Polecam w takich sprawach panią adwokat.


5 z 5

18.02.2023

Pani Mecenas prowadziła rozwód mojej mamy. Był trudny tata porzucił mamę dla młodej i cwanej panienki. Mama była załamana bo całe życie oddala mężowi. Ja dostalam kontakt do Pani Mecenas od swojej szefowe która rozwiodła. Była bardzo zadowolona a też miala trudna sytuację. I tak pojawiłam się u Pani Mecenas z mamą. Przygotowała mamę na różne ewentualności podpowiedziała jakiego zatrudnić detektywa itp. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Tata jest winny i musi płacić alimenty. Bardzo się cieszę że dostał za swoje. Dzięki Pani Mecenas mama jest zabezpieczona. Jesteśmy bardzo wdzięczne. Barbara Aleks z mama


5 z 5

06.02.2023

Pani adwokat jest po prostu świetna, prowadziła mi rozwód i jestem super zadowolona z rezultatu. Mam to co dokładnie sobie założyłam. Nie myło łatwo z wina i alimentami ale jest wygrana przyklepana już przez sąd apelacyjny. Dziekuje Pani Edyto!


5 z 5

28.01.2023

Świetnia prawniczka bardzo mi pomogła w sprawie moich dzieci. Miałem problem z widzeniami ciągle musiałem się prosić a moja "była" wrednie mi utrudniała i niczego ze mną nie ustalała. Jak założyłem sprawę to to wreszcie coś się zmieniło i nie byłem już na łasce swojej "byłej:. Teraz widuję się z maluchami i wszystko jest jak najlepiej. Teraz walczę o alimenty po równo bo dzieciaki są u mnie prawie pól miesiąca. Jestem bardzo zadowolony bo pani adwokat mnie tak skutecznie pokierowała.


5 z 5

19.01.2023

To jest bardzo dobry adwokat. Pani mecenas Edyta Wojciechowska Glińska dużo dla mnie zrobiła pomogła mi wyjść z trudnej relacji toksycznej. Nie tylko się mną zajęła jak adwokat ale jak człowiek.


5 z 5

10.01.2023

Nie mam słów aby podziękowac Pani adwokat Wojciechowskiej Glińskiej! W Trzech Króli miałem spotkać się z synem przyjechałem do niego i nikogo nie było w domu. Już prędzej z jego mamą miałem problemy ciągle zmieniała spotkania, święta wcale się prawie nie widziałem z młodym. Byłem bardzo zdenerwowany zadzwoniłem do kolegi po pomoc. On dał mi namiary na telefon do pani Edyty. Myślałam że w święto nie odbierze ale ona ze mną porozmawiała i powiedziała żebym wezwał policję bo jak dzwoniłem do byłej partnerki to miała wyłączony telefon. Zadzwoniłem na policję przyjechali i też próbowali dzwonić ale ona nie odbierała. Więc przyjęli zgłoszenie o zaginięciu syna. Bardzo się denerwowałem że coś się stało. Już w sobotę po święcie spotkałem się z panią mecenas i poprosiłem o pomoc w sprawie. Dowiedziałem się od znajomego że moja była wyjechała z dzieciakiem do Anglii do swego nowego partnera więc pani adwokat wszczęła procedurę powrotu syna do Polski. Mam już wniosek przyjęty i wysłany do Anglii a pani adwokat dodatkowo wysłała na maila partnerce informację o uprowadzeniu. I ta się tego przestraszyła i wczoraj wróciła z małym!. Ja nie popuszczę tego i będę starał się o opiekę nad synem. Gdyby nie pomoc pani adwokat to może bym już syna nie zobaczył. Pani Edyto niech każdy wie że pani pomaga. Mateusz Adamczak


5 z 5

05.01.2023

Polecam! Pani Edyta była moim adwokatem w rozwodzie i podziale majątku. Wszystko przebiegło bardzo dla mnie korzystnie. Pilnowała każdej sprawy i sprawnie prowadziła negocjacje majątkowe. Jestem zadowolonym klientem.


5 z 5

21.12.2022

Polecam Panią Adwokat jest znakomita! Miałam trudną sprawę z uzyskaniem zgody na wyjazd z córeczką do UK, ojciec dziecka oczywiście się nie zgadzał a ja planowałam mieszkać i założyć rodzinę w UK. Było to bardzo dla mnie trudna sprawa, bałam się, czy to się w ogóle uda, nie chciałam wyjechać bez formalności bo już raz z wakacji zagranicznych wracałam jako rodzic co uprowadził dziecko! Mój ex jest bardzo porywczy w działaniach i po prostu chciałam wszystko załatwić. To była męka ta sprawa i gdyby nie moja pełnomocniczka to poległabym. Bardzo dobrze to poprowadziła, uspakajała mnie i mądrze doradzała. Mogę wyjechać do UK już w styczniu 23r i zaczniemy nowe życie. Dziękuje Pani Edyto, będę zawsze Panią polecać. Iza Navys


5 z 5

09.12.2022

Chciałam podzielić się swoją opinią o pani adwokat Edycie Wojciechowskiej - Glińskiej. Jest bardzo kompetentna i bardzo kulturalna co dla mnie ma duże znaczenie. Pani adwokat prowadziła mi sprawę o dział spadku, który się toczył prawie 5 lat. Przez ten długi czas na bieżąco informowała mnie o sprawie, przesyłała pisma i opinie. To nie było takie łatwe bo nas współwłaścicieli było trochę. W sprawie pani adwokat doradziła, żebym wystąpiła też o rozliczenia za korzystanie, odszkodowanie, ja wątpiłam, czy ma to sens ale posłuchałam. Na swoje szczęście, bo sąd w dużej części te moje oczekiwania uwzględnił. Gdyby nie wytłumaczenie tych zawiłości to ja sama nie wiedziałam, że mam do czegoś takiego prawo I za to bardzo dziękuję bo taki powinien być adwokat. Jestem zadowolona.


5 z 5

30.11.2022

Świetna adwokat prowadziła mi już dwie sprawy o rozwód i podział majątku. Teraz wróciłam z podwyższeniem alimentów na syna. Zawsze serdeczna i doskonale pamięta sprawy i klientów nie trzeba wszystkiego przypominać. Ponieważ doceniam tych którzy robią coś bardzo dobrze postanowiłam przedstawić swoją opinię i serdecznie polecam Panią Mecenas.


5 z 5

23.11.2022

Pani mecenas wygrała mi sprawę o odszkodowanie od firmy turystycznej za źle zrealizowaną usługę wycieczkę na Kubę. Najpierw nie byłem przekonany, czy w ogóle coś dostanę bo biuro oczywiście umywało ręce od odpowiedzialności. Kolega polecił mi panią Edytę, bo sam u niej miał sprawę, i to było wreszcie coś sensownego. Trochę to wszystko trwało ( prawie 1,5 roku ), ale mam już wyrok i to prawomocny. Cieszę się, bo biuro wypłaci mi odszkodowanie za fatalny wyjazd i tak właśnie powinno być. Polecam panią Edytę jest naprawdę dobra.


5 z 5

14.11.2022

Postanowiłam wyrazić swoje zdanie o adwokatce, która według mnie jest jedną z najlepszych w Poznaniu. Pani mecenas Edyta Wojciechowska Glińska najpierw mnie rozwiodła. Byłąm zadowolona z obsługi i postanowiłam żeby poprowadziła mi podział majątku. Niby to proste, ale było trochę majątku do podziału i różne rozliczenia i każdy z nas chciał czegoś innego ja chciałam nierównego podziału bo mój ex tracił dużo pieniędzy na kochankę. Było trudno i długie postępowanie, mój ex też miał super adwokata, ale udało się wreszcie i dostałam aż 70% udziałów w majątku i godziwą spłatę. Były mąż złożył apelację ale nic nie zostało zmienione i jeszcze musi mi zapłacić za adwokata. Jestem bardzo zadowolona z usług pani mecenas Wojciechowskiej Glińskiej.


5 z 5

31.10.2022

Pani adwokat dzisiaj zakończyła mi sprawę o rozwód i wygrałam! Nie ugięłam się i mam winę małżonka i alimenty dla siebie. Jest świetnym adwokatem polecam!


5 z 5

19.10.2022

Polecam szczerze kancelarię. Mieszkam w Norwegii i kontakt do pani adwokat dostałem z internetu ( dużo dobrych opinii) . Kiedy zadzwoniłem i opowiedziałem o sprawie od razu wyczułem że to specjalistka a nie jakaś niedoświadczona prawniczka. Miałem problem poważny bo dowiedziałem się że moja była partnerka wystąpiła o alimenty na dziecko i podała mój nieprawidłowy adres więc nic nie wiedziałem i komornik zaczął już egzekucję. Myślałam że jest już po mnie. Pani adwokat szybko zaczęła działać i mój sprzeciw został przyjęty przez sąd i sprawa toczyła się od nowa. Jestem już po wyroku i bardzo się cieszę bo z alimentów zaocznych 2800 zł płacę 1000 zł więc to dla mnie jest wygrana. Wszystko załatwiałem przez telefon i videokonferencje spotkaliśmy się dopiero przed rozprawą. Podobało mi się że wszystko było formalne była umowa i faktura i zawsze miałem kontakt. Polecam i zawsze będę mówić że to jest prawdziwy fachowiec.


5 z 5

14.10.2022

Świetna jest Pani! Uratowała mnie Pani przed wielkim problemem finansowym. Zawarłem umowę z firmą która nie wywiązała się z umowy i nie wykonała prawidłowo instalację ppoż. nie mogłem dostać odbioru a miałem już wstępnie lokal wynajęty na działalność. Firma oczywiście odpychała od siebie problem i nie miałem innego wyjścia jak wystąpić do sądu. Bałem się tego bo czas był bardzo dla ważny. Ale udało się Pani mecenas wystąpiła o zabezpieczenie przed procesem i mając to !!!!!!!! już wiedziałem że jest ok i możemy działać dalej. W toku już samej sprawy udało się porozumieć i zawrzeć ugodę, ale to wszystko zasługa Pani mecenas. Jest naprawdę dobra w tym co robi. Od teraz w moich sprawach firmowych tylko będę korzystać z p. Edyty. Dziękuje , Adam D.


5 z 5

12.10.2022

Chciałam bardzo podziękować i polecić Panią mecenas za skuteczną pomoc w mojej sprawie. Pani adwokat prowadziła mi sprawę o rozwód a potem podział majątku. Wszystko poszło dobrze a przy podziale nawet udało się mi uzyskać większy udział w majątku, o czym w ogóle bym nie wiedziała że tak można zrobić, ale Pani adwokat mi podpowiedział i to wszystko dobrze poukładała. Wielka to dla mnie sprawa, bo jest mi teraz łatwiej finansowo. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego pomocy prawnej to polecam bardzo.


5 z 5

15.10.2021

Moim zdaniem pani mecenas Edyta Wojciechowska Glińska jest jedną z najlepszych adwokatów rodzinnych w Poznaniu. Prowadziła mi trudny rozwód - wygrałem, potem podział majątku w wielkimi oczekiwania finansowymi ex - po mojej myśli, ostatnio na nowo kontakty z władza naprzemienną - mamy ją. Rozwiodła kilku moich znajomych z sukcesem. Jest super profesjonalna. nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko działa SKUTECZNIE. Polecam!


5 z 5

29.01.2021

Jedna z najlepszych adwokatów w Poznaniu, na zawsze będę jej wdzięczna. W czasach pierwszego zamknięcia z powodu Covid 19 moje dziecko zostało zatrzymane bezprawnie przez swego tatę. Nie wiedziałam gdzie jest, nie miałam z nią żadnego kontaktu. Nikt mi nie chciał pomóc sady zamknięte a policja bezradna. Siostra skontaktowała się z panią adwokat o od razu się spotkałyśmy. Jak usłyszała co się stało zaraz zaczęła działać i dziecko wreszcie do mnie wróciło ( musiało być wydane). Gdyby nie jej pomóc to wylądowałabym w zakładzie dla obłąkanych. Uratowała mnie i dziecko. Teraz prowadzi mi się sprawę o odebranie tacie praw do dziecka. bardzo polecam!!! Jest wspaniała i ma serce.


5 z 5

07.09.2020

Ja też bardzo dziękuję pani adwokat Edycie Wojciechowskiej - Glińskiej za poprowadzenie mojego rozwodu. Była bardzo skuteczna i efekt końcowy przerósł nawet to, co zakładałam. Walczyła o mnie nie na niby ale z oddaniem o mnie i dzieci. Bardzo dziękuję i polecam! Agnieszka N.


5 z 5

04.09.2020

Dziękuję Pani Mecenas za profesjonalizm, merytoryczność, empatię i skuteczność. Bardzo polecam doradztwo w sprawach rozwodowych, skutecznie prowadzonych. Opanowanie, wysoka kultura osobista, znajomość tematu doprowadziła do pozytywnego rozwiązania mojego czterdziestoletniego pożycia małżeńskiego. Wielkie dzięki, Pani mecenas.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3632