Adwokat Edyta Wojciechowska

Adwokat Edyta Wojciechowska

ul. Woźna 14a/3, 61-777 Poznań

+48 (61) 853 18 20, +48 601 069 001

wojciechowska.net

Ocena: 5 z 5. Opinii: 17

Edyta Wojciechowska - dobry adwokat od spraw rodzinnych, cywilnych, rozwodowych (rozwód, podział majątku). Kancelaria specjalizująca się w prawie cywilnym, rodzinnym.

Opinie

Opinii: 17

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-01-28 ID: 4063

Świetnia prawniczka bardzo mi pomogła w sprawie moich dzieci. Miałem problem z widzeniami ciągle musiałem się prosić a moja "była" wrednie mi utrudniała i niczego ze mną nie ustalała. Jak założyłem sprawę to to wreszcie coś się zmieniło i nie byłem już na łasce swojej "byłej:. Teraz widuję się z maluchami i wszystko jest jak najlepiej. Teraz walczę o alimenty po równo bo dzieciaki są u mnie prawie pól miesiąca. Jestem bardzo zadowolony bo pani adwokat mnie tak skutecznie pokierowała.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-01-19 ID: 4039

To jest bardzo dobry adwokat. Pani mecenas Edyta Wojciechowska Glińska dużo dla mnie zrobiła pomogła mi wyjść z trudnej relacji toksycznej. Nie tylko się mną zajęła jak adwokat ale jak człowiek.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-01-10 ID: 4013

Nie mam słów aby podziękowac Pani adwokat Wojciechowskiej Glińskiej! W Trzech Króli miałem spotkać się z synem przyjechałem do niego i nikogo nie było w domu. Już prędzej z jego mamą miałem problemy ciągle zmieniała spotkania, święta wcale się prawie nie widziałem z młodym. Byłem bardzo zdenerwowany zadzwoniłem do kolegi po pomoc. On dał mi namiary na telefon do pani Edyty. Myślałam że w święto nie odbierze ale ona ze mną porozmawiała i powiedziała żebym wezwał policję bo jak dzwoniłem do byłej partnerki to miała wyłączony telefon. Zadzwoniłem na policję przyjechali i też próbowali dzwonić ale ona nie odbierała. Więc przyjęli zgłoszenie o zaginięciu syna. Bardzo się denerwowałem że coś się stało. Już w sobotę po święcie spotkałem się z panią mecenas i poprosiłem o pomoc w sprawie. Dowiedziałem się od znajomego że moja była wyjechała z dzieciakiem do Anglii do swego nowego partnera więc pani adwokat wszczęła procedurę powrotu syna do Polski. Mam już wniosek przyjęty i wysłany do Anglii a pani adwokat dodatkowo wysłała na maila partnerce informację o uprowadzeniu. I ta się tego przestraszyła i wczoraj wróciła z małym!. Ja nie popuszczę tego i będę starał się o opiekę nad synem. Gdyby nie pomoc pani adwokat to może bym już syna nie zobaczył. Pani Edyto niech każdy wie że pani pomaga. Mateusz Adamczak

dodaj komentarz


5 z 5

2023-01-05 ID: 3997

Polecam! Pani Edyta była moim adwokatem w rozwodzie i podziale majątku. Wszystko przebiegło bardzo dla mnie korzystnie. Pilnowała każdej sprawy i sprawnie prowadziła negocjacje majątkowe. Jestem zadowolonym klientem.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-12-21 ID: 3961

Polecam Panią Adwokat jest znakomita! Miałam trudną sprawę z uzyskaniem zgody na wyjazd z córeczką do UK, ojciec dziecka oczywiście się nie zgadzał a ja planowałam mieszkać i założyć rodzinę w UK. Było to bardzo dla mnie trudna sprawa, bałam się, czy to się w ogóle uda, nie chciałam wyjechać bez formalności bo już raz z wakacji zagranicznych wracałam jako rodzic co uprowadził dziecko! Mój ex jest bardzo porywczy w działaniach i po prostu chciałam wszystko załatwić. To była męka ta sprawa i gdyby nie moja pełnomocniczka to poległabym. Bardzo dobrze to poprowadziła, uspakajała mnie i mądrze doradzała. Mogę wyjechać do UK już w styczniu 23r i zaczniemy nowe życie. Dziękuje Pani Edyto, będę zawsze Panią polecać. Iza Navys

dodaj komentarz


5 z 5

2022-12-09 ID: 3928

Chciałam podzielić się swoją opinią o pani adwokat Edycie Wojciechowskiej - Glińskiej. Jest bardzo kompetentna i bardzo kulturalna co dla mnie ma duże znaczenie. Pani adwokat prowadziła mi sprawę o dział spadku, który się toczył prawie 5 lat. Przez ten długi czas na bieżąco informowała mnie o sprawie, przesyłała pisma i opinie. To nie było takie łatwe bo nas współwłaścicieli było trochę. W sprawie pani adwokat doradziła, żebym wystąpiła też o rozliczenia za korzystanie, odszkodowanie, ja wątpiłam, czy ma to sens ale posłuchałam. Na swoje szczęście, bo sąd w dużej części te moje oczekiwania uwzględnił. Gdyby nie wytłumaczenie tych zawiłości to ja sama nie wiedziałam, że mam do czegoś takiego prawo I za to bardzo dziękuję bo taki powinien być adwokat. Jestem zadowolona.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-11-30 ID: 3897

Świetna adwokat prowadziła mi już dwie sprawy o rozwód i podział majątku. Teraz wróciłam z podwyższeniem alimentów na syna. Zawsze serdeczna i doskonale pamięta sprawy i klientów nie trzeba wszystkiego przypominać. Ponieważ doceniam tych którzy robią coś bardzo dobrze postanowiłam przedstawić swoją opinię i serdecznie polecam Panią Mecenas.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-11-23 ID: 3880

Pani mecenas wygrała mi sprawę o odszkodowanie od firmy turystycznej za źle zrealizowaną usługę wycieczkę na Kubę. Najpierw nie byłem przekonany, czy w ogóle coś dostanę bo biuro oczywiście umywało ręce od odpowiedzialności. Kolega polecił mi panią Edytę, bo sam u niej miał sprawę, i to było wreszcie coś sensownego. Trochę to wszystko trwało ( prawie 1,5 roku ), ale mam już wyrok i to prawomocny. Cieszę się, bo biuro wypłaci mi odszkodowanie za fatalny wyjazd i tak właśnie powinno być. Polecam panią Edytę jest naprawdę dobra.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-11-14 ID: 3862

Postanowiłam wyrazić swoje zdanie o adwokatce, która według mnie jest jedną z najlepszych w Poznaniu. Pani mecenas Edyta Wojciechowska Glińska najpierw mnie rozwiodła. Byłąm zadowolona z obsługi i postanowiłam żeby poprowadziła mi podział majątku. Niby to proste, ale było trochę majątku do podziału i różne rozliczenia i każdy z nas chciał czegoś innego ja chciałam nierównego podziału bo mój ex tracił dużo pieniędzy na kochankę. Było trudno i długie postępowanie, mój ex też miał super adwokata, ale udało się wreszcie i dostałam aż 70% udziałów w majątku i godziwą spłatę. Były mąż złożył apelację ale nic nie zostało zmienione i jeszcze musi mi zapłacić za adwokata. Jestem bardzo zadowolona z usług pani mecenas Wojciechowskiej Glińskiej.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-10-31 ID: 3827

Pani adwokat dzisiaj zakończyła mi sprawę o rozwód i wygrałam! Nie ugięłam się i mam winę małżonka i alimenty dla siebie. Jest świetnym adwokatem polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2022-10-19 ID: 3786

Polecam szczerze kancelarię. Mieszkam w Norwegii i kontakt do pani adwokat dostałem z internetu ( dużo dobrych opinii) . Kiedy zadzwoniłem i opowiedziałem o sprawie od razu wyczułem że to specjalistka a nie jakaś niedoświadczona prawniczka. Miałem problem poważny bo dowiedziałem się że moja była partnerka wystąpiła o alimenty na dziecko i podała mój nieprawidłowy adres więc nic nie wiedziałem i komornik zaczął już egzekucję. Myślałam że jest już po mnie. Pani adwokat szybko zaczęła działać i mój sprzeciw został przyjęty przez sąd i sprawa toczyła się od nowa. Jestem już po wyroku i bardzo się cieszę bo z alimentów zaocznych 2800 zł płacę 1000 zł więc to dla mnie jest wygrana. Wszystko załatwiałem przez telefon i videokonferencje spotkaliśmy się dopiero przed rozprawą. Podobało mi się że wszystko było formalne była umowa i faktura i zawsze miałem kontakt. Polecam i zawsze będę mówić że to jest prawdziwy fachowiec.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-10-14 ID: 3776

Świetna jest Pani! Uratowała mnie Pani przed wielkim problemem finansowym. Zawarłem umowę z firmą która nie wywiązała się z umowy i nie wykonała prawidłowo instalację ppoż. nie mogłem dostać odbioru a miałem już wstępnie lokal wynajęty na działalność. Firma oczywiście odpychała od siebie problem i nie miałem innego wyjścia jak wystąpić do sądu. Bałem się tego bo czas był bardzo dla ważny. Ale udało się Pani mecenas wystąpiła o zabezpieczenie przed procesem i mając to !!!!!!!! już wiedziałem że jest ok i możemy działać dalej. W toku już samej sprawy udało się porozumieć i zawrzeć ugodę, ale to wszystko zasługa Pani mecenas. Jest naprawdę dobra w tym co robi. Od teraz w moich sprawach firmowych tylko będę korzystać z p. Edyty. Dziękuje , Adam D.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-10-12 ID: 3771

Chciałam bardzo podziękować i polecić Panią mecenas za skuteczną pomoc w mojej sprawie. Pani adwokat prowadziła mi sprawę o rozwód a potem podział majątku. Wszystko poszło dobrze a przy podziale nawet udało się mi uzyskać większy udział w majątku, o czym w ogóle bym nie wiedziała że tak można zrobić, ale Pani adwokat mi podpowiedział i to wszystko dobrze poukładała. Wielka to dla mnie sprawa, bo jest mi teraz łatwiej finansowo. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego pomocy prawnej to polecam bardzo.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-10-15 ID: 2553

Moim zdaniem pani mecenas Edyta Wojciechowska Glińska jest jedną z najlepszych adwokatów rodzinnych w Poznaniu. Prowadziła mi trudny rozwód - wygrałem, potem podział majątku w wielkimi oczekiwania finansowymi ex - po mojej myśli, ostatnio na nowo kontakty z władza naprzemienną - mamy ją. Rozwiodła kilku moich znajomych z sukcesem. Jest super profesjonalna. nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko działa SKUTECZNIE. Polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-01-29 ID: 1492

Jedna z najlepszych adwokatów w Poznaniu, na zawsze będę jej wdzięczna. W czasach pierwszego zamknięcia z powodu Covid 19 moje dziecko zostało zatrzymane bezprawnie przez swego tatę. Nie wiedziałam gdzie jest, nie miałam z nią żadnego kontaktu. Nikt mi nie chciał pomóc sady zamknięte a policja bezradna. Siostra skontaktowała się z panią adwokat o od razu się spotkałyśmy. Jak usłyszała co się stało zaraz zaczęła działać i dziecko wreszcie do mnie wróciło ( musiało być wydane). Gdyby nie jej pomóc to wylądowałabym w zakładzie dla obłąkanych. Uratowała mnie i dziecko. Teraz prowadzi mi się sprawę o odebranie tacie praw do dziecka. bardzo polecam!!! Jest wspaniała i ma serce.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-07 ID: 964

Ja też bardzo dziękuję pani adwokat Edycie Wojciechowskiej - Glińskiej za poprowadzenie mojego rozwodu. Była bardzo skuteczna i efekt końcowy przerósł nawet to, co zakładałam. Walczyła o mnie nie na niby ale z oddaniem o mnie i dzieci. Bardzo dziękuję i polecam! Agnieszka N.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-04 ID: 946

Dziękuję Pani Mecenas za profesjonalizm, merytoryczność, empatię i skuteczność. Bardzo polecam doradztwo w sprawach rozwodowych, skutecznie prowadzonych. Opanowanie, wysoka kultura osobista, znajomość tematu doprowadziła do pozytywnego rozwiązania mojego czterdziestoletniego pożycia małżeńskiego. Wielkie dzięki, Pani mecenas.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1867
Data dodania: 2018-04-09, dni: 1761