Adwokat Sylwia Tokarzewska-Cybulko

Adwokat Sylwia Tokarzewska-Cybulko

ul. Mickiewicza 7, lok. 5, 15-213 Białystok

503 165 944

adwokatura-bialystok.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 9

Kancelaria Adwokacka w Białymstoku Adwokat Sylwia Tokarzewska-Cybulko. Adwokat specjalizuje się w: prawie rodzinnym, sprawach rozwodowych, uzyskaniu alimentów, ustalaniu zakresu władzy rodzicielskiej, podziale majątku, sprawach spadkowych, odszkodowaniach, prawie gospodarczym (obsługa prawna podmiotów gospodarczych), prawie spółdzielczym (obsługa prawna spółdzielni mieszkaniowych).

Opinie

Opinii: 9

+ Dodaj opinię

5 z 5

2020-03-25 ID: 506

Pani Sylwia to najlepsze co mogło mnie spotkać w czasie kiedy mój świat się walił. Niesamowita empatia i zaangażowanie w sprawę sprawiało, że czułam się bezpieczna w każdym momencie. Całkowite zrozumienie i rzetelność to jest to co klient chce uzyskać podczas spraw rodzinny, które nie są przyjemne. Dzięki Pani Sylwii jednak wszystko poszło „gładko”. Polecam z całego serca. Dodatkowo nawet po zakończeniu sprawy Pani Sylwia była bardzo pomocna.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-16 ID: 478

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią adwokat. Jest bardzo rzeczowa, potrafi wszystko po ludzku wyjaśnić oraz świetnie zrozumieć sytuację w jakiej klient obecnie się znajduje. Dobry adwokat to również dobry psycholog, a takich umiejętności również Pani Sylwii nie brakuje. Bardzo przykłada się do każdej prośby, pytania i problemu klienta i poważnie do tego podchodzi. W każdej sytuacji jest w stanie podpowiedzieć różne rozwiązania. Każdemu życzę takiego adwokata!

dodaj komentarz


5 z 5

2020-03-12 ID: 472

Pani Mecenas Sylwia w zasadzie jest już moją osobistą Panią Adwokat. Konkretna, rzetelna, rzeczowa, posiada wiedzę i doświadczenie. Fachowa obsługa i miła atmosfera. Szczerze polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-08 ID: 252

Pani Sylwia Tokarzewska-Cybulko to bardzo świetna mecenas nie tylko w sprawach rodzinnych. Oferuje profesjonalną obsługę prawną, doskonałe przygotowanie do sprawy oraz bardzo dobre podejście do klienta. Panią adwokat polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 238

Profesjonalna obsługa prawna. Doskonałe podejście do klienta i bardzo dobre przygotowanie do sprawy. Idealna współpraca klient-adwokat. Trudna sprawa wygrana. Doskonały mediator. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 237

Pełne zaangażowanie Pani Adwokat Sylwii Tokarzewskiej - Cybulko w prowadzoną sprawę spadkową. W sposób zrozumiały, rzeczowy i szczegółowy zapoznała mnie z możliwościami prawnymi sprawy. Byłam na bieżąco informowana telefonicznie jak i e-mailowo o postępach sprawy. Polecam usługi Pani Adwokat Sylwii Tokarzewskiej- Cybulko ze względu na fachowość, rzetelność, profesjonalizm oraz podejście do klienta. Bardzo dziękuję za pomoc.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 236

Pani Sylwia to świetny adwokat nie tylko w sprawach rodzinnych ale i w gospodarczych. Kilkakrotnie pomogła mi sprawach rodzinnych ze 100% skutecznością tj.: w sprawie rozwodu w roli mediatora, sprawy o alimenty, praw do dziecka, ustaleniu kuratora. W sprawach gospodarczych ponieważ miałam przyjemność współpracy, wszystkie sprawy kończyły się pozytywnym wyrokiem dla firmy którą reprezentowała. Ogromna wiedza z zakresu Kodeksu Rodzinnego, Handlowego, Cywilnego i Kodeksu Pracy. Zawsze miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Polecam wszystkim znajomym. Potrzebujesz adwokata w sprawach rodzinnych , gospodarczych, dzwoń do Pani Sylwii.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 235

Pani Mecenas Tokarzewska-Cybulko to prawnik, oferujący swoim klientom wszystko czego oczekują- rzetelność, fachową wiedzę, terminowość, wsparcie. Polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-12-04 ID: 234

Specjalista w każdym calu. Nie ma lepszego adwokata w Białymstoku.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 701
Data dodania: 2019-01-25, dni: 434