Adwokat Dorota Majzerowicz

Adwokat Dorota Majzerowicz

Dworcowa 1, 33-100 Tarnów

607 726 035

majzerowiczmadel.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Kompleksowa obsługa prawna, obejmująca sprawy z zakresu upadłości konsumenckiej. Profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

21.04.2023

Pani adwokat Dorota Majzerowicz jest profesjonalistką. Wiedza i zaangażowanie to wielki atut Pani Mecenas. Moja upadłość konsumencka została rozwiązana wzorcowo. Zawsze szybko dostawałem odpowiedzi na moje zapytania. Polecam wszystkim.


5 z 5

19.04.2023

Pani adwokat jest osobą bardzo kompetentną. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu moja upadłość została przeprowadzona bardzo sprawnie i na korzystnych dla mnie warunkach. Polecam.


5 z 5

27.08.2020

Do pani mecenas Doroty Majzerowicz zwróciłam się z polecenia swojej koleżanki, bardzo zadowolonej z jej usług. Sprawa moja była pilna i raczej zawiła. Nie robiłam sobie wielkich nadziei, niemniej pani mecenas niemal od ręki znalazła znakomite rozwiązanie. Wykazała się rozległą wiedzą przedmiotową jak też delikatnym podejściem i szacunkiem do klienta. Ponadto, co też ma znaczenie, załatwienie sprawy nie wyczyściło mi konta. Szczerze polecam.


5 z 5

21.08.2020

Kontakt z panią Mecenas daje człowiekowi natychmiastową ulgę i nadzieję. Adwokat Majzerowicz jest w 100 procentach profesjonalna a przy tym ogromnie życzliwa. Z każdą, jakakolwiek sprawą tylko do Niej!!! Jestem pod wrażeniem. Pani Mecenas proszę przyjąć ode mnie serdeczności. Jeśli utrzyma Pani ten styl pracy, to wróżę Pani wielką karierę! Ludzie czekają na pomoc od Pani.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2596