Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

ul. Bednarska 6, 60-571 Poznań

618 521 555

aliantlaw.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 1

Jestem adwokatem, dla którego zawód jest pasją, a sukcesy i Państwa wygrane stają się dla mnie priorytetem. Kancelarię założyłam w 2008 roku, a na zaproszenie zagranicznych partnerów, w 2016 roku założyłam również kancelarię międzynarodową. Wraz z moim Zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych, kierujemy się zasadą świadczenia usług na wysokim, międzynarodowym poziomie, ale w lokalnych cenach.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, a także Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej oraz Komisji Legislacyjnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Konsultantka Krajowej Izby Gospodarczej. Członek Rady Ekspertów organizacji Biznes Na Fali, skierowanej do przedsiębiorców. Na zaproszenie Krajowej Izby Gospodarczej, adw. Krzyżowska wystąpiła na forum Parlamentu Europejskiego w Brukseli podczas wydarzenia European Parliament of Entreprises. Pani Mecenas zabrała głos w dyskusji o tym, czy Unia powinna objąć rolę lidera w zakresie pozyskiwania nowych rynków na arenie międzynarodowej.

Współzałożycielka międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant® z siedzibą w Zurichu. Od roku 2013 należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats. W 2018 roku mianowana członkiem Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. J.Tischnera w Krakowie. W 2018 roku Pani Mecenas zorganizowała i wdrożyła autorski projekt «Przybliżamy prawo przedsiębiorcom», w ramach którego na kanale YouTube prezentuje i omawia przystępnym językiem zagadnienia z prawa cywilnego, prawa pracy, kodeksu spółek handlowych oraz zmian w prawie.

Nominowana do tytułu «Kobieta Adwokatury 2018». Jest współtwórcą pierwszego w Polsce programu mentoringowego, dedykowanego dla adwokatów i radców prawnych www.przedsiebiorczyprawnik.pl


Opinie

Opinii: 1

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-07-27 ID: 2279

Adwokat Pani Małgorzata Krzyżowska posiada wysoką wiedzę fachową, co potwierdza również swoją ogromną kulturą osobistą. Zdolność do stworzenia wspaniałej atmosfery podczas konsultacji ułatwia przedstawienie problemów oraz szybkie zrozumienie fachowego zagadnienia. Z czystym sumieniem i pełną satysfakcją potwierdzam motto Kancelarii: ”Prawnik, któremu można zaufać”! Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej charakteryzują: wysokie kompetencje fachowe, rzetelność, niezmierne zaangażowanie w prowadzone sprawy, a także bardzo szybka interwencja w nagłych problemach. Doskonałą reputację Kancelarii potwierdza również obsługa administracyjna.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2120
Data dodania: 2019-12-27, dni: 579