Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska

ul. Adama Mickiewicza 83/19, 15-257 Białystok

(+48) 728 377 770, (+48) 666 088 266

ciulkin-sarnocinska.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 16

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Oferta: sprawy gospodarcze (kompleksowa obsługa przedsiębiorstw), handlowe (tworzenie, przekształcenia i likwidacje spółek), sprawy bankowe (kredyty we frankach), odszkodowania, sprawy rodzinne (rozwód, separacja, alimenty), sprawy cywilne, mediacja, prowadzenie szkoleń, inne (pisanie podań, odwołań, apelacji, zażaleń).

Opinie

Opinii: 16

+ Dodaj opinię

5 z 5

09.02.2023

Jeśli szukasz dobrego adwokata, to ten jest właśnie tym, którego potrzebujesz. Pani mecenas jest świetna w swoim fachu i zawsze stawia swoich klientów na pierwszym miejscu. Przez całą współpracę czułem się świetnie poinformowany i miałem pewność że moja sprawa jest w dobrych rękach. Dzięki pomocy pani Katarzyny udało mi się osiągnąć pozytywny wynik. Serdecznie polecam!


5 z 5

13.06.2022

Współpracowałem z wieloma prawnikami i z przekonaniem stwierdzam, że Pani Mecenas dr Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska wyróżnia się na ich tle ogromną wiedzą, życzliwością i – co istotne - wyjątkową uczciwością w odniesieniu do cennika świadczonych przez Jej Kancelarię usług prawnych. Moja opinia jest oczywiście bezstronna, ponieważ przed sprawą, w której Pani Mecenas pomogła mi, nie znaliśmy się.


5 z 5

12.03.2022

Pani Mecenas Ciulkin – Sarnocińska prowadziła moją sprawę rozwodową. Posiada ogromną wiedzę, którą skutecznie stosowała w procesie sądowym. Służyła radą za każdym razem kiedy tego potrzebowałem. Byliśmy w bieżącym kontakcie, a w razie potrzeby oddzwaniała. W trakcie postępowania sądowego była dla mnie niezwykłym wsparciem. Tylko dzięki niej przeszedłem ten trudny czas. Także w przyszłości wiem na kogo mogę liczyć.


5 z 5

04.03.2022

Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska w bardzo profesjonalny sposób pomogła mi w kwestii prawnej. Szczegółowo wyjaśniła problem i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Po udzielonej poradzie dostałem również podsumowanie mailowe ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Na spotkanie umówiliśmy się już na drugi dzień od kontaktu telefonicznego dlatego bardzo trudna dla mnie sprawa została rozwiązana niezwykle szybko. Polecam


5 z 5

03.03.2022

Od kilku lat korzystam z usług Pani Mecenas. Dzięki jej opiece prawnej moje interesy zawodowe idą pełną parą. W między czasie były też sprawy spadkowe i administracyjne. Wszystkie zakończone z sukcesem.


5 z 5

24.02.2022

Szczerze polecam kancelarię. Pani Mecenas jest wspaniałym człowiekiem, który słucha i przedstawia krok po kroku przebieg sprawy. Profesjonalizm i doświadczenie Pani Mecenas Katarzyny było nieocenione w mojej trudnej sprawie.


5 z 5

22.02.2022

Uzyskałem rzeczową poradę prawną. Pani Mecenas napisała także pismo procesowe, które zażegnało ewentualny konflikt. Teraz korzystam tylko z usług tej kancelarii. Są oddani klientowi i zawsze szukają korzystnych rozwiązań. Szczerze polecam.


5 z 5

22.02.2022

Bardzo rzetelny adwokat, pomógł mi w paru sprawach w zakresie prawa gospodarczego. Jeżeli ktoś szuka osoby znającej się na rzeczy, serdecznie polecam!


5 z 5

21.02.2022

Polecam kancelarię. Zawsze służy rzetelną i fachową poradą. Od kilku lat korzystam z pomocy kancelarii w bardzo różnych sprawach. W każdym przypadku spotkałam się z profesjonalnym podejściem i pozytywnym rozwiązaniem problemu. Jestem wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam z całego serca.


5 z 5

21.02.2022

Polecam Panią Mecenas, przy moim problemie, jej wiedza i doświadczenie - okazały się strzałem w dziesiątkę! Bardzo rzeczowa, konkretna - do tej pory wydaje mi się ze gdyby nie jej pomoc, musiałabym dalej oglądać sąd, a już nie musze! Wywalczyła mi więcej niż zamierzałam osiągnąć! Bardzo POLECAM i raz jeszcze bardzo Dziękuję Pani Adwokat!


5 z 5

21.02.2022

Dziękuję Pani mecenas Katarzynie za profesjonalne poprowadzenie sprawy. Pani Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących unieważnienia umowy kredytu frankowego. Jest bardzo rzeczowa i świetnie przygotowana na każdym etapie postępowania. Zaangażowanie i znajomość tematyki kredytów frankowych doprowadziły do pozytywnego rozstrzygnięcia mojej sprawy. Otrzymałem również dużo wsparcia, oraz mogłem swobodnie porozmawiać o swoim problemie. Pani mecenas wyjaśnia wszystko co niezrozumiałe, ma wiele cierpliwości i wiedzy, a co ważne ma też umiejętność jej przekazania. Serdecznie polecam!


5 z 5

20.02.2022

Byłem klientem Kancelarii Pani Mecenas. Zajmowała się sprawą zamknięcia spółki ze wspólnikiem ze Wschodu, który o kilku lat był niedostępny. Panie Mecenas przyjęła zamówienie. Sprawę do pozytywnego jej zakończyła poprowadziła bardzo profesjonalnie, solidnie i terminowo. Jestem pod prawdziwie ogromnym wrażeniem. Wcześniej zajmowała się tym jedna z kancelarii z Warszawy, która w nieskończoność zajmowała się tą sprawą co zmusiło mnie do rezygnacji z dalszych usług, Pani Mecenas życzę dalszych wspaniałych sukcesów. Z poważaniem Jan Mieczkowski


5 z 5

13.02.2022

W kancelarii zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Prowadzono w niej z sukcesem moje sprawy odszkodowawcze oraz spadkowe. Dzięki staraniom kancelarii odzyskałam także zwrot pieniędzy po odstąpieniu od umowy kupna wadliwego sprzętu agd. Przygotowane pisma przygotowawcze (wezwania do zapłaty) okazały się skuteczne, co zapobiegło konieczności kierowania sprawy do sądu. Udzielono mi także pomocy w sprawach administracyjnych. Innymi słowy we wszystkich kwestiach wymagających pomocy prawnika korzystam z tej kancelarii. Warto podkreślić, że zawsze na bieżąco jestem informowana o stanie sprawy. Jeszcze raz dziękuję za szybkie i sprawne działanie.


5 z 5

08.02.2022

Sprawy handlowe nie mają przed nią tajemnic. Mogę na niej polegać w kwestiach prawnych kierowanej przeze mnie spółki, w tym dotyczących m.in. procesów przekształceniowych, spraw związanych z podwyższeniem kapitału zakładowego oraz wszelkich wniosków składanych do Krajowego Rejestru Sądowego. Jest niezwykle sumienna i zawsze dotrzymuje umówionych terminów w sprawach związanych z obsługą spółki. Prezes Zarządu Kontri sp. z o.o.


5 z 5

07.02.2022

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Jestem wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam


5 z 5

03.02.2022

Korzystałam z usług Pani Mecenas niejednokrotnie. Zawsze czułam się zaopiekowana. Pani Mecenas jest osobą bardzo fachową, rzetelną, obowiązkową i zaangażowaną. Jest kompetentna i ma profesjonalne podejście do klienta. Dodatkowo jako człowiek jest osobą niezwykle miłą i empatyczną. Za każdym razem, podejmując decyzję o kontakcie z Panią Mecenas, jestem przekonana o tym, że podejmuję dobrą decyzję. Także z czystym sumieniem gorąco polecam.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2969