Adwokat Anna Małyszko

Adwokat Anna Małyszko

Rynek Kościuszki, 15B lok. 29, 15-091 Białystok

609 352 071

kancelariamalyszko.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 7

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Małyszko zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Pomoc prawna w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne (odszkodowanie i zadośćuczynienie, sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, zniesienie współwłasności, zasiedzenie), prawo gospodarcze (sprawy o zapłatę, obsługa prawna firm), prawo pracy, prawo rodzinne (rozwody i alimenty), prawo administracyjne.

Opinie

Opinii: 7

+ Dodaj opinię

5 z 5

20.07.2022

Pani Małyszko uratowała mojego brata od więzienia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie i cierpliwość. Świetny kontakt. Najlepsza!


5 z 5

08.06.2022

Miałem sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie za wypadek samochodowy. Obie sprawy wygrane. Dziękuję serdecznie! Ogromna wiedza Pani Mecenas i jej zaangażowanie zasługują na uznanie :)


5 z 5

24.05.2022

Z czystym sumieniem mogę polecić kancelarię, kilka razy zdarzyło się korzystać mi oraz bliskim. Za każdym razem kontakt i reakcja była natychmiastowa. Kancelaria nigdy nie zawiodła mojego zaufania pod względem prawnym a także finansowym.


5 z 5

22.05.2022

Do Pani Adwokat Anny Małyszko trafiłam rok temu przez rekomoendację, dlatego chcę odwdzięczyć się tym samym aby kolejne osoby również miały zaufanie do tej kancelarii. W internecie to tylko opinia, na żywo jest jeszcze lepiej, mecenas życzliwa, interesująca się, wielokrotnie sama dzwoniła z przypomnieniami, terminami, wyjaśnieniami czy ustaleniami przed rozprawą. Dziś jestem już po rozwodzie wszystko poszło sprawnie, mam to za sobą a Pani Mecenas pomogła mi to przejść bez większych stresów. Dziękuję Pani adwokat za pomoc i to nie jest nasza ostatnia współpraca!


5 z 5

20.05.2022

W końcu trafiłam na profesjonalistę. Mój poprzedni prawnik o niczym mnie nie informował. Pani mecenas Małyszko dobrze mnie przygotowała do rozprawy. Odpowiadała na każde pytanie. Dziękuję pani mecenas za wygraną sprawę o odszkodowanie za wypadek samochodowy, polecam tą adwokat każdemu kto ma problem prawny. Warto korzystać z usług sprawdzonych osób.


5 z 5

01.05.2022

Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy, wysokie zaangażowanie prowadzącej Adwokat Anny Małyszko. Poziom wiedzy oraz skrupulatne dążenie do uzyskania zadowalających wyników. Szukaliśmy Adwokata do spraw majątkowych. Rodzina nie pomagała w rozwiązaniu spraw. Natomiast Pani Adwokat rzetelna, miła, fachowa obsługa - serdecznie polecam.


5 z 5

21.04.2022

Sprawa o zasiedzenie zakończona sukcesem! Zdecydowanie było warto. Polecam wszystkim !


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1595