Adwokat Sylwia Tokarzewska

Adwokat Sylwia Tokarzewska

ul. Mickiewicza 83/lok. U3, 15-257 Białystok

503 165 944

adwokatura-bialystok.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 25

Kancelaria Adwokacka w Białymstoku Adwokat Sylwia Tokarzewska. Adwokat specjalizuje się w: prawie rodzinnym, sprawach rozwodowych, uzyskaniu alimentów, ustalaniu zakresu władzy rodzicielskiej, podziale majątku, sprawach spadkowych, odszkodowaniach, prawie gospodarczym (obsługa prawna podmiotów gospodarczych), prawie spółdzielczym (obsługa prawna spółdzielni mieszkaniowych).

Opinie

Opinii: 25

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-09-27 ID: 4891

Polecam z całego serca panią Mecenas Sylwię Tokarzewską. Jest osobą konkretną, cierpliwie wszystko tłumaczy. Pomogła mi przejść przez rozwód. Bez pani Mecenas nie dałabym rady. Dziękuję bardzo.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-05-30 ID: 4424

Najlepsza Adwokat na świecie ! Momentami miałem wrażenie, że zajmuje się moją sprawą jak swoją własną. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. Pisma procesowe, wnioski dowodowe przygotowane zawsze idealnie. Jak się je czyta to nie ma nawet co dodać od siebie. To nie jest przypadek, że wszyskie opinie są bardzo dobre. Kontak osobisty, telefoniczny i mailowy bardzo dobry. Pani Mecenas jest po prostu, najnormalniej pisząc SUPER :)) Pozdrawiam.

dodaj komentarz


5 z 5

2023-04-26 ID: 4347

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Mecenas Sylwią Tokarzewską-Cybulko. Pani Sylwia prowadziła moją sprawę rodzinną. Wykazała się dużą wiedzą, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Cierpliwie tłumaczyła zawiłości prawne, odpowiadała na wszelkie pytania, zawsze była dostępna telefonicznie i mailowo. Ponadto Pani Mecenas towarzyszy pozytywna aura, wysoka empatia, dyplomacja i umiejętność uważnego słuchania.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-08-24 ID: 3637

Dziękuję za wygraną sprawę! Panią Mecenas mogę ocenić jednym słowem: SKUTECZNA:) Bardzo polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-01-24 ID: 2918

Po raz kolejny w trudnej sytuacji rodzinnej w jakiej znalazłam się z dnia na dzień w ekspresowym tempie pomogła mi Pani Mecenas Sylwia Tokarzewska-Cybulko. W ciągu tylko trzech dni otrzymałam postanowienie z Sądu, a sprawa dotyczyła opieki nad małoletnimi wnukami. Jeżeli masz problem i potrzebujesz adwokata to z całego serca polecam Panią Sylwię.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-01-18 ID: 2902

Nasza współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pełna dyspozycyjność, umożliwiająca spotkania w dogodnych terminach, sprawny kontakt telefoniczny i mailowy. Na każdym etapie czułam wsparcie i zaangażowanie Pani Mecenas Sylwii Tokarzewskiej - Cybulko. Profesjonalnie i merytorycznie wprowadzona zostałam w zawiłości prawne. Sprawa, każde najmniejsze pismo czy wystąpienie w sądzie prowadzone z klasą. Pani Mecenas towarzyszy pozytywna aura, empatia, dzięki której uzyskałam spokój. Jednocześnie charakteryzuje ją stanowczość i waleczność. Wspaniały człowiek i Adwokat. Polecam z całego serca.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-12-02 ID: 2738

Serdecznie polecam kancelarie Mecenas Sylwii Tokarzewskiej-Cybulko bardzo mi pomogła przejść przez sprawę rozwodowa, ktora zakończyła sie po jednej rozprawie dzięki wskazówkom Pani mecenas oraz profesjonalnie wypełnionej dokumentacji. Bardzo dobre podejście do człowieka w trudnej i stresującej sytuacji. Bardzo mila atmosfera w całej kancelarii. Polecam

dodaj komentarz


5 z 5

2021-05-30 ID: 2052

Pani Mecenas Sylwia Tokarzewska-Cybulko prowadziła moją sprawę rozwodową. Sprawę uratowała po innym adwokacie , który zawalił. Wyprowadziła wszystko, w tempie ekspres. Ogromna wiedza. Dyspozycyjna i otwarta. Słucha i podchodzi indywidualnie do klienta, zawsze znajdzie czas i oddzwania. Niesamowita empatia i zrozumienie. Naprawdę polecam, szczególnie kobietom podczas rozwodu. Pani Mecenas to jakość i spokój, wsparcie. W razie potrzeby wrócę do kancelarii Pani Sylwii.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-02 ID: 1612

Pani Mecenas angażuje się w sprawę w 100%. Jest osoba rzetelna i profesjonalna i godna zaufania. Bardzo polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-11-30 ID: 1220

Pani mecenas Sylwia Tokarzewska-Cybulko prowadziła moją sprawę o ograniczenie władzy rodzicielskiej. Należy docenić maksymalne zaangażowanie w sprawę. Wykazała duże zrozumienie dla sytuacji w której się znalazłem. Potrafi w jasny i rzeczowy sposób odpowiedzieć na wszystkie pytania związane ze sprawą. Poza tym bardzo miła i uprzejma.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-11-17 ID: 1181

Pani Mecenas Sylwia Tokarzewska-Cybulko prowadziła moją sprawę podziału majątku. Wszystko było bardzo profesjonalnie przygotowane, Pani Mecenas wywalczyła zdecydowanie więcej, niż się spodziewałem, była niezłomna, waleczna, a przy tym bardzo sympatyczna i pomocna. Zdecydowanie polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-25 ID: 725

Pani Mecenas Sylwia Tokarzewska-Cybulko prowadziła moją sprawę rozwodową. Pełen profesjonalizm i merytoryczność. Rozwód to dość stresująca sytuacja, ale Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do sprawy, przedstawiła co jak się odbywa, czego się spodziewać, czego nie obawiać... Myślę, że to głównie dzięki podejściu Pani Mecenas udało mi się ze spokojem przez to przejść. Dyspozycyjna i otwarta. Słucha i podchodzi indywidualnie do klienta, ale też doradza (na nic nie namawia) na bazie doświadczeń. Szczerze polecam, szczególnie wszystkim kobietom, które szukają adwokata i czują obawy przed rozwodem. Pani Mecenas to jakość i spokój, który jest niezwykle ważny ww sytuacji. Jeśli będę zmuszona kiedyś jeszcze skorzystać z usług prawniczych, na pewno wrócę do kancelarii Pani Sylwii.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-17 ID: 586

Świetny adwokat. Bardzo merytoryczny i profesjonalny. Polecam każdej osobie potrzebującej zaangażowanego w swoje sprawy prawnika.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-11 ID: 567

Polecam Panią Sylwię Tokarzewską-Cybulko świetny adwokat. Rzeczowa i skuteczna.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-09 ID: 559

Pani Mecenas to profesjonalistka w każdym słowa tego znaczeniu. Wysłucha, znajdzie rozwiązanie i pomoże. Jeśli szukasz dobrego adwokata to na pewno jest nim Pani Sylwia. Polecam, osobiście byłam bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-04-08 ID: 558

Potrzebowałem porady prawnej. Pani mecenas godna polecenia, pełen profesjonalizm, najpierw z zaangażowaniem wysłuchała i wszystko rzeczowo wyjaśniła, przedstawiła drogę skutecznego działania. Jestem zadowolony.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-25 ID: 506

Pani Sylwia to najlepsze co mogło mnie spotkać w czasie kiedy mój świat się walił. Niesamowita empatia i zaangażowanie w sprawę sprawiało, że czułam się bezpieczna w każdym momencie. Całkowite zrozumienie i rzetelność to jest to co klient chce uzyskać podczas spraw rodzinny, które nie są przyjemne. Dzięki Pani Sylwii jednak wszystko poszło „gładko”. Polecam z całego serca. Dodatkowo nawet po zakończeniu sprawy Pani Sylwia była bardzo pomocna.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-16 ID: 478

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią adwokat. Jest bardzo rzeczowa, potrafi wszystko po ludzku wyjaśnić oraz świetnie zrozumieć sytuację w jakiej klient obecnie się znajduje. Dobry adwokat to również dobry psycholog, a takich umiejętności również Pani Sylwii nie brakuje. Bardzo przykłada się do każdej prośby, pytania i problemu klienta i poważnie do tego podchodzi. W każdej sytuacji jest w stanie podpowiedzieć różne rozwiązania. Każdemu życzę takiego adwokata!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-12 ID: 472

Pani Mecenas Sylwia w zasadzie jest już moją osobistą Panią Adwokat. Konkretna, rzetelna, rzeczowa, posiada wiedzę i doświadczenie. Fachowa obsługa i miła atmosfera. Szczerze polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-08 ID: 252

Pani Sylwia Tokarzewska-Cybulko to bardzo świetna mecenas nie tylko w sprawach rodzinnych. Oferuje profesjonalną obsługę prawną, doskonałe przygotowanie do sprawy oraz bardzo dobre podejście do klienta. Panią adwokat polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 238

Profesjonalna obsługa prawna. Doskonałe podejście do klienta i bardzo dobre przygotowanie do sprawy. Idealna współpraca klient-adwokat. Trudna sprawa wygrana. Doskonały mediator. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 237

Pełne zaangażowanie Pani Adwokat Sylwii Tokarzewskiej - Cybulko w prowadzoną sprawę spadkową. W sposób zrozumiały, rzeczowy i szczegółowy zapoznała mnie z możliwościami prawnymi sprawy. Byłam na bieżąco informowana telefonicznie jak i e-mailowo o postępach sprawy. Polecam usługi Pani Adwokat Sylwii Tokarzewskiej- Cybulko ze względu na fachowość, rzetelność, profesjonalizm oraz podejście do klienta. Bardzo dziękuję za pomoc.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 236

Pani Sylwia to świetny adwokat nie tylko w sprawach rodzinnych ale i w gospodarczych. Kilkakrotnie pomogła mi sprawach rodzinnych ze 100% skutecznością tj.: w sprawie rozwodu w roli mediatora, sprawy o alimenty, praw do dziecka, ustaleniu kuratora. W sprawach gospodarczych ponieważ miałam przyjemność współpracy, wszystkie sprawy kończyły się pozytywnym wyrokiem dla firmy którą reprezentowała. Ogromna wiedza z zakresu Kodeksu Rodzinnego, Handlowego, Cywilnego i Kodeksu Pracy. Zawsze miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Polecam wszystkim znajomym. Potrzebujesz adwokata w sprawach rodzinnych , gospodarczych, dzwoń do Pani Sylwii.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 235

Pani Mecenas Tokarzewska-Cybulko to prawnik, oferujący swoim klientom wszystko czego oczekują- rzetelność, fachową wiedzę, terminowość, wsparcie. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 234

Specjalista w każdym calu. Nie ma lepszego adwokata w Białymstoku.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 5056
Data dodania: 2019-01-25, dni: 1706