Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Adwokat Małgorzata Krzyżowska

ul. Bednarska 6, 60-571 Poznań

618 521 555

aliantlaw.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 7

Jestem adwokatem, dla którego zawód jest pasją, a sukcesy i Państwa wygrane stają się dla mnie priorytetem. Kancelarię założyłam w 2008 roku, a na zaproszenie zagranicznych partnerów, w 2016 roku założyłam również kancelarię międzynarodową. Wraz z moim Zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych, kierujemy się zasadą świadczenia usług na wysokim, międzynarodowym poziomie, ale w lokalnych cenach.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, a także Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej oraz Komisji Legislacyjnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Konsultantka Krajowej Izby Gospodarczej. Członek Rady Ekspertów organizacji Biznes Na Fali, skierowanej do przedsiębiorców. Na zaproszenie Krajowej Izby Gospodarczej, adw. Krzyżowska wystąpiła na forum Parlamentu Europejskiego w Brukseli podczas wydarzenia European Parliament of Entreprises. Pani Mecenas zabrała głos w dyskusji o tym, czy Unia powinna objąć rolę lidera w zakresie pozyskiwania nowych rynków na arenie międzynarodowej.

Współzałożycielka międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant® z siedzibą w Zurichu. Od roku 2013 należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats. W 2018 roku mianowana członkiem Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. J.Tischnera w Krakowie. W 2018 roku Pani Mecenas zorganizowała i wdrożyła autorski projekt «Przybliżamy prawo przedsiębiorcom», w ramach którego na kanale YouTube prezentuje i omawia przystępnym językiem zagadnienia z prawa cywilnego, prawa pracy, kodeksu spółek handlowych oraz zmian w prawie.

Nominowana do tytułu «Kobieta Adwokatury 2018». Jest współtwórcą pierwszego w Polsce programu mentoringowego, dedykowanego dla adwokatów i radców prawnych www.przedsiebiorczyprawnik.pl


Opinie

Opinii: 7

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-09-05 ID: 2427

Pani Mec. Małgorzata Krzyżowska, prowadząc moją sprawę spadkową, była adwokatką dociekliwą, skuteczną, równocześnie osobą empatyczną, co miało dla mnie duże znaczenie. Czułam z Jej strony wsparcie, była zaangażowana, uważna, zawsze przygotowana. Pani Mecenas była łatwo dostępna, nasze kon.takty w dużej części odbywały się drogą elektroniczną, co miało znaczenie dla szybkości działania, zwłaszcza, że dzielił nas dystans 300 km. Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Poznania, ale moja komunikacja z kancelarią odbywała się w większości drogą elektroniczną, więc jej usytuowanie w moim przypadku miało mniejsze znaczenie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-09-04 ID: 2425

Mam przyjemność potwierdzić, iż korzystam z usług prawnych oferowanych przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską od stycznia 2009 r. W ramach powierzonej Kancelarii obsługi prawnej, otrzymałem pomoc w zakresie prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż Adwokat Małgorzata Krzyżowska wykazuje się doskonałą orientacją w obowiązujących przepisach prawnych, zaangażowaniem w prowadzoną sprawę oraz dynamizmem działania. Pisma procesowe sporządzone przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską charakteryzują się nie tylko dogłębnym zrozumieniem sprawy klienta, ale świadczą również o nieprzeciętnym oczytaniu w literaturze prawniczej. Adwokat Małgorzatę Krzyżowską charakteryzuje profesjonalne podejście do klienta i rzetelność, a nade wszystko skuteczność w działaniu. Wszystko to sprawia, iż usługi prawne oferowane przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską mogę polecić każdemu.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-09-03 ID: 2420

Pani Mecenas jest osobą bardzo rzeczową, dbającą o każdy szczegół. Od samego początku krok po kroku prowadzi klienta, omawiając z nim wszystkie zagadnienia, a jej zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Kancelaria znajduje się w samym centrum, co jest dużym plusem i nie ma problemów z jej znalezieniem. Poza dobrą lokalizacją, całokształt obsługi można ocenić bardzo wysoko.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-08-29 ID: 2402

W osobie Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej można znaleźć to, czego wielu prawnikom brakuje: właściwe i trafne podejście do tematu i klienta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie z zagłębieniem wszelkich możliwych istotnych aspektów dotyczących sprawy oraz przede wszystkim skuteczność działań. Jako klienci tego właśnie oczekujemy. Wiedza i profesjonalizm Pani Mecenas w powiązaniu z jej dużym urokiem osobistym powodują, że czas spędzony w jej towarzystwie należy jedynie do przyjemności. Niczym wizyta u lekarza – łagodzi ból i przywraca do zdrowia. Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej i z pełnym przekonaniem polecam jej usługi prawne. Dobra lokalizacja Kancelarii i wysoki poziom obsługi administracyjnej jest dopełnieniem pełnego profesjonalizmu.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-08-14 ID: 2343

Sprawa nasza była wyjątkowo trudna i nietypowa, ponieważ dotyczyła roszczeń finansowych w stosunku do angielskiej kancelarii prawniczej. Radziliśmy się innych prawników, którzy podkreślali zawiłość problemu i nie bardzo chcieli podjąć się prowadzenia tak wyjątkowej sprawy. Na szczęście trafiliśmy na Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej, która podjęła się poprowadzenia sprawy, a jednocześnie już na pierwszym spotkaniu stworzyła bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. Pani Adwokat Małgorzata Krzyżowska jest nie tylko najwyższej klasy specjalistką, ale także człowiekiem przez wielkie C. Świadczone usługi wymagały wielkiej wiedzy prawniczej oraz doświadczenia. Wszelkie działania Pani Adwokat cechowało rzetelne podejście do problemu. Sprawa prowadzona przez Kancelarię w naszym imieniu zakończyła się ugodą, otrzymaliśmy roszczenia finansowe, które w pełni nas satysfakcjonują. Dzięki Pani Małgorzacie Krzyżowskiej zaoszczędziliśmy wiele czasu i stresu, na który bylibyśmy narażeni w przypadku ewentualnego toczenia spraw sądowych. Polecamy Kancelarię Adwokacką Pani Małgorzaty Krzyżowskiej, która reprezentuje najwyższy poziom usług adwokackich.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-08-14 ID: 2337

Wysoce profesjonalne prowadzenie sprawy, bardzo duże zaangażowanie prowadzących. Wysoki poziom wiedzy oraz skrupulatne dążenie do uzyskania zadowalających wyników. Rzetelna, miła, fachowa obsługa - serdecznie polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2021-07-27 ID: 2279

Adwokat Pani Małgorzata Krzyżowska posiada wysoką wiedzę fachową, co potwierdza również swoją ogromną kulturą osobistą. Zdolność do stworzenia wspaniałej atmosfery podczas konsultacji ułatwia przedstawienie problemów oraz szybkie zrozumienie fachowego zagadnienia. Z czystym sumieniem i pełną satysfakcją potwierdzam motto Kancelarii: ”Prawnik, któremu można zaufać”! Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej charakteryzują: wysokie kompetencje fachowe, rzetelność, niezmierne zaangażowanie w prowadzone sprawy, a także bardzo szybka interwencja w nagłych problemach. Doskonałą reputację Kancelarii potwierdza również obsługa administracyjna.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2457
Data dodania: 2019-12-27, dni: 764