Adwokat Bytom

Poszukujesz dobrego adwokata w Bytomiu? Sprawdź katalog topadwokat.com. Topadwokat pomaga znaleźć dobrego adwokata na podstawie ocen i opinii użytkowników, które wg zasad Regulaminu sprawdzamy i publikujemy w serwisie dopiero po akceptacji przez Niezależnego Moderatora. W sumie nasz katalog zawiera 13 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Bytom, o których użytkownicy zostawili 6 opinii.

Adwokat Aleksandra Witeszczak

Adwokat Aleksandra Witeszczak

Plac Kościuszki 9/38, 41-902 Bytom

536 542 771

opinii: 3

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie: prawo cywilne i gospodarcze, prawo karne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, obrót nieruchomościami, własności lokali (obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych). Adwokat Aleksandra Witeszczak to dobry adwokat w Bytomiu, który specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, a w szczególności: w obsłudze podmiotów gospodarczych, wspólnot mieszkaniowych, prawie lokalowym, a także w prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz ochronie dóbr osobistych.
Adwokat Artur Wojan

Adwokat Artur Wojan

ul. Dworcowa 1, 41-902 Bytom

+48 796 963 066

opinii: 2

Kancelaria adwokacka Artura Wojana oferuje profesjonalną pomoc prawną dla firm i klientów indywidualnych. Specjalizacje: rozwód - sprawy rozwodowe, podział majątku, sprawy cywilne, prawo spadkowe, odszkodowania, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo nieruchomości i lokalowe, prawo pracy, sprawy karne, obsługa prawna firm. Siedziba kancelarii: Bytom, filia: Zabrze.
Zespół Adwokacki Nr 2 w Bytomiu

Zespół Adwokacki Nr 2 w Bytomiu

ul. Jainty 12, 41-902 Bytom

32 281 07 31

opinii: 1

Zespół Adwokacki nr 2 w Bytomiu to najdłużej działająca na Śląsku i największa w regionie kancelaria adwokacka. Zespół Adwokacki nr 2 to ponad 50 lat doświadczenia na rynku usług prawnych. Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, jak i z zakresu ubezpieczeń społecznych. ADWOKACI: Damian Dudek, Mariusz Dynaś, Michał Hanak, Ewelina Kulawik, Marcin Niestroj.
Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński

Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński

Plac Kościuszki 9/39, 41-902 Bytom

+48 32 280 28 22

Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński świadczy kompleksowe usługi prawne w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych oraz karnych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności go­spo­dar­czej, przedsiębiorców, a także spółek prawa han­dlo­we­go i in­nych osób praw­nych z terenu Polski oraz z zagranicy. Obszary praktyki: Prawo cywilne i gospodarcze, Prawo spółek, Prawo karne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Obrót nieruchomościami, Własności lokali, Specjalne Strefy Ekonomiczne, Prawo wspólnotowe. Adwokat Artur Kosiński w praktyce adwokackiej koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym z uwzględnieniem aspektów prawa gospodarczego oraz na prawie karnym.
Adwokat Aleksandra Siemaszko-Baron

Adwokat Aleksandra Siemaszko-Baron

Moniuszki 26A, 41-902 Bytom

+48 609 806 556, +48 512 991 371

Kancelaria adwokacka Adwokat Aleksandra Siemaszko-Baron w Bytomiu zapewnia kompleksową pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego, mediacyjnego, sądowego i administracyjnego. Zakres usług: prawo cywilne, prawo rodzinne i rozwody, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo pracy. Kancelaria działa na terenie całego Śląska (w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu) i pozostałych miastach regionu. Adwokat Aleksandra Siemaszko-Baron posiada bogate doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych w tym m.in. rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących kwestii związanych z władzą rodzicielską nad małoletnimi dziećmi oraz kontaktów z nimi, karnych, gospodarczych, upadłościowych w tym upadłości konsumenckiej.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Bogucki

Kancelaria Adwokacka Mateusz Bogucki

pl. T. Kościuszki, 9/39, 41-902 Bytom

503 343 396

Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i korporacyjnym, na każdym etapie postępowania sądowego, postępowania wykonawczego czy egzekucyjnego, przy zachowaniu najwyższej staranności, rzetelności a także poszanowaniu prawa i zasad etyki zawodowej, przy zagwarantowaniu pełnej dyskrecji. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną polegającą na dostarczaniu konkretnych i praktycznych rozwiązań zapewniających satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.
Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Nowak-Garus

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Nowak-Garus

ul. Bolesława Chrobrego 26 lok. 1, 41-902 Bytom

606 759 684

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Nowak-Garus w Bytomiu specjalizuje się głównie w sprawach rodzinnych: rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział, mediacje, porady, pisma rozwodowe, kontakty z dziećmi, pochodzenie dziecka, podział majątku wspólnego. Kancelaria również świadczy szeroki zakres usług prawnych dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych z zakresu: prawo rodzinne, prawo cywilne (m. in. opracowywanie i opiniowanie umów,windykowanie należności, dochodzenia roszczeń zadośćuczynień i odszkodowań, ochrona dóbr osobistych), prawo gospodarcze (stała obsługa prawna przedsiębiorców, opiniowanie i sporządzanie umów, rejestrowanie i przekształcanie spółek, doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, reprezentacja przed sądem w sprawach z zakresu prawa gospodarczego), prawo spadkowe (stwierdzenie nabycie spadku, odrzucenie spadku i długi spadkowe, zachowek i dział spadku, pomoc w sporządzeniu testamentu), prawo pracy (obsługa pracowników i pracodawców, sporządzanie dokumentacji pracowniczej, opracowywanie i opiniowanie umów o pracę, doradztwo prawne w zakresie prawa pracy).
Adwokat Piotr Skolik

Adwokat Piotr Skolik

ul. Stanisława Moniuszki 20/109, 41-902 Bytom

+48 604 408 606

Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Skolik świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom głównie z zakresu: prawa karnego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego. Adwokat Piotr Skolik specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego wykonawczego oraz w prawie pracy.
Adwokat Łukasz Rój

Adwokat Łukasz Rój

ul. Wrocławska 1A/3, 41-902 Bytom

+48 505 583 278, +48 32 348 67 35

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Rój - dobry prawnik w Bytomiu. Specjalizacje: windykacja należności, kontrakty handlowe, zamówienia publiczne, prawo nieruchomości, proces budowlany, odszkodowania, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, prawo medyczne, prawo it, prawo karne, prawo pracy, ubezpieczenia społeczne, prawo bankowe.
Adwokat Agnieszka Skowron

Adwokat Agnieszka Skowron

ul. Gliwicka 25, 41-902 Bytom

570 627 121

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Skowron udziela porad prawnych oraz prowadzi sprawy w zakresie: spraw karnych i karnych skarbowych, w sprawach z zakresu prawa medycznego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa administracyjnego. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, zarówno w postaci stałej obsługi, jak i doraźnych usług. Agnieszka Skowron - adwokat z dużym doświadczeniem zawodowym - specjalizuje się w prawie karnym i karnym skarbowym oraz w prawie medycznym, zajmuje się również sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego oraz administracyjnego.
Adwokat Łukasz Pyrk

Adwokat Łukasz Pyrk

ul. Dworcowa 9/2, 41-902 Bytom

506 436 232

Kancelaria Adwokacka Łukasz Pyrk z siedzibą w Bytomiu świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Zakres specjalizacji Kancelarii: prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo karne i prawo cywilne. Usługi: udzielanie porad prawnych, sporządzanie pisemnych i ustnych opinii prawnych, sporządzanie i opiniowanie pozwów, umów oraz innych dokumentów, zastępstwo procesowe (reprezentowanie klientów przed sądem), stałe doradztwo i obsługę prawną firm. Adwokat Łukasz Pyrk ma również bogate doświadczenie w zakresie spraw związanych z prowadzeniem sporów w zakresie roszczeń z tytułu umów bankowych.
Adwokat Ireneusz Pietrzykowski

Adwokat Ireneusz Pietrzykowski

Plac Kościuszki 12/4 41-902 Bytom

691 25 45 88

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ireneusz Pietrzykowski w Bytomiu świadczy pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, reprezentację Klienta przed sądami, organami ścigania oraz organami administracji. Zakres usług: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo rodzinne i opiekuńcze, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo administracyjne, Windykacja należności, Obsługa prawna podmiotów gospodarczych.
Radca Prawny Mateusz Matuszczyk

Radca Prawny Mateusz Matuszczyk

ul. Wrocławska 32-34 lok. 107, 41-902 Bytom

+48 605 514 079

Radca Prawny w Bytomiu Mateusz Matuszczyk - porady prawne, reprezentacja przed sądami i urzędami, obsługa prawna, nieruchomości. Kancelaria Radcy Prawnego Mateusza Matuszczyka zajmuje się sprawami z zakresu: prawa cywilnego, prawa administracyjnego, w tym budowlanego, prawa handlowego i gospodarczego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa nieruchomości.

W sumie nasz katalog zawiera 13 wpisów o adwokatach z miasta Bytom.