Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

ul. Bednarska 6, 60-571 Poznań

618 521 555

aliantlaw.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 8

Jestem adwokatem, dla którego zawód jest pasją, a sukcesy i Państwa wygrane stają się dla mnie priorytetem. Kancelarię założyłam w 2008 roku, a na zaproszenie zagranicznych partnerów, w 2016 roku założyłam również kancelarię międzynarodową. Wraz z moim Zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych, kierujemy się zasadą świadczenia usług na wysokim, międzynarodowym poziomie, ale w lokalnych cenach.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Członek Union Internationale des Avocats, Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. J.Tischnera w Krakowie. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, Przewodnicząca Komisji ds. Kontaktów Zagranicznych i Wpisów na Listę Prawników Zagranicznych przy ORA w Poznaniu. Członek Komisji Edukacji Prawnej oraz Komisji ds. Zagranicznych przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Współtwórczyni Adwokackiej Akademii Przedsiębiorczości.

Konsultantka Krajowej Izby Gospodarczej. Członek Rady Ekspertów organizacji Biznes Na Fali. Współzałożycielka Aliant® International Law Firm z siedzibą w Zurichu. Uczestniczka szkoleń i seminariów zagranicznych w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych, prawnych aspektów transakcji międzynarodowych, tworzenia wewnętrznych procedur bankowych, funkcjonowania podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem budowania trwałych relacji z kontrahentami, prowadzenia mediacji i rozwiązywania sporów.

Autorka porad eksperckich w czasopismach branżowych, m.in. na łamach Dziennika Gazeta Prawna oraz Magazynu Personel i Zarządzanie. Ekspert Infor.pl. Wykładowczyni Akademii Wydawnictwa C.H. Beck oraz ASBiRO.

W 2018 roku wdrożyła autorski projekt „Przybliżamy prawo przedsiębiorcom” na kanale YouTube. Współtwórczyni pierwszego w Polsce programu mentoringowego, dedykowanego dla adwokatów i radców prawnych www.przedsiebiorczyprawnik.pl.

Mentorka I. edycji Programu Mentoringowego Fundacji Women in Law. Autorka książki dla prawników: Jak rozwinąć kancelarię na konkurencyjnym rynku.

Magazyn Businesswoman & Life wymienia ją jako jedną z 50 Wpływowych Kobiet Biznesu.


Opinie

Opinii: 8

+ Dodaj opinię

5 z 5

21.02.2024

Bardzo polecam Panią adwokat, ponieważ solidnie przeprowadza przez całą sprawę. Profesjonalne podejście do klienta.


5 z 5

05.09.2021

Pani Mec. Małgorzata Krzyżowska, prowadząc moją sprawę spadkową, była adwokatką dociekliwą, skuteczną, równocześnie osobą empatyczną, co miało dla mnie duże znaczenie. Czułam z Jej strony wsparcie, była zaangażowana, uważna, zawsze przygotowana. Pani Mecenas była łatwo dostępna, nasze kon.takty w dużej części odbywały się drogą elektroniczną, co miało znaczenie dla szybkości działania, zwłaszcza, że dzielił nas dystans 300 km. Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Poznania, ale moja komunikacja z kancelarią odbywała się w większości drogą elektroniczną, więc jej usytuowanie w moim przypadku miało mniejsze znaczenie.


5 z 5

04.09.2021

Mam przyjemność potwierdzić, iż korzystam z usług prawnych oferowanych przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską od stycznia 2009 r. W ramach powierzonej Kancelarii obsługi prawnej, otrzymałem pomoc w zakresie prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż Adwokat Małgorzata Krzyżowska wykazuje się doskonałą orientacją w obowiązujących przepisach prawnych, zaangażowaniem w prowadzoną sprawę oraz dynamizmem działania. Pisma procesowe sporządzone przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską charakteryzują się nie tylko dogłębnym zrozumieniem sprawy klienta, ale świadczą również o nieprzeciętnym oczytaniu w literaturze prawniczej. Adwokat Małgorzatę Krzyżowską charakteryzuje profesjonalne podejście do klienta i rzetelność, a nade wszystko skuteczność w działaniu. Wszystko to sprawia, iż usługi prawne oferowane przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską mogę polecić każdemu.


5 z 5

03.09.2021

Pani Mecenas jest osobą bardzo rzeczową, dbającą o każdy szczegół. Od samego początku krok po kroku prowadzi klienta, omawiając z nim wszystkie zagadnienia, a jej zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Kancelaria znajduje się w samym centrum, co jest dużym plusem i nie ma problemów z jej znalezieniem. Poza dobrą lokalizacją, całokształt obsługi można ocenić bardzo wysoko.


5 z 5

29.08.2021

W osobie Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej można znaleźć to, czego wielu prawnikom brakuje: właściwe i trafne podejście do tematu i klienta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie z zagłębieniem wszelkich możliwych istotnych aspektów dotyczących sprawy oraz przede wszystkim skuteczność działań. Jako klienci tego właśnie oczekujemy. Wiedza i profesjonalizm Pani Mecenas w powiązaniu z jej dużym urokiem osobistym powodują, że czas spędzony w jej towarzystwie należy jedynie do przyjemności. Niczym wizyta u lekarza – łagodzi ból i przywraca do zdrowia. Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej i z pełnym przekonaniem polecam jej usługi prawne. Dobra lokalizacja Kancelarii i wysoki poziom obsługi administracyjnej jest dopełnieniem pełnego profesjonalizmu.


5 z 5

14.08.2021

Sprawa nasza była wyjątkowo trudna i nietypowa, ponieważ dotyczyła roszczeń finansowych w stosunku do angielskiej kancelarii prawniczej. Radziliśmy się innych prawników, którzy podkreślali zawiłość problemu i nie bardzo chcieli podjąć się prowadzenia tak wyjątkowej sprawy. Na szczęście trafiliśmy na Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej, która podjęła się poprowadzenia sprawy, a jednocześnie już na pierwszym spotkaniu stworzyła bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. Pani Adwokat Małgorzata Krzyżowska jest nie tylko najwyższej klasy specjalistką, ale także człowiekiem przez wielkie C. Świadczone usługi wymagały wielkiej wiedzy prawniczej oraz doświadczenia. Wszelkie działania Pani Adwokat cechowało rzetelne podejście do problemu. Sprawa prowadzona przez Kancelarię w naszym imieniu zakończyła się ugodą, otrzymaliśmy roszczenia finansowe, które w pełni nas satysfakcjonują. Dzięki Pani Małgorzacie Krzyżowskiej zaoszczędziliśmy wiele czasu i stresu, na który bylibyśmy narażeni w przypadku ewentualnego toczenia spraw sądowych. Polecamy Kancelarię Adwokacką Pani Małgorzaty Krzyżowskiej, która reprezentuje najwyższy poziom usług adwokackich.


5 z 5

14.08.2021

Wysoce profesjonalne prowadzenie sprawy, bardzo duże zaangażowanie prowadzących. Wysoki poziom wiedzy oraz skrupulatne dążenie do uzyskania zadowalających wyników. Rzetelna, miła, fachowa obsługa - serdecznie polecam


5 z 5

27.07.2021

Adwokat Pani Małgorzata Krzyżowska posiada wysoką wiedzę fachową, co potwierdza również swoją ogromną kulturą osobistą. Zdolność do stworzenia wspaniałej atmosfery podczas konsultacji ułatwia przedstawienie problemów oraz szybkie zrozumienie fachowego zagadnienia. Z czystym sumieniem i pełną satysfakcją potwierdzam motto Kancelarii: ”Prawnik, któremu można zaufać”! Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej charakteryzują: wysokie kompetencje fachowe, rzetelność, niezmierne zaangażowanie w prowadzone sprawy, a także bardzo szybka interwencja w nagłych problemach. Doskonałą reputację Kancelarii potwierdza również obsługa administracyjna.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4447