Kancelaria prawna Reslegal Tarnów adwokat Piotr Charzewski

Kancelaria prawna Reslegal Tarnów adwokat Piotr Charzewski

ul. Konarskiego 7/3, 33-100 Tarnów

794 333 044

adwokattarnow.info

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Adwokat prawnik kancelarii adwokackiej Reslegal w Tarnowie Piotr Charzewski. Prowadzi kompleksowe usługi adwokackie z dziedziny prawa rodzinnego: rozwody, alimenty, podział majątku; cywilnego: spadki, testamenty, zachowek, własność, odszkodowania; karnego: obrona oskarżonych, pomoc pokrzywdzonym i skazanym; gospodarczego: ogłoszenie upadłości, windykacja należności, kompleksowa obsługa prawna firm. Prawnik obsługujący sprawy błędów medycznych, praw autorskich.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

12.05.2021

Jestem bardzo zadowolona z prawnika z tej kancelarii. Pan adwokat Charzewski świetnie poprowadzi moje sprawy. Wystarczyła niewielka opłata a rozwód, alimenty i podział majątku załatwiony. Serdecznie polecam osobom w trudnej sytuacji życiowej. Bo Warto !!! :)


5 z 5

16.01.2021

Jest ok. Sprawa załatwiona tak jak chciałem.


5 z 5

25.11.2020

Chciałam podziękować Panu adwokatowi za pomoc w mojej sprawie o spadek po rodzicach. Polecam bardzo serdecznie prawnika Pana Piotra jeśli macie problemy z testamentem, zachowkiem czy też spadkiem rodzinnym. Ogromna wiedza w tym temacie. Widać, że jest Pan doświadczonym adwokatem w sprawach spadkowych. Kancelaria rewelacyjnie obsługuje klientów za co duuuuży plus. Polecam.


5 z 5

25.11.2020

Polecam szczerze kancelarię Reslegal do spraw rodzinnych. W kwestii mojego rozwodu adwokat wygrał sprawę a i o alimenty i podział majątku też się postarał. Pan prawnik Charzewski jest godny polecenia, a ceny są adekwatne do jakości świadczonych usług prawnych.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1842