Adwokat Aleksandra Witeszczak

Adwokat Aleksandra Witeszczak

Plac Kościuszki 9/38, 41-902 Bytom

536 542 771

adwokatwiteszczak.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 2

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Witeszczak zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie: prawo cywilne i gospodarcze, prawo karne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, obrót nieruchomościami, własności lokali (obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych). Adwokat Aleksandra Witeszczak to dobry adwokat w Bytomiu, który specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, a w szczególności: w obsłudze podmiotów gospodarczych, wspólnot mieszkaniowych, prawie lokalowym, a także w prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz ochronie dóbr osobistych.

Opinie

Opinii: 2

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-07-22 ID: 3492

Dla mnie Pani Mecenas to przedewszystkim skarbnica wiedzy prawnej, a także osoba która bijącm od niej ciepłem i spokojem od razu zdobyła moje zaufanie. Jest świetnym psychologiem, który nie tylko pomógł mi podjąć walkę ale także przez całą wojnę nie pozwoliła zrobić mi najmniejszej krzywdy i walczyła za mnie. Przeciwnik nie ma dla niej znaczenia, jeśli prawo jest po jej stronie. Zaufalam jej na 100 % i to była najlepsza decyzja mojego życia. Jej profesjonalizm, pewność siebie, klasa ale przedewszystkim niekończąca się wiedza to cechy które sprawiły, że pomogła oczyścić moje dobre imię ale także powinna być wzorem i inspiracją dla kobiet, a na pewno dla mnie jest. Wiem, że jeśli kiedykolwiek ja lub osoba mi bliska będzie potrzebowała pomocy prawnej, nie wyobrażam sobie przejść przez to bez niesamowitej Pani Oli. Polecam z całego serca !

dodaj komentarz


5 z 5

2021-07-02 ID: 2183

Pani Mecenas jest jednym z najlepszych adwokatów na Śląsku. Jest bardzo zaangażowana, pomocna, uczciwa i walczy do końca. Potrafi rozwiązać każdy problem, biegle operuje prawem oraz zawsze można na nią liczyć. Z całego serca polecam :)))

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1926
Data dodania: 2021-02-01, dni: 728